İçeriğe geç

İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo
İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo günümüzün en hızlı ulaşım araçlarından birisidir. karayolu, demiryolu ve deniz yolu araçlarına nazaran çok daha kısa sürede bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu, insanlara özellikle zaman açısından büyük kazanç sağlamakta, kısa sürede daha fazla yerde, daha fazla işi yapabilme imkanı sunmaktadır. Uçak kargoda tam bu noktada son yılların en gözde kargo uygulaması olmakta, her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

SYS Kurye olarak Hava Kargo çözümlerimiz yıllardır devam ediyor. Türkiye’nin her yerinden yüzlerce müşterimiz bizim sayemizde kargolarını diledikleri yere çok daha hızlı şekilde gönderip teslim alabiliyorlar.

İstanbul Uçak Kargo uygulamamız zaman ve güvenilirlik açısından en hassas taşımacılıklardandır. Uçakların hızlı hareket etmesinden dolayı aynı gün içinde paketleriniz, evraklarınız bulundukları yerden teslim alınarak gitmesi gereken yere teslimatları yapılabilir. Hizmetlerimiz bugün itibariyle elliden fazla ilde devam etmekte, havaalanı, havalimanı bulunan bütün illerimiz ve çevre illerimiz hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

İstanbul Uçak Kargo uygulamamızda kargolarınızın teslimat süreleri çok kısadır. Bütün olumsuzluklar göz önünde bulundurularak 24 saat gibi bir süre vaat ediyor olsa da genellikle 6 saat gibi bir sürede paketleriniz adresten adrese teslim edilebilmektedir.

Ülkemiz coğrafi olarak oldukça geniştir. Bugün karayolu ile bir başından diğer ucuna ulaşmak günlerce yolculuk gerektirir. Buna bir de adresten adrese kargo teslimi eklendiğinde süreç çok daha uzamakta, 4-5 gün gibi bir süreyi bulabilmektedir. Taktir edersiniz ki bu, oldukça uzun bir iş sürecidir ve işlerin yavaşlamasına, anlaşmaların, sözleşmelerin zaman almasına, hatta kritik sektörlerde hem maddi hem manevi kayıpların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Ancak THY Uçak Kargo hizmetlerimiz bütün bunların üstesinden geliyor. Aynı gün içinde, hatta mesai saatleri içerisinde kargolarınız İstanbul Atatük Havalimanı ve İstanbul Yeni Havalimanı seçenekleri ile dilediğiniz noktadan diğerine ulaşıyor. Hizmetimiz pek çok alternatife sahiptir. Kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya ya da havaalanından havaalanına gibi farklı teslim seçeneklerimiz sizleri beklemektedir. Uygulamalarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmakta, güçlü iş birliği ile işlerinizde süreklilik ve verimlilik esas alınmaktadır.

Zaman hepimiz için değerli. Bazen sevdiklerimize daha hızlı ulaşma hevesiyle, bazense bir evrakın, bir paketin bir yere daha hızlı ulaşması adına zamanın kısalmasını isteriz. SYS Kurye olarak bizler sizin adınıza zamanı en verimli şekilde kullanma ve mesafeleri kısaltma adına çalışıyoruz.

İstanbul Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul Uçak Kargo sistemimizde geleneksel kargoculuğun çok ötesinde çözümler sunuyoruz. Sistemimizin işleyişini en basit haliyle şöyle gerçekleştiriyoruz:

  • Müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda talebiniz işleme alınır ve detaylar hazırlanır.
  • Kuryemiz belirtilen saatte, belirtilen adresten paketi teslim alarak havaalanına ulaştırır.
  • Havaalanına ulaşan paketiniz tarifeli uçakla diğer ile ulaştırılır.
  • İkinci ildeki kuryemiz tarifeli uçağın iniş saatinde hazır olup paketinizi teslim alır.
  • Teslim alınan paketiniz kuryemizce adrese teslim edilir.

Görüldüğü gibi süreç oldukça hızlı ve basit işler. Operasyon detayları sizin ihtiyacınıza göre değişebilir. Mesela havaalanına kendiniz getirebilir ya da kendiniz teslim almayı da seçebilirsiniz. Hatta başka bir yerden uçakla gelecek bir evrakınızı, paketinizi sizin adınıza teslim alıp adresinize ulaştırmamızı da isteyebilirsiniz.

Özellikle şirketler arası faaliyetlerde kimi zaman evrakların karşılıklı imzalanması gerekebilir. Mesela İstanbul’da hazırlanan bir evrakı Ankara’da iş ortağınızın imzalayıp tarafınıza ulaştırması gerekebilir. Bizler İstanbul Uçak Kargo çözümümüzle dilerseniz evraklarınızı alıp karşı tarafa imzalatıp yine size teslim edebiliriz. Bütün bunları da en hızlı ve en güvenli biçimde gerçekleştir, sorunsuz biçimde 7/24 çözüm ortağınız olabiliriz.

Kaliteli hizmetlerini sizlere en profesyonel şekilde sunan Sys Kurye, teknolojiyi daima yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Son zamanlarda oldukça tercih edilen hava yolu taşımacılığı sayesinde kargonuz saatler içerisinde ve güvenilir şekilde ulaştırılıyor.

İstanbul uçak kargo sayesinde bozulabilecek meyve ve sebzelerinizi, kırılabilecek eşyalarınızı, ilaçlarınızı, acil ulaştırılması gereken gönderilerinizi ve daha birçok özellikteki gönderilerinizi hızlı ve güvenilir şekilde Türk Hava Yolları Kargo güvencesiyle taşıyoruz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet vererek zor zamanlarınızda daima yanınızda oluyoruz.

İstanbul uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak için bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz sayesinde adresinize en yakın kurye gönderilir. Kurye gönderinizi teslim alarak havalimanına götürür. Daha sonra tarifeli kargo uçağı ile gönderiniz alıcının şehrine ulaştırılmaktadır. Alıcının şehrindeki kuryelerimiz gönderinizi uçaktan teslim alarak, alıcının adresine hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. İsterseniz gönderi alıcının bulunduğu adrese değil de teslimat yapılacak şehirdeki havalimanına da teslim edilebilmektedir.

Havalimanı kurye hizmetimizle İstanbul uçak kargo gönderilerinizi havalimanına ulaştırmaktayız. Kurumsal veya bireysel ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayarak destek alabilir ve İstanbul dışına ulaştırılacak gönderilerinizin taşınmasını sizin adınıza biz teslim edebiliriz. Adresinizde bulunan gönderinin teslim alınıp havalimanına teslimatının yapılmasını veya havalimanına adınıza İstanbul dışından gelen gönderilerinizi, sizin adınıza teslim alıp adresinize teslim edebiliriz.

Turkish Cargo ile tekstil ürünleri, petrokimya ürünleri, makine parçaları, çeşitli sarf malzemeleri gibi çeşitli özellikteki gönderilerinizi İstanbul’dan istediğiniz şehre 24 saat içerisinde ulaştırılmaktadır. Türk Hava Yolları güvencesiyle her türlü yasal prosedüre uyularak teslimat gerçekleştirilmektedir.

İstanbul’dan 52 farklı noktaya gönderilerinizi en acil şekilde ulaştırıyoruz. Acil yetiştirilmesi gereken dosya ve evraklarınızı, acil ihtiyaç olan ilaçları gibi daha birçok gönderinizi aynı gün içerisinde istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Uçak kargo fiyatlarımız net bir şekilde listelenmeyip, aldığınız hizmete göre belirlenmektedir. Fiyat belirlemede etkili olan şartlar şu şekildedir;

  • Gönderinin teslim edileceği havalimanı
  • Gönderinizin alındığı bölge
  • Kargo işlemlerinin hangi saatte yapıldığı
  • Gönderinizin ağırlığı, boyutu ve özellikleri

Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sizlere sunan Sys kurye fiyatlarıyla da memnun etmektedir. Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sizlerin memnuniyetini daima ön planda tutuyoruz. Gönderinizin sorunsuz şekilde teslim edilmesi için her türlü önlemi alarak riskleri önlüyoruz. Önlemlerimize rağmen teslimat sırasında bir sorunla karşılaşılırsa en kısa sürede çözüyoruz. Maddi ve manevi zararınızı firma olarak karşılıyoruz. Garantili taşıma hizmetlerimizle ve profesyonel iş ahlakımızla bizlere daima güvenebilirsiniz.

Anlık konum ve durum bilgilendirme özelliğimizle İstanbul uçak kargo hizmetiyle teslimat yaptırdığınız gönderiniz hakkında sürekli şekilde sizleri bilgilendiriyoruz. Acaba kargom nerede? Sağlam şekilde ulaşmış mıdır? Doğru adrese teslim edilmiş midir? Adrese teslim edilmesi ne kadar sürer? Teslimatın sağlanacağı uçak kalktı mı? Gibi sorularınızı cevaplayarak endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Ürün teslim edildiği an size rapor halinde iletiyoruz.

İstanbul uçak kargo havayolu ulaşımıyla teslimat sağlandığı için diğer taşıma çeşitleri gibi hava şartlarından ve zorlu yollardan etkilenmez. Havayolu sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde teslimat gerçekleştirilir. Kurye hizmetiyle iş birliği içerisinde çalışarak profesyonel ve hızlı şekilde teslimat yapılır.

İstanbul uçak kargo hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya avantajlı kargo tekliflerimizden faydalanmak isterseniz 7/24 arayabilirsiniz. Sizler için daima çok çalışıp en iyi çözümleri kaliteli şekilde sunmaya devam edeceğiz. Siz de bizleri tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara