Anasayfa » Esenler Kurye

Esenler Kurye

Firmamız gönderinizi istediğiniz adresten alıp göndermek istediğiniz adrese zamanında tecrübeli ve uzman kadrosuyla şehrin bir ucundan diğer ucuna İstanbul’da Esenler kurye hizmetini size sunuyor. Hem hızlı hem de ekonomik olmamızın yanı sıra birçok faydayı da sizlerle paylaşıyoruz. Anlayışımız; güven ve memnuniyet ilkelerini göz önüne alarak, üzerimize aldığımız sorumluluğu en iyi ve en doğru şekilde yerine getirmeyi görev bilinci edinmiş, işinde profesyonel ekiplerimizce kurumsal ve özel gönderilerinizi tam vaktinde ulaştırmak için tüm saha deneyimi ve iş tecrübemiz ile seferber olmaktır.

Esenler Belediyesi ilçe sınırları içinde günün her saatinde verdiğimiz hizmetle ve zamanında teslimatla sektörümüzde başarı basamaklarını hızla tırmanıyoruz. Gayemiz kurulduğu günden bugüne hizmet sağladığımız müşterilerimizin güven testini geçerek sektörde amaçladığımız yere ulaşmaktır. İşinde uzman kadro ve güvenli teslimat vizyonumuzla her zaman yanınızdayız. Siz isteyin biz ulaştıralım.

Günün her saatinde Esenler kurye ayrıcalığı ile göndereceğiniz evrak, paket, zarf, teklif dosyası, hediye ve diğer gönderilerinizi ister internet üzerinden online, isterseniz de telefonla arayarak siparişlerinizi adresinizden alıp gitmesini istediğiniz adrese sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Yaz kış demeden gönderilerinizin tam zamanlında planladığınız şekilde ulaştırmak bizim işimiz. Acil yetişmesi gereken gönderilerinizi günün her saatinde moto kurye ile tüm sorunları ortadan kaldırarak ulaştırıyoruz. Hem kurye güvenliğini hem de gönderinizin güvenliğini sağlamak öncelikli hedefimizdir.

İstihdam olanaklarının büyükşehirlerde artması ile beraber insanların metropollere göçü ve araç sayısının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de artmasıyla birlikte karayolları kaldıramayacağı bir trafik akımına maruz kalmıştır.  Esenler Belediyesi ilçesi içindeki trafiğin başka ulaşım araçlarına göre çok daha hızlı olmakta ve tam zamanında ulaşmasını istediğiniz gönderinizi ulaşmasına imkân tanımaktadır.

Bu trafik sorunu birçok probleminde kaynağı olmuş durumdadır. Acil göndermeniz gereken gönderileriniz en karmaşık adrese bile tam zamanında ulaştırmak bizim işimiz. Göndermek istediğiniz adresten göndereceğiniz adrese görünmeyen bir köprü oluyoruz. Şehrin trafiğinde SYS Kurye ayrıcalığı ile işinizin aksamaması ve zamanlı teslimat ile sunduğumuz hizmet size yardımcı olacak en büyük çözüm ortaklarınızdan birisidir.

İstanbul Kurye  gönderilerinizin kısa sürede motosiklet ile vakit kaybı olmadan alıcıya teslim edilmesini sağlar. Bir kurum ve kuruluşa bağlı olarak motosikleti ile çalışan Avrupa Yakası Kurye trafiğin çok yoğun olduğu İstanbul’da, hızlı ve güvenilir olması bakımından istediğiniz adresten istediğiniz adrese zamanında teslimatta büyük önem arz etmektedir.

Haftanın yedi günü yirmi dört saat (7/24) gönderilerinizin ulaştırılması için motosiklet ile kurye hizmetini tercih edebilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası fark etmeden hizmet alabilirsiniz.

Esenler kurye tercih etmeniz durumunda, gönderinizin özenle taşınması, acil olarak alıcıya teslim edilmesi ve bizzat kişiye teslim edilmesi gibi avantajlara sahip olacaksınız. Ayrıca en önemli özellik başka hiçbir adrese uğramadan sizin gönderinizin teslimat noktasına ulaştırılmasıdır. Günümüzde birçok kurumsal şirket önemli belge değeri taşıyan kıymetli evrak gönderilerini bu şekilde teslim etmektedir. Ayrıca bireysel gönderilerde de yine hızlı olmasının avantajı göz önünde bulundurularak böyle teslimat tercih edilmektedir.

İnternetten alışverişin yani e-ticaretin gözde olduğu bu zamanlarda özellikle çiçek, hediye, pasta gibi kargo ile taşınması kabul edilemeyen özel ürünler ve yemek gibi hassas gönderilerde de yine motorla teslimat tercih edilmektedir.

Kuryelerde aranılan en önemli mesleki özellikler ise şunlardır:

– A2 motor ehliyetine sahip olması,

– Trafik kurallarına her zaman dikkat etmesi,

– Gönderiyi zamanında doğru adrese ve doğru kişiye ya da kuruma teslim etmesi yani özenli ve dikkatli olmasıdır.

Kuryenin olduğu kadar müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Örneğin; gönderenin ve alıcının adı soyadı, adresi, telefonu, gönderi içeriği gibi bilgilerin doğru şekilde belirtilmesi gerekmektedir.

Motosiklet ile gönderilerinizin teslimatında, talebiniz SYS Kurye‘ye ulaştığı anda gönderinin alınacağı noktaya en yakın olan kuryeler haberdar olurlar ve uygunluk durumuna göre talebinizi kabul ederek, adresinizden gönderinizi teslim almak üzere alıcıya ulaştırırlar. Gönderiniz direkt olarak kuryeye zimmetlenir. Böylece herhangi bir sorun olması durumunda doğrudan kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

İsterseniz acil teslimat seçeneğini seçebilir ya da belirttiğiniz zaman diliminde kuryenin gelmesini talep edebilirsiniz. Gönderinizin kurye tarafından doğru şekilde teslimatı tarafımızca kontrol altındadır.