İçeriğe geç

Perpa Kurye

Perpa Kurye
Perpa Kurye

Yüksek nüfus ve bölgeler arasındaki uzaklık, İstanbul’un birden fazla merkeze sahip bir şehir haline gelmesiyle sonuçlanmıştır. Şişli ilçe sınırları içinde her kurumun ve bireyin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek tedarikçiler ve kaynaklar mevcuttur. Şişli ilçesinde faaliyet gösteren Perpa’da elektronik ve elektrik malzemesi üretim ve tedariği alanında faaliyet gösteren birçok işletmenin satış ofislerinin yer aldığı merkezlerden biridir. Birçok alanda faaliyet gösteren onlarca şirkete her türlü elektrik ve elektronik malzemenin yanı sıra hizmetin de sağlandığı Perpa kurye ihtiyacının en fazla olduğu ticaret merkezlerinden biridir.

Dünya üzerindeki en önemli kentlerden biri olan ve uzun bir tarihi olan İstanbul, tarihin her döneminde ticaret kültür ve politik gelişmelerin merkezlerinden biri olmuştur. Bulunduğu konum ile yalnızda Asya ve Avrupa arasında bir köprü olmayan, aynı zamanda medeniyetleri birbirlerine bağlayan dünyadaki en önemli su yollarından da birinin üzerinde bulunan şehir, dünyanın en hızlı büyüyen ve gelişen yerleşim alanlarından biri olarak tüm ülkelerin dikkatini çekmektedir.

Günümüzde ülkemizin nüfusu en fazla olan kenti olan İstanbul, ülkemizin nüfusunun %15’inden fazlasına ev sahipliği yapmaktadır. Dünyanın da nüfusu en yüksek olan şehirlerinden olan kentimiz, coğrafyanın da uygun olması sayesinde güneyde Marmara hariç, her yöne doğru genişlemiştir ve bu sayede yerleşim alanı olarak dünyadaki en büyük şehirlerden biri haline de gelmiştir.

4750 iş yerinin yanında bankalar, meslek odaları, devlete bağlı bakanlıkların il müdürlükleri gibi kurumlarında faaliyet gösterdiği Perpa’ya günde 80.000’den fazla kişi çeşitli alımlar yapmak için gelmektedir. Telefon ve internet ile yapılan iş görüşmelerinin sayısının bunun çok çok üzerinde olduğu tahmin edilmektedir. Bu denli yüksek hareketliliğin olması, Şişli kurye ihtiyaçlarının da yükselmesine yol açmaktadır.

İstanbul’un kalabalık yapısı ve mesafelerin fazla olması, özellikle hızın önemli olduğu ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar için birçok zorluk doğurmaktadır. İstanbul’un merkezi Şişli’de faaliyet gösteren Perpa’da faaliyet gösteren işletmeler de aynı sorunla karşı karşıyadır. Şehrin coğrafi olarak merkezi durumunda olan Şişli, birçok bölgeye ulaşımın kolay olabileceği bir gölge olmasına rağmen, insan ve araç trafiğinin yoğunluğu sebebiyle, kısa mesafelerin bile kat edilmesi çokça vakit alabilmektedir.

Bu olumsuzluklara karşı müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmak isteyen veya resmi işlerini hızlı bir biçimde, ceza veya daha fazla maliyete girmeden gerçekleştirmek isteyen işletmeler Perpa Kurye servisi veren kurumlarla iletişime geçmektedirler.
Yurtdışı ile yoğun olarak iş yapan, ithalat ve ihracatta gerçekleştiren Perpa işletmeleri, gümrük evrakları başta olmak üzere birçok ticari belgenin gümrüklere gönderilmesi için İstanbul Kurye hizmeti veren işletmelerin hizmet kalitesine güvenmektedir. Bunun yanında Perpa içinde şubesi bulunmayan ve hızlı bir biçimde teslim edilmesi gereken çek, bono, senet gibi evraklar için de Perpa kurye hizmeti veren şirketlere sıklıkla ulaşılmaktadır.

Perpa Kurye olarak bakımları sürekli olarak gerçekleştirilen araçlarımızla müşterilerimize en güvenli, en kaliteli kurye hizmetini sağlamak üzere faaliyet göstermekteyiz. Perpa kurye taleplerine anında cevap vererek müşterilerimizin işlerinin aksamadan, rahat bir biçimde ilerlemesi için, bütün departmanlarımız olarak hizmetinizdeyiz. Kurye talebinde bulunmadan önce lütfen aşağıdaki bölümü okuduğunuzdan emin olun; Bulundurulması ve taşınması yasak veya izne tabii olan hiçbir madde, silah veya belge taşınması yapılmamaktadır. Yapılan hatalı bilgilendirmeler neticesinde ortaya çıkan adli ve yasal sonuçlardan paketi teslim eden kişi sorumludur.

Perpa Kurye Hizmeti

Çevresinde bulunanları veya yalnızca kuryemizin kısa veya uzun dönemli sağlığını olumsuz etkileyebilecek kimyasal, biyolojik veya radyoaktif maddeler, özel korumalı saklama kaplarında olsalar dahi taşınmamaktadır. Köprü, tünel vb. geçiş ücretleriyle, taşınacak paketin sigortalanmasıyla ilgili, canlı hayvanların ve motosikletle taşınmak için büyük ve ağır olan paketlerin taşınması için Call Center’ımızı arayıp müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son yıllarda müşterilere daha ucuz ve kullanışlı ürün sunan internet alışveriş siteleri kargo firmalarına olan ilgiyi de artırmıştır. Bundan dolayı firmalar ürün, evrak ya da şirket materyallerini göndermek için kargo şirketlerini kullanırlar. Kargo hizmeti işletmeler için standart bir iş kolu haline gelmiştir. Bu kargolara verilen ürün, evrak ya da işletmenin gönderisi ne ise kuryelere verilir, kuryeler de sahibine ulaştırmak üzere dağıtıma çıkar ve alıcıya teslim edilir.

Alıcıların bazen standart sipariş olarak da adlandırılan siparişleri dışında pasta, çiçek, kırılacak özel eşyalar gibi istekleri olabiliyor. İşte tam da bu noktada perpa kurye dediğimiz özel taşıyıcılar kullanılmaktadır. Böylece alıcı siparişi hakkında endişelenmeden paketini alabilir. Pekâla moto kurye nedir ve avantajları nelerdir?

Perpa kurye kargo dağıtımını motosiklet aracılığı ile yapan ve muadilleri kıyaslandığında çeşitli fayda ve avantajları olan bir dağıtım biçimidir. Günümüzde motorlu kurye en çok kullanılan dağıtım türlerinden biridir. Moto kuryeler bağlı oldukları işletmeler tarafından verilen her türlü ürün ya da  hizmeti alıcısına ulaştırmakla sorumludur.

perpa kurye özellikle içinde hassas ürünler, acil teslimatlar yahut şirketler için önemli evrakların iletilmesinde kullanılmaktadır.

Günümüz artık hız çağı ve insanların işlerini hızlı ve sorunsuz yapma isteği oldukça yüksek.  Özellikle acil yetişmesi gereken işler söz konusu olduğunda motor kuryeler çok iyi bir seçenek haline geliyor. Trafiğin yoğun olduğu büyük şehirler ve araç çokluğu düşünüldüğünde bu kuryeler deyim yerindeyse biçilmiş kaftan haline geliyor. Siparişleri trafik yoğunluğundan daha az etkilendiğinden alıcısına hiçbir aracı olmadan hızlı şekilde ulaşmış oluyor.

Bunun dışında daha önce de değindiğimiz üzere standart kargo olarak adlandırılan siparişlerin dışında kalan pasta, çiçek, özel evrak gibi hassas ürünlerin teslimatını yapmamaktadır. Bu noktada devreye motorlu kuryeler girmekte ve bu iş çok faydalı olmaktadır. Bunlara ek olarak firmamızın bünyesinde hizmet veren motor kurye sistemi dışında hızlı kargo dediğimim sisteme de sahiptir. Bu sistemde sipariş edilen ürün en hızlı şekilde başka hiçbir adrese uğramadan alıcısına ulaşır.

Firmamız İstanbul’da kurye hizmeti kapsamında Perpa kurye seçeneği ile birçok alanda size hız ve kolaylık sağlayacaktır. Özellikle İstanbul gibi büyük bir metropolün yoğun trafiği söz konusu olduğunda işiniz veya iş yeriniz için büyük önem arz eden evrak, koli, şahsi veya şirkete ait bir eşyanın elinize mümkün olan en kısa zamanda ulaşması için harika bir seçenektir.

Perpa kurye, motor sürmenin zevkine varmış insanlar için en uygun meslek seçeneklerinden birisidir. Bünyemiz altında çalışan elemanlarımız motosiklet kullanmanın verdiği eşsiz hazzın tadına varan kişilerdir. Bu yüzden de işlerini büyük bir tutku ve istekle yapmaktadırlar. Elemanlarımızın işlerine duydukları tutku beraberinde büyük bir özveri ve titizlik getirmektedir. İşine odaklı elemanlarımız şehri ve şehrin trafiğini yakından tanır, motosiklet ile trafik çilesini en aza indirir. Bu da hem size, hem işinize büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu yazıyı okuyan her bir müşterimize ya da müşteri adayımıza kurye alanında her geçen gün üzerine koyarak daha iyi bir seviyeye gelmek için çabaladığımızı da söylemek isteriz.

Bizim için her zaman siz müşterilerimizin ihtiyacı ve isteği temel arz eder.  Sizin öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak İstanbul içerisinde size en iyi hizmeti veren bir firma olmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bizimle çalıştıktan sona hizmet deneyiminizi bize bildirmeniz hem sizin hem de bizim için iyi sonuçlar doğuracaktır. Kendinizi bir müşteri değil bizim yakın bir dostumuz gibi hissedip tüm düşüncelerinizi bize aktarabilmeniz bizim en büyük temennimizdir.

Perpa kurye sektöründe hizmet veren bir firma olarak işimizin zorluğunun ve öneminin farkındayız. Verdiğimiz hizmetin her alanında özverimizi elden bırakmadan müşteri memnuniyeti esasıyla işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bize işimizi yapma fırsatı tanıyan ve bize güvenen siz müşterilerimize işimizi özenle yaparak teşekkür etmek istiyoruz. Güveninizi boşa çıkarmamak, sizi memnun etmek, işinize avantaj sağlamak bizim ana prensiplerimizdendir. Yazı boyunca bahsettiğimiz koşullar sizin için de uygunsa bu hizmetten faydalanmak için yapmanız gereken tek şey aşağıya bıraktığımız numaramızı tuşlamak. Kurye hizmetimizden faydalanmak işte bu kadar kolay…

 

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara