İçeriğe geç

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy Kurye
Çekmeköy Kurye

Herkesin koşturmaca içinde yaşadığı, her an acil yetişmesi gereken gönderilerin olduğu İstanbul’da sizin için çok hızlı bir çözümümüz var; “Motorlu Kurye. Bu Çekmeköy kurye hizmetimizin amacı; her türlü hava koşullarında siz, değerli müşterilerimizin gönderilerini en güvenli ve en hızlı şekilde yerine ulaştırmaktır. Motosiklet, her durumda rahat bir kullanımda olduğundan ve yoğun saatlerde dahi trafik sıkışıklığına maruz kalması en azami derecede olacağından özellikle acil durumlar için en başarılı seçenek olacaktır. İstanbul’da hizmet verdiğimiz firmamızla burada devreye biz giriyoruz.

Türkiye’nin yaklaşık 15 milyon nüfuslu bir ili olan İstanbul, kalabalığının yanında yoğun bir trafik sorununu da beraberinde getirmektedir. Bu trafik yoğunluğunun birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Herkesin toplu taşımaların aksine şahsi arabalarını tercih etmesi, bisiklet ve motosiklet kullanımının giderek azalması, trafiğin stresinden kaynaklanan sabırsızlıkla trafik kurallarına uyulmaması da bu sorunun giderek artmasına ve yoğun bir tempoda yaşayan İstanbul halkının işlerinin aksamasına neden olmaktadır. Bu ulaşım probleminden kaynaklanan aksaklıkları ortadan kaldırmak için çok fazla çözüm yolu bulunmasa da biz bu işe kendini adamış bir kurye firması olarak her zaman yanınızdayız.

İstanbul’un çalışma temposu en ağır şehirlerden biri olmasını da göz önünde bulundurmalıyız. İnsanlar stres altında ve kendi işleri kapsamında olmayan işleri dahi üstlenmek zorunda kaldıklarından bu sistemde devam etmek çok zor ve yıpratıcıdır. Bu yoğun tempoda bir de önemli evrakların kendilerine ve karşı tarafa ulaşmasıyla tamamıyla ilgilenmek zorunda kalmak, bir yandan da bunun stresini yaşamak ekstra bir yüktür. Bu yüzden Çekmeköy kurye hizmetimizin Öncelikli kullanım alanlarından bir tanesi de iş yerlerinde önemli evrakların zamanında yerlerine ulaştırılmasıdır.

Siz, sadece kendi işlerinizle meşgul olurken biz sizin için bu teslimat işlerini kolayca hallederiz. Böylece tamamen işinize odaklı, kafanız rahat ve sizin için bunları halleden bir firmanın varlığından haberdar olarak çalışmalarınıza devam edersiniz. Bizi tercih etmek için birçok farklı sebebiniz olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle içinizin rahat olması ve hayatınızı kolaylaştırmak için her daim hizmetinizde olacağız.

Firmalar için özellikle Çekmeköy ilçe sınırları içinde ciddi bir sorun haline gelen evrak, belge, paket vs. teslimi oldukça zaman alan bir iş olabiliyor. Tam bu noktada firmalara zaman kazandırmak, işlerini güvenle ve hızlıca gerçekleştirmelerini sağlamak için Çekmeköy kurye hizmeti vermekteyiz.

Firmaların bir yere evrak, belge, paket teslimi yapması şehir içi olsa da İstanbul trafiğinde imkansız hale gelebiliyor. Hesaplanan mesafenin trafikten dolayı daha uzun sürmesi, paketlerin teslim edilememesi firmaların işlerinin aksamasında neden olabiliyor. Aksayan işlerin yanı sıra firmanın tüm bu işler için zaman harcaması ve zamanında teslim edilemeyen paketlerin birlikte çalışılan firmalarda da kötü izlenim bırakması firmayı ciddi zarara uğratabiliyor. Tüm bu iş yükünden kurtulmak ve acaba vaktinde teslim edilecek mi kaygısını yaşamamak için artık hemen hemen bütün firmalar Çekmeköy kurye hizmetini tercih etmektedirler. Bu sayede acil evraklarınız istediğiniz zamanda, güvenle ve hızlıca göndermek istediğiniz yere teslim edilir.

Bir süredir hızlı teslim avantajıyla gündemde olan Çekmeköy kurye son dönemde sağlık avantajıyla da öne çıkmaktadır. Yaşanan pandemi sonucu insanlar mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamayı tercih etmekteler. Bu dönemde insanlar bir yere gidip bir şeyler almak veya götürmek yerine e-ticarete ve taşıyıcı firmalara yönelmeye başladılar. Çekmeköy kurye olarak bizlerde sizin bir yere gitmenize gerek kalmadan paketinizi ulaştırmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Personellerimiz bütün hijyenik kurallara dikkat ederek hem müşterilerimizin hem de kendi sağlıklarını riske atmadan hizmet vermektedirler.

Artık değişen dünyayla birlikte bu düzenin böyle gideceğini daha iyi anlamaktayız. Zaman ve sağlık problemlerinin her geçen dönem daha da önem kazanacağını düşünürsek hayatımızı kolaylaştıran yenilikleri kullanmaya kendimizi alıştırmalıyız. Bu doğrultuda zaten gündemde olan ve pandemi süreciyle daha da önem kazanan motorlu kurye taşımacılığı birçok firmanın ilk tercihi olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

İstanbul ülkemizin en kalabalık olan ilidir, bundan dolayı araç trafiği de her zaman yoğundur. Bu yoğunlukta herhangi ir eşyanın ya da hediyenin bir noktadan başka bir noktaya gitmesi oldukça zaman almaktadır. Hele de iş yoğunluğu varken zaman ayırmak durumu daha da zorlaştırmaktadır. Firmamız bu zorlu zamanlarda müşterilerimizin yanında olmak için her zaman hizmete hazırdır. Çekmeköy kurye ile istediğiniz zaman istediğiniz adrese gönül rahatlığı ile gönderilerinizi iletebilirsiniz. Bunun için tek yapılması gereken firmamızın müşteri hizmetlerini arayarak adresini ve talebinizi iletmek olacaktır. Bizler sizler için geri kalan her şeyi itina ile gerçekleştiririz.

Ekip arkadaşlarımız işlerinde deneyimi olan, iyi araç kullanabilen, araçlar ve güzergâhlar hakkında gerekli bilgileri olan, çözüm odaklı, profesyonel kişilerdir. Araçlarımızın hepsi gerekli teknolojik donanıma sahip, yeni ve bakımları düzenli olarak yapılan araçlardır. Gönderi boyutuna göre farklı büyüklerde araçlarımız bulunmaktadır.

Çekmeköy kurye ile müşterilerimiz gönderilerinin kaybolması, kırılması ya da ambalajının herhangi bir zarar görmesi durumunu yaşamazlar. Kuryeleriniz gönderilirken kuryemiz adresten aldığı gönderileri vakit kaybetmeden alıcı adresine götürmek üzere yola çıkar. Bu esnada farklı araca geçiş, personel değişikliği gibi bir durum yaşanmayacağı için eşyalar birinci elden taşınmış olur. Kargo süreçlerinden farklı olarak Çekmeköy kurye ile eşyalar herhangi bir merkeze götürülmez, mesai bitimi diye personel değişikli olmaz. Firmamız kötü hava koşulları için de gerekli önlemi almıştır; yağmur, çamur ve fırtına da olsa gerekli donanımlı araçlarımız sayesinde gönderileriniz korunaklı olarak alıcı adresine güven içinde ulaştırılır.

Çekmeköy kurye gönderi türüne göre araç tedariki sağlamaktadır. Kurye gönderilerinde genellikle işle ilgili ya da özel evrak, yemek, hediye, çiçek gibi boyutu daha küçük olan gönderiler için kullanılmaktadır. Bu durumda da küçük çaplı araçlar yani motorlar kullanılmaktadır. Çekmeköy kurye ile gönderileriniz trafik yoğunluğu da olsa trafiğe takılmadan hızlı şekilde teslime dilecektir. Motorların hareket etmek imkânı araçlara göre daha fazla olduğu için hem trafik sıkışık olduğunda araçların arasında hareket edebilir, hem de park yeri konusunda sıkıntı yaşama olasılığı çok daha azdır. Bu sayede motorlu kuryeler gönderilerin normal sürece göre çok daha erken teslim edilmesini sağlarlar.

Bunun dışında araç takip cihazlarımız sayesinde trafik yoğunluğu olan alanlarda motorlarımıza bilgi verilerek yeni güzergâhlar belirlenebilir ve yine erken teslimat sağlanmış olur. Firmamız bu şekilde koordineli olarak ekip çalışması yapmaktadır.  Motorlu kuryelerimiz en başarılı ve müşterilerimizin de en çok tercih ettiği hizmeti vermektedir.

Çekmeköy kurye ile firmamızda müşteri memnuniyetine çok önem verilmektedir. İkinci önem verilen şey ise kaliteli hizmettir. Firmamız kaliteli hizmetler sunabilmek için her türlü yeniliği ve gelişmeyi takip eder, avantajlı olan tüm yenilikleri uygulamaya geçirir. Kaliteli hizmetlerimiz müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sağlamaktadır.

  • Kurye fiyatlarını etkileyen pek ok faktör bulunmaktadır. Bunları şöyle sayabiliriz;
  • Kuryenin alınacağı ve teslim edileceği adres arasındaki uzaklık,
  • Gönderinin büyüklüğü,
  • O anki hava koşulları,
  • Kullanılacak araç türü,
  • Gönderinin gönderileceği zaman aralığı.

Bu sayılan maddeler Çekmeköy kurye fiyatlarını arttıran ve azaltıcı rol oynamaktadır. Ancak firmamız her koşulda müşteri memnuniyeti adına fiyatlarımızı belirlerken her zaman en uygun olan fiyatı sunmaya çalışmaktadır. Bütçe dostu fiyatlarımız müşterilerimizin yüzünü güldürmektedir. Müşterilerimizin hizmet sonrası memnun olması devamlı müşteri kazanmamızda büyük etkendir.

Çekmeköy Kurye Hizmeti

Çekmeköy kurye uygulamalarımızla İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan, 125 binden fazla nüfusa ev sahipliği yapan ilçemiz ile İstanbul’un her yerine taşınması gereken paketlerinizi taşıyoruz. Sadece İstanbul ile de sınırlı kalmıyor, ülkemizin her yerine gitmesi gereken paketleriniz için de yardımcı oluyoruz.

Her biri kurye alanında deneyimli, eğitimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, güler yüzlü, kendini sürekli geliştirmeye devam eden, tam profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte ilçemizin bütün mahallelerinde, İstanbul içinde ve şehirlerarasında taşınacak paketlerinize esnek çözümler sağlıyoruz.

Çekmeköy kurye hizmetlerimizde öncelikli amacımız ihtiyaç gidermektir. Bunun için belli bir sistem dahilinde çalışsak da gerektiğinde esneklik de gösterebiliyoruz. Herhangi bir adresten size getirilecek paketiniz için, havalimanına, otogara veya limana adınıza gelecek bir pka4etin alınıp adresinize getirilmesi için, kestiğiniz bir faturanın ilgili yerlere iletilmesi için bizden destek isteyebilirsiniz. Ayrıca birden çok adrese dağıtılması gerekenler, farklı adreslerde imzalanması gerekenler için de SYS Kurye ayrıcalıklarımızdan istifade edebilirsiniz.

Çekmeköy kurye alanında tamamı modelli bakımları aksatılmadan yapılan, en gelişmiş teknolojilerle donatılmış araçlarımızla çalışıyoruz. Böylece teslimat süresinde oluşabilecek riskleri minimuma indiriyor, her defasında vadettiğimiz sürede teslimatlar sağlayarak fark yaratıyoruz.

Çekmeköy kurye hizmetlerimiz ile hem bireysel hem de kurumsal bütün müşterilerimize hizmet veriyoruz. Her ne zaman olursa olsun bizimle iletişime geçerek paketlerinizi taşıtabilirsiniz. Uygulamalarımızın bu kadar yoğun tercih edilmesinde en temel etken hızlı olmamızdır. Çünkü hız, İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarından birisidir ve zamanı verimli kullanmak adına hızlı taşımacılık en temel gereklerden birisidir.

Firmamız uzman ekipleri son derece seri hareket ederek İstanbul’un en uzak yerlerine dakikalar içinde ulaşabilmektedirler. Böylece acil gereksinimleriniz cevaplanmakta, işleriniz daha hızlı ilerlemekte, zamanınınız artmaktadır. Üstelik bu alanda taşıdığımız ürün yelpazesi son derece geniştir.

Yıllardır her yere evrak, paket, yemek, çikolata, numune, kimlik, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, fatura, diş malzemeleri, matbuat gibi toplu dağıtım, laboratuvar test ürünleri, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, ruhsat, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, plaka, eşya, bilet, anahtar, laptop tarız ürünlerinizi de başarıyla teslim ediyoruz.

Çekmeköy kurye ihtiyaçlarında pek çok farklı kurye türüyle öne çıkıyor, tercihinize en uygununu seçebilmenizi salıyoruz. Normal kuryemizle bölgelere göre 120-180 dakika arasında adresten adrese teslimat garantisi veriyoruz.

Hızlı kurye türü ile teslimat sürelerimizi 60-90 dakika arasında tutuyor, her yere güvenli biçimde paketlerinizi ulaştırıyoruz. Daha acil ihtiyaçlarınız içinse acil kurye türümüzle 45-60 dakikada teslimat garantisi sağlıyoruz.

Çekmeköy kurye alanında en büyük avantajlarımızdan birisi kurye fiyatlarımızdır. Daima ücretlendirmelerimizi asgari düzeyde tutuyor, her defasında müşteri memnuniyeti odaklı bir fiyat politikası izliyoruz.

Kurye fiyatlarımızı daima çeşitli etkenlere göre belirliyor ve en temelde mesafeyi baz alıyoruz. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe fiyatları etkilemektedir. İkinci olarak paketlerinizin eni, boyu, ağırlığı gibi etkenler de fiyatlarda belirleyici olmaktadır. Üçüncü olaraksa tercih edeceğiniz kurye türüne göre fiyatlar belirlenmekte, aciliyet ne kadar fazla ise ücretlendirme o kadar artabilmektedir.

Net fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak ya da merak ettiklerinizi sorabilmek için 7 gün, 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz. WhatsApp hattımıza yazabilir, web sitemizi kullanabilir, çağrı merkezimizi arayabilir ya da hizmet noktamızı ziyaret edebilirsiniz. Arkadaşlarımız en iyi çözümleri üreteceklerdir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara