İçeriğe geç

Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti
Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti, insanlara ulaşması gereken acil paketlerin en kısa sürede teslim edilmesini sağlayan bir hizmettir. Herhangi bir paket, zarf, koli veya ürünün bir noktadan başka bir noktaya iletilmesinde rol alan motor kuryeler en kısa sürede paketlerin teslim edilmesini sağlarlar. Yüksek bilgi ve birikime sahip tecrübeli kuryelerle çalışan kuryelerin paketlerin zarar görmeden en kısa sürede teslim edilmesini sağlar. İnsanların sıklıkla tercih ettikleri bu kurye hizmeti son zamanların en sık tercih edilen kurye hizmetidir. Özellikle kalite ve prestijin ortak noktada buluşması ile oluşan kurye hizmetimiz müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile uzun zamandır çalışan kurye şirketi, müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde önemsemektedir. Hız ve uygun fiyat garantisi sunan şirketimiz müşteri önerileri doğrultusunda kurye hizmeti vermektedir. Öneri ve isteklerin üst seviyede önemsendiği, ayrıca birçok özel hizmetin içinde bulunduğu kurye şirketinde profesyonel iş gücü sunulmaktadır.

Güler yüzlü ve son derece uzman çalışanları ile değerli müşterilerine profesyonel hizmet veren şirketimiz sayesinde kargolarınız en kısa sürede teslim edilmektedir. Kurye teslimatlarında güven ve kalite ilkelerini benimsemiştir. Müşterilerinin güvenini önemseyerek hareket eden uzman kuryelerimiz sayesinde her an her yerde sizlerin hizmetinizdeyiz.

 Her türlü kırılabilecek, hasar görebilecek, hassas paketlerinizin güvenliğini sağlayarak sizden teslim aldığımız şekilde belirttiğiniz noktaya kısa sürede ulaştırıyoruz. Sağladığı kurye hizmeti ile müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen kurye şirketimiz, müşteri memnuniyeti deneyimleri sayesinde kişiden kişiye tavsiye edilmektedir. Özel hizmetlerimiz sayesinde oldukça sık tercih edilen firmamızın sunduğu bazı hizmetler:

 • Sıkı takip ve yenilikçi çalışma stili
 • 7/24 hizmet sunumu
 • Uygun ve ekonomik fiyat
 • Dilediğiniz noktadan bir diğer noktaya hızlı teslimat
 • İş disiplinine uyarak, sorumluluk sahibi çalışma
 • Risksiz ve güvenli çalışma tarzı
 • Öneri ve şikâyete açık olma
 • Yoğunluktan ve kalabalıktan uzak hızlı çalışma

Hızlı teslimatlarınızın güvenilir adresi olan firmamız acil durumlarda hizmetinize yetişiyor. Bir noktadan bir başka noktaya paket ulaşımında yer çalışanları müşterilerin memnuniyetini ve isteklerini en üst düzeyde önemsemektedir. Ayrıca müşterilerin istek ve önerilerine yönelik çalışma prensibi benimsemiş olan şirketimiz, birçok firmanın aksine oldukça dikkatli ve özenli çalışmaktadır. İnsan sağlığını ve hijyen kurallarını oldukça üst düzeyde tutan kurye şirketimiz, müşteri fikirlerine ve memnuniyet tecrübesine oldukça önem vermektedir.

Kurye şirketlerinin aksine trafik ve şehir kalabalığından uzak bir biçimde çalışmaya özen gösteren çalışanlarımız, müşterilerin isteklerine yönelik çalışmaktadır. Belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz süre zarfında ulaşarak kısa sürede paketlerinizi ulaştırmaktadır. Zarf, kutu, paket, koli, kırılabilecek hassas eşyaların teslimatı gibi dikkat gerektiren özel teslimatlarda da oldukça başarılı olan şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz çalışmaktadır.

7/24 çalışma gücüyle uzman ve profesyonel çalışanları sayesinde kıymetli müşterilerimizle her an her yerde iletişime geçerek hizmetinizde bulunabilme potansiyeline sahibiz. Özellikle insan gücünün ve bakımlı motorların önemli olduğu bu sektörde en kaliteli araçlarla sizlerin hizmetinizde bulunuyoruz.

Düzenli bakım ve kontrolleri yapılan motorlarımız ve profesyonel kurye çalışanlarımızla birlikte sizlere gereken en yüksek özveride çalışmaları sunuyoruz. Kuryelerimiz oldukça uzman ve güler yüzlü çalışma tarzları sayesinde müşteriler için gereken tüm emeği sarf ederek çalışma sağlamaktadırlar. Sizler de özel paket ve kargo teslimatlarınız için alışılmışın dışına çıkın ve sizlere yönelik çalışma sergileyen motor kuryelerimizi tercih edin.

Kurye Hizmeti Nelerdir?

Kurye hizmeti alanında profesyonel çözümler sunan firmamız uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, yeni nesil taşımacılık ayrıcalığı sağlamaktadır. Başta İstanbul gibi metropollerde ortaya çıkmış olan kurye hizmetinin ülkemizde çeyrek asırdan uzun bir geçmişi vardır ve her geçen gün daha geniş kitleler tarafından kullanılmaya, daha fazla kişiye ulaşmaya devam etmektedir.

SYS Kurye olarak kurye hizmeti anında ilk günden bu yana özveriyle çalışıyoruz. Bunun için ilk olarak güçlü bir altyapı oluşturduk. Hem teknik hem teknolojik açıdan en iyi altyapıyı kurarak bunu müşterilerimizle buluşturmayı ilke edindik. Ayrıca insan kaynaklarımızı en büyük hazine kabul ederek her zaman alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, dinamik yapısıyla kendini sürekli geliştiren, teknolojinin bütün olanaklarını kullanan, adres bulmada zorluk çekmeyen bir ekibe sahibiz.

Uzman ekibimiz aynı zaman da çözüm odaklı bir yaklaşıma sahiptir. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor, en hızlı ve en güvenli nasıl karşılayabileceksek ona uygun çözümler sağlıyoruz. Bu da bizi kurye hizmeti alanında İstanbul’un en çok tercih edilenlerinden birisi konumunda bulunduruyor.

Kurye hizmeti herkesin yararlanabileceği bir alan olsa da herkesin ihtiyaca, her zaman aynı olmamaktadır. Bu nedenle zaman zaman farklı kurye modelleriyle müşterilerin karşısına çıkmak gerekmektedir. SYS Kurye olarak her zaman müşteri odaklı çalışıyor, bu kapsamda farklı moto kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Başta şu kurye modellerimizle beklentileri karılıyoruz:

 • Normal moto kurye: Aynı gün teslim edilmesi yeterli olan paketler için en ideal, en ekonomik kurye modelimizdir. Normal moto kuryemizde İstanbul’un bütün Avrupa ve Anadolu yakasına uzman desteği sağlıyoruz. Bölgelere göre teslimat süresi değişebilse de 120 ila 180 dakika arasında bütün paketlerinizi teslim edebiliyoruz.
 • Hızlı moto kurye: Daha hızlı bir kurye ihtiyacı olduğunda hızlı moto kurye hizmetimizi tercihe sunuyoruz. Normal kuryeden daha hızlı bir kurye ihtiyacınız varsa hızlı kurye modelimizi kullanabilirsiniz. Bu sayede bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabilme ayrıcalığından faydalanabilirsiniz.
 • Acil moto kurye: Çok daha acil bir kurye ihtiyacınız varsa bu durumda acil moto kurye modelimiz karşınızdadır. Bu durumda çok daha seri, çok daha hızlı, çok daha güvenli bir kurye desteği alabilirsiniz. Acil moto kurye modelimizde 45 ila 60 dakika arasında teslimat yapabilmeyi vadetsek de çoğu kez daha kısa sürede de teslimatlarımızı yapabiliyoruz.
 • Gece moto kurye: Mesai saatleri dışındaki moto kurye ihtiyaçlarına gece moto kurye modelimizle cevap veriyoruz. Böylece akşamları ve geceleri de taşımacılığa devam ederek 7/24 hizmet alabilme ayrıcalığı sağlıyoruz.
 • Arabalı moto kurye: Her paket motosikletle taşınacak ölçülerde olmayabilmektedir. Bu durumda arabalı moto kuryemizle aynı kalitede ve güvenilirlikte taşımacılık yapıyoruz.

Kurye hizmeti pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bu nedenle de bütün bir İstanbul’da ve şehirlerarasında çok yoğun tercih edilmektedir. Firmamız en temelde daha hızlı taşımacılık yapmayı başarmakta, kısa sürede dilediğiniz paketleri taşıyarak zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Ayrıca kurye hizmeti sayesinde paketleriniz zarar görmemekte, en değerli, en hassas paketleriniz dahi hiçbir zarar görmeden, hasar almadan, kaybolma, ezilme, kaybolma riski taşımadan alıcılarına ulaşabilmektedir.

Kurye hizmeti maliyetleri her paketin özelliklerine, teslim alınıp teslim edileceği adresler arasındaki uzaklığa ve tercih edilen moto kurye modeline göre değişmektedir. SYS Kurye firmamız her zaman en uygun fiyat avantajlarıyla taşımacılık yapmayı başarmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara