Anasayfa » Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye

Fransızca motorsiklet anlamına gelen ‘’moto’’ ve doküman taşımakla görevli kişi olan ‘’courrier’’ kelimelerinin birleşiminden oluşan Üsküdar Kurye hizmeti hızın ve hızlı sonuç almanın bir zorunluluk olduğu günümüz dünyasında adından daha sık söz ettirmektedir. Doküman taşınmasının yanında ecza depolarındaki ilaç sevkiyatından,restoranların paket servisine kadar hızlı teslimat gerektiren sektörlerde kurye çalışanlarıyla karşılaşmaktayız.

Metropollerde trafik sorunu hepimizin bildiği bir gerçek. Özel araçların sayısının artması ve iş hacminin büyük şehirlerde toplanmasından ötürü uzun yıllar boyunca da karşımıza çıkacak bir sorun olacaktır. 0 ila 10 arasında derecelendirilen trafik yoğunluk puanlamasında sıfırın trafiğin olmaması 10’un ise hareket edemeyecek şekilde yoğun bir trafik olduğunu düşündüğümüzde İstanbul’un trafik yoğunluk puanı 7 olarak belirlenmiştir.

Yapılan araştırmalarda trafik sorununun sadece İstanbul’a özgü olmadığı, trafik hacminin İstanbul kadar olmasa da ana ve tali yollarının şehrin trafik hacmine göre yetersiz kalması sebebiyle İzmir ve diğer büyük şehirlerde de bulunduğu tespit edilmiştir. Günümüzün kayda değer bir kısmını trafiğe takılarak geçirmemize sebep olan bu sorun için çözüm nedir?

Motorsiklet kullanımıyla trafikte geçen zamanın %70 oranında azaldığı yapılan araştırmalar sonucu saptanmıştır. Motor kullanımıyla her ne kadar zamandan kazanıyor olsak da trafikte seyir halindeyken her zaman temkinli olmamız gereken, profesyonel bir kullanım gerektiren araçlar olmuşlardır. Bizler çalışma hayatımızda özellikle metropollerde yaşıyor isek toplu taşıma ile nispeten trafik sorununa kısmi bir çözüm getirebildik. İşimiz için gerekli evrakların ulaştırılmasında ya da ecza ihtiyaçlarının karşılanmasında toplu taşımanın getirdiği imkanlar ne kadar etkili?

Yunan mitolojisinde haberci Hermes’in hızı temsil eden kanatlı ayakkabıları vardı. Taşınması önem arz eden her ne ise ulaştırılması konusunda hız da taşınacak olgu için o kadar önem arz ediyor. Bizler sağladığımız motokurye hizmeti ile yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız. Aciliyet arz eden her türlü doküman ya da eczai ürün taşıma işinizde hızlı ve güvenli bir şekilde  Üsküdar Belediyesi ilçe sınırları içinde kurye hizmeti sağlıyoruz. Rüzgarı yüzümüzde hissetmeyi seven rüzgarın çocukları olarak motor sürücülüğü için özel eğitimli kuryelerimiz ve son model motor filomuzla taşıyıcılık işlerinize çözüm getiriyoruz.

Yaşamı kolaylaştıran bu sektörlerden biri de kurye sektörüdür. Şirketlerin, kurumların ya da bireylerin gönderilerini ulaştırmayı görev edinen bu sektör çeşitli yöntemlerle ulaşımı sağlamaktadır. Üsküdar kurye bu yöntemlerden biridir. Ulaşımı hızlı ve kolay şekilde yapmaya çalışırken aynı zamanda trafikte kapladığı alan açısından da olumlu bir yönü olan kurye araçları yaşama bu bakımdan da katkı sağlamaktadır. Hızlı ve güvenilir ulaşım için profesyonel çalışanlar tercih edilir. Çalışanlar trafik bilgileri yanında bulundukları şehirle ilgili de yeterli bilgiye sahip olurlar.

Günümüzde özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde gönderileri en kısa zamanda istenen yere ulaştırmak için önemi gittikçe artan Anadolu Yakası Kurye hizmetini sizler için firmamızda en yeni, en hızlı ve en güvenilir olacak şekilde geliştirdik. Toplantıya yetişilmesi gerekebilir. Otobüs saatine az kalmıştır ve geri dönmek için vakit yoktur. Uçağa yetişilmesi gerekiyordur ancak pasaport evde kalmıştır. İşte böyle durumlarda İstanbul’un bilinen yoğun trafiğine rağmen bizlere güvenerek teslim edebileceğiniz tüm emanetlerinizi sorunsuz bir şekilde dilediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Hayatı kolaylaştırmaya katkısı olan İstanbul Kurye  hizmetinin yoğun kabul edilebilecek noktalarında bulundurulması büyük ölçüde avantaj sağlar. Bu nedenle İstanbul’un yoğun noktalarında iş yerlerimizi bulunduruyor, şehrin ağır ve yorucu trafiğine rağmen gönderilerinizi en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Bugün herkesin işlerini hızlı tamamlamak istediği bir dönemde yaşıyoruz.

Firmamız da isteklerinizi göz önünde bulundurarak Üsküdar kurye hizmet sektörünü tüm olanaklarını kullanarak geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir. Disiplinli çalışma sistemi sayesinde gönderilerinizin durumunu kolaylıkla takip etme imkanına da sahipsiniz. Kurye hizmeti genel olarak evrak ulaştırma şeklinde algılara yerleşmiş olsa da gönderi çerçevesini oldukça geniş tutmaktayız. Tüm gönderileriniz SYS Kurye güvencemiz altında teslim edilmesini istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır.