İçeriğe geç
Anasayfa » Diliskelesi Kurye

Diliskelesi Kurye

Sektördeki güncel gelişmeleri en yakından takip ederek profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Sys Kurye, Diliskelesi kurye hizmeti ile de müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam ediyor. Alanında uzman kadromuz, donanımlı ekipmanlarımız ve son model motorlarımız ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak hizmetlerimizden %100 memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Gönderilerinizi istediğiniz konuma kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Teslimat saatlerimiz belli olduğu için dilediğiniz gibi planlamalar da yapabilirsiniz. Müşterilerimize hem hizmet sırasında hem de hizmet sonrasında destek hizmeti sunarak Diliskelesi kurye hizmetlerimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Diliskelesi kurye hizmetimiz ile pek çok türden gönderinizi en kısa sürede alıcısına ulaştırabilirsiniz. Ayakkabıdan giyime, yiyecekten elektronik ürünlere, kişisel bakım ürünlerinden sağlık ürünlerine kadar birçok çeşitteki gönderiniz için taşıma hizmeti sunuyoruz. Ancak taşınması illegal olan, yanıcı ya da patlayıcı özellikte olan gönderileriniz için taşıma hizmeti vermiyoruz.

Her ihtiyacınızda yanınızda olabilmek için gece gündüz demeden 7 gün 24 saat boyunca hizmet veriyoruz. Diliskelesi kurye hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşmanız durumunda değerli vaktinizi çalmadan en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş sağlıyoruz. Sizlerden isim, soy isim, adres ve taşınacak ürün hakkında bilgi alarak, konumunuza en yakın olan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

Kısa süre içerisinde paylaşmış olduğunuz adrese gelen kuryemiz gönderinizi inceleyerek taşınmak için uygun olup olmadığına karar vermektedir. Daha sonra taşınmaya uygun bulursa gönderinizi alarak zarar gelemeyecek şekilde motoruna yerleştirmektedir. Hiçbir yere sapmadan en kısa süre içerisinde alıcın adresine ulaşarak doğru kişiye gönderiyi teslim etmektedir.

İzmit kurye hizmetlerimiz ile ilgili sizleri sürekli bilgilendirerek endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca istediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak da gönderinizin son durumu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimiz sırasında gönderinize herhangi bir zarar gelmemesi için tüm önlemleri alıyoruz. Bir sorunla karşılaşmanız durumunda her zaman yanınızda olarak sorunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyoruz. Zararınız varsa bunu en kısa süre içerisinde firmamız tarafından karşılıyoruz.

Diliskelesi kurye hizmetlerimiz için destek ekibimiz ve kuryemiz iş birliği içerisinde çalışmaktadırlar. Destek ekibimiz yol durumu, hava durumu ve yaşanan herhangi bir olaya göre kuryemizi yönlendirerek en kısa ve en boş olan yoldan gitmesini sağlamaktadır. Bu sayede kısa süre içerisinde teslimat sağlayarak müşterilerimizi her zaman memnun ediyoruz.

Sys Kurye firmamızın bünyesinde her zaman gerekli donanıma, ehliyete ve belgelere sahip olan tecrübeli kişileri bulunduruyoruz. Kuryelerimize sürekli eğitimler verip sınavlar yaparak daha profesyonel hale gelmelerini sağlıyoruz. Hizmetlerimiz sırasında başlarına herhangi bir şey gelmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz.

Diliskelesi kurye hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolaydır. Bize WhatsApp hattımızdan ya da telefon numaramızdan dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya çalışarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

İsterseniz iş yerimizi ziyaret ederek de motorlarımızı yakından görebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. İş yerimizi ziyaret eden müşterilerimizi her zaman en güzel şekilde ağırlayarak akıllarına takılan soruları cevaplandırıyoruz. Fiyatlarımızı her zaman uygun oranlarda tutarak da adımızdan sık sık söz ettiriyoruz. Sene içerisinde dönem dönem kampanyalar yaparak müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×