Anasayfa » Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası Kurye

Gelişmiş ve nüfus yoğunluğu bir hayli fazla olan ülkelerin en büyük sıkıntılarından biridir trafik. Türkiye’de durum bundan farksız değildir. İstanbul gibi metropol bir şehirde her beş kişiden birinde otomobil bulunması yaşam alanını ve iş gücü verimliliğini kısıtlayan unsurların başında bulunmaktadır. İstanbul’daki üç milyonu aşkın araç kişilerin ihtiyaçlarına erişmelerini zorlaştırmakta, zaman verimliliğinin çok değerli olduğu günümüzde hayatı kısıtlamaktadır. Ayrıca İstanbul’un turistik özelliklerini de göz önüne aldığımızda bu sayı gittikçe artmaktadır. Bu yoğunluk birçok sektörü etkilediği gibi kargoculuk sektörünü de olumsuz etkilemiştir.Saatlerce trafik kuyruklarında geçen zaman kişilerin dosyalarını, özel eşyalarını, şirketlerin evraklarını vs. bir yerden başka bir yere taşımayı mümkün kılmamaktadır. Bu sebeple onlarca yıl önce var olan kargoculuk sektöründe Avrupa Yakası kurye hizmeti veren firmalar ortaya çıkmıştır.Bu amaçla en hızlı şekilde hizmet veren firmamız kişilerin veya şirketlerin evraklarını güvenli şekilde taşımakta, yemek siparişlerini dağıtmaktadır. Hizmetimiz ile İstanbul’un her semtine ulaşabilmekte zamandan tasarruf sağlayabilmekteyiz.

Geçmiş yıllarda yüklü araçlarla sağlanan kargoculuk hizmeti, işlemlerin süresinde yerine getirilememesine neden olmuş İstanbul Kurye hizmeti ise bu olumsuz durumun çaresi olmuştur. ‘’En hızlı şekilde güvenli teslimat’’ ilkesini benimseyen firmamız A2 ehliyetine sahip sürücüleri ve son model motorize araçları ile teslimatlarını zamanında müşterilerine aktarabilmektedir. Kargoculuk sektörünün lider firmalarının başında yer alan firmamız teslimatlarında müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. ‘’Güler yüz güvenli sürüş’’misyonuyla hareket eden firmamız için öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler bizi daha da güçlendirmekte, kendimizi geliştirmemiz için önemli bir etken oluşturmaktadır. Fakat çıkabilecek sorunlara yılların tecrübesiyle etkili çözümler üreten firmamız kaliteden taviz vermemektedir. İstanbul’daki otuz dokuz semti deneyimin verdiği özgüvenle iyi derecede bilen sürücülerimiz için mesafeler önem arz etmemektedir. Güvenle teslim ettiğiniz evrak, koli, zarf, mektup gibi ürünlerin sizin için ehemmiyetinin farkında olan firmamız İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içinde kargolarınızın zarar görmesine izin vermeyerek zamanında adreslerine ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün daha çok güçlenen firmamız motorlu araçlarının sayısını arttırmakta deneyimli sürücüleriyle sektöre öncü olmaya devam etmektedir.

Bir yerden bir yere evrak, dosya vb. şeyleri göndermek ya da götürmek uğraştırıcı olabiliyor çoğu zaman. Avrupa Yakası kurye hizmeti tam da burada insanların yardımına yetişiyor. Gönderilerinizi, acil evraklarınızı tam zamanında kolayca belirtilen adrese teslim ediyor.

Avrupa Yakası Moto Kurye

Kargo şirketleri genellikle şehir içi gönderileri dahi aynı gün teslim edemeyebiliyorlar. Üstelik bu iş için kamyonet tarzı araçlar kullanarak zaten yeterince yoğun olan trafiği daha da çekilmez hale getiriyorlar. Dahası yakıt tüketimi ve egzoz salınımı ile hem doğaya hem de ekonomiye zarar veren bir durum çıkıyor ortaya. Ancak Avrupa Moto Yakası kurye hizmetinin bu saydığımız dezavantajları yok. İşyerinizden müşterinize ya da başka bir işyerine evrak mı gidecek?

Acil göndermeniz gereken bir dosyanız mı var? Ya da değerli bir eşya göndermeniz gerekiyor olabilir. Bir telefonla istediğiniz adresten gönderiniz alınıyor ve belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Ve artık çekilmez bir hale gelen trafikte çok hızlı bir şekilde oluyor bu işlem. Motorların yoğun trafikte ne kadar hızlı yol aldığını bilmeyen yoktur. Zamandan tasarruf, yakıttan tasarruf ve büyük araçlara göre doğa dostu motorlar. Bunlar SYS Kurye avantajlarından sadece birkaç tanesi.

Avrupa Yakası Motorlu Kurye

Sadece işyerleri değil günlük hayatta da Avrupa Motorlu Yakası kurye hayatımıza hız katıyor. Değerli eşya ya da paketlerinizi aynı şekilde hızlıca yerine teslim ediyor. Adres karmaşası olmadan hem de. Deneyimli ve güvenilir kuryeler vasıtasıyla gönderileriniz toplama merkezi kullanılmadan adresten alınıp adrese teslim ediliyor. Değerli eşyalarınız kırılma ya da zarar görme riski en aza indirilerek güvenli bir şekilde yerine ulaştırılıyor bu sayede. Zamanın ve güvenin çok önemli olduğu kargo sektöründe bu denli avantajlara sahip olan bu hizmet kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor.

Avrupa Yakası Motorlu Kurye Hizmetleri