Anasayfa » Şekerpınar Kurye

Şekerpınar Kurye

Yılların kazandırdığı deneyim ve mesleki uzmanlık, memnuniyet garantili işler, hızlı ve güvenli kargo hizmetimiz ile emrinizdeyiz. İletişim hatlarımız 7/24 açık olup, Şekerpınar kurye hizmetlerimiz ile daima yanınızdayız. Hizmetlerimiz dilek ve istekleriniz sayesinde en verimli şekilde gelişen teknolojiye ayak uydurarak bugünkü halini almış bulunmakta.

Günümüzde artan nüfus yoğunluğu; çarpık kentleşme, yoğun trafik ve yetersiz kalan bireysel hizmetleri beraberinde getiriyor. Değil hizmet almak eve bile gitmek için saatlerini yollarda harcayan İstanbul sakinleri bu durumdan kaynaklanan şikayetlerini her fırsatta dile getiriyor. Şüphesiz bu sorunların İzmit Belediyesi‘nin en büyüklerinden birisi olan trafik konusunda her geçen gün çözümler ile beraber yeni problemler de kendini göstermeye başlıyor. Bireysel, özellikle otomobil türü araç kullanımının artması her gün nüfusu ile birlikte büyüyen bu şehirde yadsınamaz bir faktör. Bu sorunları çözmek için alınması gereken önlemler içerisinde belde ve belediye yönetimlerinin altyapı kararları, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının aldığı önlemler kadar bölge sakinlerinin de bu konuda üzerlerine düşen bazı görevleri yerine getirmeleri gerekmektedir. Bu görevler toplu taşımaya ağırlık vermeyi, yakın konumlara bisiklet ya da yaya yolu ile gidilmesi gibi birçok alternatifi içerisinde bulunduruyor.

Marka olarak amacımız hem en kaliteli şekilde hizmet vermek hem de bizim gibi iki tekere sevdalı vatandaşlarımıza bir iş kapısı açmaktır. Takım arkadaşlarımız arabaların basık ve bunaltıcı doğalarından zevk almayan ve daha hızlı ve özgür yollarla ulaşıma katılan insanlardan oluşuyor. Güvenliğin altın kural olduğu çalışma politikamız gereğince bütün Şekerpınar kurye elemanlarımız gerekli sürücü belgelerini temin etmiş olmalıdır. Sürücülerimizin hizmet verdikleri sırada koruyucu giysi, kask, kauçuk eldiven, dizlik gibi bütün sürücüyü korumaya yönelik ekipmanları kullanmaları zorunludur.

Kargolarınız bizim garantimiz altında olup istenmeyen herhangi bir durum gerçekleşmemesi için özel paketleme yöntemlerimizle paketlenir. İstanbul gibi bir metropolde bile Şekerpınar kurye hizmetimiz teslimatınız için hem hızlı hem de güvenli seçeneklerimizdendir. Kargolarınız için tasarlanmış özel muhafazalı araçlar ile hizmet vermekten guru duyuyoruz. Trafiğe yük olmayan, aksine trafiğin sırtından yük alan araçlarımız ile her geçen gün kendimizi geliştirmekle birlikte araç filomuzu da geliştiriyoruz.

Sağladığımız bu hizmetle beraber hiçbir şekilde değerli zamanınızı yolda harcamanız gerekmiyor. İş hayatının getirdiği kısıtlı zaman aralığında iletmeniz gereken tüm evraklar bir çırpıda karşı tarafa bu sayede varıyor. Tek yapmanız gereken evrak ve diğer iletmek istediklerinizi Şekerpınar kurye almaya geldiğinde ona teslim etmek. Bundan sonra size sadece iletilmesini beklemek kalıyor. Mesafenin hiçbir önemi olmadan çalışanlarımızla bunu sizin yerinize yapıyoruz.

Tüm bu titizlikle ilettiğimiz evrak, zarf ve paket gibi iletmek istediklerinizi yolculuk boyunca güvenli bir şekilde koruyoruz. Gönderileriniz çalışanlarımızın özverili çalışmalarıyla kısa sürede karşı tarafa giderken herhangi bir zararla da karşılaşmıyor. Sağladığımız bu hizmet sayesinde İstanbul’un neresinde olursanız olun kolaylıkla bir taraftan ötekine gönderilerinizi iletiyoruz. Firmamız bunu sizin adınıza yaparken teslimden sonra herhangi bir endişe duymanıza gerek bile kalmıyor.

İstanbul’un yoğun trafiğinde motosikletin sağladığı faydalarla hiçbir zorluk yaşamadan teslim ettiklerinizi karşı tarafa iletirken trafik ve kalabalık hiçbir sorun yaşatmıyor. Motosikletin sağladığı kolaylık ve hız ile bunu sağlıyoruz. Özenli taşıma hizmetimiz sayesinde Şekerpınar kurye güvencesiyle hız problemi de ortadan kalkıyor. Evrakınız hem güvende kalıyor hem de karşı tarafa bir engelle karşılaşmadan kolaylıkla kısa süre içinde varıyor. Motosiklet gündelik yaşamın yoğun trafiğinde bu denli kolaylıklar sağlıyor ve bunu biz, sizin adınıza yerine getiriyoruz.

Kurye hizmetimiz birçok faydayı da kendisiyle beraber getiriyor. Zira sizi gün içerisinde birçok yere gitmekten kurtarıyoruz. Aynı zamanda evraklarınızı  Şehirler Arası Kurye  kolaylıkla sizin adınıza iletiyor ve iş yükünüzü de azaltmanızda yardımcı oluyoruz. Tüm bu sağladığımız kolaylık sizi iş hayatında ve gündelik yaşamınızda hiçbir şekilde geride bırakmıyor.