İçeriğe geç

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye
Ataşehir Kurye

Değişen dünya şartlarında hız insanlar için önemli bir hal aldı. Bununla birlikte her sektörde zamanı akıllıca ve ekonomik kullanmak zorunlu hale geldi. Biz de değişen şartlara uyum sağlayarak ulaştırmak istediğiniz belge, koli, dosya, önemli evrak gibi birçok eşyanızı güvenli ve hızlı bir şekilde iletmek için kurulmuş bir firmayız. Hizmetimizi motorlu kuryeler ile sağlamaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızda amacımız dilediğiniz bir gönderiyi Ataşehir Kurye ile istenilen yere ulaştırmak.

Büyük şehirlerde özellikle de İstanbul gibi trafik sorununun çok olduğu yerlerde ulaşım sıkıntısını en az indirmek için bu sitem zamanla daha çok tercih edilir duruma gelmiştir.

Ulaştırmak istediğiniz eşyanızı bize bildirdikten sonra size en yakın Ataşehir Kurye adresinize yönlendirilir. Ulaştırmak istediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Teslim edildikten sonra ise size bilgi verilir. İsteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu gönderimler yapabilirsiniz. Gönderimin büyüklüğüne bağlı olarak araç seçimi de yapılabilmektedir. Teknolojinin imkânlarından yararlanarak düzenlediğimiz araçlarımızla adres bulmada sıkıntı yaşanmaktadır. En kısa sürede ve müşteri memnuniyeti gözetilerek çalışmalarımız sürdürülmektedir. Sizin yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Gerisi güvenilir ellerde.

Yaptığımız işi en küçük ayrıntısına kadar düşünerek yapmayı tercih eden bir firmayız. Bu nedenle bizimle çalışacak olan arkadaşlarımızı da özenli şekilde seçmekteyiz. Önemli belge ya da dosya iletiminde çalışabilecek güvenlik sıkıntısı olmayan bireylerle çalışıyoruz.

Bu anlamda bizimle çalışan müşterilerimizin geri dönüşlerini önemsiyoruz. Güvenliğin ve hızın önemli olduğunu bilerek seçimlerimizi yapıyoruz.  Pratik, insan ilişkilerinde iyi, diksiyonu düzgün, A2 ehliyete sahip çalışma arkadaşları tercih ediyoruz.

Ataşehir Kurye Hizmeti

İstanbul gibi gelişmiş bir kentte trafik yoğunluğu problemini en aza indiren Ataşehir Kurye hizmeti istediğiniz bir eşyanızı dilediğiniz adrese hızlı bir şekilde gönderme amacındadır. Fiyatlandırmada bu amaç doğrultusunda düzenlenmiştir. İstanbul büyükşehir olduğu için bölgelere ayrılarak fiyatlandırma yapılmıştır.

Abone olan kullanıcılarımızın fiyatlandırması abone olmayanlara göre değişmektedir. Ataşehir ilçe sınırları içinde alımı yapılacak olan eşya kilo başına fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırmada gönderilecek adresin yakın ya da uzak olması durumları da göz önünde bulundurulmaktadır.

Sürekli artan kent nüfusu ve buna paralel büyüyen şehirlerin kaçınılmaz çilesi haline gelen trafik ve bundan en çok mustarip olan mega kentimiz İstanbul yollarında bile en kısa zamanda teslimatta başı çeker hale gelen Ataşehir Kurye  günümüzde giderek yaygınlaşan bir hizmet.

Böyle bir hizmetin ortaya çıkması ve yaygınlık kazanması günümüzde insanların belki de en değerli şeyleri saydığı zamanı kendilerine bırakması açısından da oldukça kullanışlı.Siz kıymetli zamanınızı kendinize, sevdiğiniz uğraş, kişi veya aktivitelere ayırırken ya da daha önemli işlerinizi hallederken biz, bu yolların tecrübeli direksiyonları ve hizmette memnuniyet odaklı ekibimizle sizin için bağlantılarınızla süratli bir köprü oluşturuyoruz.

En değerli eşyalarınız, kıymetli evrak ve dosyalarınız, sevdiklerinize yapacağınız küçük sürprizler için hediyeleriniz ve daha birçok taşınabilir emanetlerinizi evinizden alıp en kısa sürede adreslerine teslim etmemiz için tek yapmanız gereken numaramızı çevirmek. Ataşehir Kurye personelimizin üst düzey yol deneyimi, emanetlerinizin seri bir şekilde yerine ulaşmasını sağlarken size de zamandan tasarruf etmenin tadı kalır.

Yaşam standartlarımızın her geçen gün değişmesi, farklı alanlarda duyduğumuz ihtiyaçların da değişimini beraberinde getirmiş durumdadır. Teknolojinin günlük hayatımızdaki yerinin giderek artması, istek ve ihtiyaçlarımızı karşılama hızımızın da artmasını sağlamıştır. Özellikle paket taşıma sektörüne yansıyan bu durum, günlük hayatımızda motorlu kurye sektörünün ortaya çıkmasına da ön ayak olmuştur.

Faaliyet göstermekte olduğumuz İstanbul ilinde başta Ataşehir kurye hizmetleri olmak üzere pek çok farklı ilçe için çözüm önerileri sunmaktayız. Yenilikçi, modern ve dinamik bir çalışma tarzını benimseyen firmamız günümüz ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerine her zaman kaliteli hizmet süreçleri sunmayı hedeflemektedir.

Ataşehir kurye süreçlerimiz iki aşamadan oluşmaktadır. Firmamızla iletişime geçtikten ve bulunduğunuz adresi verdikten hemen sonra, sahadaki size en yakın olan kuryemiz adresinize ulaşmaktadır. Ardından paket ya da gönderi hedef noktaya ulaştırılmak üzere yola çıkmaktadır.

Bizi tercih eden birçok müşterimiz, teslimat süreçlerinin yalnızca kendilerine özel olarak koordine edildiğini bilmektedir. Standart kargo gönderim hizmeti sunan pek çok firma her ne kadar aynı gün içinde teslimat imkânı sağlasa da, bu hizmet tek bir kişiye özel olarak planlanmaz. Güzergah üzerinde bulunan farklı müşterilerin de denkleme dahil edilmesi ile, sizlerin paket gönderim süresi de gecikmekte hatta ertesi güne sarkabilmektedir.

Firma olarak çalışma dinamiğimiz;

  • Dürüst ve doğru hizmet anlayışı
  • Güler yüzlü taşımacılık süreçleri
  • Müşteri memnuniyetini merkeze alan yaklaşım
  • Hızlı ve sağlam taşıma anlayışı

gibi önemli ilkeler etrafında şekillenmiştir. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz Ataşehir kurye hizmetleri için güvenilir bir adres arıyorsanız, bizimle hemen şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Ataşehir Moto Kurye

Paket taşıma süreçlerinde öncelikli olarak sizlerden teslim almış olduğumuz paket ya da gönderilerin güvenli ve sağlam bir biçimde ulaşması öncelikli hedefimizdir. Firmamızda görev alan her bir motorlu kuryemiz; süreci doğru şekilde yönetebilen, sorumluluk bilinci yüksek ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ataşehir motor kurye olarak görev yapan çalışanlarımız da, bölge trafiğine hakim ve yer yön duygusu gelişmiş tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

Paket ve gönderilerinizi hızlı şekilde ulaştırmaktan daha da önemlisi, onları sağlam şekilde hedefe teslim etmemizdir. Bu noktada hiçbir risk almadan, gönderilerinizi mümkün olan en kısa süre içinde ve en güvenli haliyle teslim etmeyi hedefliyoruz.

Her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışma standartlarını geliştiren firmamız, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda yeniliğe açık, dinamik bir çalışma yapısını esas almaktadır.

Verdiğimiz yenilikçi hizmetlerde her zaman ulaşılabilir ve makul fiyat anlayışını benimsiyoruz. Kurye hizmetlerimiz başta olmak üzere, İstanbul’un pek çok noktası için aynı gün saatler içinde teslimat olanağı sağlayarak rakiplerimizi geride bırakıyoruz.

Teslimat hizmetlerinde, yol güzergahı ve talep edilen teslimat süreci ise yalnızca siz değerli müşterilerimiz için bizzat koordine edilmektedir. Bu ve bunun gibi birçok farklı faktörü göz önünde bulundurduğumuz takdirde, sunmuş olduğumuz hizmetler oldukça makul ve ulaşılabilir düzeylerde seyretmektedir.

Siz değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz kurye hizmetlerinden hemen şimdi faydalanmak için internet sitemizde yer alan iletişim kanalları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için çalışma arkadaşlarımıza danışabilir ve süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizlere hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

İhtiyacınıza göre normal kurye, özel kurye ve gece kuryesi gibi çeşitli hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren kurulu iletişim sistemimiz yoluyla talebiniz, donanımlı personelimize eş zamanlı olarak iletilir. Size en yakın kuryelerimiz adresinize yönlendirilir.

Kısa bir süre içinde size ulaşan ekip arkadaşımız emanetinizi elden alır. Bundan böyle bizim sorumluluğumuzda olan kargonuzu teslim alır almaz herhangi olumsuz bir duruma karşı sigortalanmış da olursunuz.

Bunu için ek bir ödeme yapmanız veya form doldurmanız da gerekmez.  Ataşehir Kurye yılların tecrübesi ve müşterilerimizin yüksek memnuniyeti ile hizmet etmekte kendine güveni tamdır. Siz bu yazıyı okurken kargonuz yerine ulaştı bile!

Ataşehir Kurye, Ataşehir ve çevresinde işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarına hitap eden güvenilir ve verimli bir teslimat hizmetidir.

Deneyimli ve profesyonel kuryelerden oluşan ekibimizle, paketlerinizin ve belgelerinizin güvenli bir şekilde ve zamanında teslim edilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Teslimat ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmenizi sağlayacak bazı nedenler. Yoğun trafikte bile paketlerinizi varış noktasına zamanında ve verimli ulaştırarak doğru teslimat sağlamak için motorlu araçlar kullanıyoruz.

Ataşehir kurye, Ataşehir’de işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sunmaktadır. Zamanında teslimatın önemini anlıyoruz ve paketlerinizin ve belgelerinizin zamanında teslim edilmesini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Deneyimli ve profesyonel kuryelerden oluşan ekibimiz, teslimatlarınızın mümkün olan en kısa sürede yapılmasını sağlamak için günün her saati çalışmaktadır.

Kurumumuz, teslimat hizmetleri için rekabetçi fiyatlar sunarak işletmeler ve bireyler için uygun fiyatlı hale getirir. Uygun maliyetli teslimat hizmetlerine olan ihtiyacı anlıyoruz ve bu nedenle uygun fiyatlı ve şeffaf bir fiyatlandırma sistemi geliştirdik. Ayrıca toplu teslimatlar için indirimler sunarak müşterilerimiz için daha uygun maliyetli hale getiriyoruz.

Ataşehir Motor Kurye

Ataşehir motorlu kurye, kendini müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya adamış mükemmel bir müşteri hizmetleri ekibine sahiptir. Müşteri memnuniyetinin önemini anlıyoruz ve müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasını sağlamak için çalışıyoruz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, hizmetlerimizle ilgili sorularınızı veya endişelerinizi yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Ataşehir’de bir işletme sahibi olarak, iş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güvenilir bir teslimat hizmetine ihtiyacınız var. Ataşehir kurye, işletmeniz için mükemmel bir teslimat hizmetidir. İşte işletmeniz için bizimle çalışmanızın bazı faydaları.

Ataşehir kurye, ticari operasyonlarınızın verimliliğini artırmaya yardımcı olabilecek hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sunar. Teslimat hizmetlerimizle, paketlerinizin ve belgelerinizin zamanında teslim edileceğinden emin olabilirsiniz, bu da işinizin diğer yönlerine odaklanmanıza olanak tanır.

Kurye kullanmak, şirket içi bir teslimat hizmeti sürdürmekten daha uygun maliyetli olabilir. Uygun fiyatlandırma sistemimiz ve toplu teslimatlarda indirimlerimiz ile teslimat giderlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

Hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetinizi artırmanıza yardımcı olabiliriz. Müşterileriniz paketlerini ve belgelerini zamanında almaktan mutlu olacak ve bu da işletmenizden genel memnuniyetlerini artırmaya yardımcı olabilir.

Ataşehir kurye, acil teslimatların hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri gerektirdiğinin bilincindedir. Acil teslimatlar için güvenilir iş ortağınız olarak, acil teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli teslimat hizmetleri sunuyoruz.

Acil teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için aynı gün teslimat hizmeti vermekteyiz. Tecrübeli ve profesyonel kuryelerimiz, acil teslimatlarınızın aynı gün içinde yapılmasını sağlamak için 24 saat çalışmaktadır.

Ekspres teslimat hizmetlerimiz, acil teslimata ihtiyaç duyan işletmelerin ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aynı gün, ekspres ve standart teslimatlar da dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli teslimat seçenekleri sunuyoruz. Önemli belgeleri, küçük paketleri veya büyük paketleri göndermeniz gerekip gerekmediğine, sizin için doğru kararlar alarak her probleminizi çözüme ulaştıracak bilgi ve tecrübeye sahibiz. Ekspres teslimat hizmetlerimizle, paketlerinizin ve belgelerinizin her seferinde zamanında teslim edilmesini sağlarken, size de bizimle çalışmanızın haklı gururunu hissetmeniz kalır.

Ataşehir kurye acil teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 teslimat hizmeti verirken, deneyimli ve profesyonel kuryelerden oluşan ekibimiz, günün herhangi bir saatinde acil teslimatlar yapmak için her zaman hazırdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp