İçeriğe geç
Anasayfa » Bahçelievler Kurye

Bahçelievler Kurye

Günümüzde zaman hepimiz için oldukça önemlidir. Çünkü yapılan her işte zamanı doğru kullanmak başarı ve yükselmede ki en önemli faktördür. Dünyada giderek güçlenen küresel iş zincirleri ve kurumlar, en çok yaptıkları işin zamanında yerine getirilmesine büyük önem verirler. Ancak kalabalık ve büyük şehirlerde yapılan iş faaliyetleri ulaşım konusunda bazı zorlukları da beraberinde getirmektedir. Bunlar trafik yoğunluğu ve kargo şirketlerinin bir zaman prensibine göre hareket etmesi gibi sorunlardır. Ancak İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hizmet veren deneyimli firmamız, Bahçelievler kurye ile özellikle trafik yoğunluğundan etkilenmemek ve işlerinizin zamanında yetişmesi açısından, size büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Bu sayede artık tüm gönderilerinizi çok daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmanız, beklemediğiniz kadar mümkün bir hale gelmektedir. Kargo teslimatları için ekip olarak firma ve çalışanlarımız, sürekli bir irtibat halinde olarak iş birliği yapmaktadır.

Bu açıdan artık ulaşım konusunda endişelenmenize gerek yok. Çünkü İstanbul’da her gün gelişmeye devam etmekte olan firmamız, tecrübeli çalışanlarıyla Bahçelievler Kurye olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için, ihtiyacınız olan her an mutlaka yanınızda olacaktır.

Firmamızın müşterilerimiz açısından en önemli prensipleri, özellikle taşınan kargonun güvenliği, gizliliği ve bunun yerine zamanında ulaştırılması olmaktadır. Bu konuda her türlü soru ve merak ettikleriniz için teknik personelimiz ile dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Firma bünyesinde barındırdığımız gerekli ekipman ve en iyi motorlar ile deneyimli personelimiz, tüm işlerinizde en hızlı şekilde gereken özeni gösterecektir. Müşterilerimizi memnun etmekten firmamız adına büyük bir onur duymaktayız.

Kargoculuk ve ulaşım sektörü dünyada her geçen gün daha iyiye gitmeye ve önem kazanmaya devam etmektedir. Bahçelievler Kurye ise bu alanda ulaşım sektörüne büyük bir yenilik ve gelişim katarak, size zamandan verimli bir tasarruf sağlamaktadır.

Çalışanlar günümüz şartlarına yetişmek için günlük aktivitelerinden, uykularından, özel zamanlarından fedakarlık etmek zorunda kalmaktadır. Sizler sistemin bir parçası olmak zorundayken, biz hayatınızı kolaylaştırmak için kurye hizmetimizle istediğiniz her an yanınızdayız.

Mega kentimiz İstanbul popülasyon olarak her geçen gün biraz daha büyümektedir. Bunun doğal bir sonucu olarak araç sayısı artmakta ve haliyle trafik sorunu yaşanmaktadır. İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna bir şey iletmek istediğinizde fazlasıyla zaman kaybetmek zorunda kalacak ve bu sürede yapabileceğiniz diğer işlerinizden veya özel hayatınızdan geri kalmak zorunda kalacaksınız.

Biz tam olarak böyle zamanlarda devreye girip gönderilerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tecrübeli İstanbul Kurye çalışanlarımız ile istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere ulaştırma görevini üstlenmekteyiz. Ekibimiz alanında uzman, güvenilir ve gerekli ehliyete sahip kişilerden oluşmaktadır.

Siz başka işlerinize zaman ayırırken uzman kadromuz gönderilerinizin ulaştırılması için sizin ekibinizde bir çalışan gibi görev yapıyor olacaktır. Herkes için büyük kolaylık sağlayacağı kaçınılmaz olan kurye hizmeti özellikle İstanbul’da yaşayanlar için olmazsa olmaz bir hizmet kapsamındadır.

Firmamızın motorlarının periyodik bakımları hem çalışanlarımızın güvenliği hem de gönderilerinizde aksaklık yaşanmaması adına düzenli olarak yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayış ile hareket etmekteyiz. Yaşanacak herhangi bir sorunda kriz yönetimi mekanizmamız devreye girecek ve sorunu en hızlı şekilde çözmeye çalışacaktır.

Sizleri mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen göstereceğiz. Bu nedenle görüşleriniz, önerileriniz ve şikayetlerinizi dikkate alırız. Firmamız hizmetlerimizi her zaman daha iyi noktalara getirmek için sürekli yenilenme politikası ile hareket etmektedir.

Değişen koşullara ihtiyaçlara ayak uydurmak zorunda olduğumuz hizmet sektörü bizim sürekli güncel olmamızı gerektirmektedir. Yenilenmek hizmetlerimizin her zaman daha iyi noktalara gelmesi ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim temel ilkelerimizdendir.

Bahçelievler ilçesi hızla büyürken iş yükünüzü azaltmak, kendiniz ve diğer işlerinize vakit ayırmak, firmanıza daha hızlı çözümler sunmak, evraklar ya da yetiştirilmesi gereken gönderilerle uğraşmamak, trafikte zaman kaybetmemek size hem maddi hem de manevi olarak olumlu geri dönecektir.

Bahçelievler kurye hizmeti araç ile trafikte zaman harcayarak strese girmenizi önleyecek ve maddi olarak harcamalarınızı minimuma indirmenizi sağlayacaktır. Firmamız işiniz ve sizin için kolay çözümler sunacaktır.

Bahçelievler Moto Kurye

Kurye hizmeti son yıllarda hak ettiği ilgiyi görmeye başlayan taşımacılık hizmetidir. İstanbul gibi büyük ve trafiği her saat yoğun olan yerlerde kurye hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. En çok hediye, çiçek, pasta ve işle ilgili evrak taşıması durumlarında tercih edilen kurye hizmeti geniş kitleleri kendine çekmeyi başarmıştır.  Bahçelievler moto kurye hizmetimiz de son zamanlarda beklediği ilgiyi görmeye başlamış ve kısa zamanda yoğun talepler almaya başlamıştır.

Kuryelerimiz doğrudan adreslerden alınan gönderilerin alıcı adresine ulaşmasını sağlamaktadır. Ancak bazı zamanlarda mmüşterilerimiz gönderinin tekrar adreslerine getirilmesini talep edebilmektedir. Bu durumda kuryelerimiz ilgili gönderiyi alıcıya teslim eder ve bekler. Daha sonra tekrar gönderiyi alır ve ilk göndericiye teslim eder.

Kuryelerimiz kendilerini ve dolayısıyla firmamızı tehlikeye sokacak herhangidir zararlı içerikli maddeyi taşımamaktadırlar. Böyle bir durum olursa sorumluluk göndericiye aittir. Bu konuda kuryelerimizin gönderiyi ilk aldıkları noktada düzenledikleri formda bu bilgiler yer almaktadır. Daha detaylı bilgiler için her saat müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Bahçelievler Motor Kurye

Bahçelievler motor kurye, güvenli taşımacılık konusunda başarılı işlere imza atmış, müşterilerin memnuniyetini sağlamış bir firmadır.  Önemli ve özel gönderileriniz, değerli gönderileriniz, önemli evraklarınızı gönül rahatlığı ile Bahçelievler motor kurye ile taşıtabilirsiniz. Firmamızda gönderilerinize herhangi bir zarar gelmesi ihtimali en aza indirilmiştir. Kargo hizmetlerinden farklı olarak Bahçelievler motor kurye ile gönderileriniz gönderen kişiden teslim alınır ve alıcıya götürülür elden teslim edilir. Bu süreçte gönderileriniz farklı araca konmaz, kurye değişikliği yapılmaz. Bu nedenden dolayı da zarar görmeden alıcıya teslim edilir. Kargo şirketlerindeki sürece göre merkez şubeye gidiş, gönderilerin merkez şubeye teslimatı, oradan alınıp dağıtıma çıkış ve bu esnada da sürekli çalışan personelde değişiklikler yaşanmaktadır.

Kurye hizmetinde fiyatı belirleyen bazı etkenler bulunmaktadır; bu etkenleri şu şekilde sayabiliriz:

  • Gönderen ve alıcı arasındaki yol uzunluğu,
  • Gönderinin hacmi,
  • Hava koşulları,
  • Gönderinin taşınacağı araç

Bu etkenlerle birlikte diğer maliyetler de hesaplanarak fiyat belirlemektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak ve bütçe dostu olmak amacıyla piyasa fiyatlarını da göz önüne alarak en uygun fiyatları sunmaya çalışmaktadır.

Bahçelievler Motorlu Kurye

Bahçelievler motorlu kurye müşterilerimizin istedikleri saat diliminde gönderileri alıp yine belirledikleri saat diliminde ulaştırmaya çalışırlar. Bizler firma olarak 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz herhangi bir gönderiyi beklemeden göndermek isterlerse müşteri hizmetlerini ararlar, müşteri hizmetleri o an o adrese en yakın olan kuryeyi adrese yönlendirir.

Kuryemiz göndericinin adresine gider gönderiyi teslim alır ve gerekli formlar düzenlenir. Firmamız mesai saatleri dışında olduğundan ertesi güne gönderiler teslim edilir gibi bir yaklaşımla hareket etmez. Kuryemiz aldığı gönderi ile doğrudan yola çıkar ve alıcı adresine ulaşmak için en yakın olan yolu kullanır. Yolda olası bir trafik ya da kaza gibi olumsuz bir durum yaşanırsa araç takip cihazlarımız sayesinde güzergâh değiştirilebilir.

Eğer kuryemizin kullandığı araç küçükse hareket etme imkânı diğer araçlara göre daha fazla olacağından trafiğe takılma durumu olmayacaktır. Eğer gönderi büyükse ve taşıma sırasında büyük araç kullanılacaksa o zaman da en kısa yol ya da trafiği an az olan yol seçilmektedir. Bahçelievler kurye belli bir mesai olmadan 7/24 çalışıyor olması ve müşterilerimize hızlı teslimat güvencesi vermesi, müşterilerimizde firmamıza olan güveni arttırıcı rol oynamaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetini başarılı şekilde sağladığımızın göstergesidir.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×