Anasayfa » Eyüp Kurye

Eyüp Kurye

Dünyanın en köklü şehirlerinden biri olan ve İstanbul’un önemli ilçelerinden biri olan Eyüpsultan, ilçenin ismi 2017 yılında değiştirilmiş olmasına rağmen halk arasında hala Eyüp olarak anılmaktadır. Günümüzdeki sınırlarıyla İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Eyüp, neredeyse Karadeniz kıyısından Marmara’ya kadar uzanmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesi ile komşu olan Eyüp kurye kullanımı açından da kentin en aktif ilçelerinden biridir.

Avrupa yakasında sanayinin yoğunlaştığı bölgelerden biri olan ilçe, son yıllarda büyük bir değişim ve gelişim içine girmiştir. Bölgede faaliyet gösteren işletmelerin de hem etkilendiği hem katkı sağladığı bu değişim ile Eyüp kurye ihtiyacının arttığı bölgelerden biri haline geldiği gibi, çeşitli alanlarda sunduğu istihdam hem artmış hem de çeşitlenmeye başlamıştır.

Tarihi Bizans dönemine dayanan Eyüp, zaman içinde şehirle birleşerek bugünkü görünümüne kavuşmuştur. İnşa edilen yollar sayesinde Avrupa yakasında ister kuzey – güney, ister doğu- batı yönlerinde olsun, Eyüp’ten geçmeden bir noktadan diğerine gitmek yolu çok uzatmaktadır.

Bundan dolayı, çevre yolları dahil, trafiğin hiç eksilmediği Eyüp Belediyesi ilçesinde özellikle diğer ilçelerle yakın olan bölgelerde trafik iyice içinden çıkılmaz bir duruma gelebilmektedir. Motosiklet kullanımı ve kurye hizmetleri bundan dolayı gittikçe rağbet görmektedir.

Büyük bir ilçe olmasının yanı sıra büyük şirketlerin merkezlerine ve ağır sanayinin olduğu bölgelere uzak olduğundan dolayı Eyüp kurye hizmetlerinin en fazla ihtiyaç duyulduğu ilçelerden biridir. İstanbul’un yoğun trafiğinin ortasında kalan ilçeden diğer bölgelere ulaşmak otomobil veya diğer araçlarla ve toplu taşım araçlarıyla çok zor, meşakkatli olduğundan dolayı kurumlar ve bireyler acil ihtiyaçlarında İstanbul Kurye hizmeti veren kurumlarla iletişime geçmektedirler.

Motosiklet, yoğun trafikte çok pratik ve hızlı bir ulaşım aracı olsa da dünyanın en kalabalık ikinci trafiği olan İstanbul’da aynı zamanda tehlikeleri de beraberinde getirebilmektedir. Bundan dolayı kuryelerin sadece mesleklerinde değil, motosiklet ve trafik kuralları konusunda da bilgili ve dikkatli olması biz SYS Kurye için en önemli noktalardan biridir.

Bütün araçlarını zamanında resmi servisler tarafından gerçekleştirirken, periyodik olarak kuryelerimizin de refleks ve kural bilgilerini ölçüyor, gerekli önlemleri alıyoruz. Bizim için müşterilerimize hizmet verirken en önemli şeyler her zaman hizmet kalitesi ve güvenliktir.

İnternetin varlığı ile insanlar birbirlerine saniyeler içinde 1000’lerce sayfalık evraklar gönderebiliyor olsa da ıslak imzalı, resmi evraklar ve kimlik, pasaport gibi evraklarla beraber, numuneler, ön çalışmaların fiziki prototipleri, acil müşteri siparişleri gibi paketlerin yollanmasında kullanılamamaktadır. Özellikle zaman sıkıntısı olan evrak ve paketlerin ulaştırılması konusunda bireyler ve kurumlar Avrupa Yakası Kurye hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler.

Eyüp kurye hizmetlerimizden faydalanmak için Call Center numaramızı arayabilir ve müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz. Telefon etmeden önce size daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmemiz için sizden aşağıdaki maddeleri okumanızı rica ediyoruz;

Bulundurulması ve taşınması yasak veya kişisel/kurumsal ruhsata tabii olan kimyasal maddeler ile silah ve evrak gibi yüklerin taşınması yapılmamaktadır.

Motorlu kuryenin ve trafikte, çevrede bulunan diğer insanların can güvenliklerini ve sağlıklarını riske atabilecek olan radyoaktif, biyolojik ve kimyasal maddeler, özel korunmalı saklama kaplarında olsa dahi taşınması yapılmamaktadır.

Taşınacak paketin içeriği ile ilgili hatalı bilgi verilmesi durumda, oluşabilecek olumsuz sonuçlardan paketi teslim eden kişi sorumludur.

Taşınacak olan paketinizin sigortalanması, köprü, tünel vb. geçiş ücretlerinin faturaya yansıtılması, canlı hayvan ve motosiklet ile taşımak için büyük olan paketlerin taşınması konularında Call Center’ımızı arayarak müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.