İçeriğe geç

İstanbul Kurye

İstanbul Kurye
İstanbul Kurye

İçinde bulunduğumuz çağ, internet çağı olarak nitelendirilmektedir ve günümüzde en önemli şeylerden biri hızdır. Yaptığımız her işte hız hayatımızda öncelikli konuma gelmiştir. Hıza en çok ihtiyacımız olan alanlardan birisi de satın aldığımız veya verdiğimiz teslimatlarda karşımıza çıkar. İstanbul kurye de, hayatımıza bu noktada temas etmektedir.

Motosiklet, yoğun İstanbul trafiği düşünüldüğü zaman hayatımızı son derece kolaylaştıran bir taşıttır. Varacağımız yere daha kısa sürede ulaşmamızı sağlayabilmeleri yanında, trafiğin yarattığı negatif etkiden de bir nebze olsun uzaklaşmamızı sağlayabilirler. Gezi, spor gibi amaçlarla beraber iş amacıyla da kullanılabilirler. Motosikletlerin trafikte bize son derece zaman kazandırdıkları düşünüldüğü zaman, kullanımının birçok konuda yarar sağladığını söyleyebiliriz.

Özellikle içinde bulunduğumuz İstanbul gibi trafiği çok yoğun olan illerde hayatımızı kolaylaştıran bu hizmet, ürünün motosiklet kullanan kişi tarafından hızlıca istenilen yere teslim edilmesini sağlar. Ulaştırmak istediğiniz her üründe firmamız bu hizmetiyle yanınızda olacaktır. İstanbul trafiğine takılmadan, karmaşık bir adresin sıkıntısını yaşamadan gönül rahatlığıyla ürününüzü bize teslim edebilirsiniz.

Temel önceliklerimizden biri de bu çağa uyum sağlayarak ulaştıracağımız şeyleri hızlı şekilde teslim etmektir. Bu sebeple son derece hızlı ve güvenilir olduğuna inandığımız bu hizmeti size de aynı şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. İstanbul kurye hem bizim işimizi kolaylaştırmakta, hem de siz müşterilerimizin teslim alacağı ürünün hızlı  şekilde elinize geçmesini sağlamaktadır.

Ulaştıracağımız ürünler düşünüldüğü zaman da bu hizmetin pek çok avantajından faydalanabilirsiniz. Örnek olarak acil şekilde ilaç almanız gereken durumlarda veya eczanenin size çok uzak olduğu ya da eczaneye gitmenizin çok zor olduğu durumlarda sadece bir telefon uzağınızdayız. Yine bir başka durumda, çok kalabalık bir İstanbul gününde göndermeniz gereken çok önemli bir evrak varken kurye hizmetimizden faydalanarak hem evrakınızı gideceği yere zamanında gönderebilir, hem de bu hizmetten gönül rahatlığıyla kendinizi hiç yormadan faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetten yararlanmanız için tek yapmanız gereken ise bize bir telefon etmek. Firmamız, güvenilir ve hızlı teslimat için her zaman hizmetinize hazır olacaktır.

Artık zaman sıkıntısı yaşamanıza lüzum yok! Firmamızın sizlere sağlamış olduğu İstanbul kurye hizmeti ile dilediğiniz ürün ya da değerli evrağı dilediğiniz sürede, İstanbul sınırları içerisindeki tüm ilçelerde dilediğiniz yere teslim ediyoruz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında İstanbul kurye ile teslimat seçeneğini kullanmanız size zaman avantajı kazandıracaktır.

İstanbul kurye hizmetinde en önemli faktör hız ve güvenilirlik faktörüdür. Firmamızın kullanmış olduğu son model motorlar sürekli olarak bakıma girmekte ve arıza faktörü sıfıra indirilmektedir. Olası bir arıza durumunda yedek motorlarımız devreye girmekte ve sizlere vaat edilen süre içerisinde teslimatınız sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul kurye hizmetimizde göndermek istediğiniz ürün ya da değerli evrağı, İstanbul içerisinde belirlediğiniz adresten teslim almak üzere personelimiz gelir. Ürün ya da değerli evrak, gizliliğin ihlal edilmesini önlemek ve kırılmaya karşı tedbir amacı ile personelimiz tarafından özel paketlerimiz aracılığıyla paketlenir. Teslim alınan ürün ya da değerli evrak, İstanbul il sınırları içerisinde belirlediğiniz adrese, belirlediğiniz süre içerisinde teslim edilmek üzere yola çıkılır.

Teslim edilmek üzere alınan paketin gönderim durumunu takip edebilmeniz için son model motorlarımızda bulunan gps sistem bağlantısı firmamız tarafından cep telefonunuza anlık olarak iletilir. Gönderdiğiniz paket karşı tarafa teslim edildiğinde ise tarafınıza teslim bilgileri iletilerek hizmet güvenli şekilde tamamlanmış olur.

İstanbul Kurye Hizmeti

Günümüzde paket taşımacılığında ciddi artış yaşanıyor. İnsanlar artık ihtiyacı olan ürünleri kolaylıkla sipariş verebiliyor. Bir adresten başka bir adrese hediye göndermek kısa süre içinde yapılıyor. Paketlerin taşınması için hizmet veren kargo araçları artık eskisi kadar ilgi görmüyor. Kargo araçları farklı boyutlarda tercih ediliyor.

Araç içerisinde birden fazla müşteriye ait paket bulunuyor. Aynı zamanda araçlar trafikte ve dar yollarda kolay ilerleyemiyor. İstanbul’un trafik ve yol yapısı göz önüne geldiğinde kargo araçları yeterli olmuyor. İnsanlar artık motorlu kurye firmalarıyla çalışmayı tercih ediyor. İstanbul kurye sayesinde paketler çok daha kısa sürede adrese ulaşıyor.

Kurye alanında hizmet veren firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Kurye, motosiklet kullanarak iki adres arasında paket taşıyor. İstanbul üzerinde bulunan iki adres arasında güvenli taşıma için hizmet veriyoruz. Paketlerinizin kısa sürede teslim edilmesini, paketlerinizin zarar görmemesini istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bilindiği üzere motosikletler trafikte ve dar yollarda daha rahat ilerler. Motosiklette bulunan bölme sayesinde paketler korunarak taşınır. Hızlı ve güvenli teslimat sağlayan motorlu kuryeler son yıllarda ilgiyle tercih edilmektedir.

İstanbul yoğun trafiği olan bir şehirdir. Kalabalık nüfusu göz önüne alındığında şehirde kuryelerin yoğun olarak çalıştığı bilinir. Ev, okul, işyeri, hastane, klinik, otel, mağaza, alışveriş merkezi gibi farklı birçok noktaya kuryeler gitmektedir. İstanbul moto kurye alanında hizmet veren bu kuryeler geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştirir. Bizler de uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. İstanbul’da bulunan müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunmaktayız. Paket teslim almak ya da paket göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kurye görevlileri birçok özelliğe sahiptir.

  • Bilgi ve birikim sahibidir.
  • Sorumluluklarının bilincindedir.
  • Müşteri odaklı hareket ederler.
  • Harita ve uygulamaları kullanarak adres bulmakta zorlanmazlar.
  • Zamanı doğru değerlendirirler.

İstanbul kurye doğru tercih edilmediğinde bazı dezavantajların yaşanmasına neden olur. Eğer kurye adres bulmakta zorlanırsa zaman kaybı yaşanır. Eğer kuryeler mesleğini doğru yapmıyorsa paketin gizliliği ve güvenliği riske girer. Firmamızda görevli kuryelerimiz tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede adres bulmakta zorluk yaşanmaz.

Zaman kaybının yaşanmayacağı gibi paketlerin gizliliği ve güvenliği de korunur. Böylece maddi kayıp yaşanmaz. Kuryelerimiz motosikletle hızlı hareket ettiği için sadece paket adına değil aynı zamanda kendi can güvenliği adına da önlemler alır. Bizler öncelikle kuryelerimizin can güvenliğini korumaktayız. Herhangi bir hasar ya da kayıp olmaması için profesyonel çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Kurye fiyatları değişmektedir. Fiyatlarda görülen değişiklik ise paket özelliklerine ve mesafeye bağlıdır. Paketin ağırlığı ve ölçüleri fiyatı etkileyen maddelerdendir. Aynı zamanda paketin taşınacağı iki adres arasındaki mesafe de etkilidir. Mesafe arttıkça fiyatta artış görülür. Kurye fiyatları değişiklik gösterse de firma olarak bütçe dostu fiyatlarla çalışmaktayız.

Tecrübeli ekibimizle birlikte her yıl güncel fiyat listesine uygun hareket ediyoruz. Müşterilerimiz için doğru ve uygun fiyat listesini belirliyoruz. Sizler de maddi veya manevi kayba uğramamak adına firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Kalite standartları kapsamında doğru ve güvenilir paket taşıma işlemi her zaman başarıyla tamamlanmaktadır.

İstanbul’un bütün ilçelerinde mesai saatleri içerisinde her zaman hazır çalışanlarımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Araçlı ve motosikletli kuryelerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. En uygun fiyatlar ve en hızlı teslimat süreleri ile sektörün öncü firması olarak İstanbul’da tüm ilçe ve semtlerdeyiz.

İster telefon aracılığıyla ister internet sitemiz üzerinden bize ulaşın, güvenilir ve hızlı İstanbul kurye hizmetimiz ile tanışın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara