Anasayfa » Tekirdağ Kurye

Tekirdağ Kurye

Tekirdağ Türkiye’nin en kalabalık şehri ve ticaret merkezidir. Ancak Tekirdağ gibi büyük şehirlerin en büyük sorunu her zaman trafik olmuştur. Yoğun trafik kimi zaman çok önemli işlerin aksamasına sebep olabilir, kişileri maddi veya manevi zarar uğratabilir. Örneğin, önemli bir evrak, acil posta veya düğün, kına, kokteyl gibi etkinlik davetiyeleri göndermek istediğinizde trafik sizin için problem yaratabilir. Bu yüzden şehir içi kargo gönderimlerinizi Tekirdağ Kurye şirketleri ile anlaşarak göndermek oldukça mantıklıdır. Şüphesiz yoğun trafikte en rahat yolculuk edenler motosiklet sürücüleridir.

Motosiklet sürücüleri trafiğin en yoğun olduğu  zamanlarda bile gitmek istedikleri yere zamanında yetişirler. Bu hususları göz önüne aldığımızda gönderimlerinizi şehir içi Tekirdağ Kurye aracılığıyla yapmanızı tavsiye ederiz. Ancak bu tur gönderilerde trafik dışında güvenlik ve yanlış teslimat da bazen göndericiyi ve alıcıyı mağdur edebilmektedir. Bu yüzden kurye şirketi seçerken dikkate almanız gereken bazı konular vardır.

Hali hazırda Tekirdağ’da bankacılık, yemek, sanayi gibi alanlarda birçok şirket faaliyet göstermekte ve binlerce kişiye is imkân sağlamaktadır. Kurye şirketi seçmeden önce şirketin geçmişi, müşterilere karşı olan tutumu ve kuryelerin tecrübesi gibi konulara dikkat etmek önemlidir. Hiç kimse gönderisinin parçalanmış şekilde veya yanlış adrese teslim edilmesini istemez. Tekirdağ Kurye ile gün içinde ulaştırmak istediğiniz acil postalarınızı gönderebilir, işlerinizi aksatmadan devam ettirebilirsiniz. Kurye şirketiyle iş yapmanın, 7/24 istediğiniz zamanda gönderim, hızlı, güvenli teslimat ya da toplu gönderim gibi birçok avantajı vardır. Siz de günlük talimatlarınızda kurye şirketleri ile anlaşabilir ve bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Firmamız Tekirdağ’ın bütün ilçelerine ve semtlerine haftanın her günü istediğiniz saatte teslimatınızı gerçekleştirmektedir. Misyonuz çerçevesinde ve tecrübeli kadromuz ile gönderim sırasında oluşabilecek sorunları en aza indirmeye, postalarınızı 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz an en kısa zamanda ve güvenli bir şekilde sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz. Şirketleriniz için günlük olarak tecrübeli kuryelerimizi kiralayabilir önemli evrak, hediye ya da gün içinde ulaşmasını istediğiniz teslimatlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde gönderebilir ya da düğün, kına davetiyeleri gibi işleriniz için toplu dağıtım yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük şehri Tekirdağ’da trafiğe kayıtlı kaç araç olduğunu biliyor ya da merak ediyor musunuz? Bilmiyorsanız biz söyleyelim: Türkiye İstatistik Kurumu’na(TÜİK) ait 2018 Aralık ayı verilerine göre 22 milyon 861 bin 921 yani Tekirdağ’daki motorlu araç sayısı 23 milyona dayandı. Artık Tekirdağ Büyük Şehir Belediyesi il sınırlarında motorlu araçların da kendilerine ait bir popülasyonu var. Bu araçların içinde bir grup diğerleri arasında ayrıcalığa sahip çünkü onlar bu araç yoğunluğunun arasından sıyrılıp geçmeyi başarıyor. Aklınıza gelen cevap motosiklet ise doğru bildiniz. Motosikletler araç nüfusunun ortasında hızları ve pratiklikleri ile öne geçerken gittikçe değişen günlük yaşantımıza da hızı getirmeyi ihmal etmiyorlar. Bizse firma olarak Tekirdağ’ın hız devrini günlük hayatınıza 

SYS Kurye olarak hem gündelik hayatımızda hem de iş hayatımızda bize zamandan kazandıracak pratik çözümlere ihtiyaç duyduğumuz gerçeğiyle karşı karşıyayız. Zamanı verimli kullanmanın maksimum önem kazandığı bu çağda yanınızda tamamen sizi düşünen ve zamandan kazandıran Şehirler Arası Kurye hizmetimiz var. Yerine ulaştırılması gereken paketler, çok acil elinize geçmesi gereken evraklar ya da evinizde unuttuğunuz gerekli eşyalar; ihtiyacınız ne türse ona yönelik bir hizmet talep edebilirsiniz. Hızlıdır, normal kargolarınızın yanı sıra istediğiniz yerden istediğiniz adrese acil ulaştırılması gereken evraklarınız ekspres hizmetimiz ile kısa sürede taşınır.

Ekspres hizmetimiz maksimum 45 dakikada kargonuzu elinize ya da istediğiniz adrese ulaştırırken normal kargo seçeneğinizin ulaşma süresi 1-3 saat arasında değişmektedir. Kargolarınız güvencemiz altındadır, paket, evrak vb. tüm kargolarınız istediğiniz adrese güvenle ulaştırılır. Zamanınızı siz yönetirsiniz, 7 gün 24 saat Tekirdağ Kurye hizmetimizden Tekirdağ’ın tüm semtlerinden faydalanabilirsiniz. 7/24 bir telefon uzaklığınızda, aramanızın hemen ardından da kargonuzu hızla ve güvenle yerine ulaştırmak üzere adresinizdeyiz.

Tekirdağ’da hız devrini şu an motosikletler yönetiyor, hızları ve kıvraklıklarıyla yoğun trafiği aşıp geçiyorlar. Hızla değişen dünyanın yenilikleri içinde kargolarımızın elimize drone’lar ile ulaştırıldığı ve hızın el değiştirdiği zamanların çok da uzak olmadığı öngörülüyor ancak o zaman gelene kadar kargolarınız güvenle bize emanet.