Anasayfa » Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

İstanbul, bugün dünyanın en önemli metropollerinden biri konumundadır. Son verilere göre İstanbul’da yaşayan nüfusa kayıtlı kişi sayısı, 16 milyona yaklaşmıştır. Şehirdeki trafiğe kayıtlı araç sayısı ise Türkiye’deki 21 şehrin nüfusunu geride bıraktı. Hal böyleyken İstanbul’da araç kullanmak, bir yerden bir yere gitmek, köprüleri kullanmak çoğu zaman çileden farksız hale geldi. Normal şartlarda kısa sürede ulaşılan konumlar, trafik nedeniyle uzun saatler sonrasında ulaşılabilir oldu. İşte bizim bu noktada sizin için bir çözümümüz var; Başakşehir Kurye.

Günümüzde şirketler birçok işini elektronik ortamda hallediyor olsa da ıslak imza gerektiren evraklar, acil teslim edilmesi gereken dosyalar, kutlama veya tebrik hediyeleri, alınması gereken ilaçlar, faturalar, irsaliyeler, kişiye özel paketler ve daha fazlası için Başakşehir Kurye en büyük yardımcınız olacaktır. Sıkışık trafiklerde ve ara sokaklarda motor kullanarak pek çok yönden sizlere avantaj sağlıyoruz. Tek bir telefonla iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı olabiliriz. Firmamız bünyesinde çalışan tecrübeli ekibimiz, sizin gönderilerinizi en güvenilir ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese teslim eder. Bu sayede zamanınızın önemli bir kısmını trafikte geçirmeniz engellenmiş olur.

A sınıf ehliyete sahip Avrupa Yakası Kurye personellerimiz, gönderinizi belirttiğiniz süre aralığında, dilediğiniz adrese iletmek için görevlidir. Özverili ve alanlarında deneyimli takım arkadaşlarımız sayesinde, trafik, hava koşulları ya da karışık adresler işimizi yapmamıza ve kuryenizin teslim süresinin aksamasına engel teşkil etmez. Personellerimizin teslimatlarını yaparken trafik kurallarına uyarak yapacağı güvenli sürüş ise önceliklerimizin başında gelir. Her şeyden önce onların da bir can taşıdığının bilincindeyiz. Bu nedenle iş yüklerini olabildiğince eşit dağıtıyoruz. Böylelikle trafikte meydana gelebilecek kişisel hataları minimuma indirmeyi hedefliyoruz. Minimuma inen kişisel hatalar sayesinde sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesi artıyor. Ayrıca personellerimiz trafikteki diğer araçlara, yayalara ve canlılara karşı da sorumludur.

Gönderilerinizin ulaşımı sağlanırken, taşıma durumunda oluşan herhangi bir hasardan ise tarafımız sorumludur. Firmamız gereğini yapıp, zararınızı karşılayacaktır. Bu konuda hiçbir endişeniz olmasın. Bırakın İstanbul Kurye işlemlerinizi biz yapalım. Çünkü sizin zamanınız, bizim için de kıymetli.

Başakşehir Moto Kurye

Dar sokaklar, yoğun otobanlar, soğuk havalar, sıcak havalar… Engel değil sizin için taşımamıza. Güvenilir ve işini bilen kuryelerimizle amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmektir. Başakşehir Moto Kurye bir telefon uzağınızda 7/24 hizmetinizde sizin için beklemektedir. Siz bizden yeter ki isteyin! Biz en kısa sürede götürelim, getirelim.

Günümüzde arabalı kurye hizmetlerinin ikamesi olan Başakşehir Moto Kurye temel teslimat yöntemlerinden bir tanesidir. Ayrıca arabalı kurye sisteminin güçlüklerini ortadan kaldırmak üzere kurulmuş, tercihi en fazla olan sistemdir. Bu sisteminin özellikle yaygın olarak tercih edilmesinin sebebi güvenilirlik ve teslimatların zamanında gerçekleşmesidir. Bunun üzerine kurulmuş bu sistemde söylediğiniz yerden, belirlediğiniz adrese götüreceğimiz tüm postalarınızı taşımaktan zevk almaktayız. SYS Kurye disiplinle ve önemle taşıdığımız her postada sizleri memnun etmenin ve bu amacımızı gerçekleştirmiş olmanın verdiği sevinçle, işimizin her zaman daha iyisini yapmaya özen göstermekteyiz.

Tüm postalarınızı, evraklarınızı, değerli eşyalarınızı trafik sıkıntısı olmadan, en hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz herhangi bir adrese, hiç sorun olmadan taşımaktayız. Acaba paketim yetişebilecek mi, acaba evraklarım güvende mi, hediyem gününde belirttiğim yere varabilir mi ve daha niceleri. Akıllarda daha fazla bunlar gibi soru cümleleri olmadan Başakşehir Belediyesi ilçe sınırları içinde tasarruflu bir zamanda, ehemmiyetli bir araçla, tecrübeli bir çalışma arkadaşıyla en önemlisi de alacağınız hizmetten maksimum düzeyde memnun olmak koşuluyla, sizinle sizler için çalışmaktayız.

Bu işe başlarken kendimize belirlediğimiz bu felsefeyle; bir rüzgâr gibi hızlı fakat şiddeti sizi memnun edecek ve taşıdığımız tohumlarla tüm çiçeklerimiz açmaya devam edecektir. Sizin pişman olmayacağınız bir tercihle, bizim sizi asla pişman etmeyecek öz verimiz ile, gelin birlikte çalışmaya devam edelim. Siz yeter ki isteyin Başakşehir Kurye olarak biz hem getirelim hem götürelim.