İçeriğe geç

Kartal Kurye

Kartal Kurye
Kartal Kurye

Son yıllarda Türkiye’deki nüfus dağılımları dikkate alındığında nüfusun özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğunlaştığı gözlemlenmiş Metropoller de olan bu insan fazlalığının beraberinde pek çok sorunu da yanında getirdiği tespit edilmiştir. Bu sorunlardan en önemlileri arasında trafik yoğunluğu gösterilir. Trafik yoğunluğu birçok kişi ve kurumların günlük yaşamını olumsuz etkilemektedir. Yoğun trafikten olumsuz etkilenen kurumların başında Kartal Kurye  şirketleri gelir.

Taşımacılık sektöründe hem bizlerin hem de müşterilerimizin sıklıkla yaşadığı endişelerden biri zaman problemidir. Özellikle şehir içi taşımacılıklar da artan nüfusla birlikte yoğunlaşan trafik nedeniyle teslim zamanlarında aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bununla birlikte hızla artan nüfusun sonucu olan çarpık kentleşme nedeniyle büyük araçların dar ve sapa yollarda ulaşımda zorlanmaları teslimatları geciktirebilmektedir.

Biz, taşımacılıkta yaşanan bu zaman problemini en aza indirmek, mümküne ortadan kaldırmak için dünyada da yaygın olarak kullanılan bir taşımacılık hizmetini ülkemizde uyguluyoruz. Bu hizmetimiz Kartal  kurye olarak adlandırılır. Kargoculuk sektörünün bir alt dalı olan kurye sektörü evrak, mektup ya da herhangi küçük nesnelerin teslimatının yapılmasında uygundur. Bu taşımacılıkta amacımız bize teslimi için emanet edilen paketleri en hızlı şekilde herhangi bir zarara uğramadan sahibine iletmektir. İsminden de anlaşılacağı üzere bu kurye dalında ulaşım aracı olarak motosiklet kullanılır.

Dolayısıyla İstanbul Kurye ekibimiz motosikletler hakkında son derece bilgili ve bu araçları iyi kullanabilen trafikte tecrübeli olan sürücü arkadaşlarımız arasından özenle seçilerek oluşturulmuştur. Kullandığımız motosikletler ise çağdaş teknolojiye uygun tasarlanmış çeşitli güvenlik önlemleriyle donatılmış ve her daim bakımları tam olarak kullanıma hazır araçlardır. Taşımacılık için tercih edildiğimiz takdirde iyi durumda olan araçlarımız ve tecrübeli kuryelerimiz sayesinde vaat ettiğimiz süre içinde paket teslimleriniz gerçekleştirilecektir.

Bunun yanında motosikletlerle kuryecilik dalıyla, motor kullanmayı sevenlere farklı bir iş olanağı sunmuş oluyoruz. Günümüzde motosikletlere ilgi duyan birçok genç bu sektöre yönelerek hem çok sevdikleri motorlara yakın olup hem de iş sahibi olabilmekteler. Kişilerin bu hizmetimizden faydalanması hem kendilerine zaman kazandırmaları hem de ülkemizde yeni olan bu iş sektörüne katkıda bulunmuş olmaları açısında önemlidir.

İş veya özel hayatta gönderilecek ürünlerin çabucak ve güvende gitmesi için Kartal kurye hizmetiyle tanışıyor. Bu hizmet ile zaman tasarrufu ve belki de en önemlisi Kartal ilçe sınırları içindeki trafik sorunundan az da olsa bir kaçış yolu keşfedilmiş oluyor. Güvenli hizmet ve bu hizmetin değişmeden yıllarca artan ivmesi gelecekte bu sektörün daha da artacağına bir işaret niteliği taşıyor.

Çalışanların genel itibariyle güler yüzlü hizmeti, devlet sınırlamaları ve beklenti değişimiyle bu sektör günden güne ilerlemiş durumdadır. Özellikle Türkiye’de yaşanan motor kazalarının motor kuryeliği ile trafikte daha fazla var olarak engellenebileceği hedefleniyor. Trafik ve getirdiği gerginlikten uzaklaşılması yıllar içerisinde bu iş alanının büyümesine ayrıca sürücülerin motor kullanımına bakış açısının da değişmesine neden olacağı varsayılabilmektedir. Sürücü ile motorlunun trafikte uyumlu ve saygılı olması aynı zamanda trafiğe güven getireceğini de düşündürüyor.

Kartal İlçe sınırları içiden temel hedefleri güven, hızlılık, güler yüz ve uygun fiyatlarda taşımacılık olan motor kuryeliği hem birçok gündelik isteği karşılıyor hem de ekonomik açıdan bakış açılarını değiştiriyor. Gidilecek mesafe, taşınacak ürün ve firmalar arası değişme göz önüne alındığında tam olarak belli bir ekonomik standart ortaya çıkmamakla beraber ikamesi bulunan bir sektör haline geliniyor.

Kartal kurye işinde çalışan kişilerin minimum 20 yaşında olması zorunluğu ile motor kullanma sevgisi ve ek gelir isteği gençleri bu mesleğe yönlendiriyor. Gündelik hayatında motor kullanan kişiler alışkanlığını uygularken ek gelir kazanması hem iş için hem de işin doğru ve temiz bir şekilde gerçekleşmesi sağlıyor. Bu da istenilen güvenli ve zaman tasarruflu kurye işini doğuruyor.

Kartal Moto Kurye

Moto kurye, motosikletlerle hareket eden ve bir adresten başka bir adrese paket taşıyan kişilerdir. Her ne kadar söz konusu taşıma işlemini yapan kişilere asıl olarak bu isim verilse de aynı zamanda sektör de bu adla anılmaktadır. Özellikle İstanbul gibi metropollerde moto kuryeler ilk günden bu yana çok yoğun ilgi görmüş, gün geçtikçe de talep artmaktadır.

SYS Kurye olarak uzun yıllardır Kartal moto kurye ihtiyaçlarında en yakın çözüm ortağı oluyoruz. İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli ilçelerinden birisi olan Kartal’ın bütün sokaklarında taşımacılık yaptığımız gibi Kartal ile İstanbul’un diğer semtleri arasında da taşımacılık yaparak en acil ihtiyaçları karşılıyoruz.

Kartal moto kurye uygulamamızın yoğun tercih edilmesinde pek çok etken vardır. Bunların başında İstanbul’un yoğun trafiği gelmektedir. İstanbul her geçen gün kalabalıklaştığı için özellikle araçlarla yol almak çok zaman almakta, en yakın noktalar arasında dahi ulaşım sağlamak kimi zaman saatleri bulabilmektedir. Oysa moto kuryeler sadece kırmızı ışıklarda durmakta, trafikte daha seri hareket ederek istenen her yere kolayca ulaşmaktadır. Firmamız da bu alanda müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı başarmaktadır.

Kartal Kurye Hizmeti

Kartal kurye hizmetimiz pek çok avantajı bir arada sunmakta, bu nedenle de Kartallıların en yoğun ilgisini çekmektedir. Motor kuryenin ilk avantajı hızıdır. Hız İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarından birisidir ve motor kuryeler İstanbul’un en uzak noktalarına Kartal’dan maksimum 180 dakikada ulaşım sağlayarak paket teslimatı yapabilmektedirler. Böylece işler hızlanmakta, süreçler daha hızlı ilerletilebilmektedir.

Kartal kurye uygulamalarının avantajlarından bir diğeri zaman tasarrufu sağlamasıdır. Hızla da bağlantılı olarak motor kuryelerimiz paketlerinizi dilediğiniz noktalara taşımakta, bizler eşyalarınızı taşırken sizler asıl işlerinizi yapma imkânı bulmaktasınız. İşleriniz aksamadığı için de zamanında bitirebilmekte, eve iş götürmek, işlerinizi hafta sonlarına bırakmak zorunda kalmamaktasınız. Böylece sevdiklerinize, hobilerinize, eğlenceye zaman ayırmakta, zamanınızı daha iyi kullanabilmektesiniz.

Firma olarak Kartal kurye uygulamalarımızın herkese hitap edebilmesini sağlıyor, bunun için de pek çok kurye çeşidi ile her gün yollarda bulunuyoruz. Bu noktada ilk hizmet çeşidimiz normal Kartal motor kuryedir. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken bütün paketleriniz için bu uygulamamızı tercih edebilirsiniz. Teslimatın yapılacağı bölgelere göre normal kuryede teslimat sürelerimiz 120 ila 180 dakika arasında değişmektedir.

Hızlı kurye çeşidimiz aynı zamanda ekspres kurye olarak da geçer. Daha hızlı taşınmasını istediğiniz paketleriniz için hızlı kuryemizi tercih edebilir, bireysel ve kurumsal her türlü gönderilerinizi taşımamızı isteyebilirsiniz. Hızlı kurye ile 60 dakika ila 90 dakika arasında teslimatlarınız yapılabilmektedir.

Acil kurye çeşidimiz aynı zamanda VİP kurye olarak da adlandırılır. En acil şekilde bir adresten alınıp başka adrese ulaştırılmasını istediğiniz paketleriniz için iletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizi yönlendiriyor, zaman kaybetmeden gerçekleştirdiğimiz çözümlerimizde 45 ila 60 dakika arasında İstanbul’un her yerine ulaşıyoruz.

Kartal kurye hizmetlerimiz sadece mesai saatleriyle sınırlı değildir. Çünkü Kartal ve İstanbul’da yaşam 24 saat aralıksız akmakta, akşamları ve geceleri de pek çok acil ihtiyaç olmaktadır. Kartal Kurye olarak aynı zamanda gece kurye hizmeti de veriyoruz. Akşamları ve geceleri taşınmasını istediğiniz paketlerinizi aynı kalitede ve güvende istediğiniz adresler arasında taşıyor, bütün bu hizmetlerimizin tamamında ekonomik kurye çözümlerinin değişmeyen adresi oluyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×