Anasayfa » Kartal Kurye

Kartal Kurye

Son yıllarda Türkiye’deki nüfus dağılımları dikkate alındığında nüfusun özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde yoğunlaştığı gözlemlenmiş Metropoller de olan bu insan fazlalığının beraberinde pek çok sorunu da yanında getirdiği tespit edilmiştir. Bu sorunlardan en önemlileri arasında trafik yoğunluğu gösterilir. Trafik yoğunluğu birçok kişi ve kurumların günlük yaşamını olumsuz etkilemektedir. Yoğun trafikten olumsuz etkilenen kurumların başında Kartal Kurye  şirketleri gelir.

Taşımacılık sektöründe hem bizlerin hem de müşterilerimizin sıklıkla yaşadığı endişelerden biri zaman problemidir. Özellikle şehir içi taşımacılıklar da artan nüfusla birlikte yoğunlaşan trafik nedeniyle teslim zamanlarında aksaklıklar yaşanabilmektedir. Bununla birlikte hızla artan nüfusun sonucu olan çarpık kentleşme nedeniyle büyük araçların dar ve sapa yollarda ulaşımda zorlanmaları teslimatları geciktirebilmektedir.

Biz, taşımacılıkta yaşanan bu zaman problemini en aza indirmek, mümküne ortadan kaldırmak için dünyada da yaygın olarak kullanılan bir taşımacılık hizmetini ülkemizde uyguluyoruz. Bu hizmetimiz İstanbul Kurye  olarak adlandırılır. Kargoculuk sektörünün bir alt dalı olan Kartal  kurye evrak, mektup ya da herhangi küçük nesnelerin teslimatının yapılmasında uygundur. Bu taşımacılıkta amacımız bize teslimi için emanet edilen paketleri en hızlı şekilde herhangi bir zarara uğramadan sahibine iletmektir. İsminden de anlaşılacağı üzere bu kurye dalında ulaşım aracı olarak motosiklet kullanılır.

Dolayısıyla Anadolu Yakası Kurye ekibimiz motosikletler hakkında son derece bilgili ve bu araçları iyi kullanabilen trafikte tecrübeli olan sürücü arkadaşlarımız arasından özenle seçilerek oluşturulmuştur. SYS Kurye olarak kullandığımız motosikletler ise çağdaş teknolojiye uygun tasarlanmış çeşitli güvenlik önlemleriyle donatılmış ve her daim bakımları tam olarak kullanıma hazır araçlardır. Taşımacılık için tercih edildiğimiz takdirde iyi durumda olan araçlarımız ve tecrübeli kuryelerimiz sayesinde vaat ettiğimiz süre içinde paket teslimleriniz gerçekleştirilecektir.

Bunun yanında motosikletlerle kuryecilik dalıyla, motor kullanmayı sevenlere farklı bir iş olanağı sunmuş oluyoruz. Günümüzde motosikletlere ilgi duyan birçok genç bu sektöre yönelerek hem çok sevdikleri motorlara yakın olup hem de iş sahibi olabilmekteler. Kişilerin bu hizmetimizden faydalanması hem kendilerine zaman kazandırmaları hem de ülkemizde yeni olan bu iş sektörüne katkıda bulunmuş olmaları açısında önemlidir.

Kartal Motor Kurye

İş veya özel hayatta gönderilecek ürünlerin çabucak ve güvende gitmesi için Kartal motor kurye hizmetiyle tanışıyor. Bu hizmet ile zaman tasarrufu ve belki de en önemlisi Kartal Belediyesi ilçe sınırları içindeki trafik sorunundan az da olsa bir kaçış yolu keşfedilmiş oluyor. Güvenli hizmet ve bu hizmetin değişmeden yıllarca artan ivmesi gelecekte bu sektörün daha da artacağına bir işaret niteliği taşıyor.

Çalışanların genel itibariyle güler yüzlü hizmeti, devlet sınırlamaları ve beklenti değişimiyle bu sektör günden güne ilerlemiş durumdadır. Özellikle Türkiye’de yaşanan motor kazalarının motor kuryeliği ile trafikte daha fazla var olarak engellenebileceği hedefleniyor. Trafik ve getirdiği gerginlikten uzaklaşılması yıllar içerisinde bu iş alanının büyümesine ayrıca sürücülerin motor kullanımına bakış açısının da değişmesine neden olacağı varsayılabilmektedir. Sürücü ile motorlunun trafikte uyumlu ve saygılı olması aynı zamanda trafiğe güven getireceğini de düşündürüyor.

Temel hedefleri güven, hızlılık, güler yüz ve uygun fiyatlarda taşımacılık olan motor kuryeliği hem birçok gündelik isteği karşılıyor hem de ekonomik açıdan bakış açılarını değiştiriyor. Gidilecek mesafe, taşınacak ürün ve firmalar arası değişme göz önüne alındığında tam olarak belli bir ekonomik standart ortaya çıkmamakla beraber ikamesi bulunan bir sektör haline geliniyor. Kartal kurye işinde çalışan kişilerin minimum 20 yaşında olması zorunluğu ile motor kullanma sevgisi ve ek gelir isteği gençleri bu mesleğe yönlendiriyor. Gündelik hayatında motor kullanan kişiler alışkanlığını uygularken ek gelir kazanması hem iş için hem de işin doğru ve temiz bir şekilde gerçekleşmesi sağlıyor. Bu da istenilen güvenli ve zaman tasarruflu kurye işini doğuruyor.