İçeriğe geç

Beykoz Kurye

Beykoz Kurye
Beykoz Kurye

Hemen hemen büyük küçük demeden her şehrimizde otomobil ve daha büyük taşıtlar her türlü yaşamsal alanımızı kısıtlamaktadırlar. Ulaşım açısından sıkıntılı olunan bu dönemde Beykoz kurye olarak  Beykoz ilçe sınırları içinde hem trafik sorunu yaşamadan hem de müşterilere zaman sıkıntısı yaşatmadan çalışmalarına devam etmeleri mucizevi bir olay olarak nitelendirilmektedir.

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK)’in verilerine göre Türkiye de trafiğe kayıtlı araç sayısı 22 milyona ulaştı. Bu araçların %54’ü otomobil, %32’si kamyonet ve diğer araç gruplarıyken %14’ünü motosiklet oluşturmaktadır. Fakat motosikletler bunlara nazaran daha ekonomik olduğunu söylemekle birlikte daha konforlu hale geldiğini de söylemeye başlaya biliriz. Trafik Türkiye’mizin olmazsa olmazı ortak sorunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Beykoz kurye olarak iş hayatına atılanların sayısı ülkemizde oldukça artmaya başlamıştır. Bunun sebebini ülkemizde giderek yaygınlaşan otomobil kullanımı, giderek artan fiyatlar ve internet kullanımının aktifliği olarak gösterebiliriz. Müşteri memnuniyeti ve arz-talep bağlantısı adına iş yeri sahiplerinin hızlı servis anlayışına uyum sağlamaları için her sektörde A2 ehliyetli çalışan alımı hızla artmaktadır.

Artık ne istersek bir tık veya bir dokunuş ile sahip olabiliyoruz. Fakat sahip olduğumuz ürün veya ürünlerin internet üzerinden alış-veriş yaptığımız sitelerdeki gibi elimize hızlı ulaşmasını istiyoruz. Bu noktada motosikletler hayatımızda çok büyük bir yer kaplamaya başladı bile. 

Hızla geçip giden bu çağda zaman büyük önem taşımaktadır. Sektörde hizmet olarak üst basamaklara tırmanmaya çalışan pek çok firma artık bünyesinde çok sayıda İstanbul Kurye çalışanı barındırmaya başlamıştır. Bu firmaların başında kargo ve yemek firmaları gelmektedir.

Bu firmaların büyümesinde en büyük etkeni motosiklet olarak tanımlamak hiçte haksız bir tümevarım olmaz. Zaman içerisinde daha da büyüme gösterecek bu firmaların daha fazla motosiklete ve daha fazla çalışana ihtiyaç duyması her geçen gün daha da artacaktır.

Modern dünyanın yaratmış olduğu problemler ve bu problemlere çözüm getirme uğraşı, şüphesiz ki insan hayatının büyük bir kısmını işgal etmekte. Bu durum ne kadar hızlı bir şekilde çözüme kavuşursa, zaman ve odak açısından o kadar büyük bir tasarruf gerçekleşmiş olur. Planlama, iş bölümü ve beraberinde gelen verim de iyi bir sonuç elde edilmesini sağlar.

Özellikle şehir hayatının dinamik yapısı, hareketi kısıtlayıp hem bireyler hem kurumlar için çileye dönüşmekte. Nüfus yoğunluğunun bir sonucu olarak ulaşım ve trafik, bu bağlamda akla gelen ilk problemlerden. Artan otomobil sayısı ile artık günün neredeyse tamamı trafik yoğunluğu yaşanmakta. Ve ulaşımın önemli olduğu tüm alanlar bundan olumsuz etkilenmekte.

Tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Beykoz kurye hizmeti veren firmamız, kargoculuk sektöründeki uzun ve başarılı geçmişinin arkasında durup, güvenilir ve hızlı bir teslimat için hizmetinizde. Bu geçmişe sahip olmanın getirdiği tecrübe ve itibar, ihtiyacı karşılarken, siz müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmamızı gerektiriyor. Verdiğimiz kurye hizmeti ile yaşamınızın bir parçası, yardımcısı olduğumuzun farkındayız. Ve yaptığımız bu iş bölümü, doğal olarak bize başka sorumluluklar da yüklemekte.

Dünyada yaşanan ve sektörel bazda etkileri olan gelişmeleri takip edip, bunları çalışma prensiplerimiz ile entegre hâle getirmeyi amaç edinmiş bir firmayız. İnternet ile birlikte anlar içerisinde değişen koşullar, rekabet ortamı ve bilgiye erişimin kolaylaşması ile işimizin zor olduğunu kabul etmeliyiz. Ancak; geçmişimiz ve sağlam ekibimiz, verdiğimiz hizmetin kalitesinin ve güvenliğinin teminatıdır.

Uzman sürücülerimiz ve son model motosikletlerimiz ile teslimat sırasında yaşanması olası olumsuzlukların önüne geçmekteyiz. Motosikletlerin bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştirip, hizmete hazır hâle gelmelerini sağlamaktayız.

Bu şekilde, teknik bir arıza ile karşılaşma ihtimalini ve riski en aza indirip, güvenli bir hizmet sunmaktayız. Bize teslim ettiğiniz kargo, teslimatın gerçekleşeceği rota ve gerçekleşmesini istediğiniz süre ise, uzman sürücülerimizin kabiliyeti ve pratik yönetimine emanettir.

Beykoz kurye olarak istediğiniz noktadan, istediğiniz noktaya teslimat sağlamaktayız. İhtiyacınız olan hizmet hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sitemizde gezinebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz Kurye Hizmeti

İstanbul kalabalık ve trafiği yoğun bir şehirdir. Bazen kısa mesafelerde bile bir noktadan başka bir noktaya ulaşmak uzun saatler almaktadır. Bu nedenle teslimat işlemleri güçleşmekte ve gecikmektedir. Özellikle acil durumlarda önemli bir sorun haline gelmektedir. Beykoz kurye hizmetleri şehrin trafik ve benzeri sorunlarından kaynaklanan gecikmeleri en aza indirerek gönderileri vaktinde adreslere teslim etmektedir.

Motorlu kurye hizmetleri gıda, ilaç, tekstil ve benzeri neredeyse her sektörde ulaşılabilir bir hizmettir. Sektörlerin yanı sıra kurumsal alanlarda da motorlu kurye hizmetlerinden yararlanılmaktadır. Beykoz kurye olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgeden İstanbul’un tüm noktalarına motorlu kurye hizmetlerini ulaştırmaktayız.

Günümüzde kısa sürede ulaşılabilir hizmetler almak çok önemlidir. Beykoz kurye olarak müşterilerimizin bu ulaşılabilir hizmetlerden yararlanması adına yıllardır kesintisiz faaliyet göstermekteyiz.

Motorlu Kurye Hizmetleri;

  • Şehrin trafiği ya da başka sorunlardan kaynaklı zaman kaybını ortadan kaldırarak adreslere zamanında teslimat gerçekleştirir.
  • En uzak mesafelere bile kısa sürede ulaşarak acil gönderileri teslim eder.
  • Gönderinin türü fark etmeksizin herhangi bir zarar ve hasara uğratmadan en güvenli şekilde teslim eder.
  • Şahıs ya da firmalara özel teslimat yapar.

Değişen ve gelişen dünyada her alanda olduğu gibi kurye hizmetlerinde de gelişmeler ve yenilikler kesintisiz devam etmektedir. Beykoz kurye olarak ilk günden beri müşterilerimize en çağdaş ve yenilikçi motorlu kurye hizmetlerini sunmaktayız. Geniş yelpazede pek çok alternatifi tek bir platformda sizlerin istifadesine sunmaktayız. Sizler talep ettikten sonrasını ivedilikle yerine getirmekteyiz.

Gönderinin durumuna göre hızlı ya da acil kuryeler faaliyete geçmektedir. Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin talebini aldıktan sonra onlara uygun kurye hizmeti devreye girmektedir. Hızlı kurye olarak bilinen Express kurye ulaştırılması istenen evrakları normal süresinden çok daha kısa sürede ulaştırır.

Gönderinin teslim edilmesi için sizlere en yakın kuryeyi adreslerinize yönlendiriyoruz. Bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ile 90 dakika arasında istenilen evraklar adreslere teslim edilmektedir. Günümüzde en çok kullanılan motorlu kurye hizmetidir.

Acil kurye olarak bilinen bir diğer hizmet ise Vip kuryedir. Önemli ve acil olan gönderilerinizi en güvenli ve süratli bir şekilde trafik ve benzeri sorunlara takılmadan istenilen adreslere teslim eder. En hızlı teslimatın gerçekleştiği kurye hizmetlerinden biri olan Vip kurye 45 ile 60 dakika arasında teslimat gerçekleştirmektedir. Vip kurye için kullandığımız araçlar özel donanımlı ve normalden daha hızlı motosikletlerdir. Beykoz kurye olarak sizlere sektörde en ideal hizmetleri sunmaktayız.

Beykoz kurye hizmetleri İstanbul’un her noktasına ulaşacak şekilde donanımlı araçlara ve ekibe sahiptir. Firma olarak sektörümüzde sizlere uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz deneyimle profesyonel hizmetler sunmaktayız. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırarak önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Uzakları yakınlaştıran hizmetlerimizle gönderilerinizi istediğiniz sürede teslim etmekteyiz. Beykoz kurye olarak bir gecikme ya da gönderinin güvenliği konusunda sizlere tam güvence vermekteyiz.

En acil durumlarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunarak sorunlarınıza çözüm ortağı oluyoruz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşeni yerine getirerek her daim rağbet edilen bir öncü firma olmayı başardık.

Gelişen ve yenilenen yüzümüzle sizlere sunduğumuz hizmetleri her defasında daha üst seviyeye taşımaktayız. Kesintisiz bir iletişim ağıyla 7/24 bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Kurye hizmetinin türüne göre farklılaşmakla birlikte sizler için piyasa koşullarına göre en makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp