İçeriğe geç

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye
Üsküdar Kurye

Fransızca motorsiklet anlamına gelen ‘’moto’’ ve doküman taşımakla görevli kişi olan ‘’courrier’’ kelimelerinin birleşiminden oluşan Üsküdar Kurye hizmeti hızın ve hızlı sonuç almanın bir zorunluluk olduğu günümüz dünyasında adından daha sık söz ettirmektedir. Doküman taşınmasının yanında ecza depolarındaki ilaç sevkiyatından, restoranların paket servisine kadar hızlı teslimat gerektiren sektörlerde kurye çalışanlarıyla karşılaşmaktayız.

Metropollerde trafik sorunu hepimizin bildiği bir gerçek. Özel araçların sayısının artması ve iş hacminin büyük şehirlerde toplanmasından ötürü uzun yıllar boyunca da karşımıza çıkacak bir sorun olacaktır. 0 ila 10 arasında derecelendirilen trafik yoğunluk puanlamasında sıfırın trafiğin olmaması 10’un ise hareket edemeyecek şekilde yoğun bir trafik olduğunu düşündüğümüzde İstanbul’un trafik yoğunluk puanı 7 olarak belirlenmiştir.

Yapılan araştırmalarda trafik sorununun sadece İstanbul’a özgü olmadığı, trafik hacminin İstanbul kadar olmasa da ana ve tali yollarının şehrin trafik hacmine göre yetersiz kalması sebebiyle İzmir ve diğer büyük şehirlerde de bulunduğu tespit edilmiştir. Günümüzün kayda değer bir kısmını trafiğe takılarak geçirmemize sebep olan bu sorun için çözüm nedir?

Motorsiklet kullanımıyla trafikte geçen zamanın %70 oranında azaldığı yapılan araştırmalar sonucu saptanmıştır. Motor kullanımıyla her ne kadar zamandan kazanıyor olsak da trafikte seyir halindeyken her zaman temkinli olmamız gereken, profesyonel bir kullanım gerektiren araçlar olmuşlardır. Bizler çalışma hayatımızda özellikle metropollerde yaşıyor isek toplu taşıma ile nispeten trafik sorununa kısmi bir çözüm getirebildik. İşimiz için gerekli evrakların ulaştırılmasında ya da ecza ihtiyaçlarının karşılanmasında toplu taşımanın getirdiği imkanlar ne kadar etkili?

Yunan mitolojisinde haberci Hermes’in hızı temsil eden kanatlı ayakkabıları vardı. Taşınması önem arz eden her ne ise ulaştırılması konusunda hız da taşınacak olgu için o kadar önem arz ediyor. Bizler sağladığımız motokurye hizmeti ile yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız. Aciliyet arz eden her türlü doküman ya da eczai ürün taşıma işinizde hızlı ve güvenli bir şekilde Üsküdar ilçe sınırları içinde kurye hizmeti sağlıyoruz. Rüzgarı yüzümüzde hissetmeyi seven rüzgarın çocukları olarak motor sürücülüğü için özel eğitimli kuryelerimiz ve son model motor filomuzla taşıyıcılık işlerinize çözüm getiriyoruz.

Yaşamı kolaylaştıran bu sektörlerden biri de kurye sektörüdür. Şirketlerin, kurumların ya da bireylerin gönderilerini ulaştırmayı görev edinen bu sektör çeşitli yöntemlerle ulaşımı sağlamaktadır. Üsküdar kurye bu yöntemlerden biridir. Ulaşımı hızlı ve kolay şekilde yapmaya çalışırken aynı zamanda trafikte kapladığı alan açısından da olumlu bir yönü olan kurye araçları yaşama bu bakımdan da katkı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir ulaşım için profesyonel çalışanlar tercih edilir. Çalışanlar trafik bilgileri yanında bulundukları şehirle ilgili de yeterli bilgiye sahip olurlar.

Günümüzde özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde gönderileri en kısa zamanda istenen yere ulaştırmak için önemi gittikçe artan İstanbul Kurye hizmetini sizler için firmamızda en yeni, en hızlı ve en güvenilir olacak şekilde geliştirdik. Toplantıya yetişilmesi gerekebilir. Otobüs saatine az kalmıştır ve geri dönmek için vakit yoktur. Uçağa yetişilmesi gerekiyordur ancak pasaport evde kalmıştır. İşte böyle durumlarda İstanbul’un bilinen yoğun trafiğine rağmen bizlere güvenerek teslim edebileceğiniz tüm emanetlerinizi sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Hayatı kolaylaştırmaya katkısı olan Üsküdar Kurye hizmetinin yoğun kabul edilebilecek noktalarında bulundurulması büyük ölçüde avantaj sağlar. Bu nedenle İstanbul’un yoğun noktalarında iş yerlerimizi bulunduruyor, şehrin ağır ve yorucu trafiğine rağmen gönderilerinizi en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Bugün herkesin işlerini hızlı tamamlamak istediği bir dönemde yaşıyoruz.

Firmamız da isteklerinizi göz önünde bulundurarak kurye hizmet sektörünü tüm olanaklarını kullanarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Disiplinli çalışma sistemi sayesinde gönderilerinizin durumunu kolaylıkla takip etme imkanına da sahipsiniz. Kurye hizmeti genel olarak evrak ulaştırma şeklinde algılara yerleşmiş olsa da gönderi çerçevesini oldukça geniş tutmaktayız. Tüm gönderileriniz Üsküdar Kurye güvencemiz altında teslim edilmesini istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.

Üsküdar Kurye Hizmeti

Yıllardır müşterilerine kesintisiz hizmetler sunan Üsküdar kurye sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Tam donanımlı özel motosikletlerimiz ve alanında tecrübeli personellerimizle profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul’un her noktasına gönderi teslimatı yaparak ulaşılabilir hizmetler sunmaktayız.

Uzakları yakınlaştıran hizmetlerimizle her türlü gönderinizi zamanında adreslere teslim etmekteyiz. Acil gönderilmesi gereken bir evraktan özel günler için gönderilen bir hediyeye kadar geniş yelpazede pek çok gönderiyi adreslerine teslim etmekteyiz. 7/24 kesintisiz olarak sunduğumuz çağrı hizmetlerimizle istediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve gönderi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üsküdar kurye olarak gönderi işlemlerindeki sorunları ortadan kaldırarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz.

Hemen her sektörde müracaat edilen motorlu kurye hizmetleri sizler için ulaşılabilirdir. Gıda, ilaç, tekstil ve benzeri sektörlerin yanı sıra kurumsal alanlarda da hizmet vermektedir. Çağımızın en önemli hizmetlerinden biri olan motorlu kurye hizmetleri giderek daha da yaygınlaşmaktadır. Üsküdar Kurye bu hizmetleri sizlere en yenilikçi şekilde sunmaktadır. Son model donanımlı araçlarımız ve uzman personellerimizle sizlere eksiksiz hizmetler vermekteyiz.

İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiği olan bir şehirde çoğu zaman bir noktadan bir noktaya teslimat işlemleri normalden çok daha uzun sürebilmektedir. Kısa mesafelerde bile çoğu zaman gecikmeler yaşanabilmektedir. Olumsuz hava koşulları gibi farklı faktörler de gönderilerin gecikmesinde önemli bir sebeptir. Firmamız tüm bu olumsuzlukları minimum düzeye indirerek hizmet vermektedir. Gönderilerinizin zamanında ulaşması için ekibimizle sorunlarınıza çözüm ortağı olarak dahil olmaktayız.

 Kurye hizmetleri;

  • Trafik ve benzeri sorunlara takılmadan zamanında teslimat gerçekleştirir.
  • Acil ya da hızlı gönderi olarak farklı seçenekler sunarak sizlere en uygun kurye hizmeti devreye girer.
  • Teslim edilen evrak ya da eşyalar herhangi bir zarar ya da hasara uğramadan güvenli bir şekilde teslim edilir.
  • İstanbul’un her ilçesine gönderi teslimi yapılarak ulaşılabilir hizmetler sunar.

Kurye hizmetleri sizlerin taleplerine uygun olarak farklı formatlarda istifadenize sunulmaktadır. Acil ya da hızlı gönderi olarak Express ve Vip kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Sizlere geniş yelpazede her gönderi için uygun motorlu kurye hizmetini vermekteyiz. Kesintisiz iletişim kuran çağrı merkezimize ilettiğiniz talepleriniz doğrultusunda yönlendirme yapılmaktadır.

Hızlı gönderi olan Express kurye en çok kullanılan motorlu kurye hizmetidir. Gönderinin normalden daha kısa sürede alınıp teslim edilmesini kapsar. Bölgelere göre farklılık göstermekle birlikte gönderinin alınıp teslim edilmesi 60 ile 90 dakika arasında değişmektedir. Bizimle iletişime geçtikten sonra sizlere en yakın gönderi adreslerinize yönlendirilir.

Acil gönderi olan Vip kurye ise en önemli ve acil gönderilerin en süratli şekilde gönderilmesini kapsar. Sizleri trafik gibi sorunlardan uzak tutan özel donanımlı ve normalden hızlı motosikletlerle teslimat yapılır. En hızlı gönderi yöntemidir. Bölgelere farklılaşmakla birlikte 45 ile 60 dakika arasında istenilen adresten istenilen adrese teslim edilir.

Üsküdar kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere en ideal kurye hizmetlerini piyasa koşullarına göre en makul fiyatlarla sunmaktayız. Hizmetlerimizden istifade etmeniz için aradaki mali engelleri ortadan kaldırmaktayız. Kısa sürede teslimat işlemlerimizin her birini sorunsuz bir şekilde tamamlamaktayız.

Gönderinin türüne göre farklı motorlu kurye hizmetleri sunulduğu için fiyatlar farklılaşmaktadır. En hızlı kurye hizmeti olan Vip kurye hizmet bedelinden dolayı diğerlerine göre daha yüksek fiyatlardadır. Üsküdar kurye sizlere tüm hizmetleri sektördeki en makul fiyatlarla sunmaktadır. Nitelikli hizmetleri uygun fiyatlarla bulabileceğiniz ideal bir adres olarak hizmetinizdeyiz.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×