İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli kurye olarak kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başararak bugün aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yaptığımız yenilik ve gelişmelerle sizlerin teveccühünü ve güvenini kazandık.

İlk günden beri güvenilir bir adres olarak emanetlerinizi sorunsuz bir şekilde adreslerinize ulaştırarak güvenilir bir adres olarak hizmet verdik. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmet vermeyi ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Sektördeki en gelişmiş kurye hizmetlerini firmamız ayrıcalıklarıyla sizlerin istifadesine sunmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatlarla sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Motor vasıtasıyla kargo görevini yerine getiren kişiye kurye denir. Moto kuryeler, çok iyi motor kullanabilen ve değişik hava şartlarında dahi sürüş yeteneklerinden taviz vermeyen kişilerden oluşur.

Günümüz teknolojisine yakışır biçimde hızlı işlem yapabilmek adına oldukça önemli bir etken haline gelen motor kuryeler, hızlı evrak alış verişi, acil gönderiler ve önemli paketleri çabuk ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştırırlar.

Özellikle şirketler arasındaki evrak alış verişlerinde,  şehir içi paket taşımacılığında ve siparişlerde İkitelli Kurye çok sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni, yoğun trafikte motorun daha hızlı ve aynı zamanda güvenilir şekilde hareket edebilmesidir.

Motor kurye veya diğer adıyla İstanbul Kurye hizmetleri kısa sürede gerçekleştirilmesi gereken işlemlerde ön plana çıkmaktadır. Adres bulma konusunda moto kuryelerin tecrübeleri yanında teknolojik imkanların da yoğun olarak kullanıldığı moto kurye şirketleri, anlık olarak kuryelerin takibini yapabilmekte, konumlarına ulaşabilmekte ve onlara yönlendirme yapabilmektedirler.

İkitelli Kurye Şirketleri kargo şirketlerinden farklıdır. En önemli farkı, motorla taşınabilecek hacimde eşyalar kabul edebilmeleridir. Bu durum dezavantaj gibi görünse de aslında taşınacak eşya veya belgenin başka nesnelerle temas etmeden tek başına ve çok daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması sağlandığından avantajlı bir uygulama olduğu düşünülmektedir. Çünkü kurye işinde en önemli özellik, taşınacak nesnenin zarar görmeden alıcıya iletilmesidir.

Çağımızda kurye ile gerçekleştirilen işlemler günden güne artmakta, ihtiyaç haline gelmekte ve bu sektör de hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu süreçte hizmet ağını genişletmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Bir işi iyi yapabilmenin şartları arasında; işini severek yapmak, vaktinde ve itina ile yapmak, işinin uzmanı olmaya gönüllü olmak yer alır. İkitelli kurye görevi bizim gönüllü olarak yola çıktığımız, taşıdığımız değerleri azami özenle hedefe ulaştırdığımız en önemli alandır.

Bu kalabalık metropolun yoğun işleyen caddelerinde hızla yol alan kuryelerimiz en hızlı teslimat hizmetlerinden nerdeyse yeganesidir. Taşımacılık sorumluluk ister. Tüm personelimiz sorumluluk sahibi olup size en iyi hizmeti vermekle yükümlüdür.

Taşımacılık güven ister. Taşıdığımız gönderi bize teslim edildiği anda en değerli varlığımızdır. Emanetinizi en güvenilir şekilde taşımak en önemli görevimizdir. Taşımacılık aktif olmayı gerektirir. Dinamik kadromuz, hızlı işleyiş sistemimiz ile gönderilerinizi tüm prosedürleri hızlıca yerine getirir. Belirlenmiş ulaştırma yasası maddelerine göre işleme alarak gereksiz vakit kaybını önleriz.

Taşımacılık disiplin gerektirir. İşimizi hızlı taşıma rahatlığına uyarlanmış iş disiplini ile birleştirerek yapmaktayız. Teslimatımızı kimlik bilgisi sorgulaması ile doğru adres ve kişi teyidi ile en doğru şekilde yaparız.

Her türlü evrak, dosya, ürün vs gönderilerinizi en kısa sürede bulunduğunuz yerden teslim alırız. Gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa sürede teslim ederiz. Başakşehir kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir.

Günlük iş hayatında işlerinizi hızlandırır, kolaylaştırır ve gereksiz vakit kaybını önlersiniz.
Zamanınız bizim için de değerli, tam vaktinde gönderilerinizi alıcıya ulaştırırız. Ekonomik şartların size en uygun koşullarını arıyorsanız doğru tercih biziz. SYS Kurye ile gönderi gizliliğinde mahremiyete saygı için güvenilir adrestesiniz. Gönderilerinizin nerede olduğunuz takip edebilirsiniz.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye olarak tam donanımlı bir şekilde kurye hizmetleri vermekteyiz. Trafikten en az etkilenecek şekilde donanımlı özel motosikletlerle sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak farklı kurye hizmetlerini tam donanımlı araçlarımız ve alanda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere profesyonel olarak sunmaktayız.

Büyük şehirlerde bazen kısa mesafelerde bile bir yerden başka bir yere teslimat işlemleri çok zaman alabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve trafiği yoğun şehirlerde bu durumla sık karşılaşılmaktadır.

Motorlu kurye hizmetleri bu sorunlara çözüm bulmak hedefiyle faaliyet gösteren ve giderek daha da yaygınlaşan bir kurye hizmetidir. Hemen her sektörde yoğun olarak müracaat edilen ve bu yüzden kolay ulaşılabilen bir hizmet alanıdır.

İkitelli kurye faaliyet gösterdiği bölgede müşterilerine en nitelikli kurye hizmetlerini ayrıcalıklı ve avantajlı bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu motorlu kurye hizmetlerini en ideal şekilde sunmaktayız. Hızlı ve güvenli teslimat işlemlerinde her türlü imkan firmamız bünyesinde mevcuttur. Size sunduğumuz avantalar;

  • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
  • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
  • Şirketler arasında yetişmesi gereken evrak takibinde rol oynayabilmeleri
  • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
  • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri…

Moto kuryeler, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda işlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, böylece insanların mutluluğunda rol oynayan ve günümüzde yükselen bir meslek dalı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İkitelli kurye hizmeti geniş yelpazede pek çok sektörde yoğun olarak talep gören bir hizmet olduğu için müşterilerimiz kolaylıkla ulaşabilmektedir. Çağımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sürekli olarak yenilenen ve değişen bir hizmet alanıdır. Firma olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en nitelikli ve modern kurye hizmetlerini sunmaktayız.

Gıda, tekstil, ilaç ve daha pek çok sektör ve kurumda motorlu kurye hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Motorlu kurye hizmetleri teslim edilmesi gereken evrak ve paketlerin zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Trafik yoğunluğu ve benzeri durumlardan kaynaklı gecikmeleri ortadan kaldırarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. Özellikle acil durumlarda önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Değerli ve hassas evrak ve paketler herhangi bir zarara uğramadan güvenilir bir şekilde adreslere teslim edilir. Zaman açısından son derece avantajlı olan bir hizmeti müşterilerimize firmamız ayrıcalıklarıyla sunmaktayız.

Acil kurye ise en önemli ve hassas evrak ve paketleri taşır. Süresi az olup acil olarak ulaştırılması gereken evrak ve paketleri taşır. Bu hizmet için özel olarak kullanılan motosikletler vardır. Firmamız bu araçlara sahip olup sizlere Vip kurye hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Kısa mesafelerde 15-30 dakika uzak mesafelerde ise 35-40 dakika içerisinde teslimat işlemini tamamlamaktadır. Vip kurye hizmetlerinde maliyet diğerlerine göre daha fazladır.

Hızlı teslimat işlemlerinde kullanılan Hızlı Kurye 60 dakikada adreslere teslimat gerçekleştiren bir kurye hizmetidir. En hızlı çalışan kurye hizmet olarak evrak ve paketleri normal gönderi süresinden daha kısa sürede hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bireysel gönderiler için en çok kullanılan kurye sistemidir.

Başakşehir ilçe sınırları içinde Hava ve trafik koşulları değişse de teslimatımız her zaman zamanında yapılır. 7/24 hizmet, güvenilir taşıma, en uygun fiyat, deneyimli ve güler yüzlü personel ile taşımacılıkta en hızlı çözüm ortağınız İkitelli kurye ile her zaman sizin yanınızdayız. İstanbul’un her yerine gönderi teslimatında hızlıca, birebir, kesin çözüm için kurye teslimatı en doğru seçimdir.

Dilerseniz gece dilerseniz gündüz, dilediğiniz saatte gönderinizi gitmesi gereken adrese teslim ederiz. İstanbul gibi büyük bir şehirde taşımacılıkta İkitelli Kurye ile çalışmak size güven, huzur ve ayrıcalık kazandırır.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp