İçeriğe geç

Silivri Kurye

Alanında uzman kadromuz ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Planlarınızın bozulmadan ilerleyebilmesi ve evraklar nasıl gidecek sorusunu düşünmeden işlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece Silivri kurye hizmetimiz ile tanışmaktır.

Belgeler, evraklar ve pek çok kurye hem iş hem de günlük hayat için çok önemlidir. Zamanında oldukça değerli olduğu düşünüldüğü zamanda daha da ortaya çıkmaktadır. Bir gün çok hızlı bir şekilde geçerken yapılması gerekende uzun iş listelerinde de evrakların tam zamanında teslim edilebilmesi için bir çözüme ihtiyaç duyulmaktadır. Tam da bu noktada firmamız devreye girmektedir.

İstanbul sadece büyüklüğü ve kalabalığı ile değil aynı zamanda da pek çok sektöründe kalbi olduğu için çok değerlidir. Dolayısıyla da zaman ile yarış daha fazladır. Trafikte göz önüne alındığında en iyi çözüm ise İstanbul Kurye hizmetimiz olacaktır.

İstanbul pek çok noktasından alınan kuryeleriniz verdiğiniz adreslere teslim edilmektedir. Sadece evrak, sözleşme, fatura olarak düşünmeyin. Kolilerinizde hizmetimiz kapsamında taşınmaktadır. Kargolarınız Silivri’ye gönderildiği gibi Silivri’den de teslim alınmaktadır.

Hizmetimiz uluslararası kalite standartlarındadır. Amacımız her zaman hem güvenilir hem de sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer alabilmektir. Bunun içinde gece gündüz demeden çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Ekibimiz ve firmamız çalıştıkça, sizlerden aldığımız geri dönüşler ile hizmet memnuniyetinizden güç almaktadır.

Silivri kurye hizmetimiz ise firmamızı aramanız ile başlamaktadır. Sizlerden gereken bütün bilgileri çağrı merkezindeki ekibimiz almaktadır. Nereden teslim alacağı, nereye teslim edileceği, hangi gün ve saatte olacağı gibi bilgilerdir. Sonrasında ise size en yakın olan motor kurye size yönlendirilmektedir.

Teslim alınan kurye en iyi şekilde muhafaza edilerek güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Adrese teslim edildiğinde ise bilgilendirme yapılmaktadır. Yağmur gibi olumsuz hava koşullarında dahi evrak ya da koliler nasıl gidecek sorusunun yanıtı olan Kurye ile işlerinizin yükünü hafifletebilirsiniz.

E-ticaret söz konusu olduğunda sorumluluklar artarken aynı zamanda da daha çok detaya dikkat edilmesi gerekliliği ortaya çıkarmaktadır. Bir faturanın dahi gönderilmesi oldukça önemlidir. Silivri ilçe sınırları içinde lojistik olarak desteğe ihtiyaç duyuyor ve ekonomik bir çözüm arıyorsanız aradığınız çözüm Silivri kurye hizmetimiz olacaktır.

İlk hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kurye sayımız hızlı bir şekilde artmıştır. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ile de kurye hizmetleri dendiğinde akla ilk gelen firmaların arasında yer almaktayız. Çünkü profesyonel bir çalışmayı siz değerli müşterilerimiz ile buluşmaktadır.
Sevdiklerinize hediye göndermek, sürpriz yapmak içinde bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Geniş hizmet yelpazemizin yanında İstanbul’un her noktasına da ulaşmaktayız. Bizim için mesafelerin hiçbir önemi yoktur.

Silivri kurye hizmeti denince çok fazla seçenek ile karşılaşılabilmektedir. Bu noktada ise doğru tercihin hangi firma olacağı sorusu gelecektir. Tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile bu alanda çok iddialıyız. Lojistik masrafları içinde en ekonomik seçenek olması ile de hizmetimiz aranan çözümdür.

Firmamızı sizlere çözüm ortağı olabilmek için kurduk ve bu amaç ile de çalışmalarımıza devam ettik. Gelişen teknolojiyi de en iyi şekilde kullanarak modern ve gelişmiş bir çalışmayı sizler için geliştirdik. Sizlerin ve çağın ihtiyaçlarına da en iyi şekilde çözüm olabilmek için yardımcı olmaya devam edeceğiz. Ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulmak için firmamız ile iletişime geçin.

Silivri Moto Kurye

Silivri moto kurye acil olarak bir adresten başka bir adrese taşınması gereken ve motosikletlerle taşınabilen her türlü yasal yükün taşındığı bir hizmettir. Silivri gibi İstanbul’un son derece kalabalık ve yoğun bir semtinde her gün yüzlerce evrakın, dosyanın, paketin, hediyenin, yedek parçanın, satın alınan ürünün, imzalanması gereken evrakın adresler arasında taşınması gerekir. Bunun için yaklaşık otuz yıldır moto kuryeler yollardadır.

Hem Silivri’nin hem de İstanbul’un nüfusunun artmasıyla doğru orantılı olarak Silivri moto kurye talepleri de artmaktadır. Bunun nedeni motor kuryenin İstanbullulara birçok avantajı bir arada sunmasıdır.

Her şeyden önce İstanbul’un en büyük sorunu yıllardır trafik yoğunluğudur. Taksiler, toplu ulaşım araçları, kişisel araçlar, kurum araçları vs. her gün yollarda aktif bulunmakta, yayalara geçit alanı sağlamak ihtiyacıyla birlikte en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Oysa motorlu kuryeler trafik yoğunluğundan etkilenmeden, her yere seri biçimde hareket edebilmekte, kullanıcılarına büyük zaman kazandırmaktadır.

Silivri Motor Kurye

SYS Kurye olarak Silivri motor kurye alanında köklü bir geçmişe sahibiz. Sektörün liderlerinden birisi olmanın haklı gururunu yaşasak da kurye başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, daima daha iyisi için özenle çalışmayı sürdürüyoruz.

Firmamızın gerek Silivri halkına gerekse bütün İstanbullulara sağlamış olduğu Silivri moto kurye çözümlerinin başlıca özellikleri şunlardır:

  • Silivri moto kuryemiz her şeyden önce hızlıdır. Gün içinde acil olarak teslim edilmesi gereken her türlü paketiniz için iletişime geçebilir, ayrıcalıklarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kurye çeşitlerimize göre teslimat hızlarımız değişse de 45 ila 180 dakika arasında teslimat yapmayı vaat ediyor, çoğu kez daha kısa sürede işlerimizi sonlandırıyoruz.
  • Silivri moto kuryemiz geniş çalışma ağına sahiptir. Hem bireysel hem de kurumsal bütün paketleriniz için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
  • Silivri moto kurye ekibimiz profesyonel kadrodan oluşmaktadır. Çağrı merkezimizde, fiyatlandırma departmanımızda ve sahadaki bütün çalışmalarımız deneyimli, eğitimli, uzmanlığını almış, güler yüzlü kişilerdir. Paketlerinize en az sizler kadar özen gösterilir ve teslim ettiğiniz şekilde alıcısına ulaştırılır.
  • Silivri motor kurye uygulamamız ekonomiktir. Geleneksel kargolarla kıyaslandığında ve teslimat hızı dikkate alındığında kurye hizmetlerimiz ile paket taşıttırmak oldukça ekonomiktir.
  • Silivri moto kurye uygulamamız yenilikçidir. Her zaman en yeni teknolojik sistemleri kullanıyor, altyapımızı devamlı güncelliyor, sektördeki tüm yenilikleri takip ediyoruz. Böylece sizlere dünya standartlarında kurye deneyimi yaşatıyoruz.

Silivri Motorlu Kurye

Silivri motorlu kurye alanında hizmet verdiğimiz sektörlerde hiçbir sınır yoktur. Motosikletlerle taşınabilecek ve yasal engel olmayan her türlü paketin taşımasını üstlenebiliyoruz. Bunun için alternatif Silivri motorlu kurye çeşitleriyle karşınıza çıkıyoruz.

Normal Silivri motor kuryemiz diğerlerine nazaran daha ekonomik olup İstanbul sınırları içindeki bütün adreslere aynı gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Nereden alınıp nereye teslim edileceğine göre 120 ila 180 dakika arasında paketleriniz alıcısına ulaştırılmaktadır.

Ekspres Silivri motor kurye ile daha kısa sürede teslimat yapılabilmekte, kuryelerimiz kısa sürede adreslerinize yönlendirilerek 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapılmaktadır. Acil VİP Silivri motor kuryede daha hızlı teslimat imkanı bulunmakta, mesai saatleri dışındaki paketleriniz de Silivri gece motor kurye ile taşınabilmektedir.

Silivri kurye fiyatlarımız kuryelerimizin paketlerinizi aldığı ve teslim ettiği adresler arasındaki mesafeye, paketlerin ölçülerine ve kurye çeşidine göre değişmektedir. Buna karşı SYS Kurye firmamız Silivri genelinde her zaman en uygun fiyat politikası izlemekte, 7 gün, 24 saat aralıksız devam ettirdiği hizmetleri iyi fiyatla taçlandırmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×