Anasayfa » Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye

Hayatınızın yüksek temposuna ayak uyduramıyorsanız eğer, endişelenmeyin! Artık yoğun günlerinizin kurtarıcısı Bayrampaşa kurye hizmetimiz her yerde. Aktif bir yaşam tarzınız var ve sizin uzak mesafelere yetiştirilmesi gereken önemli evraklarınız bir kurtarıcı mı bekliyor? Önemli evraklarınız, hediyeleriniz ve paketleriniz artık güvenilir ellerde.

İstediğiniz saatte ve istediğiniz yerde olma garantisini veren Bayrampaşa kurye çalışanlarımızla sizin bir numaralı yardımcınız olmak için 7/24 hizmet veriyoruz. Yetişemeyeceğinizi düşündüğünüz her yer için güvenilir ellere ihtiyacınız varsa biz her zaman yanınızda olmaya hazırız. Hepimizin de bildiği gibi artık birçok şehirde trafik sorunu, ulaşımı engelliyor. Peki, motorlarımızın trafikteki avantajının farkında mıyız? Yoğunluk her ne kadar olursa olsun Bayrampaşa motor kurye ekibi olarak araçlarımızın boyutu nedeniyle bunu engel olarak görmeyiz ve yetişilmesi gereken her yere zamanında yetişiriz. Bu sayede ulaşması gereken evraklarınız zamanında bulunması gereken yerde olur.

Özellikle iş yerlerinde, acil kargo adıyla verilen paketlerin zamanında yerine ulaşması, aksaklıkların önüne geçmek için son derece büyük bir önem arz etmektedir. Sadece evraklarınız değil, diyelim ki iş yerinizdesiniz ve evin anahtarı sizde, eşinizin acil anahtara ihtiyacı var. İşinizi bırakıp gidemiyorsunuz, gitseniz dahi trafik nedeniyle saatlerce ulaşamayacaksınız, işte tam o sırada bize bir alo demeniz yeterli.

Paketinizi ekip arkadaşlarımız tarafından teslim alınır, güvenilir ve hızlı şekilde istediğiniz her yere ulaştırılır. Kargo firmalarından da beklenen zaten bu değil midir? Güven ve hız. Tahribata uğramadan, hiçbir aksaklık olmadan ve son derece hızlı bir taşıma sağlıyoruz. Seçeceğiniz kargo firması özel yaşantınızı ve iş hayatınızı doğrudan etkilemektedir.

Biz size bu güvenin garantisini veriyoruz. SYS Kurye olarak diğer firmalardan en büyük farkımız ise 7/24 hizmet veriyor oluşumuz. Ne size ne de kendimize hiçbir engel tanımıyoruz, işimizi en doğru şekilde yapmak için bütün koşulları sağlıyoruz. Müşterilerimizin gözü kapalı şekilde güvendiği, her türlü kargo paketini emanet edebildiği bir firma olmak bizim için son derece önemli.

Avrupa Yakası Kurye hizmetlerimizle sektörde son 10 yılda sadece İstanbul’da değil, bütün büyük şehirlerde artık hizmetinizdeyiz. Bayrampaşa Belediyesi  ilçe sınırları içinde trafik karmaşası içinde kaybolmamak, çalışanlarınızı bedenen ve mental olarak yormamak adına güvenilir, hızlı, profesyonel kadrolarımızla bir telefon kadar uzağınızdayız.

Bizimle çalışacak personellerimizin A2 ehliyet sahibi olması tek başına yeterli bir unsur olmayıp, en az 10 yıllık aktif sürücü deneyiminin yanı sıra mülakat esaslı, liyakat ilkelerine uygun psiko-teknik testler ile seçimlerimizi yapmaktayız. Bayrampaşa kurye olmaya hak kazanan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet içi oryantasyon süreçleri sonunda günlük, haftalık, aylık adres ve konum güncellemelerini muhakkak paylaşıyoruz.

Bununla beraber yasal düzenlemeleri, kanuni yükümlülükleri profesyonel eğitmenler eşliğinde tüm çalışanlarımıza periyodik olarak aktarmaktayız. Ayrıca şirketimiz bünyesinde kullanılan motosiklet araçlarımız model yılı, teknik donanım ve özellikleri açısından yasal olarak trafik şartnamesinde belirtilen koşulları sağlamaktadır. Araçların yıllık periyodik bakım, onarım ve muayeneleri sistemli olarak kontrol edilerek yaptırılmaktadır.

Yoğun iş temposunda personellerinizin mesailerinden ve iş üretim süreçlerinden çalmamak adına Bayrampaşa Kurye kullanmanızı öneriyoruz. Size zamandan, işgücünden ve yakıttan tasarruf etme fırsatı sunarken, dosyalarınızın ve önemli kargolarınızın hızlı ve zamanında yerine ulaşmasını garanti ediyoruz. Yönetim ilkelerimizin temel prensipleri güven, dürüstlük, samimiyet, ciddiyet ve saygı odaklıdır. Bize emanet edilen kargolarınızın gizlilik koşullarında gerekli güvenlik önlemleri alınarak teslim edilmesi en önemli şirket prensibimizdir.

İstanbul Kurye‘ye ihtiyaç duyduğunuz anda isterseniz size en yakın kuryeyi seçebilir, isterseniz WhatsApp hattımız üzerinden iletişim kurarak en kısa sürede size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Emanetiniz bize emanet sloganımız ve yılların tecrübesi ile paketlerinizin kaliteli güvenli ve hızlı bir şekilde yerine ulaşacağına emin olabilirsiniz.