İçeriğe geç

Beylikdüzü Kurye

Beylikdüzü Kurye
Beylikdüzü Kurye

Başta metropollerde olarak üzere kent yaşamının baş döndüren temposuna yetişebilmek amacıyla hizmet veren kurye sektörü, İstanbul’da hızla büyümeye devam ediyor. Beylikdüzü kurye hizmeti geçmişte büyük sorunlara neden olan teslimatların gecikmesinin önüne geçmiştir. İstanbul’un her geçen gün artan trafik yoğunluğunda teslimatlar artık çok daha kısa sürelerde gerçekleştirilebilmektedir.

Büyük kent yaşamı birçok fırsatla birlikte onlarca sorunu da beraberinde getiriyor. Özellikle İstanbul gibi dünyanın en büyük kentlerinden birinde yaşıyor ve iş yapıyorsanız trafik yoğunluğu hayatınızı son derece olumsuz yönde etkiliyor. Yetişmesi gereken işler, gidilmesi gereken yerler, zamanında hazır bulunulması gereken randevular, toplantılar iki ayağımızı bir pabuca sokmamıza neden oluyor.

Beylikdüzü Kurye olarak günün belli saatlerinde durma noktasına gelen trafiğe rağmen işlerimizi yetiştirebilmek, sorumluluklarımızı yerine getirebilmek için adeta zamanla yarışmak zorunda kalıyoruz. Beraberinde yoğun bir strese de neden olan trafik yoğunluğunu aşmak için hepimiz alternatif yollar ya da yöntemler arayışı içine giriyoruz.

Özellikle iş dünyasında hızlı teslimatlar sayesinde işler planlanan süreçlere uygun olarak sürdürebilmekte, bu durum da ekonomiye ivme kazandırmaktadır.  Kargo firmaları arasındaki rekabet de hizmetin kalitesini artırmaktadır. Firmamız da kurye hizmetlerini geliştirmek amacıyla gerek teknolojiye gerekse insan kaynağına yatırım yaparak müşteri memnuniyeti hedefiyle yoluna devam etmektedir. En yeni motorlar ve işinin ehli sürücülerimizle en hızlı teslimatı sağlamaktayız.

Kurye taşımacılığında hız kadar güvenlik de önemlidir. Beylikdüzü kurye gönderilerini olabildiğince hızlı ama bir o kadar da güvenli bir şekilde ulaştırmak şirketimizin en önemli önceliğidir. Bu konuda titiz bir planlama ve ciddi bir kontrol mekanizması ile hareket ediyoruz. Bizim için gönderi firmamıza teslim edildiği andan itibaren müşterilerimizin gönül rahatlığı içinde işlerine yoğunlaşabilmesi önemlidir. Bu nedenle de müşterilerimiz hiçbir korku, çekince, endişe yaşamadan firmamıza güvenmektedir. Kurye hizmetinden beklenen niteliği biliyor ve müşterilerimizin bize olan inancını güçlendirmek için çalışıyoruz. 

Beylikdüzü Kurye iş yükünüzü hafifletme konusunda en büyük destekçiniz olmaya devam ediyor. Oldukça fazla tercih edilmeye başlanan bu yöntem iş yoğunluğundan dolayı elden teslim edilmeye fırsat bulunamayan ve kargo işlemi için yeterli vakit olmayan durumlarda gönderilerin her zaman en hızlı en güvenli şekilde teslim edilmesine önem veren bizler tarafından özenle taşınıyor.

İstanbul gibi trafik problemi yaşanan kalabalık bir şehirde hızlı ve ekonomik oluşu sebebi ile en çok tercih edilen firma oluyor. Biz de bu tercihte en iyi şekilde yanınızda olup günlük telaşlarınız arasında iç rahatlığı ile gönderilerinizi emanet edebileceğiniz bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Aynı zamanda günlük koşuşturmalar içinde unutulan özel günlerde, son anda alınıp yetiştirilmesi gereken hediyeler konusunda da her zaman yanınızdayız. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken tek şey hediyenizi alıp bize ulaşmak olacaktır gerisini biz ekip olarak en özenli şekilde hallediyoruz. Beylikdüzü Belediyesi ilçe sınırları içinde unutulan kimlik, anahtar gibi küçük ama önemli eşyalarınızı da dert etmemeniz için en hızlı şekilde dilediğiniz adresten alıp sizlere teslim ediyoruz.

Bu hizmetlerimizden haftanın her günü ihtiyaç duyduğunuz tüm vakitlerde yararlanabilmeniz için 7/24 çalışmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz her zaman sizlerin emanetlerini en güvenli ve en pratik şekilde taşımak ve teslim etmek. Bunu sağlamak amacı ile yoğun ve özverili bir çalışma içerisinde bulunuyor ve sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyoruz.

Kalabalık ve yoğun trafiği ile ulaşımın zorlaştığı İstanbul’da müşterilerimizi engelleri ortadan kaldıran motorlu kurye hizmetlerimizle yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Beylikdüzü kurye olarak sizlerin talep ve beklentilerine en ideal şekilde karşılık vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede önemli bir boşluğu doldurarak geniş bir alanda teslimat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü kurye geniş ve donanımlı motorlu araç filosuyla İstanbul’un en ücra köşelerine kadar gönderi teslimi gerçekleştirmektedir. Uzakları yakınlaştıran potansiyele sahip araçlarımızla her türlü teslimat işlemlerinize karşılık vermekteyiz.

İstanbul gibi metropol bir şehirde bir yerden bir yere zamanında teslimatı mümkün kılan motorlu kurye hizmetleri hemen her sektörde kullanılan ulaşılabilir bir hizmettir. Gıda, ilaç, tekstil ve daha pek çok sektörde yoğun olarak müracaat edilen motorlu kurye hizmetleri kurumsal alanlarda da rağbet görmektedir. Acil ve hızlı yetişmesi gereken gönderileri herhangi bir engele takılmadan zamanında teslimat işlemi gerçekleştirir.

Farklı ihtiyaçlara farklı şekillerde kurye hizmetleri sunarak müşterilerin taleplerine karşılık vermektedir. Özel donanımlı motosikletlerle engelsiz yol güzergahlarından hızlı bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Kısa mesafelerde bile teslimatı saatlerce süren gönderileri en kısa sürede ulaştırmaktadır.

Beylikdüzü kurye yıllardır bu sektörde kesintisiz olarak faaliyet göstermenin verdiği tecrübe ve birikimi hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak sizlerin huzurundadır. Bugün hitap ettiği müşteri kitlesine en çağdaş ve yenilikçi motorlu kurye hizmetlerini sunmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli ekibimizle sizlere profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Ticari bir firma olmanın ötesine geçerek piyasa koşullarına göre en makul fiyatlarla hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız.

İstanbul’un her noktasına teslimat gerçekleştirerek müşterilerimizin işlerinde uzakları yakın ediyoruz. Firmamız sizlere her türlü imkanı seferber ederek hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Firmamız;

 • Özel hediyelerinizden resmi evraklara kadar geniş yelpazede her türlü teslimat gerçekleştirmekteyiz.
 • Özel donanımlı motosikletlerimizle kısa sürede hızlı teslimat gerçekleştirmekteyiz.
 • 7/24 her daim hizmette araç filomuz mevcuttur.
 • Kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak teslimat için iletişime geçebilirsiniz.
 • Bildirdiğiniz andan itibaren adrese en yakın kurye kısa sürede tarafınıza yönlendirilmektedir.

Sizlerin ihtiyacına göre farklı seçenekler sunarak farklı taleplere cevap vermekteyiz. Hızlı ve acil kurye hizmetleriyle teslimat işlemlerini sizlerin ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde gerçekleştirmektedir.

Hızlı kurye ulaştırılması istenen evrakları normal teslim süresinden daha kısa sürede ulaştırır. Express kurye hizmeti olarak adlandırılan hızlı kurye iletişim kurulduktan sonra müşteriye en yakın kuryenin yönlendirilmesiyle sunulan bir hizmettir. 60 ile 90 dakika arasında evrak ya da eşyalar adresten alınarak istenilen adrese teslim edilir.

Beylikdüzü kurye olarak sizlere verdiğimiz acil kurye hizmetleriyle en zor zamanlarınızda çözüm ortağınız oluyoruz. Önemli gönderilerinizin en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayan Vip kurye hizmetleri sunmaktayız. Trafik, hava koşulları vs. sorunları aşarak en kısa sürede gönderileriniz teslim edilmektedir. En süratli şekilde teslimat yapan Vip kurye en zor zamanlarda sorunsuz bir şekilde evrak ve eşyalarınızı adreslerine ulaştırmaktadır. 45 ile 60 dakika arasında istenilen adresten teslimat adresine evraklar ulaştırılır.

Beylikdüzü kurye olarak bakımları özel servisler tarafından yapılan en iyi kurye motorları ile oluşturulan araç filomuzla İstanbul’un her noktasına ulaşmaktayız. Motorlu kuryelerde verilen hizmetin türüne göre farklı fiyatlar sunulmakla birlikte makul düzeyde sizlere hitap eden fiyatlarımızla bize ulaşmanız için üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. Her daim ulaşabileceğiniz bir iletişim ağına sahip bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz.

Beylikdüzü Kurye Hizmeti

Beylikdüzü kozmopolit bir ilçe olarak İstanbullular tarafından talep görmektedir. Bu sebeple nüfusu gittikçe artmaktadır. Bu da ilçenin trafiğini etkilemektedir. Ayrıca pek çok iş koluna da ev sahipliği yapar. Bu sebeple Beylikdüzü kurye olarak pek çok farklı ihtiyaç sebebiyle kurye hizmeti gerçekleştirmiş oluyoruz.

Kuryelerimiz aynı gün içinde birkaç saatte teslim edilmesi gereken önemli gönderileri teslim eder. Acil olanları ise en hızlı şekilde 45 ila 60 dakika arasında alıcısına iletir.

Yasal prosedüre uygun olan ve kuryelerimizin hayatını tehlikeye atmayacak şekilde her paketi taşıyor, İstanbul’un bütün semtlerine gönderilerinizi ulaştırıyoruz. Gönderiler arasında bireysel ihtiyaçlar, hediye paketleri, bankaların ve hukuk bürolarının evrakları, sağlık alanında çalışanların malzemeleri gibi pek çok farklı gönderiyi müşterimizin istediği saat aralığında teslim ediyoruz.

Beylikdüzü kurye hizmetinde çalışan personelimiz müşterilerimize her zaman güler yüzlü, saygılı ve profesyonel bir şekilde davranır. Müşterilerimizle iletişim kurarken sorunlara çözüm odaklı yaklaşır. Dikkatli ve özverilidir. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurarak 7/24 hizmet verir. Alandaki bütün ekibimizi özenle seçiyor, en iyi hizmeti sunabilmek için çok gayret ediyoruz.

Beylikdüzü kurye olarak kuryelerimizi belirlerken de aynı özenle yaklaşıyoruz. Hızlı ve verimli çalışabilecek, teslimatı zamanında ve doğru şekilde yapabilecek kişilerle yola devam ediyoruz. Tıpkı diğer personelimiz gibi kuryelerimiz de müşterilerimizle etkili iletişim kurabilmelidir. Müşterilerin ihtiyacını anlamak ve güler yüzlü bir şekilde yardımcı olmak bizim hizmet anlayışımızın temel prensiplerindendir. Bu özelliklere ek olarak trafikte diğer sürücülere saygılı, trafik kurallarına uyan, hız limitlerine dikkat eden kuryelerimiz güvenli sürüş için bütün gerekleri yerine getirir.

Kuryelerimiz bütün hava koşullarında sürüş yapabilecek yetenekte olmalı ve her koşulda trafiği iyi yönetme becerisine sahip olmalıdır. Bu özellikler olmadığında hızlı ve güvenilir teslimatı yapmakta sıkıntı yaşanır.

Kuryeler, teslimatları zamanında yapmak zorunda oldukları için, aracın arızalanması gibi beklenmedik durumlarla karşılaşmak istemezler. Bu sebeple de kurye motosikletleri, güvenilir olmalıdır. Motosikletin güvenilir olması, teslimat sürecinin kesintisiz bir şekilde devam etmesini sağlar. Biz de Beylikdüzü kurye olarak motosikletlerin seçimine dikkat ediyoruz. Firmamız yılların tecrübesiyle kendisini yeniliyor ve inovasyona önem veriyor.

 • Güçlü performans sergileyen motosikletleri tercih ederek yüksek hızlarda teslimat yapabilmeyi sağlıyoruz.
 • Dayanıklılık önemlidir. Çünkü motosikletler İstanbul’un yoğun trafiğinde gün boyu kullanılmaktadır. Güvenli bir teslimat için olmazsa olmazlardandır.
 • Sessiz çevre dostu motosikletler tercih edilir. Bu, hem müşteriler için hem de çevre için bilinçli bir harekettir.
 • Yakıt verimliliği de önemlidir. Kuryelerin uzun mesafeleri daha az yakıt harcayarak gitmesi müşteri maliyetlerini düşürür, bu da ödenecek bedele yansır.
 • Motosikletlerin motoru düşük bakımlı olmalıdır. Bu, kuryeler için trafikte zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Beylikdüzü kurye olarak araç filomuzun bakımını düzenli bir şekilde yaptırıyoruz. Araçlarımız sorunsuz bir şekilde trafiğe çıkıp güvenli bir şekilde teslimat yapabiliyor.

Beylikdüzü kurye olarak verdiğimiz hizmetin bedelini belirleyen bazı faktörler vardır. Bu faktörler hesaplanarak ücretleri en uygun şekilde hesaplıyoruz.

 • Teslimat yeri önemlidir. Teslimatın yapılacağı bölge, fiyatın belirlenmesinde en önemli faktörlerden biridir. Uzak mesafeler maliyeti etkilemektedir.
 • Teslimat süresi, fiyatı belirleyen diğer faktördür. Acil teslimatın ücreti daha yüksektir
 • Teslimatın hızı önemlidir. Kuryelerimiz müşterilerimizin seçtiği hız aralıklarında teslimat yapar. Bu da fiyatların belirlenmesinde etkindir.
 • Teslimatın saat dilimi de fiyatı belirleyen faktörler arasındadır. Gece yapılan teslimatın ücreti farklılık gösterir.
 • Teslimatın ağırlığı da bir faktördür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara