İçeriğe geç

Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye
Başakşehir Kurye

İstanbul, bugün dünyanın en önemli metropollerinden biri konumundadır. Son verilere göre İstanbul’da yaşayan nüfusa kayıtlı kişi sayısı, 16 milyona yaklaşmıştır. Şehirdeki trafiğe kayıtlı araç sayısı ise Türkiye’deki 21 şehrin nüfusunu geride bıraktı. Hal böyleyken İstanbul’da araç kullanmak, bir yerden bir yere gitmek, köprüleri kullanmak çoğu zaman çileden farksız hale geldi. Normal şartlarda kısa sürede ulaşılan konumlar, trafik nedeniyle uzun saatler sonrasında ulaşılabilir oldu. İşte bizim bu noktada sizin için bir çözümümüz var; Başakşehir Kurye.

Günümüzde şirketler birçok işini elektronik ortamda hallediyor olsa da ıslak imza gerektiren evraklar, acil teslim edilmesi gereken dosyalar, kutlama veya tebrik hediyeleri, alınması gereken ilaçlar, faturalar, irsaliyeler, kişiye özel paketler ve daha fazlası için Başakşehir Kurye en büyük yardımcınız olacaktır.

Sıkışık trafiklerde ve ara sokaklarda motor kullanarak pek çok yönden sizlere avantaj sağlıyoruz. Tek bir telefonla iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı olabiliriz. Firmamız bünyesinde çalışan tecrübeli ekibimiz, sizin gönderilerinizi en güvenilir ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese teslim eder. Bu sayede zamanınızın önemli bir kısmını trafikte geçirmeniz engellenmiş olur.

A sınıf ehliyete sahip İstanbul Kurye personellerimiz, gönderinizi belirttiğiniz süre aralığında, dilediğiniz adrese iletmek için görevlidir. Özverili ve alanlarında deneyimli takım arkadaşlarımız sayesinde, trafik, hava koşulları ya da karışık adresler işimizi yapmamıza ve kuryenizin teslim süresinin aksamasına engel teşkil etmez.

Personellerimizin teslimatlarını yaparken trafik kurallarına uyarak yapacağı güvenli sürüş ise önceliklerimizin başında gelir. Her şeyden önce onların da bir can taşıdığının bilincindeyiz. Bu nedenle iş yüklerini olabildiğince eşit dağıtıyoruz.

Böylelikle trafikte meydana gelebilecek kişisel hataları minimuma indirmeyi hedefliyoruz. Minimuma inen kişisel hatalar sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi artıyor. Ayrıca personellerimiz trafikteki diğer araçlara, yayalara ve canlılara karşı da sorumludur.

Gönderilerinizin ulaşımı sağlanırken, taşıma durumunda oluşan herhangi bir hasardan ise tarafımız sorumludur. Firmamız gereğini yapıp, zararınızı karşılayacaktır. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Bırakın Başakşehir kurye işlemlerinizi biz yapalım. Çünkü sizin zamanınız, bizim için de kıymetli.

Dar sokaklar, yoğun otobanlar, soğuk havalar, sıcak havalar… Engel değil sizin için taşımamıza. Güvenilir ve işini bilen kuryelerimizle amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmektir. Başakşehir Kurye bir telefon uzağınızda 7/24 hizmetinizde sizin için beklemektedir. Siz bizden yeter ki isteyin! Biz en kısa sürede götürelim, getirelim.

Günümüzde arabalı kurye hizmetlerinin ikamesi olan Başakşehir Kurye temel teslimat yöntemlerinden bir tanesidir. Ayrıca arabalı kurye sisteminin güçlüklerini ortadan kaldırmak üzere kurulmuş, tercihi en fazla olan sistemdir. Bu sisteminin özellikle yaygın olarak tercih edilmesinin sebebi güvenilirlik ve teslimatların zamanında gerçekleşmesidir.

Bunun üzerine kurulmuş bu sistemde söylediğiniz yerden, belirlediğiniz adrese götüreceğimiz tüm postalarınızı taşımaktan zevk almaktayız. Disiplinle ve önemle taşıdığımız her postada sizleri memnun etmenin ve bu amacımızı gerçekleştirmiş olmanın verdiği sevinçle, işimizin her zaman daha iyisini yapmaya özen göstermekteyiz.

Tüm postalarınızı, evraklarınızı, değerli eşyalarınızı trafik sıkıntısı olmadan, en hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz herhangi bir adrese, hiç sorun olmadan taşımaktayız. Acaba paketim yetişebilecek mi, acaba evraklarım güvende mi, hediyem gününde belirttiğim yere varabilir mi ve daha niceleri.

Akıllarda daha fazla bunlar gibi soru cümleleri olmadan Başakşehir ilçe sınırları içinde tasarruflu bir zamanda, ehemmiyetli bir araçla, tecrübeli bir çalışma arkadaşıyla en önemlisi de alacağınız hizmetten maksimum düzeyde memnun olmak koşuluyla, sizinle sizler için çalışmaktayız.

Bu işe başlarken kendimize belirlediğimiz bu felsefeyle; bir rüzgâr gibi hızlı fakat şiddeti sizi memnun edecek ve taşıdığımız tohumlarla tüm çiçeklerimiz açmaya devam edecektir. Sizin pişman olmayacağınız bir tercihle, bizim sizi asla pişman etmeyecek öz verimiz ile, gelin birlikte çalışmaya devam edelim. Siz yeter ki isteyin Başakşehir Kurye olarak biz hem getirelim hem götürelim.

Başakşehir Kurye Hizmeti

Günümüzde kalabalık şehirlerde teslimat işlemleri daha da güçleşmektedir. Motorlu kurye hizmetleri İstanbul gibi kalabalık ve yoğun trafiği olan bir şehirde bir noktadan diğer bir noktaya zamanında ulaştırmayı sağlamaktadır. İstanbul il sınırları içinde Başakşehir kurye olarak kesintisiz hizmetlerimizle müşterilerimizin taleplerine karşılık vermekteyiz. Evrak ve paketlerinizi tam zamanında adreslere ulaştırmaktayız. Büyük şehirde yaşamanın dezavantajlarını ortadan kaldıran kurye hizmetlerimizle sizlerin yanındayız.

Başakşehir kurye faaliyet gösterdiği bölgede aktif bir şekilde her daim kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir iletişim ağına sahiptir. Farklı donanım ve özelliklerde araçlarımız ve kurye hizmetlerimizle her noktaya hızlı teslimat gerçekleştirmekteyiz. Gündelik hayatta sizlere sunduğumuz imkan ve fırsatlarla sizlere ulaşmaya ve yaşam kalitenizi yükseltmekteyiz.

Pek çok açıdan kolaylıklar sağlayan moto kurye hizmetleri günümüzde neredeyse her sektörde talep edilen bir hizmet alanıdır. Gıda ilaç, tekstil ve benzeri sektörlerin yanı sıra kurumsal işlemler için de çokça rağbet edilen bir hizmet alanıdır. Geniş yelpazede sunduğu imkan ve kolaylıklarla her geçen gün daha yaygınlaşan bir hizmet sektörüdür.

Moto kurye hizmetleri;

  • Teslim edilmesi gereken evrak ya da paketleri kısa sürede adreslere zamanında teslim eder.
  • Her evrak ve paket güvenli bir şekilde adreslere ulaşır.
  • Hizmet verdiği sektör sahası geniş olduğu için ulaşılabilirdir.
  • Trafik yoğunluğundan kaynaklı gecikmelere takılmadan hızlı bir şekilde teslimat yapılır.
  • Ekonomik ve pratik olduğu için maliyet ve zaman açısından avantajlıdır.

Farklı hizmet seçenekleriyle müşterilere pek çok kolaylıklar sağlayan motorlu kurye hizmetleri kendi içinde farklı şekillerde işlemektedir. Farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan Başakşehir kurye hizmetleri geniş kitlelere hizmetler ulaştırmaktadır. Express kurye, Vip kurye hizmetleri bu kapsamda oluşturulmuş hizmetlerdir.

Express kurye normal gönderi süresinden çok daha kısa sürede teslimat yaparak evrak ve paketleri adreslerine ulaştırmaktadır. 60 dakikada teslimat yapan Express kurye kısa mesafelerin bile yoğun trafik yüzünden ulaşılmaz olduğu büyük şehirlerde zaman açısından avantaj sağlamaktadır. Kısa sürede teslimat yapmak gerektiğinde kurtarıcı görevi üstlenmektedir. Dolayısıyla acil ya da önemli durumlarda müşteriler için çok önemli bir hizmeti yerine getirmektedir.

Başakşehir kurye olarak verdiğimiz bir diğer hizmette önemli paket ve evrakları taşıyan Vip kurye hizmetleridir. Kısa sürede teslim edilmesi gereken evrak ve paketleri taşır. En avantajlı kurye hizmeti olan Vip kurye için kullanılan özel motosikletler vardır. Bu araçlar çok hızlı ve donanımlıdır. Unutulan bir bilet, evrak ya da ürünü hemen ulaştırmak için tercih edilir. Vip kurye kısa mesafede 15-30 dakika, uzun mesafede ise 35-45 dakikada teslimat gerçekleştirir. Diğer kurye hizmetlerine göre daha maliyetlidir.

Yılların deneyim ve birikimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak motorlu kurye hizmetlerinde öncü firmalar arasında yer almaktayız. İlk günden beri yenilikçi bir anlayışla hizmetlerimizi geliştirerek çağın gereklerine uygun hizmetleri istifadenize sunduk.  Sizlerin talep ve beklentilerine uygun hizmetleri eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde istifadenize sunduk.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde en yeni motorlu kurye hizmetlerini bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Tam donanımlı ve geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırabileceğimiz bir kapasiteyle sizlerin taleplerine karşılık vermekteyiz. Sektörde uzman ve deneyimli ekibimizle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Piyasa koşullarına göre en ideal fiyatları sunarak hizmetlerimizden istifade etmeniz için aradaki engelleri ortadan kaldırıyoruz. Başakşehir kurye ticari bir firma olmanın ötesinde sorunlarınıza ve ulaşması gereken hizmetlerinizi ulaştırmada çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp