İçeriğe geç

Maltepe Kurye

Maltepe Kurye
Maltepe Kurye

İstanbul’un bir türlü bitmeyen çilesi için trafik diyebiliriz. Gelişmeye ve değişime açık olduğumuz bu dönemde ne yazık ki İstanbul’un bu sorununa bir çözüm bulunamadı. Yıl içinde verdiği göçlere rağmen sürekli artan kalabalık sadece araç trafiğine değil insan trafiğine de neden oluyor. Günün belirli saatlerinde daha da artan trafik yüzünden işe, okula veya çeşitli aktivitelere geç kalmak kaçınılmaz bir sorun oluyor. Firmamız trafik sıkıntısına Maltepe kurye hizmetiyle çare oluyor. Bu sayede iş yeriniz için önemli olan evraklar zamanında yetişecek. Ayrıca onca yorgunluk ve işin arasında bir de nasıl yetişecek sorusuna cevap aramak zorunda kalmayacaksınız. Teslimatlar tam zamanında ve güven içinde yerine ulaşmış olacak.

Doğum günü, tebrik günleri gibi sizin bulunamayacağınız özel günlerde hediyelerinizi Maltepe kurye aracılığıyla gitmesi gereken yere zamanında ulaştırıyoruz. Bu hizmetimiz yalnızca trafik sorununa çözüm olmakla kalmamış iş arayan, motor kullanmayı seven bir çok insana da iş imkanı sunmuş oluyor. İstanbul gibi üniversitelerin ve dolayısıyla öğrencilerin çok olduğu bir şehirde iş arayan sayısı da çok oluyor. Böylece öğrenciler İstanbul gibi büyük bir şehirde adres bilgisini geliştirmiş oluyor ve öğrencilik yaşamında hem para kazanıyor hem de gezip görebileceği yeni yerler keşfetmiş oluyor.

Geçmişte kargolar kamyonet gibi büyük araçlarla teslim ediliyordu. Bu durumda trafik artıyor, yetişmesi gereken işler geç kalıyor ve ekonomik olarak da firmayı sıkıntıya sokuyordu. Ancak günümüzde kargolar için kurye kullanımı oldukça arttı. Teslimatlar için şoför tutmak veya trafiğe girip zaman kaybetmek yerine kuryelerimiz aracılığıyla güvenilir ve tutumlu adımlar atılmış oluyor. Bu sayede firma ve hizmetten yararlanan insanlar hem ekonomik olarak hem de zaman olarak olumlu ve kazançlı geri dönüş almış oluyorlar. Motor kullanımı bilindiği üzere diğer ulaşım araçlarına göre daha fazla risk taşıyor. Bu nedenle firmamız kurye seçiminde özenli davranıyor ve güvenliği en üst noktada tutuyor. Teslim ettiğiniz ürünleri zarar görmeden kaliteli bir hizmetle yerine ulaştırıyoruz.  Bu sayede müşteri memnuniyeti de her geçen gün artıyor.

Günlük iş temposu içerisinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında iletişim gelmektedir. Teknolojik gelişmeler ile her an nerede olursanız olun çevrenizdekiler ile kesintisiz iletişim halinde olabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an rahatlıkla telefon görüşmesi yapabilir, iletmek istediğiniz bir dosyayı e-mail olarak karşı tarafa iletebilir, görüntülü iletişim ile yurt içi veya yurt dışı toplantılarınıza katılabilirsiniz. Maltepe ilçe sınırları içinde acil olarak bir yere evrak göndermek istediğinizde, bir yerden paket almanız gerektiğinde teknolojinin size yetemediği durumlarla karşılaşırsınız. Tam da bu noktada, vermekte olduğumuz Maltepe kurye hizmeti ile yoğun temponuz içerisinde size nefes aldıran çözümler sunmaktayız.

Gün içerisinde bir noktadan başka bir noktaya paket veya dosya iletmek istediğinizde en akılcı çözüm olarak karşınıza Maltepe kurye hizmeti çıkmaktadır. Evrak veya paket zamanında teslim edilir mi? Teslimat doğru adrese yapılır mı? Bu hizmet güvenilir bir hizmet midir? Taşıma esnasında kaybolur mu? Kurye hizmeti çok pahalıya gelir mi? Sizlere tüm bu sorularınızı unutturacak en iyi ve en güvenilir kurye hizmetini vermekteyiz.

İstanbul; trafiğin en yoğun olduğu, bir yere ulaşmanın saatler sürebildiği bir şehirdir. Toplu ulaşım tercihinizde veya araçla ulaşım tercihinizde size çok uzun saatler kaybettirir. Motosiklet ile ulaşım ise en hızlı ulaşım şeklidir. Bu ulaşım şeklini paket veya dosya gönderimleriniz için kullanmakta ve en hızlı şekilde istenilen adrese teslimat yapmaktayız. Sizlere gönderdiğiniz ürünün zamanında ulaşıp ulaşamayacağı kaygısını yaşatmadan; güvenilir ve işinde ehil Maltepe kurye olarak görev yapmakta olan çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Maltepe İstanbul’un en kalabalık bölgelerinden birisidir. Yüzlerce işyeri ve işletmeye sahip olan bölgede milyonlarca kişi yaşamakta, her gün binlerce paketin bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir. Geleneksel kargoların yetersiz kalması sonucu da bu alandaki boşluk moto kuryelerle doldurulmaya çalışılmaktadır.

Moto kurye, motosikletlerle yapılan taşımacılığa ve bu işi yapan kişilere verilen isimdir. Gerek Maltepe gerekse bütün bir İstanbul’da 1990’ların başından bu yana aktif kullanılmaktadır. Trafik yoğunluğu arttıkça, nüfus kalabalıklaştıkça ve iş yükü fazlalaştıkça moto kuryelere ihtiyaç da fazlalaşmaktadır. Uzun yıllardır Maltepe kurye alanında aktif görev alıyor, müşterilerimize profesyonel kurye çözümleri sunuyoruz.

Maltepe kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sunmakta, müşterilerimizin bireysel ve kurumsal yaşamlarında büyük kolaylık sağlamaktadır. Her şeyden önce Maltepe motor kurye hızlıdır ve İstanbullular için hız son derece önemlidir. Bizler yoğun trafiklerden, uzun araç kuyruklarından etkilenmeden yol alabiliyor, ister Maltepe içindeki iki adres arasında ister Maltepe ile İstanbul’un diğer bir adresi arasında çok kısa sürede ulaşım sağlıyor, emanet aldığımız gönderileri teslim edebiliyoruz.

Bizler Maltepe motor kurye alanında hızlı oldukça siz değerli müşterilerimiz işlerinizi daha hızlı yapma olanağı buluyorsunuz. En acil gereken evrakları, belgeleri, paketleri, dosyaları bizler size taşıdığımız için daha az sürede daha fazla iş yapabiliyor, zamanınızı en verimli biçimde kullanıyorsunuz. Tasarruf ettiğiniz zamanınızı da hobileriniz, eğlenceniz, dinlenmek ya da sevdikleriniz için kullanabiliyorsunuz.

Maltepe kurye uygulamalarımız son derece güvenlidir. Kuryelerimiz sadece size hizmet verdiği için paketlerinizin kaybolma, zarar görme, hasar alma gibi riski yoktur. Nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Maltepe moto kurye ihtiyaçları çok farklı şekillerde olabilmektedir. Buna binaen bizler de alternatif motor kurye seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Bu noktada başlıca Maltepe kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal motorlu kurye,
  • Hızlı motorlu kurye,
  • Acil motorlu kurye,
  • Gece motorlu kurye.

Bütün bu motor kuryelerimizde en uzun teslimat süresi 180 dakika iken çoğu zaman 30 dakika, 45 dakika içinde dahi dilediğiniz adresten adrese teslimat yapmayı başarıyoruz.

Lojistik alanında hizmet arayışında olanların en çok merak ettiği konulardan birisi Maltep kurye fiyatları olmaktadır. İster tek seferlik bir hizmet ihtiyacında ister devamlılığı olan bir hizmet ihtiyacında motorlu kuryeye ne kadar ödeneceği bilinmek istenir.

Maltepe kurye fiyatlarını etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bu nedenle de sabit bir fiyat tarifesi yerine detaylara göre fiyatlandırma yapılır. Bu noktada motorlu kurye fiyatları üzerinde öncelikli belirteç mesafedir. Gerek Maltepe’nin mahalleleri gerekse Maltepe ile İstanbul’un diğer bölgeleri arasındaki mesafe farklı olacağından çağrı merkezimize paketinizin hangi adresten alınıp hangi adrese teslim edileceğini belirttiğinizde mesafe hesabı yapılacaktır.

Ayrıca taşıdığımız her paket aynı ölçülerde olmamakta, farklı ebatlarda paketleri taşımamız istenebilmekte, paketlerin ebatları arttıkça kurye fiyatları da artmaktadır. Bir diğer etken moto kurye çeşitleridir. Paketlerinizin acilliğine ve taşınma zamanına göre birbirinden farklı kurye çeşitlerimizi seçebilirsiniz. Bunların da fiyatları farklıdır. Teslimat süresi kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Yine gece kuryede ek mesai ve güvenlik koşulları değiştiği için fiyatlarımız değişmektedir.

Her zaman kaliteli, güvenilir ve ekonomik Maltepe kurye fiyatları ile öne çıkmayı başarıyoruz. Piyasa koşullarında en uygun fiyatlarla lojistik giderlerinizi minimuma indirmenize yardımcı oluyoruz.

Maltepe Kurye Hizmeti

Maltepe Kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz bu uzun yılların işletme olarak bizlere katkısı çok büyüktür. Sunduğumuz her hizmet sonrasında sizlerden istediğimiz yorumlar ve puanlama sayesinde eksikliklerimizi fark etmekte ve bu eksiklikleri gidermek adına büyük çalışmalar yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetin aşamalarını anlatmak gerekirse öncelik olarak sizlerin verdiğiniz siparişler anlık olarak yenilen sistemlerimize düşmekte ve anında haberimiz olmaktadır. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmakta ve teker teker kontrol edilerek eksiksiz olması tespit edilmektedir.

Çevresel bilgiler ve navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize en kısa, en güvenilir ve en hızlı güzergâh belirlenmekte ve o güzergâh üzerinden siparişleriniz yola çıkmaktadır. Kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma hazneleri son derece güvenli bir şekilde dizayn edilmiş olmakla beraber yolculuk esnasında dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı siparişleriniz güvenilir bir şekilde adreslerinize getirilmektedir. Sipariş verirken seçmiş olduğunuz teslimat yöntemi ile siparişleriniz sizlere teslim edilmekte ve internet sitelerimiz üzerinden puanlama ve yorum yapmanız istenilmektedir. Sizler de bu şekilde kaliteli, güvenli ve hızlı bir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka Maltepe kurye olarak bizlerden hizmet almalısınız. Aldığınız hizmet karşısında asla pişman olmayacaksınız.

Maltepe kurye işletmesi olarak sizlere güvenli bir hizmet vermekte ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Sunduğumuz hizmetin güvenli olması için birçok alanda geliştirmeler ve çalışmalar yapmaktayız. Öncelikle kullandığımız motorlar sunduğumuz hizmetin güvenli olması için çok büyük bir etkendir. Bu motorların güvenli bir şekilde dizayn edilmiş olmaları çok önemlidir. Ürünlerimizi taşıdığımız haznelerin iç kısımları yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanmış durumdadır. Yine bu haznelerin dış kısımları sert yapılar ile kaplanmış durumdadır. Bu özellikler sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı siparişleriniz zarar görmemekte ve güvenli bir şekilde adreslerinize getirilmektedir. Ayrıca siparişlerinizin motorlara yerleştirilmesi aşamasında kurye elemanlarımızın ürün bilgileri çok önemli bir rol oynamaktadır.

Öncelikle teker teker kontrol edilen ürünleriniz hassasiyet durumlarına göre motorlarımıza yerleştirilmektedir. Kırılacak ürünleriniz sabitlenmek suretiyle yerleştirilmekte ve ezilme tehlikesi olan domates benzeri ürünleriniz ise bu haznelerin en üst kısımlarına konularak güvence altına alınmaktadır. Maltepe kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz bu güvenli hizmet özelliklerinin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktır. Sizlerin memnuniyeti bizleri daha iyi bir hizmet vermek konusunda teşvik etmektedir.

Maltepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en önemli şartının hızlı olması gerektiğinin farkındayız. Sunulan kurye hizmeti hızlı olmadığı zaman müşterilerimiz tarafından eleştirilmekte ve memnuniyet şartı karşılanmamaktadır. Bu sebepten dolayı Maltepe kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin hızlı olması için birçok alanda yenilikler ve geliştirmeler yapmaktayız. Öncelikle kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve gerekli görüldüğü takdirde motorların değişimleri yapılmaktadır.

Motorlarımızın yüksek modelli olması, manevra kabiliyetlerinin yüksek olması ve sunulan hizmet esnasında çıkabilecek arıza risklerinin minimum seviyede olması sunulan hizmet hızlı bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kurye elemanlarımızın şoförlük konusunda yetenekli olmaları çok önemlidir. Bu sebepten dolayı elemanlarımızı işe alırken motor kullanımı konusunda sınavlardan geçirmek suretiyle işe almakta ve belirli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde sunulan hizmet esnasında karşılaşılabilecek trafik sorunlarını en kolay şekilde çözüme kavuşturmakta ve sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara