Anasayfa » Beşiktaş Kurye

Beşiktaş Kurye

Sizler sadece çağrı merkezimizi arayarak adresinizi bildirdiğinizde sizlere en yakın kurye yönlendirilir, kuryeye iletilmesi istenen kargonuzu vermeniz yeterlidir. Daha sonra endişelenmeden, zamanında teslim edileceğinden emin olarak işlerinize devam edebilirsiniz.
Firma olarak müşteri memnuniyeti öncelikli önem verdiğimiz konuların başındadır. Beşiktaş kurye ile sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyeti sağlama oranımız çok yüksektir.

Ülkemizin en kalabalık ili olan İstanbul’da nüfusa bağlı olarak çok fazla taşıt ve trafik olması da kaçınılmazdır. Beşiktaş Belediyesi ilçesi ilin en çok trafiğini barındıran ilçelerindendir. Hal böyle olunca İstanbul’un bir yerinden başka bir yerine herhangi bir eşya, malzeme ve evrak gibi kargoların zamanında taşınması oldukça zor ve maliyetli olacaktır. Bizler sizin için her çeşit gönderinizin hızlı ve güvenilir taşınması amacıyla hizmet veriyoruz

Hizmetten hem göndericinin hem de alıcının memnun kalması da öncelikli hedefimizdir.
Kuryemiz 7/24 müşterilerimize hizmet vermektedir. Kuryemiz hizmet vermeye başladığı günden bugüne tüm gelişmeleri her zaman takip etmiş, müşterilerimiz için avantaj sağlayacak her yeniliği uygulamaya başlamıştır. Ekibimiz gereken bilgi birikimine sahip, deneyimli, sorumluluk sahibi, güler yüzlü ve profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır.

Gönderileriniz zamanında, güven içinde taşınırken aynı zamanda çok da makul seviyelerde olan fiyatlardan yararlanmış olmanızı sağlıyoruz. Hem günler boyunca kargom nerde diye kontrol etmekten hem de gönderinizin başına ne gelecek diye endişe etmeden istediğiniz adrese iletilmesini sağlamanız için çalışıyoruz.

Kuryelerimiz takip sistemi ile birlikte çalışmaktadırlar; kuryenin trafiğin yoğun olmadığı yönlerde gitmesi için gerekli yönlendirmeler yapılarak, tam bir takım çalışması ile gönderinin gideceği adrese kısa zamanda ulaştırılması sağlanır. Araçlarımız gelişen teknolojiye bağlı olarak belirli aralıklarla değiştirilmektedir. Araçlarımızda gönderilerin zarar görmemesi için tüm donanımlar mevcuttur.

Avrupa Yakası Kurye eşyalarınızın tam zamanında ve güvenilir şekilde taşınması için çalışır. Acil olan her türlü eşya, evrak ve hediye için bizlere ulaşabilirsiniz. Beşiktaş kurye hizmetimizle trafik olsun olmasın her teslimatımız zamanında istenen adrese ulaştırılır. Motorlar trafiğe takılmaz, küçük oldukları için dar alanda da hareket kabiliyetine sahiptirler, gönderilerinizin en hızlı şekilde taşınması için en iyi yoldur.

Zamanla yarış halinde olduğumuz hayatın her alanında gönderilerinizin de zaman kaybı ve paketlerinizin bozulma, kırılma riski olmadan taşınması müşterilerimizin önceliğidir.
Gönderileriniz kargoyla göndermek istediğinizde önce en yakın kargo şubesine gitmeniz gerekiyor. Gönderiniz şubeden alınıyor, ilgili adrese en yakın şubeye yönlendiriliyor ve oradan da adresinize yönlendiriliyor.

İstanbul Kurye  ile gönderileriniz alındıktan sonra başka hiçbir noktaya teslim edilmeden direkt alıcıya ulaştırılıyor. Gönderilerinizin taşınması ve alıcıya ulaştırılması aradaki uzaklığa, hava koşullarına, gönderinin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilmektedir.

Türü ne olursa olsun her türlü gönderinizin zarar görmeden taşınması için Beşiktaş kurye olarak hizmetlerimizde tüm önlemleri alıyoruz. Gönderileriniz kargoyla taşınırken pek çok noktaya taşınmak zorunda olduğu için paketlerinizin bozulması, zarar görmesi gibi olma olasılığı yüksek riskler yaşanması muhtemeldir. Bizler firma olarak gönderilerinizin zarar görmeden taşınmasını sağlarız. Güven içinde paketinde çizik dahi olmadan alıcı tarafından teslim alınmaları için özen gösteririz.

Beşiktaş kurye olarak özellikle önemli gönderilerinizde bizleri tercih etmeniz her türlü risk ve tehlikeden uzak olarak eşyalarınızın taşınmasını sağlar. Kaliteli hizmetler sunma konusunda her zaman özenle çalışan SYS Kurye gönderilerinizin zarar görmesine engel olmak için hava koşullarına göre her önlem alınmaktadır. Yağmur, çamur, kar gönderilerinizi hiçbir şekilde etkilemeyecektir.