Anasayfa » İstanbul Uçak Kargo

İstanbul Uçak Kargo

Uçak Kargo Hizmeti

İstanbul Uçak Kargo günümüzün en hızlı ulaşım araçlarından birisidir. karayolu, demiryolu ve deniz yolu araçlarına nazaran çok daha kısa sürede bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu, insanlara özellikle zaman açısından büyük kazanç sağlamakta, kısa sürede daha fazla yerde, daha fazla işi yapabilme imkanı sunmaktadır. Uçak Kargo da tam bu noktada son yılların en gözde kargo uygulaması olmakta, her geçen gün daha fazla talep görmektedir.

SYS Kurye olarak Hava Kargo çözümlerimiz yıllardır devam ediyor. Türkiye’nin her yerinden yüzlerce müşterimiz bizim sayemizde kargolarını diledikleri yere çok daha hızlı şekilde gönderip teslim alabiliyorlar.

İstanbul Uçak Kargo uygulamamız zaman ve güvenilirlik açısından en hassas taşımacılıklardandır. Uçakların hızlı hareket etmesinden dolayı aynı gün içinde paketleriniz, evraklarınız bulundukları yerden teslim alınarak gitmesi gereken yere teslimatları yapılabilir. Hizmetlerimiz bugün itibariyle elliden fazla ilde devam etmekte, havaalanı, havalimanı bulunan bütün illerimiz ve çevre illerimiz hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

İstanbul Uçak Kargo uygulamamızda kargolarınızın teslimat süreleri çok kısadır. Bütün olumsuzluklar göz önünde bulundurularak 24 saat gibi bir süre vaat ediyor olsa da genellikle 6 saat gibi bir sürede paketleriniz adresten adrese teslim edilebilmektedir.

Ülkemiz coğrafi olarak oldukça geniştir. Bugün karayolu ile bir başından diğer ucuna ulaşmak günlerce yolculuk gerektirir. Buna bir de adresten adrese kargo teslimi eklendiğinde süreç çok daha uzamakta, 4-5 gün gibi bir süreyi bulabilmektedir. Taktir edersiniz ki bu, oldukça uzun bir iş sürecidir ve işlerin yavaşlamasına, anlaşmaların, sözleşmelerin zaman almasına, hatta kritik sektörlerde hem maddi hem manevi kayıpların yaşanmasına sebep olmaktadır.

Ancak THY Uçak Kargo hizmetlerimiz bütün bunların üstesinden geliyor. Aynı gün içinde, hatta mesai saatleri içerisinde kargolarınız İstanbul Atatük Havalimanı ve İstanbul Yeni Havalimanı seçenekleri ile dilediğiniz noktadan diğerine ulaşıyor. Hizmetimiz pek çok alternatife sahiptir. Kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya ya da havaalanından havaalanına gibi farklı teslim seçeneklerimiz sizleri beklemektedir. Uygulamalarımız tamamen siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmakta, güçlü iş birliği ile işlerinizde süreklilik ve verimlilik esas alınmaktadır.

Zaman hepimiz için değerli. Bazen sevdiklerimize daha hızlı ulaşma hevesiyle, bazense bir evrakın, bir paketin bir yere daha hızlı ulaşması adına zamanın kısalmasını isteriz. SYS Kurye olarak bizler sizin adınıza zamanı en verimli şekilde kullanma ve mesafeleri kısaltma adına çalışıyoruz.

İstanbul Uçak Kargo sistemimizde geleneksel kargoculuğun çok ötesinde çözümler sunuyoruz. Sistemimizin işleyişini en basit haliyle şöyle gerçekleştiriyoruz:

  • Müşteri hizmetlerimize ulaştığınızda talebiniz işleme alınır ve detaylar hazırlanır.
  • Kuryemiz belirtilen saatte, belirtilen adresten paketi teslim alarak havaalanına ulaştırır.
  • Havaalanına ulaşan paketiniz tarifeli uçakla diğer ile ulaştırılır.
  • İkinci ildeki kuryemiz tarifeli uçağın iniş saatinde hazır olup paketinizi teslim alır.
  • Teslim alınan paketiniz kuryemizce adrese teslim edilir.

Görüldüğü gibi süreç oldukça hızlı ve basit işler. Operasyon detayları sizin ihtiyacınıza göre değişebilir. Mesela havaalanına kendiniz getirebilir ya da kendiniz teslim almayı da seçebilirsiniz. Hatta başka bir yerden uçakla gelecek bir evrakınızı, paketinizi sizin adınıza teslim alıp adresinize ulaştırmamızı da isteyebilirsiniz.

Özellikle şirketler arası faaliyetlerde kimi zaman evrakların karşılıklı imzalanması gerekebilir. Mesela İstanbul’da hazırlanan bir evrakı Ankara’da iş ortağınızın imzalayıp tarafınıza ulaştırması gerekebilir. Bizler İstanbul Uçak Kargo çözümümüzle dilerseniz evraklarınızı alıp karşı tarafa imzalatıp yine size teslim edebiliriz. Bütün bunları da en hızlı ve en güvenli biçimde gerçekleştir, sorunsuz biçimde 7/24 çözüm ortağınız olabiliriz.