İçeriğe geç

Çorlu Kurye

Çorlu Kurye
Çorlu Kurye

Alanında uzman kadromuz ile Çorlu kurye hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Firmamız olarak hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteden asla ödün vermedik ve vermeyeceğimiz. Hizmet ilkelerimiz arasında kaliteli ve güvenilir bir hizmetin adresi konumunda yer almak bulunmaktadır. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız.

Belge, dosya, paket ya da çok çeşitli parçalar farklı nedenlerden dolayı gönderilmektedir. Bazen bir iş için sözleşme iken bazen de sevdiklerine sürpriz yapmak isteyen kişiler içinde hediye olmaktadır. Gönderilmesi istenen ne olursa olsun hepsinde de soru aynıdır. Zamanında ve doğru yerde olabilmesi için günlük planın içerisine nasıl yazıp zaman oluşturabilirim olmaktadır. Özellikle de gelişen teknoloji ile birlikte zaman adeta daha hızlı akmaktadır. Globalleşen dünyada da her şeyin zamanında gerçekleşmesi de oldukça önemli bir yere sahiptir. Yaşanan sorunlar ve nasıl daha hızlı bir şekilde yapılabilir sorularına yanıt olarak da moto kurye hizmeti bulunmuştur.

Trafikte araçlara göre daha hızlı gidilebilen ve zaman açısından da en az sorun yaşanan araç olmasından dolayı tercih edilmiştir. Bunun yanında da moto kurye hizmetinin sektörlerin önemli bir sorununu çözmüş olması ve her geçen gün artan ihtiyaçlar ile birlikte de son yirmi yılın en önemli hizmetleri arasında yer almıştır. Çorlu Belediyesi ilçe sınırları önemli bir ihtiyacı karşılayabilmek ve sizlere yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz.

İş dünyasında belge ve dosyaların zamanında teslim edilebilmesi ve bu sorunun çözülmesi için lojistik departmanı kurulması olarak öngörülmüştür. Ancak her firmanın ekonomik olarak düşünüldüğü zaman kurması da mümkün değildir. Bunun yanında da yıllık olarak da maliyet düşünüldüğü zaman daha uygun fiyatlı bir çözüm arayışına girilmektedir. Kurye hizmetimiz ile sizlerin çözüm ortağı olmak istiyoruz. Böylelikle hedeflerine daha kolay bir şekilde ulaşırken aklınızda sürekli ulaştı mı sorusunu da düşünmenize gerek kalmamaktadır.

Kurye dendiği zaman akla ilk gelen sorunsuz hizmetimiz gelmektedir. Çünkü Çorlu kurye hizmetimiz ile profesyonel bir çalışmayı sizler ile paylaşmaktayız. Teknoloji her geçen gün gelişmekte ve firmamız olarak bizlerde çok yakın takip etmekteyiz. Hizmetimizde de etkin bir şekilde kullanmaktayız.

Çorlu kurye hizmetimiz hakkında en çok merak edilen soruların başında bu hizmetin nasıl olduğu hakkında olmaktadır. Tam olarak süreç;

  • Çağrı merkezimiz ile iletişime geçtikten sonra ekibimiz sizlere birtakım sorular sormaktadır.
  • Bu soruların içerisinde ne göndermek istediğiniz, nereden ve ne zaman teslim alacağımız, nereye ve ne zaman teslim edilmesi gerektiği, gönderilecek belge ya da paket için dikkat edilmesi gereken özel detaylar olup olmadığı sorulmaktadır.
  • Soruların yanıtları değerlendirilerek size en yakın konumda olan moto kurye yönlendirilmektedir. Sonrasında ise de yapılan plan dahilinde tam zamanında teslim edilmektedir.
  • Size de ilgili bilgilendirmenin yapılması ile de süreç resmen tamamlanmış olmaktadır.

Tekirdağ ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Biz de SYS Kurye olarak ilerlemek isteyen sektör ve firmaların yanındayız. Çorlu kurye hizmetimiz ile de hedeflerine daha kısa sürede ulaşabilmeleri için sadece bir telefon uzaklıktayız.

Uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile tanışmak ve iyi bir çözüm ortağı bulmak isteyen kişilerin aradığı cevap firmadır. Çünkü sektöre bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerimiz ile imzamızı attık. Her çalışmamız ile de sektöre yön vermekteyiz.

Çorlu Kurye Hizmeti

Çorlu Tekirdağ’ın bir ilçesidir. Aynı zamanda Tekirdağ’ın en büyük ilçesi konumunda olup Trakya’da İstanbul’dan sonra en kalabalık nüfusa sahip yerleşim yeridir. 280 binin üzerinde kişiye ev sahipliği yapan Çorlu, Tekirdağ merkeze de sadece 38 kilometre mesafede yer almaktadır.

Güçlü ulaşım bağlantıları, elverişli doğası, sanayisi, iş olanakları ve daha pek çok özelliğiyle Çorlu adeta Trakya’nın göz bebeklerinden birisidir. Bütün bunlarla birlikte Çorlu’nun en temel ihtiyaçlarından birisi taşımacılıktır ve gerek Tekirdağ ile Çorlu karasında gerekse İstanbul ile Çorlu arasında sürekli taşınması gereken paketler olmaktadır.

Geleneksel kargo uygulamaları Çorluluların ihtiyaçlarını karşılamaya yetmemekte, bu nedenle de daha hızlı, daha güvenli, daha ekonomik taşımacılık türlerine ihtiyaç olmaktadır. Tam de bu noktada Çorlu kurye uygulamalarımız çok uzun yıllardır bölge halkının hizmetinde olup gün geçtikçe daha fazla talep görmektedir.

Çorlu kurye alanında güçlü altyapımız, modern ekipmanlarımız ve her biri profesyonel çok sayıda ekibimizle hizmet veriyoruz. Saatler içinde İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası ile Çorlu arasında ulaşım sağlayabiliyor, en acil ihtiyaçlarınızı karşılamada destekçiniz oluyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek çağdaş çözümler sunuyor, dünya standartlarında Çorlu kurye desteği alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Çorlu kurye alanında çalışmalarımızı bir plan, program dahilinde yapsak da amacımız her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve daima yüzde yüz memnuniyet sağlamaktır. Bunun için gerekli esnekliği sağlıyor, talebe göre çalışmalarımızı şekillendiriyoruz.

Çorlu kurye uygulamalarımızla taşıyabileceklerimizin neredeyse sınırı yoktur. Yasal engeli olmaktan her türlü paketinizi, evrakınızı, hediyenizi, satış ürününüzü, resmi kimliğinizi, dava dosyalarınızı, faturalarınızı vs. taşıyabiliyoruz. Dilerseniz paketi sizden alıp istediğiniz adrese ulaştırıyor, dilerseniz belirteceğiniz adresten alıp sizlere getiriyoruz. Hatta birden çok adresten imzalanması gereken bir dosyanızı bütün adresleri dolaşıp yeniden istediğiniz adrese getirebiliyoruz.

Çorlu kurye çok fazla talep görmektedir ve bunun başlıca nedeni avantajlarının çok olmasıdır. Bir taraftan Çorlu’nun oldukça kalabalık olması diğer taraftan İstanbul’un günün her saatinde yoğun bir trafiğinin bulunması bütün bu bölgede ulaşımı oldukça zorlaştırmaktadır. En yakın noktalar arasında gitmek dahi saatlere mal olabilmektedir. Oysa kurye uygulamamızda en uzak noktalar arasında dahi aynı gün içinde teslimat yapabiliyoruz.

Çorlu kurye alanında sadece bir uygulama sunmuyoruz. İhtiyaca göre birden çok kurye modeliyle hizmet veriyoruz. Bunların her birisinin teslimat süreleri değişmektedir. Mesela Çorlu normal kurye ile aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Kuryelerimiz bölgelere göre değişse de en fazla 180 dakika içinde teslimat yapabilmekte, en acil ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

Hızlı kurye ile daha acil taleplerinize karşılık veriyor, sahada her zaman aktif olan görevlilerimizi iletişime geçtiğiniz anda yönlendirerek dakikalar içinde adreslerinize gelmesini sağlıyoruz. Ardından da 60 ila 90 dakika arasında paket teslimi gerçekleştiriyoruz.

Daha acil ihtiyaçlarınız için acil kurye uygulamamız ile hizmet veriyor, bununla da 45 dakikaya kadar teslimat sürelerimizi indirebiliyoruz. gece kurye uygulamamızla çözümlerimizi günün bütün saatlerine yayıyor, akşamları ve geceleri de paket teslimatına devam ediyoruz.

Çorlu kurye alanında sağladığımız avantajlardan birisi de fiyat olmaktadır. Bizler her zaman en hızlı ve en güvenli taşımacılığı yapma gayesinde olup paketlerinize en az sizler kadar özen gösteriyoruz. Mesafeye ve kurye türüne göre değişmekle birlikte bölgemizin en uygun fiyatlı kuryesi olmayı başarıyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp detayları verdiğinizde fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara