Anasayfa » Beykoz Kurye

Beykoz Kurye

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in verilerine göre Türkiye de trafiğe kayıtlı araç sayısı 22 milyona ulaştı. Bu araçların %54’ü otomobil, %32’si kamyonet ve diğer araç gruplarıyken %14’ünü motosiklet oluşturmaktadır. Fakat motosikletler bunlara nazaran daha ekonomik olduğunu söylemekle birlikte daha konforlu hale geldiğini de söylemeye başlaya biliriz. Trafik Türkiye’mizin olmazsa olmazı ortak sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen büyük küçük demeden her şehrimizde otomobil ve daha büyük taşıtlar her türlü yaşamsal alanımızı kısıtlamaktadırlar. Ulaşım açısından sıkıntılı olunan bu dönemde Beykoz kurye olarak  Beykoz Belediyesi ilçe sınırları içinde hem trafik sorunu yaşamadan hem de müşterilere zaman sıkıntısı yaşatmadan çalışmalarına devam etmeleri mucizevi bir olay olarak nitelendirilmektedir.

Anadolu Yakası Kurye olarak iş hayatına atılanların sayısı ülkemizde oldukça artmaya başlamıştır. Bunun sebebini ülkemizde giderek yaygınlaşan otomobil kullanımı, giderek artan fiyatlar ve internet kullanımının aktifliği olarak gösterebiliriz. Müşteri memnuniyeti ve arz-talep bağlantısı adına iş yeri sahiplerinin hızlı servis anlayışına uyum sağlamaları için her sektörde A2 ehliyetli çalışan alımı hızla artmaktadır. Artık ne istersek bir tık veya bir dokunuş ile sahip olabiliyoruz. Fakat sahip olduğumuz ürün veya ürünlerin internet üzerinden alış-veriş yaptığımız sitelerdeki gibi elimize hızlı ulaşmasını istiyoruz. Bu noktada motosikletler hayatımızda çok büyük bir yer kaplamaya başladı bile. 

Hızla geçip giden bu çağda zaman büyük önem taşımaktadır. Sektörde hizmet olarak üst basamaklara tırmanmaya çalışan pek çok firma artık bünyesinde çok sayıda Beykoz kurye çalışanı barındırmaya başlamıştır. Bu firmaların başında kargo ve yemek firmaları gelmektedir. Bu firmaların büyümesinde en büyük etkeni motosiklet olarak tanımlamak hiçte haksız bir tümevarım olmaz. Zaman içerisinde daha da büyüme gösterecek bu firmaların daha fazla motosiklete ve daha fazla çalışana ihtiyaç duyması her geçen gün daha da artacaktır.

Modern dünyanın yaratmış olduğu problemler ve bu problemlere çözüm getirme uğraşı, şüphesiz ki insan hayatının büyük bir kısmını işgal etmekte. Bu durum ne kadar hızlı bir şekilde çözüme kavuşursa, zaman ve odak açısından o kadar büyük bir tasarruf gerçekleşmiş olur. Planlama, iş bölümü ve beraberinde gelen verim de iyi bir sonuç elde edilmesini sağlar.

Özellikle şehir hayatının dinamik yapısı, hareketi kısıtlayıp hem bireyler hem kurumlar için çileye dönüşmekte. Nüfus yoğunluğunun bir sonucu olarak ulaşım ve trafik, bu bağlamda akla gelen ilk problemlerden. Artan otomobil sayısı ile artık günün neredeyse tamamı trafik yoğunluğu yaşanmakta. Ve ulaşımın önemli olduğu tüm alanlar bundan olumsuz etkilenmekte.

Tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. İstanbul Kurye  hizmeti veren firmamız, kargoculuk sektöründeki uzun ve başarılı geçmişinin arkasında durup, güvenilir ve hızlı bir teslimat için hizmetinizde. Bu geçmişe sahip olmanın getirdiği tecrübe ve itibar, ihtiyacı karşılarken, siz müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmamızı gerektiriyor. Verdiğimiz kurye hizmeti ile yaşamınızın bir parçası, yardımcısı olduğumuzun farkındayız. Ve yaptığımız bu iş bölümü, doğal olarak bize başka sorumluluklar da yüklemekte.

Dünyada yaşanan ve sektörel bazda etkileri olan gelişmeleri takip edip, bunları çalışma prensiplerimiz ile entegre hâle getirmeyi amaç edinmiş bir firmayız. İnternet ile birlikte anlar içerisinde değişen koşullar, rekabet ortamı ve bilgiye erişimin kolaylaşması ile işimizin zor olduğunu kabul etmeliyiz. Ancak; geçmişimiz ve sağlam ekibimiz, verdiğimiz hizmetin kalitesinin ve güvenliğinin teminatıdır.

Uzman sürücülerimiz ve son model motosikletlerimiz ile teslimat sırasında yaşanması olası olumsuzlukların önüne geçmekteyiz. Motosikletlerin bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştirip, hizmete hazır hâle gelmelerini sağlamaktayız. Bu şekilde, teknik bir arıza ile karşılaşma ihtimalini ve riski en aza indirip, güvenli bir hizmet sunmaktayız. Bize teslim ettiğiniz kargo, teslimatın gerçekleşeceği rota ve gerçekleşmesini istediğiniz süre ise, uzman sürücülerimizin kabiliyeti ve pratik yönetimine emanettir.

SYS Kurye olarak istediğiniz noktadan, istediğiniz noktaya teslimat sağlamaktayız. İhtiyacınız olan hizmet hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizde gezinebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.