İçeriğe geç

Eyüp Kurye

Dünyanın en köklü şehirlerinden biri olan ve İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Eyüpsultan, ilçenin ismi 2017 yılında değiştirilmiş olmasına rağmen halk arasında hala Eyüp olarak anılmaktadır. Günümüzdeki sınırlarıyla İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Eyüp, neredeyse Karadeniz kıyısından Marmara’ya kadar uzanmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesi ile komşu olan Eyüp kurye kullanımı açından da kentin en aktif ilçelerinden biridir.

Avrupa yakasında sanayinin yoğunlaştığı bölgelerden biri olan ilçe, son yıllarda büyük bir değişim ve gelişim içine girmiştir. Bölgede faaliyet gösteren işletmelerin de hem etkilendiği hem katkı sağladığı bu değişim ile Eyüp kurye ihtiyacının arttığı bölgelerden biri haline geldiği gibi, çeşitli alanlarda sunduğu istihdam hem artmış hem de çeşitlenmeye başlamıştır.

Tarihi Bizans dönemine dayanan Eyüp, zaman içinde şehirle birleşerek bugünkü görünümüne kavuşmuştur. İnşa edilen yollar sayesinde Avrupa yakasında ister kuzey – güney, ister doğu- batı yönlerinde olsun, Eyüp’ten geçmeden bir noktadan diğerine gitmek yolu çok uzatmaktadır.

Bundan dolayı, çevre yolları dahil, trafiğin hiç eksilmediği Eyüp ilçesinde özellikle diğer ilçelerle yakın olan bölgelerde trafik iyice içinden çıkılmaz bir duruma gelebilmektedir. Motosiklet kullanımı ve kurye hizmetleri bundan dolayı gittikçe rağbet görmektedir.

Büyük bir ilçe olmasının yanı sıra büyük şirketlerin merkezlerine ve ağır sanayinin olduğu bölgelere uzak olduğundan dolayı İstanbul Kurye hizmetlerinin en fazla ihtiyaç duyulduğu ilçelerden biridir. İstanbul’un yoğun trafiğinin ortasında kalan ilçeden diğer bölgelere ulaşmak otomobil veya diğer araçlarla ve toplu taşım araçlarıyla çok zor, meşakkatli olduğundan dolayı kurumlar ve bireyler acil ihtiyaçlarında kurye hizmeti veren kurumlarla iletişime geçmektedirler.

Motosiklet, yoğun trafikte çok pratik ve hızlı bir ulaşım aracı olsa da dünyanın en kalabalık ikinci trafiği olan İstanbul’da aynı zamanda tehlikeleri de beraberinde getirebilmektedir. Bundan dolayı kuryelerin sadece mesleklerinde değil, motosiklet ve trafik kuralları konusunda da bilgili ve dikkatli olması bizim için en önemli noktalardan biridir.

Bütün araçlarını zamanında resmi servisler tarafından gerçekleştirirken, periyodik olarak kuryelerimizin de refleks ve kural bilgilerini ölçüyor, gerekli önlemleri alıyoruz. Bizim için müşterilerimize hizmet verirken en önemli şeyler her zaman hizmet kalitesi ve güvenliktir.

İnternetin varlığı ile insanlar birbirlerine saniyeler içinde 1000’lerce sayfalık evraklar gönderebiliyor olsa da ıslak imzalı, resmi evraklar ve kimlik, pasaport gibi evraklarla beraber, numuneler, ön çalışmaların fiziki prototipleri, acil müşteri siparişleri gibi paketlerin yollanmasında kullanılamamaktadır. Özellikle zaman sıkıntısı olan evrak ve paketlerin ulaştırılması konusunda bireyler ve kurumlar Eyüp  Kurye hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler.

Eyüp kurye hizmetlerimizden faydalanmak için Call Center numaramızı arayabilir ve müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Telefon etmeden önce size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için sizden aşağıdaki maddeleri okumanızı rica ediyoruz;

Bulundurulması ve taşınması yasak veya kişisel/kurumsal ruhsata tabii olan kimyasal maddeler ile silah ve evrak gibi yüklerin taşınması yapılmamaktadır.

Motorlu kuryenin ve trafikte, çevrede bulunan diğer insanların can güvenliklerini ve sağlıklarını riske atabilecek olan radyoaktif, biyolojik ve kimyasal maddeler, özel korunmalı saklama kaplarında olsa dahi taşınması yapılmamaktadır.

Taşınacak paketin içeriği ile ilgili hatalı bilgi verilmesi durumda, oluşabilecek olumsuz sonuçlardan paketi teslim eden kişi sorumludur.

Taşınacak olan paketinizin sigortalanması, köprü, tünel vb. geçiş ücretlerinin faturaya yansıtılması, canlı hayvan ve motosiklet ile taşımak için büyük olan paketlerin taşınması konularında Call Center’ımızı arayarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Eyüp Moto Kurye

Günümüzün hızlı ve dinamik yaşam koşulları, beraberinde birçok ihtiyacı da getirmektedir. Özellikle modern hayatın bir getirisi haline gelmiş olan yoğun araç kullanımı, büyükşehirlerde yoğun trafik problemlerine neden olmaktadır. Bu gibi durumlar ise taşımacılık sektörlerini büyük bir sekteye uğratmakta ve gönderilerin ulaşma hızını ciddi oranda düşürmektedir. Biz Sys Kurye ailesi olarak İstanbul Eyüp moto kurye hizmetlerine yeni bir anlayış getirerek müşterilerimize kusursuz hizmet süreçleri sağlıyoruz.

Firmamız yılları aşkın deneyimi ile hizmet sağlamakta olduğu bu sektörde, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, esnek, hesaplı ve hızlı hizmetler sunmaktadır. Moto kurye süreçlerimizde;

  • Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz hizmet sağlamaktadır.
  • Her türlü bireysel ve kurumsal gönderiniz için hizmet verilmektedir.
  • Eyüp içinde istenen noktaya en hızlı ve güvenli şekilde teslimat sağlanmaktadır.
  • Taşıma sürecinin her adımından siz değerli müşterilerimizi haberdar ediyoruz.

Sys Kurye ailesi olarak Eyüp moto kurye hizmetlerinde her zaman daha iyisini hedefleyerek hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Birçok kişi kişisel ya da kurumsal gönderileri fark etmeksizin günümüzde uzun ve uğraştırıcı kargo ulaştırma süreçlerini tercih etmekten kaçınmaktadır. Birçok kurumsal kargo firması, şehirlerarası vermekte olduğu hizmetler kapsamında müşterilerine şehir içi ve hatta ilçeler arası ulaştırma hizmetleri sunmamaktadır. Bu noktada tüm profesyonelliği ve kaliteli süreçleri ile hizmet sunan firmamız Eyüp moto kurye hizmetleri ile tam olarak ihtiyaç duyduğunuzu sunmaya devam ediyor.

Sys Kurye ailesi olarak siz değerli müşterilerimiz için Eyüp motorlu taşımacılık hizmetleri kapsamında;

  • Çiçek ve hediye
  • Kişisel gönderiler
  • Fatura, irsaliye vb. gönderiler
  • Dosya ve evrak gönderimi gibi birçok ihtiyaca özel olarak hizmetler sunmaktayız.

Tek yapmanız gereken bulunduğunuz adrese kurye talebinde bulunmak. Paketlerinizi en hızlı ve güvenli şekilde hedef noktaya ulaştıracağımızdan en ufak bir şüpheniz bile olmasın. Siz değerli müşterilerimize özel olarak kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaya ve aynı zamanda hizmet kalitemizi her geçen gün arttırarak ilerlemeye devam ediyoruz.

Eyüp Motor Kurye

Paket taşıma süreçlerinde otomobil yerine motorlu kuryelerin tercih edilmesinin birden fazla sebebi bulunmaktadır. İstanbul gibi büyük metropol kentlerde trafik yoğunluğu günün her saatinde var olan bir problem olduğundan dolayı, müşterilerimiz Eyüp motor kurye süreçlerinde güvenle Sys Kurye ailesini tercih etmektedir. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız, görev yaptıkları ilçeye son derece hakim olduklarından dolayı, paket ulaştırma süreçleri mümkün olan en kısa zaman zarfında gerçekleşmektedir.

Firmamıza teslim etmiş olduğunuz her bir paket, değeri her ne olursa olsun en güvenli ve özenli taşıma standartları gereğince muamele görmektedir. Sizlere her zaman daha iyi hizmet sunmayı amaçlayan firmamız Eyüp motor kurye hizmetlerinde işine değer katarak ilerlemeyi sürdürmektedir.

Eyüp Motorlu Kurye

Birçok potansiyel müşterimiz, motorlu kurye hizmetlerinin oldukça yüksek fiyatlı olduğunu düşünerek, acil kurye ihtiyaçlarını farklı yöntemler ile çözmeye çalışmaktadır. Sys Kurye ekibi olarak Eyüp motorlu kurye hizmetleri kapsamında bizlere teslim ettiğiniz her bir paketi aynı gün içinde ulaştırarak düşük fiyat ve maksimum memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Eyüp kurye Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmak adına olan çalışmalarımız her geçen gün artarak devam etmektedir. Sizler de gerek kişisel gerek ise kurumsal gönderileriniz için güvenilir, hesaplı ve kaliteli bir firmadan yardım almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi almak için telefon numaramızdan bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp