İçeriğe geç

Valikonağı Kurye

Valikonağı Kurye
Valikonağı Kurye

Valikonağı kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu hizmetin kaliteli olabilmesi adına çok yoğun çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Sunduğumuz hizmet esnasında bünyemizde bulunan özelliklerin geliştirilmesi ve günümüz şartlarına uyarlanabilmesi en önemli noktalar arasında yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse kullandığımız teknolojik sistemlerin düzenli olarak güncellenmesi ve günümüzde çok fazla kullanılan sosyal medya uygulamaları ile entegre edilebilmesi sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Ayrıca kullandığımız motorların da günümüz özelliklerine sahip olacak şekilde yüksek modelli olması ayrı bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Valikonağı kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza da günümüz şartlarına uygun şekilde hizmet verebilmek adına düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmayı planlamaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde çeşitli ödeme yöntemleri, fazla sayıda teslimat seçenekleri, çeşitli indirimler ve kampanyalar, yüksek modelli motorlar ve ileri seviye teknoloji kullanımları yer almakta ve bu özellikler sayesinde sunduğumuz hizmet her zaman müşterilerimiz tarafından takdir edilmekte ve beğenilmektedir.

Valikonağı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında en çok kullandığımız materyal olan motorlarımıza ayrı bir özen ve önem göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımızı satın alma konusunda özel bir şekilde oluşturduğumuz ekiplerimiz tarafından yapılan araştırmalar sonucunda en doğru motorları seçerek temin etmekteyiz. Bu motorların manevra kabiliyetlerinin yüksek olması ve motor güçlerinin iyi olması sunulan hizmetin hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Valikonağı kurye isimli işletme olarak kullandığımız bu yüksek modelli motorların tüm periyodik bakımları zamanında yaptırmakta ve bu bakımlar sayesinde siparişlerinizin nakliyesi aşamasında motor arızalanma risklerini en alt seviyeye çekmekteyiz. Ayrıca aktif olarak kullandığımız bu motorları güvenli hale getirebilmek adına özel olarak dizayn etmekte ve siparişlerinizin sağlam ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmesini amaçlamaktayız.

Valikonağı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet sunmakta ve bu hizmeti sunma aşamasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza çok önem göstermekteyiz.

Kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli, profesyonel, saygılı ve güler yüzlü olmaları siz müşterilerimizin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı sağlamaktadır. Kurye elemanlarımıza vermekte olduğumuz ürün bilgileri ve ileri derece motor kullanım teknikleri alanların da ki eğitimler de sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır. Kurye elemanlarımızı işe alımları aşamasında birçok denemelerden ve testlerden geçirmekte ve bu denemelerde başarılı olanların işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca başvuru şartı olarak da kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet vermiş olmalarını sunmaktayız. İşe alımlarını gerçekleştirdiğimiz kurye elemanlarına ilk bir ay olmak üzere sunduğumuz hizmet hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Valikonağı kurye işletmesi olarak her zaman bünyemizde yedek kurye elemanları ve yedek motorlar bulunmaktayız. Bu yedek elemanlar ve motorlar sayesinde nakliye aşamasında yaşanacak motor arızaları ve trafik kazaları sorunlarında siz müşterilerimizin hiç etkilenmemesi sağlanmakta ve yedek kurye elemanlarımız devreye girmek suretiyle siparişlerinizi teslim alarak adreslerinize getirmektedirler.

Valikonağı kurye işletmesi olarak yedek kurye elemanlarımız ve motorlarımız işletmemiz bünyesinde hizmet için devamlı olarak hazır bulundurmakta ve bu sayede anlık olarak gelişecek aksiliklerde devreye girmelerini ve hizmeti tamamlamalarını sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara