Anasayfa » İkitelli Kurye

İkitelli Kurye

İkitelli kurye motor vasıtasıyla kargo görevini yerine getiren kişiye denir. Moto kuryeler, çok iyi motor kullanabilen ve değişik hava şartlarında dahi sürüş yeteneklerinden taviz vermeyen kişilerden oluşur.

Günümüz teknolojisine yakışır biçimde hızlı işlem yapabilmek adına oldukça önemli bir etken haline gelen motor kuryeler, hızlı evrak alış verişi, acil gönderiler ve önemli paketleri çabuk ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştırırlar.

Özellikle şirketler arasındaki evrak alış verişlerinde,  şehir içi paket taşımacılığında ve siparişlerde İkitelli Kurye çok sık kullanılmaktadır. Bunun nedeni, yoğun trafikte motorun daha hızlı ve aynı zamanda güvenilir şekilde hareket edebilmesidir.

Motor kurye veya diğer adıyla İstanbul Kurye hizmetleri kısa sürede gerçekleştirilmesi gereken işlemlerde ön plana çıkmaktadır. Adres bulma konusunda moto kuryelerin tecrübeleri yanında teknolojik imkanların da yoğun olarak kullanıldığı moto kurye şirketleri, anlık olarak kuryelerin takibini yapabilmekte, konumlarına ulaşabilmekte ve onlara yönlendirme yapabilmektedirler.

İkitelli Organize Kurye

İkitelli Organize Kurye Şirketleri kargo şirketlerinden farklıdır. En önemli farkı, motorla taşınabilecek hacimde eşyalar kabul edebilmeleridir. Bu durum dezavantaj gibi görünse de aslında taşınacak eşya veya belgenin başka nesnelerle temas etmeden tek başına ve çok daha hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması sağlandığından avantajlı bir uygulama olduğu düşünülmektedir. Çünkü kurye işinde en önemli özellik, taşınacak nesnenin zarar görmeden alıcıya iletilmesidir.

Çağımızda kurye ile gerçekleştirilen işlemler günden güne artmakta, ihtiyaç haline gelmekte ve bu sektör de hızlı bir şekilde gelişmektedir. Bu süreçte hizmet ağını genişletmekte ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

İkitelli Motorlu Kurye

İkitelli Motorlu Kurye avantajları şöyle sıralanabilir:

  • Gece/gündüz hemen her saatte hizmet verebilmeleri
  • Acil ilaç gereksinimi gibi hayati konularda hızlı hareket edebilmeleri
  • Şirketler arasında yetişmesi gereken evrak takibinde rol oynayabilmeleri
  • İhtiyaç anında kolay ulaşılabilir olmaları ve çabuk hareket edebilmeleri
  • Yiyecek, giyecek, elektronik eşya gibi geniş bir alana hizmet edebilmeleri…

Moto kuryeler, zamanı iyi değerlendirmeye yardımcı olan, yoğun hayat temposunda işlerini yetiştiremeyen insanların imdadına koşan, hayatı kolaylaştıran, böylece insanların mutluluğunda rol oynayan ve günümüzde yükselen bir meslek dalı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İkitelli Moto Kurye

Bir işi iyi yapabilmenin şartları arasında; işini severek yapmak, vaktinde ve itina ile yapmak, işinin uzmanı olmaya gönüllü olmak yer alır. İkitelli moto kurye görevi bizim gönüllü olarak yola çıktığımız, taşıdığımız değerleri azami özenle hedefe ulaştırdığımız en önemli alandır.

Bu kalabalık metropolun yoğun işleyen caddelerinde hızla yol alan kuryelerimiz en hızlı teslimat hizmetlerinden nerdeyse yeganesidir. Taşımacılık sorumluluk ister. Tüm personelimiz sorumluluk sahibi olup size en iyi hizmeti vermekle yükümlüdür.

Taşımacılık güven ister. Taşıdığımız gönderi bize teslim edildiği anda en değerli varlığımızdır. Emanetinizi en güvenilir şekilde taşımak en önemli görevimizdir. Taşımacılık aktif olmayı gerektirir. Dinamik kadromuz, hızlı işleyiş sistemimiz ile gönderilerinizi tüm prosedürleri hızlıca yerine getirir. Belirlenmiş ulaştırma yasası maddelerine göre işleme alarak gereksiz vakit kaybını önleriz.

Taşımacılık disiplin gerektirir. İşimizi hızlı taşıma rahatlığına uyarlanmış iş disiplini ile birleştirerek yapmaktayız. Teslimatımızı kimlik bilgisi sorgulaması ile doğru adres ve kişi teyidi ile en doğru şekilde yaparız.

Her türlü evrak, dosya, ürün vs gönderilerinizi en kısa sürede bulunduğunuz yerden teslim alırız. Gönderilerinizi belirlediğiniz adrese en kısa sürede teslim ederiz. İkitelli kurye ile İstanbul trafiği sorun olmaktan uzak, zamanında teslimatın güvenilir adresidir.

İkitelli Motor Kurye

Günlük iş hayatında işlerinizi hızlandırır, kolaylaştırır ve gereksiz vakit kaybını önlersiniz.
Zamanınız bizim için de değerli, tam vaktinde gönderilerinizi alıcıya ulaştırırız. Ekonomik şartların size en uygun koşullarını arıyorsanız doğru tercih biziz. SYS Kurye ile gönderi gizliliğinde mahremiyete saygı için güvenilir adrestesiniz. Gönderilerinizin nerede olduğunuz takip edebilirsiniz.

Başakşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde Hava ve trafik koşulları değişse de teslimatımız her zaman zamanında yapılır. 7/24 hizmet, güvenilir taşıma, en uygun fiyat, deneyimli ve güler yüzlü personel ile taşımacılıkta en hızlı çözüm ortağınız İkitelli motor kurye ile her zaman sizin yanınızdayız. İstanbul’un her yerine gönderi teslimatında hızlıca, birebir, kesin çözüm için kurye teslimatı en doğru seçimdir.

Dilerseniz gece dilerseniz gündüz, dilediğiniz saatte gönderinizi gitmesi gereken adrese teslim ederiz. İstanbul gibi büyük bir şehirde taşımacılıkta bizimle çalışmak size güven, huzur ve ayrıcalık kazandırır.