Anasayfa » Uçak Kargo

Uçak Kargo

Uçak Kargo Hizmeti
Uçak Kargo

Müşterilerini hemen her açıdan avantajlı çıkaran söz konusu Uçak Kargo hizmeti sayesinde daha çok bozulabilen, kırılma ihtimali olan, yaş meyveler, sebzeler, kitap, ilaç, yedek parçalar vb. nitelikteki malzemeler adresten adrese taşınabilmektedir. O halde 7/24 yanınızda olan hizmetlerimizden istediğiniz an yararlanabileceğinizi bilmelisiniz.

Kargoculuk sektöründe şüphesiz en önemli unsur kargonun hızlı bir şekilde teslim edilebilmesidir. Geleneksel kargo taşımacılığında iller arasında kargoların gönderilmesi ve teslim alınması kamyonetler ile gerçekleştirilmekte, bu durumda zaman açısından istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir. Firmamız çalıştığı Uçak Kargo Şirketleri sayesinde gönderilerinizi başka illere direkt olarak uçaklar ile göndermekte, bu sayede oldukça hızlı bir şekilde Hava Kargo Taşımacılığı hizmetini gerçekleşebilmektedir.

Firmamız tarafından gündelik bir şekilde acil işlemlerinizi çözecek hizmeti sunulurken özel bir sistemden faydalanılmaktadır. Bu sistem kapsamında uluslararası kalite standartlarına uygun bir şekilde hizmet verilmektedir. Hizmetlerimizde ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu kapsamda havalimanı bulunan tüm illere en geç 24 saat içerisinde ulaşabiliyoruz. Son derece güvenli bir işlem olan bu sistemde, deformasyon gibi sıkıntılar yaşamadan tüm kargolarınızı Turkish Cargo güvencesi ile gönderebilirsiniz.

THY Uçak Kargo

Turkish Cargo ile Normal kargolarda iki ya da üç gün gibi süre kaybetmek yerine 24 saat içerisinde işlem tamamlanabilir. İsteğiniz üzerine adresinizden alınan kargonuz modern uçaklarla farklı illere de teslim edilir ve yine adrese teslimat gerçekleştirilir.

Firmamız Uçak Kargo hizmetini yıllardan bu yana kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Her zaman aynı gün içerisinde teslimat sağlayarak en acil durumlarınıza çözüm olmaktadır. Örneğin Anadolu’nun herhangi bir kentinden Ankara’ya ulaştırılması gereken evrakınız olabilir. Bu gönderim içi bu hizmetimizden yararlanarak bir günde işlerinizi tamamlayabilirsiniz. SYS Kurye bu hizmeti 52 farklı noktada sağlayabilmektedir.

Vip Kargo

Vip Kargo taşınması daha hassas olan değerli ve ikame edilemeyecek ender olan gönderilerinizin çok daha güvenilir şartlarda taşınması için özel olarak tasarlanan taşıma ekipmanları ile gerçekleştirdiğimiz Uçak kargo hizmetimiz olup bizi aradığınızda lütfen bunu özellikle belirtiniz.

Uçak Kargo Hizmetleri