İçeriğe geç

Maltepe Kurye

İstanbul’un bir türlü bitmeyen çilesi için trafik diyebiliriz. Gelişmeye ve değişime açık olduğumuz bu dönemde ne yazık ki İstanbul’un bu sorununa bir çözüm bulunamadı. Yıl içinde verdiği göçlere rağmen sürekli artan kalabalık sadece araç trafiğine değil insan trafiğine de neden oluyor. Günün belirli saatlerinde daha da artan trafik yüzünden işe, okula veya çeşitli aktivitelere geç kalmak kaçınılmaz bir sorun oluyor. Firmamız trafik sıkıntısına Maltepe kurye hizmetiyle çare oluyor. Bu sayede iş yeriniz için önemli olan evraklar zamanında yetişecek. Ayrıca onca yorgunluk ve işin arasında bir de nasıl yetişecek sorusuna cevap aramak zorunda kalmayacaksınız. Teslimatlar tam zamanında ve güven içinde yerine ulaşmış olacak.

Doğum günü, tebrik günleri gibi sizin bulunamayacağınız özel günlerde hediyelerinizi Maltepe kurye aracılığıyla gitmesi gereken yere zamanında ulaştırıyoruz. Bu hizmetimiz yalnızca trafik sorununa çözüm olmakla kalmamış iş arayan, motor kullanmayı seven bir çok insana da iş imkanı sunmuş oluyor. İstanbul gibi üniversitelerin ve dolayısıyla öğrencilerin çok olduğu bir şehirde iş arayan sayısı da çok oluyor. Böylece öğrenciler İstanbul gibi büyük bir şehirde adres bilgisini geliştirmiş oluyor ve öğrencilik yaşamında hem para kazanıyor hem de gezip görebileceği yeni yerler keşfetmiş oluyor.

Geçmişte kargolar kamyonet gibi büyük araçlarla teslim ediliyordu. Bu durumda trafik artıyor, yetişmesi gereken işler geç kalıyor ve ekonomik olarak da firmayı sıkıntıya sokuyordu. Ancak günümüzde kargolar için İstanbul Kurye kullanımı oldukça arttı. Teslimatlar için şoför tutmak veya trafiğe girip zaman kaybetmek yerine kuryelerimiz aracılığıyla güvenilir ve tutumlu adımlar atılmış oluyor. Bu sayede firma ve hizmetten yararlanan insanlar hem ekonomik olarak hem de zaman olarak olumlu ve kazançlı geri dönüş almış oluyorlar. Motor kullanımı bilindiği üzere diğer ulaşım araçlarına göre daha fazla risk taşıyor. Bu nedenle firmamız kurye seçiminde özenli davranıyor ve güvenliği en üst noktada tutuyor. Teslim ettiğiniz ürünleri zarar görmeden kaliteli bir hizmetle yerine ulaştırıyoruz.  Bu sayede müşteri memnuniyeti de her geçen gün artıyor.

Günlük iş temposu içerisinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında iletişim gelmektedir. Teknolojik gelişmeler ile her an nerede olursanız olun çevrenizdekiler ile kesintisiz iletişim halinde olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla telefon görüşmesi yapabilir, iletmek istediğiniz bir dosyayı e-mail olarak karşı tarafa iletebilir, görüntülü iletişim ile yurt içi veya yurt dışı toplantılarınıza katılabilirsiniz. Maltepe ilçe sınırları içinde acil olarak bir yere evrak göndermek istediğinizde, bir yerden paket almanız gerektiğinde teknolojinin size yetemediği durumlarla karşılaşırsınız. Tam da bu noktada, vermekte olduğumuz Maltepe kurye hizmeti ile yoğun temponuz içerisinde size nefes aldıran çözümler sunmaktayız.

Gün içerisinde bir noktadan başka bir noktaya paket veya dosya iletmek istediğinizde en akılcı çözüm olarak karşınıza Maltepe kurye hizmeti çıkmaktadır. Evrak veya paket zamanında teslim edilir mi? Teslimat doğru adrese yapılır mı? Bu hizmet güvenilir bir hizmet midir? Taşıma esnasında kaybolur mu? Kurye hizmeti çok pahalıya gelir mi? Sizlere tüm bu sorularınızı unutturacak en iyi ve en güvenilir kurye hizmetini vermekteyiz.

İstanbul; trafiğin en yoğun olduğu, bir yere ulaşmanın saatler sürebildiği bir şehirdir. Toplu ulaşım tercihinizde veya araçla ulaşım tercihinizde size çok uzun saatler kaybettirir. Motosiklet ile ulaşım ise en hızlı ulaşım şeklidir. Bu ulaşım şeklini paket veya dosya gönderimleriniz için kullanmakta ve en hızlı şekilde istenilen adrese teslimat yapmaktayız. Sizlere gönderdiğiniz ürünün zamanında ulaşıp ulaşamayacağı kaygısını yaşatmadan; güvenilir ve işinde ehil Maltepe kurye olarak görev yapmakta olan çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Maltepe Moto Kurye

Maltepe İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden birisidir. Yüzlerce işyeri ve işletmeye sahip olan bölgede milyonlarca kişi yaşamakta, her gün binlerce paketin bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir. Geleneksel kargoların yetersiz kalması sonucu da bu alandaki boşluk moto kuryelerle doldurulmaya çalışılmaktadır.

Moto kurye, motosikletlerle yapılan taşımacılığa ve bu işi yapan kişilere verilen isimdir. Gerek Maltepe gerekse bütün bir İstanbul’da 1990’ların başından bu yana aktif kullanılmaktadır. Trafik yoğunluğu arttıkça, nüfus kalabalıklaştıkça ve iş yükü fazlalaştıkça moto kuryelere ihtiyaç da fazlalaşmaktadır. Uzun yıllardır Maltepe moto kurye alanında aktif görev alıyor, müşterilerimize profesyonel kurye çözümleri sunuyoruz.

Maltepe Motor Kurye

Maltepe motor kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmakta, müşterilerimizin bireysel ve kurumsal yaşamlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Her şeyden önce Maltepe motor kurye hızlıdır ve İstanbullular için hız son derece önemlidir. Bizler yoğun trafiklerden, uzun araç kuyruklarından etkilenmeden yol alabiliyor, ister Maltepe içindeki iki adres arasında ister Maltepe ile İstanbul’un diğer bir adresi arasında çok kısa sürede ulaşım sağlıyor, emanet aldığımız gönderileri teslim edebiliyoruz.

Bizler Maltepe motor kurye alanında hızlı oldukça siz değerli müşterilerimiz işlerinizi daha hızlı yapma olanağı buluyorsunuz. En acil gereken evrakları, belgeleri, paketleri, dosyaları bizler size taşıdığımız için daha az sürede daha fazla iş yapabiliyor, zamanınızı en verimli biçimde kullanıyorsunuz. Tasarruf ettiğiniz zamanınızı da hobileriniz, eğlenceniz, dinlenmek ya da sevdikleriniz için kullanabiliyorsunuz.

Maltepe motor kurye uygulamalarımız son derece güvenlidir. Kuryelerimiz sadece size hizmet verdiği için paketlerinizin kaybolma, zarar görme, hasar alma gibi riski yoktur. Nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Maltepe Motorlu Kurye

Maltepe moto kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Buna binaen bizler de alternatif motor kurye seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Bu noktada başlıca Maltepe motorlu kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal motorlu kurye,
  • Hızlı motorlu kurye,
  • Acil motorlu kurye,
  • Gece motorlu kurye.

Bütün bu motor kuryelerimizde en uzun teslimat süresi 180 dakika iken çoğu zaman 30 dakika, 45 dakika içinde dahi dilediğiniz adresten adrese teslimat yapmayı başarıyoruz.

Lojistik alanında hizmet arayışında olanların en çok merak ettiği konulardan birisi Maltepe motor lukurye fiyatları olmaktadır. İster tek seferlik bir hizmet ihtiyacında ister devamlılığı olan bir hizmet ihtiyacında motorlu kuryeye ne kadar ödeneceği bilinmek istenir.

Maltepe motorlu kurye fiyatlarını etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bu nedenle de sabit bir fiyat tarifesi yerine detaylara göre fiyatlandırma yapılır. Bu noktada motorlu kurye fiyatları üzerinde öncelikli belirteç mesafedir. Gerek Maltepe’nin mahalleleri gerekse Maltepe ile İstanbul’un diğer bölgeleri arasındaki mesafe farklı olacağından çağrı merkezimize paketinizin hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğini belirttiğinizde mesafe hesabı yapılacaktır.

Ayrıca taşıdığımız her paket aynı ölçülerde olmamakta, farklı ebatlarda paketleri taşımamız istenebilmekte, paketlerin ebatları arttıkça kurye fiyatları da artmaktadır. Bir diğer etken moto kurye çeşitleridir. Paketlerinizin acilliğine ve taşınma zamanına göre birbirinden farklı kurye çeşitlerimizi seçebilirsiniz. Bunların da fiyatları farklıdır. Teslimat süresi kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Yine gece kuryede ek mesai ve güvenlik koşulları değiştiği için fiyatlarımız değişmektedir.

Her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik Maltepe kurye fiyatları ile öne çıkmayı başarıyoruz. Piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla lojistik giderlerinizi minimuma indirmenize yardımcı oluyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×