İçeriğe geç

Esenler Kurye

Esenler Kurye
Esenler Kurye

Firmamız gönderinizi istediğiniz adresten alıp göndermek istediğiniz adrese zamanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla şehrin bir ucundan diğer ucuna İstanbul’da Esenler kurye hizmetini size sunuyor. Hem hızlı hem de ekonomik olmamızın yanı sıra birçok faydayı da sizlerle paylaşıyoruz. Anlayışımız; güven ve memnuniyet ilkelerini göz önüne alarak, üzerimize aldığımız sorumluluğu en iyi ve en doğru şekilde yerine getirmeyi görev bilinci edinmiş, işinde profesyonel ekiplerimizce kurumsal ve özel gönderilerinizi tam vaktinde ulaştırmak için tüm saha deneyimi ve iş tecrübemiz ile seferber olmaktır.

Esenler ilçe sınırları içinde günün her saatinde verdiğimiz hizmetle ve zamanında teslimatla sektörümüzde başarı basamaklarını hızla tırmanıyoruz. Gayemiz kurulduğu günden bugüne hizmet sağladığımız müşterilerimizin güven testini geçerek sektörde amaçladığımız yere ulaşmaktır. İşinde uzman kadro ve güvenli teslimat vizyonumuzla her zaman yanınızdayız. Siz isteyin biz ulaştıralım.

Günün her saatinde Esenler kurye ayrıcalığı ile göndereceğiniz evrak, paket, zarf, teklif dosyası, hediye ve diğer gönderilerinizi ister internet üzerinden online, isterseniz de telefonla arayarak siparişlerinizi adresinizden alıp gitmesini istediğiniz adrese sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Yaz kış demeden gönderilerinizin tam zamanlında planladığınız şekilde ulaştırmak bizim işimiz. Acil yetişmesi gereken gönderilerinizi günün her saatinde moto kurye ile tüm sorunları ortadan kaldırarak ulaştırıyoruz. Hem kurye güvenliğini hem de gönderinizin güvenliğini sağlamak öncelikli hedefimizdir.

İstihdam olanaklarının büyükşehirlerde artması ile beraber insanların metropollere göçü ve araç sayısının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artmasıyla birlikte karayolları kaldıramayacağı bir trafik akımına maruz kalmıştır.  Esenler Belediyesi ilçesi içindeki trafiğin başka ulaşım araçlarına göre çok daha hızlı olmakta ve tam zamanında ulaşmasını istediğiniz gönderinizi ulaşmasına imkân tanımaktadır.

Bu trafik sorunu birçok probleminde kaynağı olmuş durumdadır. Acil göndermeniz gereken gönderileriniz en karmaşık adrese bile tam zamanında ulaştırmak bizim işimiz. Göndermek istediğiniz adresten göndereceğiniz adrese görünmeyen bir köprü oluyoruz. Şehrin trafiğinde SYS Kurye ayrıcalığı ile işinizin aksamaması ve zamanlı teslimat ile sunduğumuz hizmet size yardımcı olacak en büyük çözüm ortaklarınızdan birisidir.

Gönderilerinizin kısa sürede motosiklet ile vakit kaybı olmadan alıcıya teslim edilmesini sağlar. Bir kurum ve kuruluşa bağlı olarak motosikleti ile çalışan kuryeler trafiğin çok yoğun olduğu İstanbul’da, hızlı ve güvenilir olması bakımından istediğiniz adresten istediğiniz adrese zamanında teslimatta büyük önem arz etmektedir.

Haftanın yedi günü yirmi dört saat (7/24) gönderilerinizin ulaştırılması için motosiklet ile kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası fark etmeden hizmet alabilirsiniz.

Esenler kurye tercih etmeniz durumunda, gönderinizin özenle taşınması, acil olarak alıcıya teslim edilmesi ve bizzat kişiye teslim edilmesi gibi avantajlara sahip olacaksınız. Ayrıca en önemli özellik başka hiçbir adrese uğramadan sizin gönderinizin teslimat noktasına ulaştırılmasıdır. Günümüzde birçok kurumsal şirket önemli belge değeri taşıyan kıymetli evrak gönderilerini bu şekilde teslim etmektedir. Ayrıca bireysel gönderilerde de yine hızlı olmasının avantajı göz önünde bulundurularak böyle teslimat tercih edilmektedir.

İnternetten alışverişin yani e-ticaretin gözde olduğu bu zamanlarda özellikle çiçek, hediye, pasta gibi kargo ile taşınması kabul edilemeyen özel ürünler ve yemek gibi hassas gönderilerde de yine motorla teslimat tercih edilmektedir.

Kuryelerde aranılan en önemli mesleki özellikler ise şunlardır:

– A2 motor ehliyetine sahip olması,

– Trafik kurallarına her zaman dikkat etmesi,

– Gönderiyi zamanında doğru adrese ve doğru kişiye ya da kuruma teslim etmesi yani özenli ve dikkatli olmasıdır.

Kuryenin olduğu kadar müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Örneğin; gönderenin ve alıcının adı soyadı, adresi, telefonu, gönderi içeriği gibi bilgilerin doğru şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

Motosiklet ile gönderilerinizin teslimatında, talebiniz ulaştığı anda gönderinin alınacağı noktaya en yakın olan kuryeler haberdar olurlar ve uygunluk durumuna göre talebinizi kabul ederek, adresinizden gönderinizi teslim almak üzere alıcıya ulaştırırlar. Gönderiniz direkt olarak kuryeye zimmetlenir. Böylece herhangi bir sorun olması durumunda doğrudan kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz acil teslimat seçeneğini seçebilir ya da belirttiğiniz zaman diliminde kuryenin gelmesini talep edebilirsiniz. Gönderinizin kurye tarafından doğru şekilde teslimatı tarafımızca kontrol altındadır.

Günümüzde özellikle globalleşen dünya standartları neticesinde herhangi bir ürünün bir noktadan diğer bir noktaya oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşması oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Pek çok farklı profesyonel kurum ve kuruluş tarafından gerçekleştirilmekte olan söz konusu bu hizmetler de oldukça geniş kitlelere hitap etmesi ile öne çıkmaktadır. Kendi alanında profesyonel markalar tarafından hayata geçirilmekte olan temel kurye hizmetleri, dünyanın pek çok farklı noktasında olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye sınırları içerisinde de oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir.

Ülkemizde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan en önemli kurye hizmetlerinden bir tanesi de motosikletli kurye hizmetleridir. Oldukça hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi elzem olan söz konusu motorlu kurye uygulamaları, SYS Kurye markamız bünyesinde de profesyonel bir şekilde hayata geçirilmektedir. Özellikle İstanbul’un Esenler bölgesi için Esenler kurye hizmetleriyle de öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi sektöründe lider ve öncü seviyedeki oluşumların da en başında yer almaktadır. Genel müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile Esenler kurye işlerinde örnek marka imajı teşkil etmekte olan SYS Kurye markamız, oldukça zengin bilgi içerikli ve geniş donanımlı bir işletme web sitesine de sahiptir.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan Esenler ilçesi için profesyonel seviyede motorlu kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, kendi sektöründe önder işletmeler arasında yer almaktadır. Uluslararası seviyede temel hizmet ve genel kalite standartları ile pek değerli müşterilerine kesintisiz bir şekilde hizmet vermekte olan işletmemiz, oldukça zengin içerikli bir işletme teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de bir hayli revaçta olan motosikletli kurye hizmetlerinde bir dünya marka olmayı hedefleyen SYS Kurye markamız, Esenler kurye hizmetleri alanında da en çok tercih edilen işletmelerin en başında yer almaktadır.

Profesyonel seviyede teknik kurye hizmetleri ve birinci sınıf kalitedeki üst düzey araç filosu ile kendi alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan SYS Kurye firmamız, uluslararası düzeyde genel hizmet ve kalite standartlarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Söz konusu markamız, İstanbul ilinin Esenler ilçesi için oldukça elzem olan motorlu kurye hizmetleri kapsamında oldukça yüksek düzeyde deneyim sahibi teknik ekip kadrosu ile hizmetlerine devam etmektedir. Özellikle teknik seviyede Esenler kurye hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Kurye firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır.

Ülkemizi uluslararası arenada da en güzel şekilde temsil etmekte olan SYS Kurye markamız, kendi sektörü içerisinde örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır. Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olan firmamız, Esenler kurye hizmetleri kapsamında doğrudan müşteri odaklı çalışmaları ile yüksek oranda tercih edilmektedir. Pek çok farklı iletişim yollarını da marka bünyesinde ihtiva eden firmamız, kıymetli müşterilerinin yapıcı eleştirilerine de oldukça önem vermektedir. Gün içerisinde işletmemizin envaiçeşit teknik hizmetlerine;

  • Firma GSM telefon numaramız,
  • İşletme internet sitemiz veya
  • Genel şube merkezimiz aracılığı ile Esenler Kurye ile oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Esenler Kurye Hizmeti

Günümüzün en kritik teknik hizmetlerinin başında yer alan genel kurye hizmetleri, oldukça geniş kitleler için doğrudan hizmetler sunmaktadır. Uluslararası çapta da pek çok farklı ülke sınırları içerisinde büyük oranda hizmete sunulan kurye hizmetleri, ülkemizde de kendi alanında yetkin kurum ve kuruluşlarca hayata geçirilmektedir. Oldukça yenilikçi ve modern standartlar neticesinde şekillenen bu tip hizmetler, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Herhangi bir bölgeden diğer bir noktaya kadar oldukça hızlı bir şekilde kargo ürünlerinin ulaştırılması kapsamında oldukça gerekli olan kurye çalışmaları, pek çok çeşitli araçlar üzerinden de sağlanmaktadır.

Modern çağımızın en popüler kurye hizmetlerinden birisi olan motor kurye çalışmaları, sektör içerisinde oldukça popüler bir konumda yer almaktadır. Oldukça geniş kapsamlı kitlelere doğrudan hizmet sunması ile öne çıkmakta olan motosikletli kurye hizmetleri, ülkemizin en kalabalık bölgesi olan İstanbul sınırları içinde de oldukça etkin bir şekilde tercih edilmektedir. Spesifik olarak İstanbul ilinin Avrupa Yakası’nda yer alan ve yoğun nüfusu ile dikkat çeken Esenler ilçesi de motosikletli kurye işleri alanında en popüler lokasyonlar arasında yer almaktadır. Esenler kurye hizmetleri alanında profesyonel teknik kurye hizmetleri ile öne çıkan SYS Kurye markamız, kendi sektöründe lider ve örnek oluşumların da en başında gelmektedir.

Özel olarak İstanbul şehrinin Esenler ilçesi için profesyonel çapta Esenler kurye hizmetleri ile öne çıkan SYS Kurye işletmemiz, kendi alanında en çok tercih edilen firmaların da başında gelmektedir. Yetkin düzeyde teknik kurye hizmetleri ve birinci sınıf kalite kurye araç filosu ile alanında efektif şekilde hizmet sunmayı da kendisine gaye edinmiş olan markamız, oldukça zengin içerikli ve seçkin kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Global çapta temel hizmet ve kalite standartlarını da firma bünyesinde ihtiva eden SYS Kurye markamız, Esenler kurye işlemlerinde müşterilerinin memnuniyet seviyesini de çeşitli ticari kaygıların üzerinde tutması ile tercih edilmektedir.

Kıymetli müşterileri için envaiçeşit kargo ürünlerini oldukça hızlı ve etkili bir şekilde ulaştırmakta olan SYS Kurye firmamız, kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de işletme çatısı altında yer vermektedir. Motorlu kurye hizmetleri alanında deneyimli ve kendi sektöründe uzman teknik sürücü kadrosu ile hizmetlerine devam eden işletmemiz, en üst seviye temel hizmet ve kalite skalasına da marka bünyesinde yer verir. Pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde barındıran firmamız, Esenler kurye işlemleri hususunda müşterilerinin yapıcı eleştirileri doğrultusunda sürekli olarak kendini geliştirmeye ve güncellemeye de devam etmektedir.

Esenler kurye hizmetlerinde direkt olarak hizmet odaklı temel iş ahlakı ve nispeten oldukça cazip fiyatlı ücret skalası ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, uluslararası arenada da ülkemizi layığıyla temsil etmektedir. Oldukça zengin içerikli bir teknik hizmet yelpazesini de işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan firmamız, geniş kapsamlı bilgi içerikli ve kullanıcı odaklı bir firma web sitesine de sahiptir. Gün içinde SYS Kurye markamızın haftanın 7 günü ve günün 24 saati Esenler kurye hizmet seçeneklerine;

  • Firma GSM telefon numaramız, kurumsal elektronik posta adresimiz, marka web sitemiz veya
  • İşletme merkez şubemiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara