İçeriğe geç

Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye
Bahçelievler Kurye

Günümüzde zaman hepimiz için oldukça önemlidir. Çünkü yapılan her işte zamanı doğru kullanmak başarı ve yükselmede ki en önemli faktördür. Dünyada giderek güçlenen küresel iş zincirleri ve kurumlar, en çok yaptıkları işin zamanında yerine getirilmesine büyük önem verirler. Ancak kalabalık ve büyük şehirlerde yapılan iş faaliyetleri ulaşım konusunda bazı zorlukları da beraberinde getirmektedir. Bunlar trafik yoğunluğu ve kargo şirketlerinin bir zaman prensibine göre hareket etmesi gibi sorunlardır. Ancak İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hizmet veren deneyimli firmamız, Bahçelievler kurye ile özellikle trafik yoğunluğundan etkilenmemek ve işlerinizin zamanında yetişmesi açısından, size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Bu sayede artık tüm gönderilerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmanız, beklemediğiniz kadar mümkün bir hale gelmektedir. Kargo teslimatları için ekip olarak firma ve çalışanlarımız, sürekli bir irtibat halinde olarak iş birliği yapmaktadır.

Bu açıdan artık ulaşım konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü İstanbul’da her gün gelişmeye devam etmekte olan firmamız, tecrübeli çalışanlarıyla Bahçelievler Kurye olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için, ihtiyacınız olan her an mutlaka yanınızda olacaktır.

Firmamızın müşterilerimiz açısından en önemli prensipleri, özellikle taşınan kargonun güvenliği, gizliliği ve bunun yerine zamanında ulaştırılması olmaktadır. Bu konuda her türlü soru ve merak ettikleriniz için teknik personelimiz ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Firma bünyesinde barındırdığımız gerekli ekipman ve en iyi motorlar ile deneyimli personelimiz, tüm işlerinizde en hızlı şekilde gereken özeni gösterecektir. Müşterilerimizi memnun etmekten firmamız adına büyük bir onur duymaktayız.

Kargoculuk ve ulaşım sektörü dünyada her geçen gün daha iyiye gitmeye ve önem kazanmaya devam etmektedir. Bahçelievler Kurye ise bu alanda ulaşım sektörüne büyük bir yenilik ve gelişim katarak, size zamandan verimli bir tasarruf sağlamaktadır.

Çalışanlar günümüz şartlarına yetişmek için günlük aktivitelerinden, uykularından, özel zamanlarından fedakarlık etmek zorunda kalmaktadır. Sizler sistemin bir parçası olmak zorundayken, biz hayatınızı kolaylaştırmak için kurye hizmetimizle istediğiniz her an yanınızdayız.

Mega kentimiz İstanbul popülasyon olarak her geçen gün biraz daha büyümektedir. Bunun doğal bir sonucu olarak araç sayısı artmakta ve haliyle trafik sorunu yaşanmaktadır. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna bir şey iletmek istediğinizde fazlasıyla zaman kaybetmek zorunda kalacak ve bu sürede yapabileceğiniz diğer işlerinizden veya özel hayatınızdan geri kalmak zorunda kalacaksınız.

Biz tam olarak böyle zamanlarda devreye girip gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tecrübeli kurye çalışanlarımız ile istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere ulaştırma görevini üstlenmekteyiz. Ekibimiz alanında uzman, güvenilir ve gerekli ehliyete sahip kişilerden oluşmaktadır.

Siz başka işlerinize zaman ayırırken uzman kadromuz gönderilerinizin ulaştırılması için sizin ekibinizde bir çalışan gibi görev yapıyor olacaktır. Herkes için büyük kolaylık sağlayacağı kaçınılmaz olan kurye hizmeti özellikle İstanbul’da yaşayanlar için olmazsa olmaz bir hizmet kapsamındadır.

Firmamızın motorlarının periyodik bakımları hem çalışanlarımızın güvenliği hem de gönderilerinizde aksaklık yaşanmaması adına düzenli olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Yaşanacak herhangi bir sorunda kriz yönetimi mekanizmamız devreye girecek ve sorunu en hızlı şekilde çözmeye çalışacaktır.

Sizleri mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstereceğiz. Bu nedenle görüşleriniz, önerileriniz ve şikayetlerinizi dikkate alırız. Firmamız hizmetlerimizi her zaman daha iyi noktalara getirmek için sürekli yenilenme politikası ile hareket etmektedir.

Değişen koşullara ihtiyaçlara ayak uydurmak zorunda olduğumuz hizmet sektörü bizim sürekli güncel olmamızı gerektirmektedir. Yenilenmek hizmetlerimizin her zaman daha iyi noktalara gelmesi ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim temel ilkelerimizdendir.

Bahçelievler ilçesi hızla büyürken iş yükünüzü azaltmak, kendiniz ve diğer işlerinize vakit ayırmak, firmanıza daha hızlı çözümler sunmak, evraklar ya da yetiştirilmesi gereken gönderilerle uğraşmamak, trafikte zaman kaybetmemek size hem maddi hem de manevi olarak olumlu geri dönecektir.

Bahçelievler kurye hizmeti araç ile trafikte zaman harcayarak strese girmenizi önleyecek ve maddi olarak harcamalarınızı minimuma indirmenizi sağlayacaktır. Firmamız işiniz ve sizin için kolay çözümler sunacaktır.

Kurye hizmeti son yıllarda hak ettiği ilgiyi görmeye başlayan taşımacılık hizmetidir. İstanbul gibi büyük ve trafiği her saat yoğun olan yerlerde kurye hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. En çok hediye, çiçek, pasta ve işle ilgili evrak taşıması durumlarında tercih edilen kurye hizmeti geniş kitleleri kendine çekmeyi başarmıştır.  Bahçelievler kurye hizmetimiz de son zamanlarda beklediği ilgiyi görmeye başlamış ve kısa zamanda yoğun talepler almaya başlamıştır.

Kuryelerimiz doğrudan adreslerden alınan gönderilerin alıcı adresine ulaşmasını sağlamaktadır. Ancak bazı zamanlarda mmüşterilerimiz gönderinin tekrar adreslerine getirilmesini talep edebilmektedir. Bu durumda kuryelerimiz ilgili gönderiyi alıcıya teslim eder ve bekler. Daha sonra tekrar gönderiyi alır ve ilk göndericiye teslim eder.

Kuryelerimiz kendilerini ve dolayısıyla firmamızı tehlikeye sokacak herhangidir zararlı içerikli maddeyi taşımamaktadırlar. Böyle bir durum olursa sorumluluk göndericiye aittir. Bu konuda kuryelerimizin gönderiyi ilk aldıkları noktada düzenledikleri formda bu bilgiler yer almaktadır. Daha detaylı bilgiler için her saat müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler kurye, güvenli taşımacılık konusunda başarılı işlere imza atmış, müşterilerin memnuniyetini sağlamış bir firmadır.  Önemli ve özel gönderileriniz, değerli gönderileriniz, önemli evraklarınızı gönül rahatlığı ile Bahçelievler kurye ile taşıtabilirsiniz. Firmamızda gönderilerinize herhangi bir zarar gelmesi ihtimali en aza indirilmiştir. Kargo hizmetlerinden farklı olarak Bahçelievler kurye ile gönderileriniz gönderen kişiden teslim alınır ve alıcıya götürülür elden teslim edilir. Bu süreçte gönderileriniz farklı araca konmaz, kurye değişikliği yapılmaz. Bu nedenden dolayı da zarar görmeden alıcıya teslim edilir. Kargo şirketlerindeki sürece göre merkez şubeye gidiş, gönderilerin merkez şubeye teslimatı, oradan alınıp dağıtıma çıkış ve bu esnada da sürekli çalışan personelde değişiklikler yaşanmaktadır.

Kurye hizmetinde fiyatı belirleyen bazı etkenler bulunmaktadır; bu etkenleri şu şekilde sayabiliriz:

  • Gönderen ve alıcı arasındaki yol uzunluğu,
  • Gönderinin hacmi,
  • Hava koşulları,
  • Gönderinin taşınacağı araç

Bu etkenlerle birlikte diğer maliyetler de hesaplanarak fiyat belirlemektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak ve bütçe dostu olmak amacıyla piyasa fiyatlarını da göz önüne alarak en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktadır.

Bahçelievler kurye müşterilerimizin istedikleri saat diliminde gönderileri alıp yine belirledikleri saat diliminde ulaştırmaya çalışırlar. Bizler firma olarak 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz herhangi bir gönderiyi beklemeden göndermek isterlerse müşteri hizmetlerini ararlar, müşteri hizmetleri o an o adrese en yakın olan kuryeyi adrese yönlendirir.

Kuryemiz göndericinin adresine gider gönderiyi teslim alır ve gerekli formlar düzenlenir. Firmamız mesai saatleri dışında olduğundan ertesi güne gönderiler teslim edilir gibi bir yaklaşımla hareket etmez. Kuryemiz aldığı gönderi ile doğrudan yola çıkar ve alıcı adresine ulaşmak için en yakın olan yolu kullanır. Yolda olası bir trafik ya da kaza gibi olumsuz bir durum yaşanırsa araç takip cihazlarımız sayesinde güzergâh değiştirilebilir.

Eğer kuryemizin kullandığı araç küçükse hareket etme imkânı diğer araçlara göre daha fazla olacağından trafiğe takılma durumu olmayacaktır. Eğer gönderi büyükse ve taşıma sırasında büyük araç kullanılacaksa o zaman da en kısa yol ya da trafiği an az olan yol seçilmektedir. Bahçelievler kurye belli bir mesai olmadan 7/24 çalışıyor olması ve müşterilerimize hızlı teslimat güvencesi vermesi, müşterilerimizde firmamıza olan güveni arttırıcı rol oynamaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetini başarılı şekilde sağladığımızın göstergesidir.

Bahçelievler Kurye Hizmeti

Bahçelievler kurye işletmesi olarak siz müşterilerimizi güvenli bir hizmet verebilmek için çok büyük çalışmalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Yıllardan beri verdiğimiz hizmetler neticesinde edinmiş olduğumuz tecrübe ve profesyonellik sayesinde sizlere güvenli hizmet sunabilmekte ve sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Güven duygusunu oluşturmak hiç kolay değildir. Kurye sektöründe güven duygusunu oluşturmak için sunulan hizmetin her alanında kalite ve tecrübe olması olmaz ise olmazdır. Bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmetin her alanında kendimizi geliştirmekte ve sürekli olarak yenilenmekteyiz.

Müşterilerimizin bize ilk sipariş verdiği andan itibaren bu özelliklerimiz devreye girmekte ve kullandığımız teknolojik sistemlerin anlık olarak yenileniyor olmasından dolayı verdiğiniz siparişten anında haberimiz olmaktadır. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve yola çıkmadan önce kullanılan navigasyon sistemleri ve kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri sayesinde en doğru ve en güvenli yol belirlenmektedir. Daha sonra kurye elemanlarımız ürünlerinizi teker teker kontrol ederek eksiksiz olduğuna emin olduktan sonra motorlarımıza çok dikkatli ve ürün bilgileri dahilinde yerleştirmelerini yapmakta ve koruma altına almaktadır. Daha sonra kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri ve kaliteli motorlarımız ile güvenli bir teslimat gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sizler de güvenli bir hizmet almak istiyorsanız Bahçelievler Kurye işletmemize ulaşmalısınız.

Bahçelievler kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin birçok alanında teknolojik sistemlerimizden faydalanmaktayız. Bu sistemler sayesinde verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Kurye elemanlarımızın kullandıkları navigasyon sistemleri sayesinde en hızlı, en güvenilir ve en doğru güzergâh belirlenmekte ve güzergâh üzerinden siparişleriniz adreslerinize teslim edilmektedir. Ayrıca motorlarımız da bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizi anlık olarak takip etmekte ve nerede olduğunu görebilmektesiniz. Bu sayede kendinizi siparişlerinizin teslimat süresine göre hazırlayabilirsiniz. Ayrıca internet adreslerimizde bulunan canlı yardım sekmesi sayesinde canlı destek alabilir ve siparişlerinize eklemek veya çıkarmak istediğiniz ürünleri söyleyerek siparişlerinizi değiştirebilirsiniz.

Bahçelievler kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan her elemanımıza işe başlamadan önce detaylı bir şekilde ürün bilgileri konusunda eğitim vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde elemanlarımızın ürünler hakkında tamamen bilgi sahibi olmasını sağlamakta ve siparişlerinizi sizlere ulaştırırken ürünleri motorlara o bilgiler ışığında yerleştirmektedirler. Bu duruma örnek vermek gerekirse kırılacak eşyaların sabitlenmesi çok önemlidir. Darbe almayacak, sağa sola çarpmayacak şekilde sabitlenmektedir. Ezilebilecek, kırılabilecek yiyecekleriniz ise en üst kısımda yer almakta ve diğer ürünlerin bu ürünlere baskı yaparak ezilmesini, kırılmasını önlemek amacı güdülmektedir. Bu yerleştirmeler sonucunda siz müşterilerimizin tüm ürünleri en ufak bir sorun yaşanmadan sizlere teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Sizlerde ürün bilgileri sayesinde ürünlerini sağlam bir şekilde sizlere sahip eden bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka Bahçelievler kurye işletmemize ulaşmalısınız.

Bahçelievler kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetleri sizlerin istediği şekilde teslim etmekteyiz. Sizlere birçok teslimat yöntemi sunmak kaydıyla sizlere en uygun teslimat yöntemini seçerek istediğiniz gibi siparişlerinizi teslim almanızı sağlamaktayız. Bu teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat, temassız teslimat ve normal teslimatlar bulunmaktadırlar. Evlerinde uyuyan kişilerin rahatsız olmadan teslimat yapılmasını isteyen müşterilerimiz için zili çalmadan teslimat yöntemi bulunmaktadır. Diğer bir teslimat yöntemi olan temassız teslimat yöntemi ise genellikle en çok tercih edilen teslimat yöntemleri arasında yer almaktadır. Sağlıklı bir teslimat isteyen, o an için uygun olmayan müşterilerimiz genellikle bu yöntemi seçmekte ve kapılarına asılan siparişleri kendileri almak isteyebiliyorlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp