İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Sabiha Gökçen Uçak Kargo
Sabiha Gökçen Uçak Kargo

Teknolojinin gelişmesi mesafelerin kısalmasını sağlamış ve hayatın her alanında yeniliklere vesile olmuştur. Bu yüzden günümüzde iller arası ulaşım sağlamak, iş birlikleri geliştirmek, alışverişler yapmak geçmişe nazaran çok daha kolaydır. İletişimin kolaylaşması beraberinde kargo uygulamalarında da yenilikler getirmiştir. Bugün Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamamızla birlikte İstanbul’dan  Türkiye’nin her yerine kargo gönderebilirsiniz.

İstanbul’un çok büyük bir metropol olması hareketliliği arttırdığı gibi standart kargoların ulaşmasının İstanbul içinde dahi 2-3 gün alabilmesine neden olmaktadır. Oysa herkesin her zaman bu kadar bekleyecek vakti olmayabilir. Kimi zaman acil bir ilaca ya da acil bir yedek parçaya ihtiyacınız olabilir. Ya da en doğudaki illerimizden birisinden İstanbul’a getirilecek bir gıda ürünü, bir meyve karayolu ile bozulabilir. Fakat Uçak Kargo uygulamamızda en geç 24 saat içinde adresten adrese teslimat yapabiliyor, en acil gereksinimlere karşılık verebiliyoruz.

Sabiha Gökçen uçak kargo uygulamamızın detayları oldukça geniştir ve tamamen müşterimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillenir. Bizler adresten adrese kargo hizmeti veriyoruz. Fakat adres değişikliklerini tamamen müşterilerimizin taleplerine göre şekillendiriyoruz.

Dilerseniz hizmet verdiğimiz 50’den fazla ilin birisindeki bir adresten paketinizi teslim alıyor, havaalanına ulaştırıyor ve İstanbul’a geldiğinde yine havalimanında teslim alarak hangi adrese gidecekse ulaştırıyoruz. Sürecin başından sonuna takipçisi olduğumuz gibi gönderi durumunuzu sizin de takip edebilmenize olanak sağlıyoruz. Ancak herkesin talebi aynı olmayabilir. İsterseniz paketinizi sadece havalimanından teslim alıp tarafınıza ulaştırabilir ya da çıkış adresinden alarak İstanbul’daki havalimanına ulaştırılmasına kadar görev alabiliriz.

Kimi zaman acil bir evrakın başka bir ildeki kişiler ya da iş ortaklarınızca imzalanması gerekebilir. Siz hiç masanızdan kalkmadan adınıza evraklarınızı alıyor, diğer ilde imzalatarak yeniden tarafınıza iadesini yapabiliyoruz. Üstelik bunun onlarca ilde gerçekleştiriyoruz.

Günün her saatinde, haftanın her günü yararlanabileceğiniz Hava kargo uygulamamızda çabuk bozulan, ezilme ihtimali olan yaş sebze ve meyveleri, kitapları, ilaçları, yedek parçaları, evrakları ve diğer bütün yasal gönderileri taşıyabiliyoruz. Hizmetlerimizin en temelini kalite ve güven oluşturur. Eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi önceliğimizdir. Yine zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için uçak hızında Uçak Kargo hizmeti veriyoruz. En kısa sürede teslimatlarımızı belirttiğiniz adreslere yapabiliyoruz. En acil ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz.

İstanbul’a paket göndermek isteyen kişilerin merak ettikleri konulardan birisi deuçak kargo fiyatları olmaktadır. Bu konuda çeşitli kıstaslar ve hesaplama araçları vardır ve bu yüzden sabit bir uçak kargo fiyatı belirtmek zordur.

Fiyat üzerinde belirleyici olacak temel etken hizmet detaylarıdır. Her müşterimizin her paketinin gönderim ve teslimat detayları farklılık arz edebilir. Bazıları sadece Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar götürülmesini ya da havalimanından teslim alınıp adrese teslimatını isterken bazıları adresten adrese hizmet talebinde bulunabilmektedir.

Bir diğer etken paketlerin büyüklüğü ve ağırlıklarıdır. Uçaklarda eşyaların hacimlerine göre alım yapıldığı için paketlerinizin ebatları ve ağırlıkları Hava Kargo ücretlerinde belirleyicilerden birisi olmaktadır.

Bir diğer fiyat belirleyici de mesafe olmaktadır. Malum olduğu üzere İstanbul Türkiye’nin büyük metropolü ve ülkemizin her ilinin İstanbul’a uzaklığı farklı. Bazı lokasyonlardan daha sık uçak olurken bazılarından daha az olmakta, mesafe uzadıkça genel olarak fiyat farkı ufak değişiklikler gösterebilmektedir.

SYS Kurye sektöre adım attığı ilk günden itibaren kaliteli hizmeti uygun fiyatla buluşturmayı esas almış ve bugüne kadar bundan taviz vermeden ilerlemiştir. Bu yüzden de fiyatlarımız son derece makul olmaktadır.

Günümüzde zaman herkes için çok önemlidir. Zamandan tasarruf etmek için çeşitli yenilikler bulunmuştur. Bunlardan birisi de uçak kargo hizmetidir. Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetimiz sayesinde İstanbul’dan Türkiye’nin havalimanı olan her iline sorunsuz ve hızlı şekilde gönderim yapabilirsiniz.

Firmamız Sys kurye sizlere her daim yenilikçi çözümlerini ve kaliteli hizmetlerini profesyonel şekilde sunuyor. İstanbul ili dünyanın kalabalık metropollerinden birisidir. Değil şehir dışı, şehir içi kargo gönderimleri bile bazen günler sürmektedir. Bu durumdan müşteriler de muzdariptir. Bizler bu duruma el atarak kuryemizle şehir içi gönderilerinizi 1 saat içerisinde, İstanbul’dan şehir dışı gönderilerinizi ise Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetiyle en geç 24 saatte istediğiniz adrese teslim edilmesini sağlıyoruz.

Sabiha Gökçen Uçak Kargo Hizmeti

Bozulmaya uğrayabilecek yiyeceklerinizi, titizlikle taşınması gereken kırılabilecek eşyalarınızı, acil teslim edilmesi gereken evraklarınızı, acil ihtiyacınız olan malzemelerinizi gibi her türlü eşyanızı Sabiha Gökçen uçak kargo sayesinde İstanbul’dan Türkiye’nin her iline gönderebilirsiniz.

  • Öncelikle 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren çağrı merkezimizi aramalısınız.
  • Çağrı merkezi yetkililerimiz adresiniz hakkında bilgi alarak adresinize en yakın kuryeyi yönlendirecektir.
  • Kuryemiz dakikalar içerisinde adresinize gelerek göndermek istediğiniz paketinizi teslim alarak Sabiha Gökçen Havalimanına götürür.
  • Tarifeli kargo uçağına teslim eder. Gönderiniz tarifeli kargo uçağı ile alıcının şehrine götürülür.
  • Alıcının şehrinde hizmet veren kuryelerimiz tarafından gönderiniz teslim alınır ve istediğiniz adrese güvenilir ve hızlı şekilde teslim eder.

Adresinizden aldığımız gönderilerinizi Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetimizle Sabiha Gökçen Havalimanına teslim ediyoruz. Çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak adresinizden gönderinizi teslim alıp havalimanına teslim edebilir veya size gönderilen gönderilerinizi havalimanından teslim alarak adresinize veya istediğiniz konuma teslim edebiliriz. Kurumsal firmalar için de hizmet vermekteyiz.

Sizler için kalitemizden ödün vermeyerek, en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz. Fiyat listeleriyle çalışmayan firmamız bazı etkenlere göre Sabiha Gökçen uçak kargo fiyatlarını belirlemektedir. O etkenler şu şekildedir:

  • Gönderinizin ağırlığı, boyutu ve özellikleri
  • Kargo işlemlerinin yapıldığı saat
  • Gönderinizin alındığı bölge
  • Gönderinizin teslim edileceği bölge

Müşteri memnuniyetini her zaman çok önemseyen firmamız gönderilerinizi garantili şekilde taşımaktadır. Teslimat sırasında bir sorun yaşanması durumunda kuryemiz sorunu en kısa sürede çözüme ulaştırmaktadır. Gönderinizin zarar görmesi durumunda maddi ve manevi zararınız firmamız tarafından en kısa sürede karşılanır ve sizi hizmetlerimizden memnun ederiz. Değerlendirmeleriniz kendimizi geliştirmemiz açısından çok önemlidir. Aldığınız hizmetten memnun kalıp kalmadığınızı, bir şikayetinizin olup olmadığını sorarak fikirlerinize daima önem veririz.

Sizler için en iyi çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Sabiha Gökçen uçak kargo ile Türkiye’nin en uç noktasına bile en geç 24 saatte teslimat yapıyoruz. İsterseniz gönderinizin olduğu ilden gönderinizi teslim alıp, havalimanına ulaştırıp, havalimanından da adresinize teslim edebiliriz. Siz isteyin biz yapalım. Sizin için uzakları yakın edelim.

Acil ihtiyaçlarınızda Sabiha Gökçen uçak kargo hizmetimizle istediğiniz evrak, cüzdan, pasaport, kimlik gibi önemli eşyalarınızı istediğiniz şehre yollayarak saatler içinde ulaştırıyoruz. En zor zamanlarınızda bile daima yanınızda oluyoruz.

Sizler de hizmetlerimizden faydalanmak veya bilgi almak isterseniz numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sizler için gece gündüz demeden yorulmadan çalışıyoruz. Acil ihtiyaçlarınızda da saat kaç olursa olsun bizleri ararsanız dakikalar içerisinde adresinize gelerek sizlere yardımcı oluruz. Son teknoloji motorlarımız ve ekipmanlarımız, deneyimli A2 ehliyetli şoförlerimiz, uzman çalışma arkadaşlarımızla sizlere en iyi şekilde Sabiha Gökçen uçak kargo hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara