İçeriğe geç

Ekspres Kurye

Ekspres Kurye
Ekspres Kurye

Ekspres kurye hizmeti veren firmamız, gece gündüz demeden çalışan eğitimli ve yetkin kadroya sahip çalışanları ile size hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır. Mevcut kadromuz ile yetişmesi gereken evraklarınız, gönderilmesi gereken belgeleriniz, paketleriniz, hediyeleriniz, ilaçlarınız kısacası göndermek istediğiniz taşınabilecek boyuttaki her şeyiniz özenle adresinizden alınarak ulaştırmak istediğiniz adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilmektedir.

Firmamız İstanbul ve çevre ilçelerinde hizmet vermektedir. İşine hâkim ve işini severek yapan personellerimiz için, bulunmayan adresler, dar yollar, çıkmaz sokaklar problem teşkil etmemektedir. Hem motor kuryelerimizin kendi aralarında hem de firma personelleri ile aralarında bulunan iletişim ve haberleşme ağı sayesinde konum bulmayla ilgili herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Sizin de zamanında yetişmesi gereken gönderileriniz varsa, bize ulaşın. En kısa sürede adresinizde olacağımızdan emin olabilirsiz. Kuryeye ihtiyacınız olduğunda Firmamız ile iletişime geçip adresinizi ilettikten sonra adresinize en yakın kurye hemen harekete geçmektedir. Gönderinizin adresinizden alınıp gönderim yapacağınız adrese teslimatı kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Firmamıza internet sitemizde yayınlanan iletişim numarasından 7 gün 24 saat ulaşıp kaliteli ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Firmamız normal, acil, Ekspres Kurye, hizmetleri olmak üzere üç şekilde kurye hizmeti vermektedir. İhtiyacınıza en uygun kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araçlı kuryelere oranla siz müşterilerimize daha hızlı teslimat imkânı sunmaktadır. Motorlu kuryelerimiz diğer kurye tip araçların giremediği dar ve engebeli yolları, sokakları güvenli bir şekilde aşarak gönderi teslimatı yapabilmektedir. Bu durum hem sizin gönderinizin istediğiniz süre zarfında yerine ulaşmasına olanak sağlamakta hem de araçların uzun kuyruklar oluşturmasına sebep olan İstanbul’un yoğun trafiğinin de yükünü bir nebze de olsa hafifletmekte ve yoğunluğun azalmasına bir katkı sağlamaktadır.

Yoğun iş temposu sebebiyle zamanla yarışıyorsanız, kıymetli zamanınızı çekilmez trafikte harcamak istemiyorsanız ya da bulunduğunuz yerden ayrılmamanız gereken bir işe sahipseniz; bizler sizin için her türlü evrak, dosya, zarf paket ya da kargonuzu en güvenilir ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinmiş firmamız çalışanlarını da taşımacılık sektörüyle ilgili gerekli tecrübe ve donanıma sahip kişilerden seçmektedir. Çalışanlarımızın tüm ihtiyaçları ve araçlarımızın bakımları da bizler için önemlidir. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz değer ile kalitemize kalite kattığımıza inanıyoruz.  Birçok kurye hizmeti veren firmanın dışında bizler memnuniyetiniz dışında geri dönüşlerinizi de dikkate alarak daha iyi hizmet adına kendimizi geliştirmekteyiz.

Sorunsuz ulaştırma adına 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz öncelikle talebinizi almakta, hemen sonrasında göndermek istediğiniz ürünün boyut ve çeşitliliğine göre gerekli bilgilendirmeyi kuryemize aktarmaktadır. Trafik ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmeden İstanbul il sınırları içerisinde görevli arkadaşımız, belirttiğiniz süre zarfında teslimatınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. İstanbul’un her bölgesine birkaç saat içinde teslimat garantisi sunmaktayız. Aynı zamanda firmamız ile ilgili her türlü öneri ve memnuniyetsizliğiniz, yine konuyla ilgili ekibimiz tarafından incelenmekte ve gerekli işlemler sağlanmaktadır.

Kurumsal ve bireysel birçok müşteri ile düzenli olarak çalışmalarını sürdüren firmamız sektörün en uygun fiyat garantisini de vermektedir. Üstelik firmamız tarafından, ödeme konusunda da sizlere yardımcı olabilmek için seçenekler sunulmaktadır. Dilerseniz kapıda ödeme, dilerseniz online ödeme yapabilirsiniz. Kaliteli ve tecrübeli ekibimiz, güler yüzlü çalışanlarımız ve bu sektörde farkını defalarca kez ortaya koyan duruşumuzla sizlere en ekonomik ve en güvenilir hizmeti sunacağımıza inanıyoruz.

Nitelikli, güler yüzlü hizmetleri sunmakla gurur duyan firmamızın aynı zamanda fiyat tarifesi de uygun olup abone olmanız halinde mevcut fiyat tarifesinde indirim fırsatları sağlamaktadır. Güvenliği ve hızlı teslimatı amaç edinen SYS Kuryeyüklendiği misyonla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir. Müşteri geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir.

Kaliteli ve sorunsuz hizmet vermek amacıyla her geçen gün kendini geliştiren ekibimizle, her türlü taşımacılık hizmeti ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde müşterilerin kurye taleplerine en kapsamlı ve profesyonel şekilde yanıt vermek adına birçok eşya taşımacılığı yöntemi kullanılmaktadır. Ekspress kurye, bu kurye yöntemlerinden en hızlı yanıt alacağınız kurye türüdür. Peki, ekspres kurye nedir?

Motor kuryeler, İstanbul gibi büyük şehirlerin yoğun trafiğinde acil gönderilmesi gereken ürünlerin taşınmasında cankurtaran görevi görmektedirler. Saatler içerisinde ulaştırılması gereken her türlü evrak ve dosyanın 1 2 saat kadar kısa süreyle günün her saatinde ulaştırılmasına ekspres kurye denir.

Ekspres Kurye Hizmeti

Uzaktan ürün satışı hizmeti veren firmalar hızla artmaktadır. Birçok marka ve modelin ürünlerinin satışını veren firmalar çeşitli indirim seçenekleri ve anında teslim kurye hizmetleri gibi yöntemlerle sektörlerindeki rekabetten sıyrılarak lider bir firma olmanın amacını gütmektedir. Gün içerisinde alınan binlerce siparişin kısa sürelerde müşterilerin adreslerine bırakılmadığı durumlarda genellikle müşteri kaybı yaşanmaktadır. Firmaların hem şirket evraklarının ulaştırılması hem de müşteri sipariş trafiğinin yönetilmesi için güçlü bir kurye yapılanmasına sahip işletmelerden ekspres kurye hizmeti alması akla gelen en kalıcı çözümdür.

Temelde iki farklı kurye sistemi bulunmaktadır. Bunlar,

  • Ekonomik taşımacılık, eşyalarınızın gün içerisinde belirttiğiniz adreslerden alınarak göndermek istediğiniz noktaya uygun bir şekilde bırakılmasıdır.
  • Ekspress taşımacılık, genellikle büyük şirketlerin tercih ettiği kurye taşımacılık sistemidir. Genellikle büyük şirketler, şahıslar, kurum ve kuruluşlar bu taşımacılık sistemini sağlayan firmalardan hizmet almaktadırlar. Ekpress kuryede zaman açısından büyük kazanımlar sağlanabilmektedir. Bu kargo sisteminde müşteriye en yakın olan kurye çalışanı, zaman kaybetmeden taşınması gereken eşyaları alarak müşterinin istediği adrese bırakmaktadır.
  • Ekspress kurye hizmetinde, kurye fiyatlandırmalarında ekonomik kuryenin iki katı tercih edilmektedir.
  • Firmaların özellikle iş anlaşmaları noktasında acil ulaştırılması gereken belge ve evrakların şirketler arası ulaştırılmasında hızlı teslimat sayesinde firmanın prestijinin artmasında etkili bir yöntemdir.
  • Ekspres kurye hizmetleri veren firmalardan randevulu hizmetler alarak eşyalarınızı dilediğiniz saatte istediğiniz noktaya ulaştırmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.
  • Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde binlerce kişi tarafından aynı saatte ürün siparişi verilebilmektedir. E-ticaret hizmetleri sağlayan büyük firmanın İstanbul içindeki tüm noktalara erişim sağlaması sektördeki kalıcılığı noktasında büyük bir ayrıcalık yaratacaktır. Bütün müşterilerinize birkaç saat içerisinde başarılı kurye hizmetleri sağlamanız noktasında ekspress kurye en doğru taşımacılık sistemidir. Şirketimiz anlaşmalı olduğumuz firmaların yanında yer almaktan gurur duymaktadır.

Firmamız, 2013’ten beri taşımacılık sektöründeki çalışmaları sonucunda siz değerli müşterilerimizin hizmetlerinden memnun kalarak yeniden tercih ettiği firmaların başında gelmiştir. Çalışmalarımız sonucundaki teşekkür bildirimleriniz ve diğer insanlara tavsiyeleriniz sayesinde sektörümüzün dev isimlerinden birisi olmayı başardık. Tüm İstanbul ve İzmir’de birçok kurye hizmetleriyle sizlerin yanındayız. Ekspres kurye hizmetlerimiz, trafik kurallarını çok iyi bilen, deneyimli, dürüst ahlaklı çalışanlarımız ve teknolojinin nimetlerinden yararlanarak üretilmiş cihazlarla donattığımız kurye araçlarımızla yapılmaktadır. Hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin maksimum verimli bir kurye hizmeti almasını hedeflemekteyiz. Vizyonumuz, tüm Türkiye’ye hizmetler sağlayan firmalardan birisi olarak müşteri ağımızı genişletmektir.

Sizlere, ekspres kurye ihtiyacınız doğrultusunda en kapsamlı ve profesyonel hizmetleri sunabilecek niteliklere sahip çalışanlarımız, taşınmasını istediğiniz eşyaları kısa süre tarif ettiğiniz adreslere bırakarak sizlerin yanınızda olmaktadır. Bizler uzun yıllardır şehir içi ve şehirler arası kurye çalışmalarında bulunmaktan dolayı ekspress kurye de dahil olmak üzere tüm kurye hizmetlerindeki incelikleri taşıyan hizmetler sunmayı sağlayabileceğimizin garantisini vermekten gurur duymaktayız.

Müşterilerimizin, günün her saatinde acil kurye hizmetlerini en kısa sürede gerçekleştirebilmek adına ekspres kurye hizmetlerimiz 7/24 sağlanmaktadır. Bizleri firmamızın iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız.

Sys Kurye ailesi olarak, İstanbul ve İzmir’deki tüm noktalara motor kurye hizmeti sunmaktayız. Kurye servisi olan tüm havalimanlarına ekspress kurye hizmetlerimiz ulaştırılmaktadır. Kuryeleriniz birkaç saat içerisinde ulaştırılmasını istediğiniz noktalara ulaştırılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp