Anasayfa » Ekspres Kurye

Ekspres Kurye

Ekspres kurye hizmeti veren firmamız, gece gündüz demeden çalışan eğitimli ve yetkin kadroya sahip çalışanları ile size hizmet vermekten büyük mutluluk duyacaktır. Mevcut kadromuz ile yetişmesi gereken evraklarınız, gönderilmesi gereken belgeleriniz, paketleriniz, hediyeleriniz, ilaçlarınız kısacası göndermek istediğiniz taşınabilecek boyuttaki her şeyiniz özenle adresinizden alınarak ulaştırmak istediğiniz adrese hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilmektedir.

Firmamız İstanbul ve çevre ilçelerinde hizmet vermektedir. İşine hâkim ve işini severek yapan personellerimiz için, bulunmayan adresler, dar yollar, çıkmaz sokaklar problem teşkil etmemektedir. Hem motor kuryelerimizin kendi aralarında hem de firma personelleri ile aralarında bulunan iletişim ve haberleşme ağı sayesinde konum bulmayla ilgili herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Sizin de zamanında yetişmesi gereken gönderileriniz varsa, bize ulaşın. En kısa sürede adresinizde olacağımızdan emin olabilirsiz. Kuryeye ihtiyacınız olduğunda Firmamız ile iletişime geçip adresinizi ilettikten sonra adresinize en yakın kurye hemen harekete geçmektedir. Gönderinizin adresinizden alınıp gönderim yapacağınız adrese teslimatı kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Firmamıza internet sitemizde yayınlanan iletişim numarasından 7 gün 24 saat ulaşıp kaliteli ve hızlı hizmet alabilirsiniz.

Firmamız normal, acil, Ekspres Kurye, hizmetleri olmak üzere üç şekilde kurye hizmeti vermektedir. İhtiyacınıza en uygun kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Araçlı kuryelere oranla siz müşterilerimize daha hızlı teslimat imkânı sunmaktadır. Motorlu kuryelerimiz diğer kurye tip araçların giremediği dar ve engebeli yolları, sokakları güvenli bir şekilde aşarak gönderi teslimatı yapabilmektedir. Bu durum hem sizin gönderinizin istediğiniz süre zarfında yerine ulaşmasına olanak sağlamakta hem de araçların uzun kuyruklar oluşturmasına sebep olan İstanbul’un yoğun trafiğinin de yükünü bir nebze de olsa hafifletmekte ve yoğunluğun azalmasına bir katkı sağlamaktadır.

Yoğun iş temposu sebebiyle zamanla yarışıyorsanız, kıymetli zamanınızı çekilmez trafikte harcamak istemiyorsanız ya da bulunduğunuz yerden ayrılmamanız gereken bir işe sahipseniz; bizler sizin için her türlü evrak, dosya, zarf paket ya da kargonuzu en güvenilir ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Öncelikli olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini misyon edinmiş firmamız çalışanlarını da taşımacılık sektörüyle ilgili gerekli tecrübe ve donanıma sahip kişilerden seçmektedir. Çalışanlarımızın tüm ihtiyaçları ve araçlarımızın bakımları da bizler için önemlidir. Çalışanlarımıza ve müşterilerimize verdiğimiz değer ile kalitemize kalite kattığımıza inanıyoruz.  Birçok kurye hizmeti veren firmanın dışında bizler memnuniyetiniz dışında geri dönüşlerinizi de dikkate alarak daha iyi hizmet adına kendimizi geliştirmekteyiz.

Sorunsuz ulaştırma adına 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz öncelikle talebinizi almakta, hemen sonrasında göndermek istediğiniz ürünün boyut ve çeşitliliğine göre gerekli bilgilendirmeyi kuryemize aktarmaktadır. Trafik ya da olumsuz hava koşullarından etkilenmeden İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde görevli arkadaşımız, belirttiğiniz süre zarfında teslimatınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir. İstanbul’un her bölgesine birkaç saat içinde teslimat garantisi sunmaktayız. Aynı zamanda firmamız ile ilgili her türlü öneri ve memnuniyetsizliğiniz, yine konuyla ilgili ekibimiz tarafından incelenmekte ve gerekli işlemler sağlanmaktadır.

Kurumsal ve bireysel birçok müşteri ile düzenli olarak çalışmalarını sürdüren firmamız sektörün en uygun fiyat garantisini de vermektedir. Üstelik firmamız tarafından, ödeme konusunda da sizlere yardımcı olabilmek için seçenekler sunulmaktadır. Dilerseniz kapıda ödeme, dilerseniz online ödeme yapabilirsiniz. Kaliteli ve tecrübeli ekibimiz, güler yüzlü çalışanlarımız ve bu sektörde farkını defalarca kez ortaya koyan duruşumuzla sizlere en ekonomik ve en güvenilir hizmeti sunacağımıza inanıyoruz.

Nitelikli, güler yüzlü hizmetleri sunmakla gurur duyan firmamızın aynı zamanda fiyat tarifesi de uygun olup abone olmanız halinde mevcut fiyat tarifesinde indirim fırsatları sağlamaktadır. Güvenliği ve hızlı teslimatı amaç edinen SYS Kurye yüklendiği misyonla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir. Müşteri geri bildirimleriniz bizim için çok değerlidir.

Kaliteli ve sorunsuz İstanbul Kurye hizmeti vermek amacıyla her geçen gün kendini geliştiren ekibimizle, her türlü taşımacılık hizmeti ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.