İçeriğe geç

Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye
Beşiktaş Kurye

Sizler sadece çağrı merkezimizi arayarak adresinizi bildirdiğinizde sizlere en yakın kurye yönlendirilir, kuryeye iletilmesi istenen kargonuzu vermeniz yeterlidir. Daha sonra endişelenmeden, zamanında teslim edileceğinden emin olarak işlerinize devam edebilirsiniz. Firma olarak müşteri memnuniyeti öncelikli önem verdiğimiz konuların başındadır. Beşiktaş kurye ile sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyeti sağlama oranımız çok yüksektir.

Ülkemizin en kalabalık ili olan İstanbul’da nüfusa bağlı olarak çok fazla taşıt ve trafik olması da kaçınılmazdır. Beşiktaş ilçesi ilin en çok trafiğini barındıran ilçelerindendir. Hal böyle olunca İstanbul’un bir yerinden başka bir yerine herhangi bir eşya, malzeme ve evrak gibi kargoların zamanında taşınması oldukça zor ve maliyetli olacaktır. Bizler sizin için her çeşit gönderinizin hızlı ve güvenilir taşınması amacıyla hizmet veriyoruz

Hizmetten hem göndericinin hem de alıcının memnun kalması da öncelikli hedefimizdir.
Kuryemiz 7/24 müşterilerimize hizmet vermektedir. Kuryemiz hizmet vermeye başladığı günden bugüne tüm gelişmeleri her zaman takip etmiş, müşterilerimiz için avantaj sağlayacak her yeniliği uygulamaya başlamıştır. Ekibimiz gereken bilgi birikimine sahip, deneyimli, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.

Gönderileriniz zamanında, güven içinde taşınırken aynı zamanda çok da makul seviyelerde olan fiyatlardan yararlanmış olmanızı sağlıyoruz. Hem günler boyunca kargom nerde diye kontrol etmekten hem de gönderinizin başına ne gelecek diye endişe etmeden istediğiniz adrese iletilmesini sağlamanız için çalışıyoruz.

Kuryelerimiz takip sistemi ile birlikte çalışmaktadırlar; kuryenin trafiğin yoğun olmadığı yönlerde gitmesi için gerekli yönlendirmeler yapılarak, tam bir takım çalışması ile gönderinin gideceği adrese kısa zamanda ulaştırılması sağlanır. Araçlarımız gelişen teknolojiye bağlı olarak belirli aralıklarla değiştirilmektedir. Araçlarımızda gönderilerin zarar görmemesi için tüm donanımlar mevcuttur.

Beşiktaş Kurye eşyalarınızın tam zamanında ve güvenilir şekilde taşınması için çalışır. Acil olan her türlü eşya, evrak ve hediye için bizlere ulaşabilirsiniz. Hizmetimizle trafik olsun olmasın her teslimatımız zamanında istenen adrese ulaştırılır. Motorlar trafiğe takılmaz, küçük oldukları için dar alanda da hareket kabiliyetine sahiptirler, gönderilerinizin en hızlı şekilde taşınması için en iyi yoldur.

Zamanla yarış halinde olduğumuz hayatın her alanında gönderilerinizin de zaman kaybı ve paketlerinizin bozulma, kırılma riski olmadan taşınması müşterilerimizin önceliğidir.
Gönderileriniz kargoyla göndermek istediğinizde önce en yakın kargo şubesine gitmeniz gerekiyor. Gönderiniz şubeden alınıyor, ilgili adrese en yakın şubeye yönlendiriliyor ve oradan da adresinize yönlendiriliyor.

İstanbul Kurye ile gönderileriniz alındıktan sonra başka hiçbir noktaya teslim edilmeden direkt alıcıya ulaştırılıyor. Gönderilerinizin taşınması ve alıcıya ulaştırılması aradaki uzaklığa, hava koşullarına, gönderinin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir.

Türü ne olursa olsun her türlü gönderinizin zarar görmeden taşınması için Beşiktaş kurye olarak hizmetlerimizde tüm önlemleri alıyoruz. Gönderileriniz kargoyla taşınırken pek çok noktaya taşınmak zorunda olduğu için paketlerinizin bozulması, zarar görmesi gibi olma olasılığı yüksek riskler yaşanması muhtemeldir. Bizler firma olarak gönderilerinizin zarar görmeden taşınmasını sağlarız. Güven içinde paketinde çizik dahi olmadan alıcı tarafından teslim alınmaları için özen gösteririz.

Beşiktaş kurye olarak özellikle önemli gönderilerinizde bizleri tercih etmeniz her türlü risk ve tehlikeden uzak olarak eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Kaliteli hizmetler sunma konusunda her zaman özenle çalışan firmamız gönderilerinizin zarar görmesine engel olmak için hava koşullarına göre her önlem alınmaktadır. Yağmur, çamur, kar gönderilerinizi hiçbir şekilde etkilemeyecektir.

Beşiktaş Kurye Hizmeti

Günümüzde oldukça büyük oranda rağbet görmekte olan genel kurye çalışmaları, modern çağımızda pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından hayata geçirilmektedir. Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan genel motor kurye hizmetleri, pek çok çeşitli teknik doküman ve evrakların taşınmasında da çok büyük bir öneme sahiptir. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde söz konusu bu gibi çeşitli materyallerin de taşınmasına olanak tanıyan söz konusu bu çalışmalar, firmamız bünyesinde de hizmete sunulmaktadır.

Modern çağımızda oldukça önemli bir konumda yer alan motosikletli kurye hizmetleri, bu alanda yetkin ve profesyonel firmalar tarafından hayata geçirilmektedir. Genel olarak Beşiktaş kurye hizmetleri alanında oldukça nitelikli çalışmaları ile öne çıkmakta olan firmamız da bu noktada oldukça yüksek kalite standartlarındaki hizmetleriyle de tanınmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati oldukça hızlı ve kesintisiz bir şekilde Beşiktaş kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, uluslararası düzeyde teknik hizmet ve kalite standartlarına sahip olmasıyla da kendi sektöründe oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir.

Uluslararası kapsamda dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan motosikletli kurye çalışmaları, pek çok çeşitli evrak ve dokümanların da anında taşınması için oldukça önemlidir.

Pek çok farklı işkolları ve sektörler için oldukça elzem olan söz konusu motorlu kurye hizmetleri, ülkemiz Türkiye’de de kendi alanında profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından sunulmaktadır. Firmamız da Beşiktaş kurye hizmetleri kapsamında oldukça lider ve öncü seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmaktadır.

Özellikle kendi sektörü olan Beşiktaş kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan markamız, alanında oldukça özgün ve nitelikli çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik hizmet standartları ve nispeten oldukça uygun fiyatlı hizmetleri ile öne çıkmakta olan işletmemiz, geniş içerikli ve seçkin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır. Firmamız bütün bu hizmetlerine ek olarak oldukça zengin bilgi içerikli ve geniş donanımlı bir işletme internet web sitesine de sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Temel olarak Beşiktaş kurye çalışmaları kapsamında uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartları ile öne çıkmakta olan  firmamız, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da en başında yer almaktadır.

Motosikletli kurye hizmetlerinde oldukça nitelikli ve yetkin seviyede çalışmaları ile tanınmakta olan markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Söz konusu işletmemiz, 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde motosikletli kurye çalışmalarına da kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Genel olarak Beşiktaş kurye işlerinde direkt olarak genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Gün içerisinde söz konusu markamızın envaiçeşit teknik hizmet seçeneklerine; firma GSM telefon numaramız, işletme internet web sitemiz veya genel şube merkezimiz üzerinde oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp