İçeriğe geç

Avrupa Yakası Kurye

Avrupa Yakası Kurye
Avrupa Yakası Kurye

İstanbul’daki üç milyonu aşkın araç kişilerin ihtiyaçlarına erişmelerini zorlaştırmakta, zaman verimliliğinin çok değerli olduğu günümüzde hayatı kısıtlamaktadır. Ayrıca turistik özelliklerini de göz önüne aldığımızda bu sayı gittikçe artmaktadır. Bu yoğunluk birçok sektörü etkilediği gibi kargoculuk sektörünü de olumsuz etkilemiştir. Saatlerce trafik kuyruklarında geçen zaman kişilerin dosyalarını, özel eşyalarını, şirketlerin evraklarını vs. bir yerden başka bir yere taşımayı mümkün kılmamaktadır. Bu sebeple onlarca yıl önce var olan kargoculuk sektöründe Avrupa Yakası kurye hizmeti veren firmalar ortaya çıkmıştır.

Gelişmiş ve nüfus yoğunluğu bir hayli fazla olan ülkelerin en büyük sıkıntılarından biridir trafik. Türkiye’de durum bundan farksız değildir. İstanbul gibi metropol bir şehirde her beş kişiden birinde otomobil bulunması yaşam alanını ve iş gücü verimliliğini kısıtlayan unsurların başında bulunmaktadır. Bu amaçla en hızlı şekilde hizmet veren firmamız kişilerin veya şirketlerin evraklarını güvenli şekilde taşımakta, yemek siparişlerini dağıtmaktadır. Hizmetimiz ile İstanbul’un her semtine ulaşabilmekte zamandan tasarruf sağlayabilmekteyiz.

Geçmiş yıllarda yüklü araçlarla sağlanan kargoculuk hizmeti, işlemlerin süresinde yerine getirilememesine neden olmuş kurye hizmeti ise bu olumsuz durumun çaresi olmuştur. ‘’En hızlı şekilde güvenli teslimat’’ ilkesini benimseyen firmamız A2 ehliyetine sahip sürücüleri ve son model motorize araçları ile teslimatlarını zamanında müşterilerine aktarabilmektedir. Kargoculuk sektörünün lider firmalarının başında yer alan firmamız teslimatlarında müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır. ‘’Güler yüz güvenli sürüş’’misyonuyla hareket eden firmamız için öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir.

Müşterilerimizden aldığımız olumlu dönüşler bizi daha da güçlendirmekte, kendimizi geliştirmemiz için önemli bir etken oluşturmaktadır. Fakat çıkabilecek sorunlara yılların tecrübesiyle etkili çözümler üreten firmamız kaliteden taviz vermemektedir. Otuz dokuz semti deneyimin verdiği özgüvenle iyi derecede bilen sürücülerimiz için mesafeler önem arz etmemektedir.

Güvenle teslim ettiğiniz evrak, koli, zarf, mektup gibi ürünlerin sizin için ehemmiyetinin farkında olan firmamız il sınırları içinde kargolarınızın zarar görmesine izin vermeyerek zamanında adreslerine ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün daha çok güçlenen firmamız motorlu araçlarının sayısını arttırmakta deneyimli sürücüleriyle sektöre öncü olmaya devam etmektedir.

Bir yerden bir yere evrak, dosya vb. şeyleri göndermek ya da götürmek uğraştırıcı olabiliyor çoğu zaman. Avrupa Yakası kurye hizmeti tam da burada insanların yardımına yetişiyor. Gönderilerinizi, acil evraklarınızı tam zamanında kolayca belirtilen adrese teslim ediyor.

Avrupa Yakası Kurye Hizmeti

Moto kurye son zamanların en çok ilgi gören taşıma yöntemi oluyor. Bu kadar ön plana çıkan kurye hizmeti ise yine de akıllarda soru işareti bırakabiliyor. İnsanlar paketlerini kuryeye teslim etmeden önce doğru firma tercih ettiğine emin olmalıdır. Aksi takdirde maddi ve manevi kayıp yaşanabilir. Motor kuryeye duyulan ihtiyacın artmasıyla sektörde bu hizmeti veren firmaların sayısı da artış gösterdi. Firma sayısı ne kadar artsa da insanlar doğru firmayla çalışmaya dikkat ediyor. Eğer sizler de sıradan bir firma yerine güvenilir bir firmayla çalışmak istiyorsanız Avrupa Yakası kurye alanında firmamız ile çalışabilirsiniz. Bizler sektörün önde gelen güvenilir ismi olarak hizmet vermekteyiz.

Avrupa Yakası kurye firması seçerken dikkat etmelisiniz. Doğru firmayı tercih ederek kurye hizmetinin sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Son yıllarda bu kadar ön plana çıkan moto kuryeler sağladığı avantajlar sayesinde tercih ediliyor. Sahip olduğu özelliklerle tercih edilen kuryeler birbirine benzer çalışmalar gerçekleştiriyor. Fakat her firmanın çalışma düzeni farklı olabiliyor.  Firmamızın özellikleri:

  • 7/24 hizmet vermektedir.
  • Tecrübeli ekip görev almaktadır.
  • Gizlilik ve güvenlik her zaman ön plandadır.
  • Doğru fiyatlandırma yapılır.

Kargo şirketleri genellikle şehir içi gönderileri dahi aynı gün teslim edemeyebiliyorlar. Üstelik bu iş için kamyonet tarzı araçlar kullanarak zaten yeterince yoğun olan trafiği daha da çekilmez hale getiriyorlar. Dahası yakıt tüketimi ve egzoz salınımı ile hem doğaya hem de ekonomiye zarar veren bir durum çıkıyor ortaya. Ancak Avrupa Yakası kurye hizmetinin bu saydığımız dezavantajları yok. İşyerinizden müşterinize ya da başka bir işyerine evrak mı gidecek?

Acil göndermeniz gereken bir dosyanız mı var? Ya da değerli bir eşya göndermeniz gerekiyor olabilir. Bir telefonla istediğiniz adresten gönderiniz alınıyor ve belirttiğiniz adrese teslim ediliyor. Ve artık çekilmez bir hale gelen trafikte çok hızlı bir şekilde oluyor bu işlem. Motorların yoğun trafikte ne kadar hızlı yol aldığını bilmeyen yoktur. Zamandan tasarruf, yakıttan tasarruf ve büyük araçlara göre doğa dostu motorlar. Bunlar SYS Kurye avantajlarından sadece birkaç tanesi.

Avrupa Yakası kurye çalışmalarımızda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet vermekteyiz. Ekibimiz motosiklet kullanmayı bilen, ehliyet sahibi kişilerden oluşmaktadır. Bölgenin yol bilgisine hakim olan ekibimiz aynı zamanda harita ve çeşitli uygulamaları kullanarak adres bulmaktadır. Gizlilik ve güvenlik her zaman ön planda olduğu için paketler güvenli bir şekilde adrese teslim edilir. Taşınan her paket için doğru fiyatlandırma yapılır. Bu sayede maddi ve manevi kayıp yaşanmaz. Kurye çalışmalarımız sahip olduğu özelliklerle birçok avantaj sağlamaktadır. Avrupa Yakası kurye avantajları:

  • Zamandan tasarruf sağlanır.
  • Maddi kazanç sağlanır.
  • Paketlerin hasar alması önlenir.

Kuryelerimiz aldığı önlemler sayesinde hızlı hareket etmektedir. Hızlı hareket eden kuryelerimiz zamandan tasarruf sağlar. Doğru fiyatlandırma sayesinde maddi zarar yaşanmaz. Taşınan her paket güvenli bir şekilde taşınır ve paketlerin hasar alması önlenir.

Avrupa Yakası üzerinde paketlerinizin güvenle taşınması için doğru firmayı tercih etmelisiniz. Peki, kurye seçimi yaparken nelere dikkat edilmeli? Kurye seçimi yapmadan önce kuryenin çalışma düzenini inceleyebilirsiniz. Tecrübeli kuryeler her zaman daha planlı hareket eder. Kuryenin çalışma saatleri, yaptığı ücretlendirme de değerlendirmeye alınmalıdır.

Bizler sektörün önde gelen ismi olarak belirli bir plan doğrultusunda hareket ediyoruz. Planlı çalışmalarımız sayesinde herhangi bir aksama olmuyor. 7/24 verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz. Taşıdığımız paketler için doğru ücretlendirme yapıyoruz. Müşterilerimiz firmamızın çalışmalarını, ne zamandır sektörde olduğunu inceleyerek daha iyi bilgi sahibi olabilir.

Motorlu kuryeler farklı birçok ürünü taşır. Avrupa Yakası kurye alanında hizmet veren firmamız da farklı özelliklerde ürünler taşımaktadır. Taşınan ürünün motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Kimlik, pasaport, evrak, belge ya da dosya gibi özel eşyalar güvenle taşınabilir. Aynı zamanda telefon, tablet, bilgisayar, ayakkabı, kıyafet gibi ürünler de taşınabilir. Kuryeler tıbbi malzemelerin taşınmasını da yapmaktadır.

Acil ulaştırılması gereken tıbbi malzemeler alınan önlemlerle taşınır. Pasta veya çiçek gibi hediyelik eşyalar, gıda ürünleri de kuryelerle taşınmaktadır. Kuryelerle yanıcı ve patlayıcı maddeler taşınmaz. Aynı zamanda motosikletin taşıması zor olduğu büyük ve ağır paketler de taşınmaz. Motosikletler uygun paketleri kısa sürede güvenli bir şekilde taşımak için hizmet vermektedir.

Sadece işyerleri değil günlük hayatta da Avrupa Yakası kurye hayatımıza hız katıyor. Değerli eşya ya da paketlerinizi aynı şekilde hızlıca yerine teslim ediyor. Adres karmaşası olmadan hem de. Deneyimli ve güvenilir kuryeler vasıtasıyla gönderileriniz toplama merkezi kullanılmadan adresten alınıp adrese teslim ediliyor. Değerli eşyalarınız kırılma ya da zarar görme riski en aza indirilerek güvenli bir şekilde yerine ulaştırılıyor bu sayede. Zamanın ve güvenin çok önemli olduğu kargo sektöründe bu denli avantajlara sahip olan bu hizmet kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara