İçeriğe geç

Otogar Kargo

Otogar Kargo
Otogar Kargo

Yaklaşık 16 milyon kişinin yaşadığı büyük bir şehir olan İstanbul’da nüfusun çokluğu ihtiyaçların da çokluğu anlamına geliyor. Bu ihtiyaçlardan biri de kargo alanındaki hizmetlerdir. Bu ihtiyacı karşılamak için kurulmuş olan firmamız SYS kurye, taşımacılıkta her ihtiyaca göre çözüm üretmektedir. Müşterilerinin istek ve taleplerini dinleyerek bütün ihtiyaçlara cevap verebilmek adına hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Otogar kargo hizmeti de bu ihtiyaçlara çözüm olarak doğmuştur. Talepler değerlendirildiğinde şehir dışına kargo gönderimi için en iyi yöntemlerden biri olarak düşünülmüştür.

Firmamız gerek bireysel gerekse kurumsal taşımacılıkta şehir içindeki tecrübesini şehir dışındaki gönderimlere de aktararak en iyi hizmeti vermeye gayret eder. Aynı zamanda şehir dışındaki gönderimlerin İstanbul’daki alıcılara ulaşmasını sağlamak için de en kaliteli çalışmayı yürütmektedir.

Güven ve hız, taşımacılık sisteminde önemli iki unsurdur. Firmamız bu iki unsura çok önem verir. Alanında tecrübeli elemanları ile otogar kargo hizmetinin aksamadan en hızlı şekilde gerçekleşmesi için titizlikle çalışır. Çağrı merkezimizi aradığınızda personellerimiz talebinizi alır. Adresinize en yakın olan kuryemiz istediğiniz saatte yola çıkar. Gönderinizi alır ve istediğiniz saatteki otobüs seferine ulaştırır.

Otogar kargo olarak zamandan tasarrufu sağlayabilmek için şehir dışına göndereceğiniz teslimatınız için otobüs firmalarıyla anlaşıyoruz. Şehirlerarası taşımacılığı kolaylaştırıyoruz. 7/24 gece demeden gündüz demeden teslimatınızı gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz. Gönderi saatinize uygun şekilde otogara paketinizi yetiştiriyoruz. Bütün bu teslim aşamasını profesyonel elemanlarımız en ince detayına kadar takip ediyor. Gönderiniz adrese, ulaşması gereken kişiye varıncaya kadar izlemede kalıyor. Teslimat gerçekleştiğinde ise size bildiriyor.

Otogar kargo hizmetinin merkezinde müşterilerimizin talepleri önceliklidir. Müşteri memnuniyeti hizmetimizin temelini oluşturur. Bu sebeple talepler doğrultusunda ülkemizin her şehrine gönderileri güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Ülkemizin her noktasına konan otobüs seferleri sayesinde şehirlerarası taşımacılık kolaylaşmaktadır. Özellikle sefer saatlerinin sıklığı istenen saatte teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Bir teslimatın zamanında ve güvenli gerçekleşebilmesi için kullanılan araçların, motosikletlerin ve bunların donanımının da büyük bir önemi vardır. Otogar kargo taşımacılığı yapan firmamız son teknolojik gelişmeleri takip eder. Düzenli olarak araçların bakımı yapılır. Yenilenmesi gereken sistemler yenilenir. Yola çıkan sürücülerimizin hiçbir aksilik yaşamaması için her adım önceden kontrol edilir. Böylece hizmetteki kalitemizi en üst seviyede tutulur.

Taşınması yasak olmayan ve personelimizin sağlığına tehdit oluşturmayacak her paketi, malzemeyi taşıyoruz. Şahsî evraklardan ticarî belgelere, değerli eşyalardan akla gelebilecek her türlü taşınabilir paketi istediğiniz şehre gönderilmek üzere alıyoruz. Normal koşullar altında daha uzun sürede gerçekleşecek olan teslimatı beklenilenden kısa sürede yerine ulaştırıyoruz.

Bu hızı yakalayabilmek için de personelimizin yoğun tempoda çalışabilecek kapasitede olmasına özen gösteriyoruz. Buna ek olarak dürüstlük ve disiplin her iş için vazgeçilmez özelliklerdendir. Gerekli görülen ehliyet derecelerine sahip olmak ise baş şartlardandır. Müşteriler ile pozitif iletişim kurabilecek, her şartta hoşgörüsünü muhafaza edebilecek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Otogar kargo olarak verdiğimiz hizmetin kalitesini yüksek tutuyor, ama maliyetini bütçenizi zorlamayacak oranda tutmaya gayret ediyoruz. Tarife belirlenirken dikkat ettiğimiz unsurlar şöyledir:

  • Mesafe
  • Taşıma yöntemi
  • Gönderi yapılacak olan paketin ağırlığı, ölçüsü.

Piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak en uygun hesaplamayı yapmaya çalışıyoruz. Fiyatlandırmayla alâkalı daha detaylı bilgi edinmek isterseniz çağrı merkezimizle bağlantı kurabilirsiniz. Bu sektörde talebe göre çok çeşitli hizmetler veriyoruz. İhtiyacınız olan doğru taşımacılığı tercih etmek için seçeneklerimizi inceleyebilir, personelimizden yardım talep edebilirsiniz.

Otogar Kargo Hizmeti

Özellikle İstanbul gibi binlerce insanın bir arada yaşadığı şehirlerde bazı gündelik işlerin gerçekleştirilmesi büyük bir külfet haline gelebilmektedir. Günümüzde bunun gibi sorunlara olabildiğince engel olmak için bazı yeni iş kolları meydana getirilmiştir.

Bu iş kollarından biri de kurye hizmetidir. Pek çok farklı ulaşım aracıyla bir noktadan bir noktaya ürün taşınmasını kolay hale getiren bu hizmet aracılığıyla gerek şehir içinde gerekse farklı şehirler arasında kurye gönderim işlemi yapılabilir.

Diğer kurye çeşitleri çoğu zaman ürün taşıma işleminde yeterli olsalar da belirli mesafelerde başka ulaşım araçlarına da ihtiyaç duyulur. Firma olarak moto kuryelerin yetişemediği yerlere otogar kargo hizmetimizin desteğiyle yetişmeye çalışıyor, bu doğrultuda hizmetlerimizi planlıyoruz.

Yaşadığımız dönem içinde artık bazı şeylere ulaşmak ya da bazı faaliyetleri yapmak daha kolay bir hale gelmiştir. Yapılması kolaylaşan faaliyetler arasında kurye hizmetlerini de saymak mümkündür.

Firma olarak her nerede ikamet ediyorsanız edin bize başvurabilir, gönül rahatlığıyla kurye gönderim işlemi talebinde bulunabilirsiniz. Şehir dışında ikamet eden birine ya da başka şehirdeki bir kuruma kurye mi göndermek istiyorsunuz?

O zaman hiç vakit kaybetmeden ekibimize ulaşabilir ve otogar kargo hizmetimizden yararlanarak hiç vakit kaybı yaşamadan ürününüzü gönderme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun öncesinde tek yapmanız gereken şey işinde son derece profesyonel olan teknik ekibimize başvurmak ve kurye gönderim faaliyetini yapabilmek adına gerekli olan bazı bilgileri vermek.

Otogar kargo olarak sektör içinde sahip olduğumuz tüm başarıları en üst düzeyde sunmuş olduğumuz hizmetlerimize borçluyuz. Firma olarak kurye taşımacılığı alanında tezahür eden gelişmeleri en iyi şekilde takip etmeye çalışıyor ve ortaya çıkan bu yenilikleri dikkatlice inceleyerek kurye hizmetlerimiz içerisine entegre etmeyi başarıyoruz.

Eğer siz de şehirler arası ürün taşıma hizmetinden yarar sağlamak istiyorsanız piyasadaki en yeni gelişmeleri kendine adapte etmeyi başaran firmamıza ulaşabilir, kuryenizin belirtmiş olduğunuz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzde artık sadece aynı şehir içinde değil farklı şehirler arasında da kurye taşıma hizmetine ihtiyaç duyulması kaçınılmaz bir hal almıştır. Özellikle İstanbul gibi metropol kentler şehirler arası kargo taşıma hizmetine en çok rağbet edilen yerler arasında ilk sıraları almıştır.

Firma olarak sizlerin ikamet ettiği yerlerden kuryenizi teslim alıyor ve daha sonrasında teslimat adresine ulaştırılması amacıyla otogar kargo hizmetimizin olanaklarına başvuruyoruz. Böylece kuryenizi en süratli biçimde karşı tarafa ulaştırarak işinizin en çabuk şekilde hallolmasını sağlıyoruz.

Firmamız şehir içi kurye hizmeti servisindeki başarısını şehirler arası kurye taşıma hizmetine de yansıtıyor, otogar kargo hizmeti başlığı altında pek çok ürün gönderim faaliyetinin altına imzasını atıyor.

Kişiler kimi zaman başka bir şehirdeki nokta için de kurye gönderim hizmetine gereksinim duyabilmektedir. Firmamız sizlerin ihtiyaçlarına gerekli ilgiyi gösteriyor ve bu konuyla alakalı otogar kargo hizmetlerini devreye sokmayı ihmal etmiyor.

Firmamız kurye taşıma hizmetlerini sunarken kurumsallığın getirmiş olduğu standartlardan uzaklaşmamaya gayret ediyor, bu konuda sunabileceği tüm imkanları sizlerin önüne sermekten geri kalmıyor.

Ayrıca sizlerden gelen tüm şikâyetleri dikkate alıyor, bizlere bildirmiş olduğunuz tüm şikâyetlerin üstüne giderek hizmetlerimizi her açıdan iyileştirmeye çalışıyoruz. Sizlerden gelen şikayetleri referans olarak kabul eden firmamız faaliyetlerini bu doğrultuda yürütüyor, her geçen gün daha iyiye gitmeyi kendine misyon olarak belirliyor. Otogar kurye hizmeti başlığı altındaki tüm hizmetlerimiz için sitemize göz atmanız yeterli olacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara