İçeriğe geç
Anasayfa » Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye

Hayatınızın yüksek temposuna ayak uyduramıyorsanız eğer, endişelenmeyin! Artık yoğun günlerinizin kurtarıcısı Bayrampaşa kurye hizmetimiz her yerde. Aktif bir yaşam tarzınız var ve sizin uzak mesafelere yetiştirilmesi gereken önemli evraklarınız bir kurtarıcı mı bekliyor? Önemli evraklarınız, hediyeleriniz ve paketleriniz artık güvenilir ellerde.

İstediğiniz saatte ve istediğiniz yerde olma garantisini veren Bayrampaşa kurye çalışanlarımızla sizin bir numaralı yardımcınız olmak için 7/24 hizmet veriyoruz. Yetişemeyeceğinizi düşündüğünüz her yer için güvenilir ellere ihtiyacınız varsa biz her zaman yanınızda olmaya hazırız. Hepimizin de bildiği gibi artık birçok şehirde trafik sorunu, ulaşımı engelliyor.

Peki, motorlarımızın trafikteki avantajının farkında mıyız? Yoğunluk her ne kadar olursa olsun Bayrampaşa motor kurye ekibi olarak araçlarımızın boyutu nedeniyle bunu engel olarak görmeyiz ve yetişilmesi gereken her yere zamanında yetişiriz. Bu sayede ulaşması gereken evraklarınız zamanında bulunması gereken yerde olur.

Özellikle iş yerlerinde, acil kargo adıyla verilen paketlerin zamanında yerine ulaşması, aksaklıkların önüne geçmek için son derece büyük bir önem arz etmektedir. Sadece evraklarınız değil, diyelim ki iş yerinizdesiniz ve evin anahtarı sizde, eşinizin acil anahtara ihtiyacı var. İşinizi bırakıp gidemiyorsunuz, gitseniz dahi trafik nedeniyle saatlerce ulaşamayacaksınız, işte tam o sırada bize bir alo demeniz yeterli.

Paketinizi ekip arkadaşlarımız tarafından teslim alınır, güvenilir ve hızlı şekilde istediğiniz her yere ulaştırılır. Kargo firmalarından da beklenen zaten bu değil midir? Güven ve hız. Tahribata uğramadan, hiçbir aksaklık olmadan ve son derece hızlı bir taşıma sağlıyoruz. Seçeceğiniz kargo firması özel yaşantınızı ve iş hayatınızı doğrudan etkilemektedir.

Biz size bu güvenin garantisini veriyoruz. Diğer firmalardan en büyük farkımız ise 7/24 hizmet veriyor oluşumuz. Ne size ne de kendimize hiçbir engel tanımıyoruz, işimizi en doğru şekilde yapmak için bütün koşulları sağlıyoruz. Müşterilerimizin gözü kapalı şekilde güvendiği, her türlü kargo paketini emanet edebildiği bir firma olmak bizim için son derece önemli.

İstanbul Kurye hizmetlerimizle sektörde son 10 yılda sadece İstanbul’da değil, bütün büyük şehirlerde artık hizmetinizdeyiz. Bayrampaşa ilçe sınırları içinde trafik karmaşası içinde kaybolmamak, çalışanlarınızı bedenen ve mental olarak yormamak adına güvenilir, hızlı, profesyonel kadrolarımızla bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bizimle çalışacak personellerimizin A2 ehliyet sahibi olması tek başına yeterli bir unsur olmayıp, en az 10 yıllık aktif sürücü deneyiminin yanı sıra mülakat esaslı, liyakat ilkelerine uygun psiko-teknik testler ile seçimlerimizi yapmaktayız.

Bayrampaşa kurye olmaya hak kazanan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet içi oryantasyon süreçleri sonunda günlük, haftalık, aylık adres ve konum güncellemelerini muhakkak paylaşıyoruz.

Bununla beraber yasal düzenlemeleri, kanuni yükümlülükleri profesyonel eğitmenler eşliğinde tüm çalışanlarımıza periyodik olarak aktarmaktayız. Ayrıca şirketimiz bünyesinde kullanılan motosiklet araçlarımız model yılı, teknik donanım ve özellikleri açısından yasal olarak trafik şartnamesinde belirtilen koşulları sağlamaktadır. Araçların yıllık periyodik bakım, onarım ve muayeneleri sistemli olarak kontrol edilerek yaptırılmaktadır.

Yoğun iş temposunda personellerinizin mesailerinden ve iş üretim süreçlerinden çalmamak adına SYS Kurye kullanmanızı öneriyoruz. Size zamandan, işgücünden ve yakıttan tasarruf etme fırsatı sunarken, dosyalarınızın ve önemli kargolarınızın hızlı ve zamanında yerine ulaşmasını garanti ediyoruz.

Yönetim ilkelerimizin temel prensipleri güven, dürüstlük, samimiyet, ciddiyet ve saygı odaklıdır. Bize emanet edilen kargolarınızın gizlilik koşullarında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilmesi en önemli şirket prensibimizdir.

İhtiyaç duyduğunuz anda isterseniz size en yakın kuryeyi seçebilir, isterseniz WhatsApp hattımız üzerinden iletişim kurarak en kısa sürede size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Emanetiniz bize emanet sloganımız ve yılların tecrübesi ile paketlerinizin kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaşacağına emin olabilirsiniz.

Bayrampaşa Moto Kurye

İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede evrak, eşya vs. ulaştırmak çoğu zaman imkansızlaşır. Şehrin kalabalığı ve trafik yoğunluğu kısa mesafelerde bile ulaşımı güçleştirmektedir. Büyük şehrin ortaya çıkardığı bu olumsuzlukları gidermek amacıyla faaliyet gösteren moto kuryeler bu işlemleri gerçekleştirir. Özel motosikletlerle teslimat işlemlerini her noktaya ulaştırmaktadır.

Bayrampaşa moto kurye olarak İstanbul’da her noktaya hızlı teslimat gerçekleştirecek şekilde faaliyet göstermekteyiz. Motorlu kurye neredeyse her sektörde yaygın olarak kullanıldığı için müşteriler için ulaşılabilir hizmetlerdir. Gıda, tekstil, ilaç ve daha pek çok sektörde yoğun şekilde kullanılmaktadır. Özel sektörlerin yanı sıra kurumsal hizmetlerde de sıklıkla müracaat edilmektedir. Bayrampaşa moto kurye hem özel hem de kurumsal firmalarla çalışarak motorlu kurye hizmetlerini herkese ulaştırmaktadır.

Motorlu kurye hizmetleri;

 • Trafik yoğunluğundan en az etkilenecek şekilde yol güzergahı seçilir.
 • Acil ulaştırılması gereken evrak ya da eşyalarda zamanında teslimat gerçekleştirir.
 • Teslim alınan her şey herhangi bir hasar ya da zarara uğramadan teslim edilir.
 • Güvenli ve hızlı işleyen bir kurye sistemidir.

Bayrampaşa Motor Kurye

Bayrampaşa motor kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarının aciliyetini ve durumunu dikkate alarak farklı motor kurye hizmetlerini istifadenize sunmaktayız. Günümüz koşullarında en yenilikçi ve gelişmiş kurye hizmetleriyle sizlerin huzurundayız.

Kuryelerinizin normal zamanından çok daha kısa sürede ulaşması için hızlı kurye hizmeti sunmaktayız. Sizlere en yakın kuryeyi yönlendirerek teslim etmeniz gereken evrak ya da eşyaları daha kısa sürede ulaştırmaktadır. Express kurye olarak adlandırılan bu kurye hizmetinde 60-90 dakika arasında evrak ya da eşyalar adresten alınıp istenilen adrese hızlı bir şekilde teslim edilir.

Acil durumlarda devreye giren acil kurye hizmetleri önemli gönderilerin en güvenli, hızlı ve seri bir şekilde ulaştırılmasını sağlar. Trafik gibi sorunları ortadan kaldırarak süratle acil evrakları teslim eder. Vip kurye olarak adlandırılan bu hizmette 45-60 dakika arasında adreslere teslimat yapılır. Vip kurye hizmetlerinde fiyatlar diğer kurye hizmetlerine göre daha maliyetlidir. Bu kurye hizmetinde kullanılan motorlu araçlar özel donanımlı olup diğerlerine göre daha hızlıdır.

Bayrampaşa Motorlu Kurye

Bayrampaşa motorlu kurye olarak İstanbul’da sizlere en ideal kurye hizmetlerini sizlerin istifadesine sunuyoruz. Şahıs ya da kurumlara özel teslimat hizmeti vermekteyiz.

 • İstanbul’un her noktasına kurye hizmetlerimiz mevcuttur.
 • Motorlu kuryelerimiz 7/24 hizmet verecek şekilde her daim ulaşılabilirdir.
 • Aktif bir şekilde çalışan çağrı merkezimize bildirdiğiniz andan itibaren en yakın kurye sizlere yönlendirilmektedir.
 • Tüm hizmetleri minimum maliyetlerle sizlere en uygun şekilde sunmaktayız.
 • Trafik, hava şartları gibi her türlü olumsuz koşulu bertaraf ederek hızlı teslimat gerçekleştirilir.
 • Tecrübeli ve alanında uzman bir çalışma ekibiyle profesyonel olarak çalışmaktadır.
 • En donanımlı ve hızlı motosikletler ile oluşturulan bir araç filosuna sahiptir.

Yıllardır bu sektörde aktif olarak faaliyet gösteren Bayrampaşa motorlu kurye tamamı yıllarını kurye hizmetlerine vermiş profesyonellerle sizlere hizmetlerini ulaştırmaktadır. Hitap ettiğimiz müşteri kitlesine daha da genişleterek emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Uzun ve kısa vadede sizlerin talep ve beklentilerine karşılık verme gayretiyle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Bayrampaşa kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede verdiğimiz hizmetlerle öncü bir firma olarak önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Tüm hizmetlerimizi bize ulaşmanız için aradaki engelleri kaldıracak şekilde makul fiyatlarla sunmaktayız. Ticari bir firma olmanın ötesinde özverili hizmetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Motorlu kurye hizmetlerinde tüm imkanları seferber ederek teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×