Anasayfa » Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Teknolojinin gelişmesi mesafelerin kısalmasını sağlamış ve hayatın her alanında yeniliklere vesile olmuştur. Bu yüzden günümüzde iller arası ulaşım sağlamak, iş birlikleri geliştirmek, alışverişler yapmak geçmişe nazaran çok daha kolaydır. İletişimin kolaylaşması beraberinde kargo uygulamalarında da yenilikler getirmiştir. Bugün Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamamızla birlikte İstanbul’dan  Türkiye’nin her yerine kargo gönderebilirsiniz.

İstanbul’un çok büyük bir metropol olması hareketliliği arttırdığı gibi standart kargoların ulaşmasının İstanbul içinde dahi 2-3 gün alabilmesine neden olmaktadır. Oysa herkesin her zaman bu kadar bekleyecek vakti olmayabilir. Kimi zaman acil bir ilaca ya da acil bir yedek parçaya ihtiyacınız olabilir. Ya da en doğudaki illerimizden birisinden İstanbul’a getirilecek bir gıda ürünü, bir meyve karayolu ile bozulabilir. Fakat Uçak Kargo  uygulamamızda en geç 24 saat içinde adresten adrese teslimat yapabiliyor, en acil gereksinimlere karşılık verebiliyoruz.

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamamızın detayları oldukça geniştir ve tamamen müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenir. Bizler adresten adrese kargo hizmeti veriyoruz. Fakat adres değişikliklerini tamamen müşterilerimizin taleplerine göre şekillendiriyoruz.

Dilerseniz hizmet verdiğimiz 50’den fazla ilin birisindeki bir adresten paketinizi teslim alıyor, havaalanına ulaştırıyor ve İstanbul’a geldiğinde yine havalimanında teslim alarak hangi adrese gidecekse ulaştırıyoruz. Sürecin başından sonuna takipçisi olduğumuz gibi gönderi durumunuzu sizin de takip edebilmenize olanak sağlıyoruz. Ancak herkesin talebi aynı olmayabilir. İsterseniz paketinizi sadece havalimanından teslim alıp tarafınıza ulaştırabilir ya da çıkış adresinden alarak İstanbul’daki havalimanına ulaştırılmasına kadar görev alabiliriz.

Kimi zaman acil bir evrakın başka bir ildeki kişiler ya da iş ortaklarınızca imzalanması gerekebilir. Siz hiç masanızdan kalkmadan adınıza evraklarınızı alıyor, diğer ilde imzalatarak yeniden tarafınıza iadesini yapabiliyoruz. Üstelik bunun onlarca ilde gerçekleştiriyoruz.

Günün her saatinde, haftanın her günü yararlanabileceğiniz Hava kargo uygulamamızda çabuk bozulan, ezilme ihtimali olan yaş sebze ve meyveleri, kitapları, ilaçları, yedek parçaları, evrakları ve diğer bütün yasal gönderileri taşıyabiliyoruz. Hizmetlerimizin en temelini kalite ve güven oluşturur. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi önceliğimizdir. Yine zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için uçak hızında Şehirler Arası Kurye hizmeti veriyoruz. En kısa sürede teslimatlarımızı belirttiğiniz adreslere yapabiliyoruz. En acil ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

İstanbul’a paket göndermek isteyen kişilerin merak ettikleri konulardan birisi de Sabiha Gökçen uçak kargo fiyatları olmaktadır. Bu konuda çeşitli kıstaslar ve hesaplama araçları vardır ve bu yüzden sabit bir uçak kargo fiyatı belirtmek zordur.

Fiyat üzerinde belirleyici olacak temel etken hizmet detaylarıdır. Her müşterimizin her paketinin gönderim ve teslimat detayları farklılık arz edebilir. Bazıları sadece Sabiha Gökçen Havalimanı‘na kadar götürülmesini ya da havalimanından teslim alınıp adrese teslimatını isterken bazıları adresten adrese hizmet talebinde bulunabilmektedir.

Bir diğer etken paketlerin büyüklüğü ve ağırlıklarıdır. Uçaklarda eşyaların hacimlerine göre alım yapıldığı için paketlerinizin ebatları ve ağırlıkları Hava Kargo ücretlerinde belirleyicilerden birisi olmaktadır.

Bir diğer fiyat belirleyici de mesafe olmaktadır. Malum olduğu üzere İstanbul Türkiye’nin büyük metropolü ve ülkemizin her ilinin İstanbul’a uzaklığı farklı. Bazı lokasyonlardan daha sık uçak olurken bazılarından daha az olmakta, mesafe uzadıkça genel olarak fiyat farkı ufak değişiklikler gösterebilmektedir.

SYS Kurye sektöre adım attığı ilk günden itibaren kaliteli hizmeti uygun fiyatla buluşturmayı esas almış ve bugüne kadar bundan taviz vermeden ilerlemiştir. Bu yüzden de fiyatlarımız son derece makul olmaktadır.