İçeriğe geç

Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye

Moto kurye uygulamaları özellikle büyük şehirlerde öne çıkmakta, bireysel ve kurumsal olarak tercih edilmektedir. Küçükçekmece gibi nüfus yoğunluğunun fazla olduğu ve hareketliliğin çok olduğu yerlerde sağladığı avantajlardan dolayı moto kuryelere rağbet gün geçtikçe artmaktadır. Firmamız Küçükçekmece kurye alanında yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle hizmet vermekte, daima müşteri memnuniyeti ilkesiyle çözüm üretmeyi sürdürmektedir.

Kurye hizmetlerimiz acil kurye, ekspres kurye, gece kurye, VİP kurye, özel kurye gibi seçeneklere sahiptir. Böylece göndermek istediğiniz gönderilerin aciliyetine, zamanına ve miktarına göre dilediğiniz kurye seçeneğimizi kullanabilirsiniz. Uygulamalarımızın her birisi kusursuz hizmet prensibiyle devam etmekte, her türlü paketiniz dilediğiniz adresten alınıp belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Küçükçekmece kurye uygulamalarımız pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu yüzden de her zaman paket gönderilerinizde müşterilerimizin vazgeçilmez tercihi olmaktayız. Uygulamamız her şeyden önce zamandan tasarruf yapmaya yarar. Çünkü Küçükçekmece ilçe sınırları içinde trafik yoğunluğunun sürekli olduğu bir yerdir. Kimi zaman en yakın noktalar arasında dahi ulaşım saatler alabilir. Oysa moto kuryelerimiz motosikletlerle seyahat ettikleri için trafiğe takılmazlar.

En yoğun trafiklerde dahi seri şekilde hareket eder, söz verilen sürede teslimatlarını yaparlar.
Küçükçekmece motor kurye uygulamamız enerjiden tasarruf sağlar. Bir evrakı, bir dosyayı, bir hediyeyi veya herhangi bir paketi taşıma yorucu olabilir. Bizler sizin adınız gönderilerinizi taşır, yollara düşer ve adınıza teslimat yaparız. Sizler de asıl işlerinize odaklanır, paket taşıma zahmetinden kurtulursunuz.

Küçükçekmece Kurye uygulamamızın detaylarını tamamen sizler belirlersiniz. Bizler sizin talimatlarınızı yerine getirmek adına hummalı bir çalışma yürütür, sonuç odaklı yaklaşım sergileriz. Örneğin havalimanına sizin adınıza gelen bir kargoyu alarak size ulaştırabiliriz. Ya da başka bir adrese nakledilmesini sağlayabiliriz. Otogarda, havalimanında iken evde, otelde unuttuğunuz bir eşyanızı ya da kimliğinizi sizin adınıza alıp tarafınıza teslim edebiliriz.

Özel günlerde sevdiklerinizin yüzünü güldürme adına göndermek istediğiniz hediyeleri istediğiniz adresten alıp teslim edebiliriz. Müşterileriniz adına kesilen faturaları ya da teklif dosyalarınızı taşıyabiliriz. İmzalanması gereken bir evrak dosyanızı sizden alıp imzalatıp yeniden size teslim edebiliriz. Dolayısıyla hizmet detaylarımız tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmekte, zamandan, emekten, enerjiden, paradan tasarruf yapmanız adına çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurye kullanmak isteyenlerin akıllarına neler taşıdığımız gelebilir. Yasal olarak her türlü ürünün taşınması mümkündür. Fakat yasal olmayan, taşımacılık mevzuatına aykırı ürünlerin taşımasını yapmamız veya böyle bir teklif almamız söz konusu değildir.

Küçükçekmece kurye uygulamalarımızda taşınacak ürün kadar taşınma zamanı da önemlidir. Müşterilerimiz özellikle acil gönderilerinde kuryelerimizi tercih etmektedirler. Gün içerisinde teslim edilmesi gereken, hemen teslim alınması gereken her türlü paketinizin taşımasını yapıyor, belirteceğiniz adresler arasında en hızlı ve en güvenli biçimde taşıma yapıyoruz.

Kuryelerimiz her zaman zamanla yarışırlar. Fakat kendilerine, trafiğe ve emanet aldıkları paketlere de dikkat ederler. Profesyonelce süreci yürütür, teslim edilmesi istenen dosyanın, paketin, hediyenin ya da özel eşyanın zarar görmesinin önüne geçer, her türlü koşulda paketlerinizi sağlam biçimde teslim ederler.

Küçükçekmece kurye ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlardır. SYS Kurye her zaman kaliteyi, güvenilirliği uygun fiyatla birleştirme politikası takip etmekte, piyasa koşullarında daima en uygun fiyatlarla taşımacılık yapmaktadır. Fiyatlarımız paketlerinizin aciliyetine, taşınacakları mesafeye, taşınma zamanlarına göre değişmektedir. Dilediğiniz zaman müşteri hizmetlerimiz arayabilir, fiyat bilgisi alabilir, ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Küçükçekmece genelinde bir adresten başka bir adrese pek çok şeyin taşınmasında modern motorlu taşıtlar kullanılmaktadır. Araçların Küçükçekmece trafiğinde ve İstanbul trafiğinde uzun zaman alması; fakat insanların bu kadar beklemeye zamanlarının olmaması beraberinde daha seri hareket edebilen araçları ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle de Küçükçekmece kurye uygulamaları hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlar için çok yoğun ilgi görmektedir.

Küçükçekmece kurye uygulamalarının geleneksel kargolardan ayrılan en büyük özellikleri ulaşımlarını motosikletlerle yapmalarıdır. Böylece uzun trafik kuyruklarından beklemek zorunda kalmadan kuryeler istenen her adres arasında hızlıca hareket edebilmektedir. SYS Kurye firmamız da uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kalitenin, güvenin ve güler yüzlü hizmetin değişmeyen adresi olmaktadır.

Küçükçekmece kurye uygulamamız hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize hitap etmektedir. Evraklarınızı, dosyalarınızı, yedek parçalarınızı, alışveriş ürünlerinizi, tıbbi ürünlerinizi, değerli evraklarınızı, sevdikleriniz için aldığınız hediyeleri ve diğer motosikletlerle taşınabilecek her türlü paketi kuryelerimiz başarıyla taşıyabilmektedir.

Motor kurye uygulamalarımızın detaylarını tamamen sizlerin ihtiyaçlarınız şekillendirmekte, isteğinize göre uygulamalarımız şekillendirilmektedir. Dilerseniz sizden alacağımız paketi gerek Küçükçekmece içindeki bir adrese gerekse İstanbul’un diğer semtlerindeki bir adrese kısa sürede ulaştırabiliriz. Ya da başka bir adresten alınıp size getirilecek paketi adınıza teslim alıp istediğiniz adrese getirebiliriz.

Her zaman en güvenli ve en hızlı teslimat sürelerini yakalamaya çalışıyoruz. Bu nedenle kurye hizmetlerimizin odağında en acil ve güvenilir teslimatlara imza atmak vardır. Kurye çeşitlerimize göre ufak farklılıklar olsa da daima 45 dakika ile 180 dakika arasında paket teslimi yapabiliyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, güler yüzlü ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Eğitimli ve donanımlı ekibimiz kendini devamlı geliştirmekte, çağın en modern uyumamalarını kısa sürede sistemimize dahil etmeyi başarmaktadır. Her müşterimizin güler yüzlü hizmet almaya hakkı olduğunun bilinciyle hareket edilmektedir. Dürüst ve samimi yaklaşım ile düzeyli bir doğrultuda müşteri memnuniyeti yaklaşımlarımızdan ödün verilmemektedir.

Küçükçekmece kurye uygulamalarından en önemli noktalardan birisi kurumsallıktır. Kurumsallık beraberinde güvenilirliği ve muhatap bulabilmeyi, işinin arkasında durabilmeyi getirir. Bizler yıllardan beri yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile sektörümüzde en güvenilir kurye firmalarından birisi olduk. Aynı çizgide devam edebilmek adına da özenle çalışıyoruz.

Küçükçekmece kurye alanında her ihtiyaca cevap verebilmek adına farklı motor kurye çeşitleriyle öne çıkıyoruz. Bunlardan ilki Küçükçekmece normal kuryedir. Diğerlerine nazaran daha ekonomik olan hizmetimizde paketleriniz 120 ila 180 dakika arasında belirteceğiniz adresten alınıp istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Küçükçekmece hızlı kuryede daha seri hareket edilmekte, acil taşınması gereken evraklarınız, dosyalarınız 60 ila 90 dakika içinde bulundukları adreslerden teslim alınıp yine istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. Küçükçekmece acil motor kurye ile daha da acil ihtiyaçlarınıza karşılık verilmekte, iletişime geçtiğiniz anda kuryelerimiz adreslerinize yönlendirilerek 45 ile 60 dakika gibi çok kısa sürede yerine ulaştırılmaktadır. Küçükçekmece gece kurye ile de mesai saatleri dışındaki ihtiyaçlarınız karşılanmakta, 7 gün, 24 saat hizmet ayrıcalığı sağlanmaktadır.

Küçükçekmece kurye sektöründe kurye fiyatlarımız bazı etkenlere göre değişmektedir. En temel belirleyici mesafe olup paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe arttıkça fiyat da artmaktadır. Ayrıca kurye çeşitleri arasında da fiyat farkı bulunmakta, teslimat hızı arttıkça kurye fiyatı de yükselmektedir. Firmamız daima Küçükçekmece içinde ve diğer semtlerde taşıttıracağınız paketler için en ekonomik teklifleri sunmaktadır.

Küçükçekmece Kurye Hizmeti

Küçükçekmece Kurye olarak hizmet veren firmamız, profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Kuryelerimiz Küçükçekmece’den aldığı paketi, İstanbul içindeki istediğiniz bir semte bırakır aynı zamanda şehir dışında da ulaştırmayı arzu ettiğiniz alıcıya teslim eder. Hem şehir içinde hem dışında seri ve güvenli taşımacılığın adresi olan firmamız, yıllardır sahadaki tecrübesini yeniliklerle buluşturarak kendisini geliştirmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları, hizmetlerimizin yönünü belirlemektedir. İnsana hizmeti ön planda tutan firmamız, personel seçiminde de bazı özelliklere dikkat eder. Birkaç tanesinden örnek verelim:

 • Güler yüzlü
 • İletişim yönü kuvvetli
 • Çözüm odaklı
 • Yoğun iş saatlerinde çalışmaya dayanıklı
 • İş birliğine yatkın
 • İnsanı önceleyen.

Aynı zamanda firmamız kurumsal kimliğiyle öne çıkarak profesyonel hizmet anlayışıyla yıllardır en kaliteli kurye firmaları arasında adını yazdırmıştır. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler şevkimizi artırarak daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Küçükçekmece kurye hizmeti veren firmamız, Küçükçekmece’de ikamet eden, aynı zamanda bu semtte iş yeri olan veya kurumsal hizmette bulunan çalışanların veya işverenlerin her türlü paketini özenle taşımaktadır. Yasal açıdan sorun teşkil etmeyen gönderiler arasında yoğunlukla teslimat yaptıklarımız şöyledir:

 • Evraklar
 • Sözleşmeler
 • Tıbbî ürünler
 • Numuneler
 • Hediye paketleri
 • Değerli eşyalar.

Kuryelerimizin sağlığı için tehdit unsuru oluşturabilecek paketleri taşımıyor, müşterilerimizin de gerekli hassasiyeti göstereceklerine inanıyoruz. Küçükçekmece kurye olarak trafikte olduğumuz her an hem taşıdığımız paketin sorumluluğu hem kuryelerimizin can güvenliği hem de trafikte bulunan diğer araçların güvenliği için son derece dikkatli oluyoruz.

Kuryelerimiz sorumluluğun bilincinde olarak trafiğe çıkar, bunun için de elinden gelenin en iyisini yapar. Gönderiler zarar görmeden verilen adrese teslim edilir. Gizlilik ilkesine uygun hareket eden kuryelerimiz müşterilerimizin verdiği tanımlı alıcı kimliği dışında başka bir şahsa teslimat yapmazlar.

Küçükçekmece kurye hizmetimizi haftanın her günü ve her saati, gece ve gündüz veriyoruz. İster mesai saatleri içinde ister mesai saatleri dışında biz hizmet vermeye devam ediyoruz. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre oluşturduğumuz kurye seçeneklerimizle farklı hızlarda ve saat dilimlerinde taşımacılık yapıyoruz.

Küçükçekmece kurye hizmetimizden istifade etmek için çağrı merkezimizi aradığınızda hangi kurye çeşidimizi seçtiğinizi belirtmeniz yeterlidir. Kuryelerimiz o saat dilimine göre adresinize gelip paketinizi alır ve alıcının adresine seçtiğiniz hızda teslim eder.

Acil bir kurye ihtiyacı olduğunda en geç bir saat gibi kısa bir zaman diliminde kuryemiz paketinizi adresinizden alır ve yeni alıcısına ulaştırır. Gün içinde hızlı kuryemiz ise en geç 90 dakikada adrese iletilir. Acil olmayan ve gün içinde teslim olması yeterli olan gönderileriniz için de en geç 180 dakika yeterlidir.

Güvenli hizmetin adresi olan firmamız Küçükçekmece Kurye olarak sağladığımız her hizmet, birimlerimiz tarafından özenle ve dikkatle yerine getirilir.

 • Acil kurye
 • Ekspress kurye
 • Gece kurye
 • Vip kurye
 • Araçlı kurye

Yukarıda saydığımız pek çok çeşit kurye seçeneğimiz, kişiye özel hizmet vermenin birer yansımasıdır. Kurye sistemimizle zamandan tasarruf ederek yoğun İstanbul trafiğinde kalmaktan kurtulan siz değerli müşterilerimizin firmamızdan duyduğunuz memnuniyet sayesinde, şevkle çalışmaktayız.

Kurye sistemimizle ilgili merak edilen konuların başında fiyatı nasıl belirlediğimiz gelir. Firmamız, en uygun fiyatı belirleyebilmek için gayret eder. Fiyatları belirlerken bazı faktörleri göz önünde bulundururuz:

 • Mesafe
 • Gönderi boyutu
 • Hız seçeneği
 • Zaman dilimi

Bu etkenler hesaplandığında kurye fiyatı ortaya çıkmaktadır. Fiyatları ekonomik bir seviyede tutmaya çalışan firmamız, bütün gücünü müşterilerinin memnuniyetinden alır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara