İçeriğe geç

Hakkımızda

SYS Kurye
SYS Kurye

İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet veren SYS Kurye ile bütçe dostu fiyatlandırmalar yapmaktayız. Bu noktada , kargonuzu teslim almadan önce dilerseniz kargonuzu analiz ederek net fiyatlandırmalar vermekteyiz.

Kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilmeniz için hemen arayın. Bize ulaşabileceğiniz tüm iletişim seçeneklerine İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Taşınması ve bulundurulması yasak olan madde ve içeriklerin taşımasını kesinlikle gerçekleştirmiyoruz.

Müşterimizin vereceğini söylediği paket içeriği ve verdiği içerik arasında bir farklılık var ise ve bu durumdan dolayı kurye kanun güçleri tarafından gözaltına alınırsa, sorumluluk paket içeriğini bildiren müşteri veya müşteriyi temsil eden kişi ve kuruma aittir.

Taşınması sırasında kuryenin sağlığını ve hayatını tehlikeye sokabilecek, kimyasal ve biyolojik hiçbir içeriğin taşınmasını gerçekleştirmiyoruz.

Göndermek istediğiniz paket veya kolinin büyüklüğü ve ağırlığına göre veya sizin isteğinize göre gönderileriniz motosiklet ve ya ticari araçlarla gerçekleştirilebilecektir.

Müşterilerimizin talebi doğrultusunda teslim edildiği adreste gerekli işlemler aynı kurye tarafından yaptırıldıktan sonra  alındığı adrese geri dönüş olarak getirilebilmektedir.

Gidiş Dönüş olarak adlandırılan bu hizmet türünde süreler yukarıdaki sürelerin iki katıdır. Belirtilen süreler açık hava şartlarında geçerli olup olumsuz hava şartlarında değişkenlik gösterebilir.

Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz Ekspres kurye hizmetimiz, trafik kuralları çerçevesinde olabilecek en hızlı teslimatı gerçekleştirmek üzere yapılmaktadır.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek detayları özenle düşünüp, en güvenilir şekilde sizlere hizmet vermekteyiz.

Bazı noktalarda Motor kurye hizmetlerinden farklılaşan Ekspres kurye hizmeti, birçok avantaja sahiptir. Bunları sıralamak gerekirse:

Ekspres Kurye Hizmeti özel bir hizmettir. Sadece sizin gönderinizin taşındığı bu hizmette, size özel şekilde kuryelerimiz adresinize yönlendirilmektedir. Bu hizmet en hızlı şekilde verilen taşımacılık hizmetimizdir.

Firmamız ile iletişime geçildiği andan itibaren en kısa sürede size yakın olan kuryemiz gönderilmekte, gönderilerin teslim alınmasında herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

Özenle sizlerden teslim alınan gönderiler, oluşturulan takip kodu ile teslimat süresi boyunca sizlere bilgi verilmektedir. Gerekli durumda birebir şekilde kuryemiz ile iletişime geçilebilmektedir.

Tüm evrak, belge veya malzemeleriniz yakın mesafede 30 dakika, uzak mesafelerde 90 dakika olmak üzere bu süre içerisinde ulaştırılmaktadır.

Kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki tüm yol bilgilerine sahip olması ve kısa yolları bilmeleri ile hızlıca teslimat noktalarına ulaşmaktadır.Ekspres kuryelerimiz, olabilecek en hızlı şekilde tüm gönderilerin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Bu anlamda bazı noktalarda sorunlar oluşabileceği düşünülse de, firmamız daima güvenle sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

İstanbul Kurye verdiğimiz süre içerisinde sorunsuz şekilde tüm gönderilerin teslimatı yapılmaktadır. Deneyimli ve işlerinde profesyonel kuryelerimiz, oluşabilecek tüm sorunlara alternatifler ile çözüm üretmektedir.

Aynı zamanda oluşturduğumuz sistem içerisinde, daima sözümüzü tutarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Bu noktada verdiğimiz hizmet karşılığı en uygun ücretleri talep etmekteyiz. Mesafe ve zamana göre değişiklik gösteren Ekspres kurye hizmeti fiyatlarımız, en güvenilir ve doğru şekilde müşterilerimize iletilmektedir.

Sizler de verdiğimiz kaliteli taşımacılık hizmetinden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için, sitemizin iletişim bölümünden bizleri arayabilir, 7/24 Ekspres kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.tanın her günü ve her saati Ekspres kurye hizmetlerini firmamız, müşterilerine sunmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp