İçeriğe geç

Alibeyköy Otogar Kargo

Alibeyköy Otogar Kargo
Alibeyköy Otogar Kargo

Firmamız, Sys Kurye, İstanbul’da olduğu gibi Türkiye’nin birçok iline de hızlı ve kesintisiz kargo taşımacılığı ve kurye hizmetleri vermektedir. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerin başında gelen hizmetlerden olan şehirlerarası kargo taşımacılığı, gönderinin içeriğine, teslimatın yapılacağı şehre ve müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak;

 • Otobüsle,
 • Uçakla,
 • Özel araçlarla ya da
 • Motosikletler kullanılarak yapılmaktadır.

Bilindiği gibi ülkemizde uzun zamandır otobüs ve uçakla verilen kargo hizmetleri, yolcu taşımacılığı yapan firmalar tarafından verilmektedir. Ancak son dönemde, teknolojik altyapının gelişmesi ve günlük hayatımızın hızlanıp kolaylaşmasıyla artık birçok kargo firması, müşterilerine aynı kolaylığı sunabilir hale gelmiştir.

Bizler de Alibeyköy otogar kargo hizmetimiz sayesinde, hem İstanbul’a hem de İstanbul’dan gönderilmek istenen ve kargo taşımacılığı yönetmeliğine uygun içeriğe sahip tüm gönderilerinizi zamanında ve güvenle teslim ediyoruz.

Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimiz, diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, işinin ehli, profesyonel, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren ekibimiz tarafından verilmektedir. Firmamız tarafından, ihtiyaç duyulan, en uygun çözümleri sunmaya özen gösteren ekibimizle, Türkiye’nin 4 bir yanına güvenli taşımacılık yapılmaktadır.

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Şehrin hem şehirlerarası ulaşımını hem de şehir içi trafiğini rahatlatmak amacı ile 2014 senesinde faaliyete geçen Alibeyköy otogarı, günlük 1700 otobüs seferi yapılan, 108 seyahat acentesinin bulunduğu 40.000 metrekare alana kurulu olması sebebi ile her geçen gün daha çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Otogarın kullanımının her geçen gün artması, sadece yolcu taşımacılığı değil, kargo gönderimi için de taleplerin artmasında büyük rol oynamaktadır. Alibeyköy otogar kargo hizmeti veren ekibimiz, bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamak amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Alibeyköy otogar kargo ekibi olarak, İstanbul’dan ya da İstanbul’a olan tüm kargo taşımacılık işlerinde hem alıcıların hem de göndericilerin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimize yeni nesil kargo anlayışını en iyi şekilde deneyimlemeleri adına;

 • %100 müşteri memnuniyeti garantisi,
 • Web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden kesintisiz müşteri desteği,
 • Randevu sistemi ile her zaman zamanında teslimat yapılması,
 • Hasarsız teslimat sözü ve
 • Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Sys Kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde ön planda tuttuğumuz müşteri memnuniyetinin sağlanması ilkesi, Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimizde de kendini göstermekte, kişiye özel sunulan çözümler, sektörde en iyisi olmamızı sağlamaktadır.

Otobüs ile şehirlerarası kargo taşımacılığı taleplerinizde, sizlere en hızlı ve güvenli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Gönderinizin olması durumunda, firmamızın kaliteli ve güvenli hizmetlerinden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise bizlere talebinizi iletmekten ibarettir. Talebinizi web sitemiz ya da müşteri destek hattımızdan ilettikten sonra izleyeceğiniz adımlar:

 • Gönderinizin içeriğini bizimle paylaşmanız,
 • Gönderinizin nereden teslim alınacağı ve hangi ilde nereye teslim edileceği bilgilerini vermeniz,
 • Gönderinizi ne zaman göndermek istediğinizi belirtmeniz,
 • Gönderici ve alıcıya ait kimlik ve iletişim bilgilerini paylaşmanız,
 • Randevu detaylarını ve çıkan ücreti kabul etmeniz ve
 • Gönderinizi taşıma için hazırlamanızdır.

Firmamız bünyesinde sunulan motosikletli ya da araçlı kurye hizmetleri ile gönderiniz bulunduğunuz yerden teslim alınarak Alibeyköy otogar kargo hizmetimiz aracılığı ile taşınarak, alıcı adresine ulaştırılacaktır.

Dilerseniz, gönderinizi Alibeyköy otogarına kendiniz getirerek, orada bulunan çalışma arkadaşlarımızdan teslimat ile ilgili bilgi alabilir ve teslimat sürecini bizzat kendiniz başlatabilirsiniz.

Şehir içinde olduğu gibi şehirlerarası kargo taşımacılığında da hem hızlı hem güvenli hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz.

Alibeyköy Otogar Kargo Hizmeti

Devamlı olarak artan ve her gün biraz daha kalabalıklaşan insan ve araç trafiği özelliklede kargo hizmetlerinde aksaklıklara sebebiyet verebilmektedir. Ulaşım konusunda yaşanılacak olan gecikmeler kargoları teslimatlarında gecikmeler ve aynı şekilde memnuniyetsizlikler artabilmektedir. Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimiz ile sizleri bu karmaşık durumdan kurtaracak faaliyetlerimiz olduğunu söylemek isteriz. Hızlı ve kaliteli çözümler üreterek sizleri bu olumsuzluklardan kurtarmak en öncelikli hedeflerimizden olduğunu söyleyebiliriz. En çok talep gören uygulamalarımızdan olan otogar kargo hizmetlerimiz ile gönderilerinizin zamandan tasarruf ederek alıcılara hızlı ve kaliteli bir deneyim yaşatmak istiyoruz.

Anlaşmalı olduğumuz otobüs firmaları ile düzenli olarak dilediğiniz şehirlere kısa bir sürede kargolarınızı ulaştırmak için çalışıyoruz. Her şehir için birden fazla sefer gerçekleştirdiği için paketlerinizi en yakın sefere göre zamanında yetiştirmek amacıyla zaman kazanmış oluyoruz. Kargo işlemlerimizde en üst düzeyde kaliteli uygulamalar oluşturarak tüm risklere karşı önlemler alıyoruz.

Teslimatları en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Bizler ile bağlantıya geçildiği anda verimli bir plan yaparak sizlerden aldığımız paketleri istediğiniz şehirlere ulaştırmak için ilk otobüs seferlerine yetiştiriyoruz. Bu alanda uzman ve deneyimli ekibimiz ile süreci en hızlı şekilde sürdürüyoruz. Sorunsuz teslimatlar adına titizlikle işlerimizi yürüyoruz. Hızlı ve acil kargo hizmetlerimiz ile Alibeyköy otogar kargo alanında güvenle faaliyetler sürdürmeye devam ediyoruz. Teslim edilmesi gereken gönderilerinizi özenle taşıyoruz. Türkiye’nin her bir noktasına ulaşımlarda zamanın tasarrufunu kullanarak hızlı teslimatlar yapmış oluyoruz. Tüm paketlerinizi hassas bir şekilde koruma altına alarak sizlere bunun güvenini verebiliriz. 7/24 teslimatlarımızı yapıyor ve en acil gönderileriniz için kaliteli hizmetlerimizi hızla yapmaya devam ediyoruz. Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile irtibata geçebilir ve bu hizmetlerimizden en hızlı şekilde faydalanabilirsiniz.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz güvenler ile hala daha bu hizmetlerimizi özenle yapmaya devam ediyoruz. Bizlere emanet edilen kargoların güvenlikli bir şekilde muhafaza edilmesi için tüm önlemleri almaya devam ediyoruz. Bu şekilde birden fazla müşterimizin güvenini kazanarak daha da fazla insana ulaşmanın hedefindeyiz. Bizler ile iletişime geçtiğinizde teslim edilmesi gereken şehirlere ve adreslere göre ilk otobüs seferlerine yetiştiriyoruz. Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimizde güvenlerinizi zedeleyecek faaliyetlerde bulunmuyor ve emanetlerinizin hassasiyetlerine zarar vermeden sizlere ulaştırmak en öncelikli gayelerimizden. Uzman kadromuz ile müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmak için devamlı olarak çalışıyoruz. Bu bağlamda bizlere emanet etmiş olduğunuz paketlerinizin güvenliğini üst düzeyde tutarak sizlere ulaştırıyoruz.

Alibeyköy otogar kargo olarak hız ile birlikte güvenle teslimatlarımızı sağlıyoruz. Otobüs seferleri kısa sürede ulaştırıyor ve bu şekilde en hızlı sürede sizlere teslim ediyoruz. Paketleriniz için gerekli tüm güvenlikli önlemleri alarak bu hizmetlerimiz yapıyoruz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak aklınızda takılan herhangi bir soruyu sorabilirsiniz. Sizlere gerekli tüm bilgilendirmeleri yapıyor ve hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Kargoların ölçüleri, gideceğiz mesafeleri, ağırlıklarına göre fiyatlandırmalar yapıyoruz. Uygulamış olduğumuz tüm ücretlendirmeleri en makul fiyatlarda tutarak piyasa fiyatını açmayacak hizmetlerimiz olduğunu söylemek isteriz. Alibeyköy otogar kargo hizmetlerimizden en uygun fiyatlar ile faydalanabilir ve sizler için en kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin bütün şehirlerine ulaşımları yapıyor ve bunları en makul rakamlar üzerinden geçekleştiriyoruz. Bizlere ulaşarak bütçenize uygun hizmetlerimizden güven içerisinde yararlanabilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İlk otobüs seferlerine kargolarınızı ulaştıracağımızın ve bunları en uygun fiyatlar üzerinden yapacağımızı belirtmek isteriz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp