İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli kurye olarak kurulduğumuz ilk günden beri hitap ettiğimiz müşteri kitlesini genişletmeyi başararak bugün aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yaptığımız yenilik ve gelişmelerle sizlerin teveccühünü ve güvenini kazandık.

İlk günden beri güvenilir bir adres olarak emanetlerinizi sorunsuz bir şekilde adreslerinize ulaştırarak güvenilir bir adres olarak hizmet verdik. Ticari kaygıdan uzak nitelikli hizmet vermeyi ön planda tutarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Sektördeki en gelişmiş kurye hizmetlerini firmamız ayrıcalıklarıyla sizlerin istifadesine sunmaktayız. Kaliteli hizmetlerimizi makul fiyatlarla sizlere sunmaya devam etmekteyiz.

Motor vasıtasıyla kargo görevini yerine getiren kişiye kurye denir. Moto kuryeler, çok iyi motor kullanabilen ve değişik hava şartlarında dahi sürüş yeteneklerinden taviz vermeyen kişilerden oluşur.

Günümüz teknolojisine yakışır biçimde hızlı işlem yapabilmek adına oldukça önemli bir etken haline gelen motor kuryeler, hızlı evrak alış verişi, acil gönderiler ve önemli paketleri çabuk ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştırırlar.

Özellikle şirketler arasındaki evrak alış verişlerinde,  şehir içi paket taşımacılığında ve siparişlerde İkitelli Kurye çok sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni, yoğun trafikte motorun daha hızlı ve aynı zamanda güvenilir şekilde hareket edebilmesidir.

Motor kurye veya diğer adıyla kurye hizmetleri kısa sürede gerçekleştirilmesi gereken işlemlerde ön plana çıkmaktadır. Adres bulma konusunda moto kuryelerin tecrübeleri yanında teknolojik imkanların da yoğun olarak kullanıldığı moto kurye şirketleri, anlık olarak kuryelerin takibini yapabilmekte, konumlarına ulaşabilmekte ve onlara yönlendirme yapabilmektedirler.

İkitelli Kurye Şirketleri kargo şirketlerinden farklıdır. En önemli farkı, motorla taşınabilecek hacimde eşyalar kabul edebilmeleridir. Bu durum dezavantaj gibi görünse de aslında taşınacak eşya veya belgenin başka nesnelerle temas etmeden tek başına ve çok daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması sağlandığından avantajlı bir uygulama olduğu düşünülmektedir. Çünkü kurye işinde en önemli özellik, taşınacak nesnenin zarar görmeden alıcıya iletilmesidir.

Çağımızda kurye ile gerçekleştirilen işlemler günden güne artmakta, ihtiyaç haline gelmekte ve bu sektör de hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu süreçte hizmet ağını genişletmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Bir işi iyi yapabilmenin şartları arasında; işini severek yapmak, vaktinde ve itina ile yapmak, işinin uzmanı olmaya gönüllü olmak yer alır. İkitelli kurye görevi bizim gönüllü olarak yola çıktığımız, taşıdığımız değerleri azami özenle hedefe ulaştırdığımız en önemli alandır.

Bu kalabalık metropolun yoğun işleyen caddelerinde hızla yol alan kuryelerimiz en hızlı teslimat hizmetlerinden nerdeyse yeganesidir. Taşımacılık sorumluluk ister. Tüm personelimiz sorumluluk sahibi olup size en iyi hizmeti vermekle yükümlüdür.

Taşımacılık güven ister. Taşıdığımız gönderi bize teslim edildiği anda en değerli varlığımızdır. Emanetinizi en güvenilir şekilde taşımak en önemli görevimizdir. Taşımacılık aktif olmayı gerektirir. Dinamik kadromuz, hızlı işleyiş sistemimiz ile gönderilerinizi tüm prosedürleri hızlıca yerine getirir. Belirlenmiş ulaştırma yasası maddelerine göre işleme alarak gereksiz vakit kaybını önleriz.

Taşımacılık disiplin gerektirir. İşimizi hızlı taşıma rahatlığına uyarlanmış iş disiplini ile birleştirerek yapmaktayız. Teslimatımızı kimlik bilgisi sorgulaması ile doğru adres ve kişi teyidi ile en doğru şekilde yaparız.

Her türlü evrak, dosya, ürün vs gönderilerinizi en kısa sürede bulunduğunuz yerden teslim alırız. Gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa sürede teslim ederiz. Kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir.

Günlük iş hayatında işlerinizi hızlandırır, kolaylaştırır ve gereksiz vakit kaybını önlersiniz.
Zamanınız bizim için de değerli, tam vaktinde gönderilerinizi alıcıya ulaştırırız. Ekonomik şartların size en uygun koşullarını arıyorsanız doğru tercih biziz. SYS Kurye ile gönderi gizliliğinde mahremiyete saygı için güvenilir adrestesiniz. Gönderilerinizin nerede olduğunuz takip edebilirsiniz.

İkitelli kurye olarak tam donanımlı bir şekilde kurye hizmetleri vermekteyiz. Trafikten en az etkilenecek şekilde donanımlı özel motosikletlerle sizlere hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Farklı ihtiyaçlara uygun olarak farklı kurye hizmetlerini tam donanımlı araçlarımız ve alanda deneyimli ve uzman ekibimizle sizlere profesyonel olarak sunmaktayız.

Büyük şehirlerde bazen kısa mesafelerde bile bir yerden başka bir yere teslimat işlemleri çok zaman alabilmektedir. Özellikle İstanbul gibi kalabalık ve trafiği yoğun şehirlerde bu durumla sık karşılaşılmaktadır.

Motorlu kurye hizmetleri bu sorunlara çözüm bulmak hedefiyle faaliyet gösteren ve giderek daha da yaygınlaşan bir kurye hizmetidir. Hemen her sektörde yoğun olarak müracaat edilen ve bu yüzden kolay ulaşılabilen bir hizmet alanıdır.

İkitelli kurye faaliyet gösterdiği bölgede müşterilerine en nitelikli kurye hizmetlerini ayrıcalıklı ve avantajlı bir şekilde sunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu motorlu kurye hizmetlerini en ideal şekilde sunmaktayız. Hızlı ve güvenli teslimat işlemlerinde her türlü imkan firmamız bünyesinde mevcuttur. Size sunduğumuz avantalar;

  • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
  • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
  • Şirketler arasında yetişmesi gereken evrak takibinde rol oynayabilmeleri
  • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
  • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri…

Moto kuryeler, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda işlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, böylece insanların mutluluğunda rol oynayan ve günümüzde yükselen bir meslek dalı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İkitelli kurye hizmeti geniş yelpazede pek çok sektörde yoğun olarak talep gören bir hizmet olduğu için müşterilerimiz kolaylıkla ulaşabilmektedir. Çağımızın ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde sürekli olarak yenilenen ve değişen bir hizmet alanıdır. Firma olarak sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize en nitelikli ve modern kurye hizmetlerini sunmaktayız.

Gıda, tekstil, ilaç ve daha pek çok sektör ve kurumda motorlu kurye hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Motorlu kurye hizmetleri teslim edilmesi gereken evrak ve paketlerin zamanında teslim edilmesini sağlamaktadır. Trafik yoğunluğu ve benzeri durumlardan kaynaklı gecikmeleri ortadan kaldırarak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. Özellikle acil durumlarda önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Değerli ve hassas evrak ve paketler herhangi bir zarara uğramadan güvenilir bir şekilde adreslere teslim edilir. Zaman açısından son derece avantajlı olan bir hizmeti müşterilerimize firmamız ayrıcalıklarıyla sunmaktayız.

Acil kurye ise en önemli ve hassas evrak ve paketleri taşır. Süresi az olup acil olarak ulaştırılması gereken evrak ve paketleri taşır. Bu hizmet için özel olarak kullanılan motosikletler vardır. Firmamız bu araçlara sahip olup sizlere Vip kurye hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Kısa mesafelerde 15-30 dakika uzak mesafelerde ise 35-40 dakika içerisinde teslimat işlemini tamamlamaktadır. Vip kurye hizmetlerinde maliyet diğerlerine göre daha fazladır.

Hızlı teslimat işlemlerinde kullanılan Hızlı Kurye 60 dakikada adreslere teslimat gerçekleştiren bir kurye hizmetidir. En hızlı çalışan kurye hizmet olarak evrak ve paketleri normal gönderi süresinden daha kısa sürede hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Bireysel gönderiler için en çok kullanılan kurye sistemidir.

Başakşehir ilçe sınırları içinde Hava ve trafik koşulları değişse de teslimatımız her zaman zamanında yapılır. 7/24 hizmet, güvenilir taşıma, en uygun fiyat, deneyimli ve güler yüzlü personel ile taşımacılıkta en hızlı çözüm ortağınız İkitelli kurye ile her zaman sizin yanınızdayız. İstanbul’un her yerine gönderi teslimatında hızlıca, birebir, kesin çözüm için kurye teslimatı en doğru seçimdir.

Dilerseniz gece dilerseniz gündüz, dilediğiniz saatte gönderinizi gitmesi gereken adrese teslim ederiz. İstanbul gibi büyük bir şehirde taşımacılıkta İkitelli Kurye ile çalışmak size güven, huzur ve ayrıcalık kazandırır.

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana kaliteli ve tecrübeli bir hizmet sunmaktayız. Kurye hizmetinin gerektirdiği tüm özelliklerin farkında olmak kaydıyla sunulan hizmetin her aşamasında tecrübe ve kaliteli göstermekteyiz. İşletme olarak gösterdiğimiz bu kalite ve tecrübe sayesinde siz müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. Öncelikle verdiğiniz siparişleriniz anlık olarak güncellenmekte olan ekranlarımıza düşmekte ve siparişlerinizden anında haberdar olmaktayız. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alındıktan sonra birer birer kontrol edilerek eksik veya hatalı bir ürün olup olmadığı kontrol edilmektedir. Daha sonra kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri sayesinde siparişleriniz en doğru ve en hızlı yoldan adreslerinize getirilmektedir.

Sipariş verirken tercih ettiğiniz teslimat yöntemi ile sizlere teslim edilmekte ve teslim edilirken kesinlikle saygılı ve güler yüzlü bir şekilde davranılmaktadır. Daha sonra internet sitemize girerek aldığınız hizmet ile ilgili olarak puanlama ve yorum yapmanız istenilmektedir. Bu puanlama ve yorumlar sayesinde sunduğumuz hizmetin eksik özeliklerini anlamak suretiyle o özellikleri geliştirme konusunda araştırmalar yapmaktayız. Ayrıca işletme olarak sipariş verdiğiniz ürünler bizler tarafından sigorta altına alınmakta ve kurye hizmeti sırasında oluşabilecek her türlü sorun tarafımızca karşılanmaktadır. Bu özelliklere baktığınız zaman kaliteli bir kurye hizmeti almak istiyorsanız mutlaka İkitelli kurye ile iletişime geçmelisiniz.

İkitelli kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli zorunluluklarından birinin de güvenilir şekilde hizmet vermek olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç sayesinde sunduğumuz hizmetin her aşamasını güvenli olabilmek adına geliştirmekteyiz. Örneğin hizmet esnasında kullandığımız motorlarımızın güvenilir şekilde dizayn edilmesi ve ürün taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanması ve dış zeminlerinin ise sert yapıdan oluşması verilen hizmetin güven seviyesini çok yukarı taşımaktadır. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli ve tecrübeli elemanlar olması da sunulan hizmetin güvenini artırmaktadır.  İkitelli kurye işletmesi olarak sizle güvenli bir hizmet sunmakta ve bizden aldığınız güvenli hizmet karşısında memnun kalmanızı sağlamaktayız.

İşletme olarak sizlere sunduğumuz her hizmet hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Bu hızlı hizmetlerin yanı sıra ayrı olarak acil kurye hizmeti de sunmaktayız. İnternet üzerinden sipariş verirken acil kurye hizmeti şeklinde not düştüğünüz zaman bu hizmet için özel olarak çalışan ekiplerimiz hemen hizmet vermeye başlamaktadırlar. Hem bünyemizde bulunan ekiplerimiz hem de devamlı olarak sahada bulanan ekiplerimiz arasında hemen iletişim kurulmakta ve adresinize en yakın olan kurye elemanımız sizlere ulaşarak en hızlı şekilde hizmetinizi yerine getirmektedir.

Acil kurye hizmetine örnek vermek gerekirse eğer şehirlerarası otobüse bineceğiniz zaman evinizde bir eşyanızı unuttuğunuzu fark ettiğiniz zaman İkitelli kurye işletmesi olarak bizlere ulaşıp bu durumu bildirdiğinizde en acil, ivedi şekilde adreslerinizden unuttuğunuz eşyalar alınmak suretiyle en kısa sürede sizlere getirilmektedir. Bu sayede her türlü mağduriyetiniz giderilmekte ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İkitelli kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarına ve kurye hizmetine artan talebe bağlı olarak fiyatların büyük oranda artış gösterdiğinin ve müşterilerimizin bu durumdan rahatsız olduğunun farkındayız. Bu rahatsızlığı gidermek adına işletme olarak muhasebe elemanlarımızdan büyük ölçüde faydalanmak suretiyle araştırmalar ve çalışmalar yaparak sizlere en uygun fiyatları çıkarmaktayız. Sunduğumuz bu fiyatlar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve biraz da olsa maddi olarak rahatlamalarını hedeflemekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp