Anasayfa » Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Değişen dünya şartlarında hız insanlar için önemli bir hal aldı. Bununla birlikte her sektörde zamanı akıllıca ve ekonomik kullanmak zorunlu hale geldi. Biz de değişen şartlara uyum sağlayarak ulaştırmak istediğiniz belge, koli, dosya, önemli evrak gibi birçok eşyanızı güvenli ve hızlı bir şekilde iletmek için kurulmuş bir firmayız. Hizmetimizi motorlu kuryeler ile sağlamaktayız. 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızda amacımız dilediğiniz bir gönderiyi Ataşehir Kurye ile istenilen yere ulaştırmak.

Büyük şehirlerde özellikle de İstanbul gibi trafik sorununun çok olduğu yerlerde ulaşım sıkıntısını en az indirmek için bu sitem zamanla daha çok tercih edilir duruma gelmiştir.

Ataşehir Moto Kurye

Ulaştırmak istediğiniz eşyanızı bize bildirdikten sonra size en yakın Ataşehir Moto Kurye adresinize yönlendirilir. Ulaştırmak istediğiniz adrese doğru yola çıkar.

Teslim edildikten sonra ise size bilgi verilir. İsteğe bağlı olarak bireysel ya da toplu gönderimler yapabilirsiniz. Gönderimin büyüklüğüne bağlı olarak araç seçimi de yapılabilmektedir. Teknolojinin imkânlarından yararlanarak düzenlediğimiz araçlarımızla adres bulmada sıkıntı yaşanmaktadır. En kısa sürede ve müşteri memnuniyeti gözetilerek çalışmalarımız sürdürülmektedir. Sizin yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Gerisi güvenilir ellerde.

Yaptığımız işi en küçük ayrıntısına kadar düşünerek yapmayı tercih eden bir firmayız. Bu nedenle bizimle çalışacak olan arkadaşlarımızı da özenli şekilde seçmekteyiz. Önemli belge ya da dosya iletiminde çalışabilecek güvenlik sıkıntısı olmayan bireylerle çalışıyoruz. Bu anlamda bizimle çalışan müşterilerimizin geri dönüşlerini önemsiyoruz. Güvenliğin ve hızın önemli olduğunu bilerek seçimlerimizi yapıyoruz.  Pratik, insan ilişkilerinde iyi, diksiyonu düzgün, A2 ehliyete sahip çalışma arkadaşları tercih ediyoruz.

İstanbul gibi gelişmiş bir kentte trafik yoğunluğu problemini en aza indiren Ataşehir Kurye Şirketleri istediğiniz bir eşyanızı dilediğiniz adrese hızlı bir şekilde gönderme amacındadır. Fiyatlandırmada bu amaç doğrultusunda düzenlenmiştir. İstanbul büyükşehir olduğu için bölgelere ayrılarak fiyatlandırma yapılmıştır. Abone olan kullanıcılarımızın fiyatlandırması abone olmayanlara göre değişmektedir. Ataşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde alımı yapılacak olan eşya kilo başına fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlandırmada gönderilecek adresin yakın ya da uzak olması durumları da göz önünde bulundurulmaktadır.

Ataşehir Motorlu Kurye

Sürekli artan kent nüfusu ve buna paralel büyüyen şehirlerin kaçınılmaz çilesi haline gelen trafik ve bundan en çok mustarip olan mega kentimiz İstanbul yollarında bile en kısa zamanda teslimatta başı çeker hale gelen Ataşehir Motorlu Kurye  günümüzde giderek yaygınlaşan bir hizmet.

Böyle bir hizmetin ortaya çıkması ve yaygınlık kazanması günümüzde insanların belki de en değerli şeyleri saydığı zamanı kendilerine bırakması açısından da oldukça kullanışlı.Siz kıymetli zamanınızı kendinize, sevdiğiniz uğraş, kişi veya aktivitelere ayırırken ya da daha önemli işlerinizi hallederken biz, bu yolların tecrübeli direksiyonları ve hizmette memnuniyet odaklı Anadolu Yakası Kurye ekibimizle sizin için bağlantılarınızla süratli bir köprü oluşturuyoruz.

En değerli eşyalarınız, kıymetli evrak ve dosyalarınız, sevdiklerinize yapacağınız küçük sürprizler için hediyeleriniz ve daha birçok taşınabilir emanetlerinizi evinizden alıp en kısa sürede adreslerine teslim etmemiz için tek yapmanız gereken numaramızı çevirmek. İstanbul Kurye personelimizin üst düzey yol deneyimi, emanetlerinizin seri bir şekilde yerine ulaşmasını sağlarken size de zamandan tasarruf etmenin tadı kalır.

Batı Ataşehir Kurye

İhtiyacınıza göre normal Batı Ataşehir Kurye, özel kurye ve gece kuryesi gibi çeşitli hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Bizimle irtibata geçtiğiniz andan itibaren kurulu iletişim sistemimiz yoluyla talebiniz, donanımlı personelimize eş zamanlı olarak iletilir. Size en yakın kuryelerimiz adresinize yönlendirilir.

Kısa bir süre içinde size ulaşan ekip arkadaşımız emanetinizi elden alır. Bundan böyle bizim sorumluluğumuzda olan kargonuzu teslim alır almaz herhangi olumsuz bir duruma karşı sigortalanmış da olursunuz. Bunu için ek bir ödeme yapmanız veya form doldurmanız da gerekmez. SYS Kurye yılların tecrübesi ve müşterilerimizin yüksek memnuniyeti ile hizmet etmekte kendine güveni tamdır. Siz bu yazıyı okurken kargonuz yerine ulaştı bile!