İçeriğe geç

Sarıyer Kurye

Günümüzde bir yerden başka bir yere ürün, belge, evrak, dosya gönderimi için kargoya ihtiyaç duyuluyor. Fakat kargo firmaları artık yeteri kadar hızda hizmet veremiyor. Kargo firmalarının taşıma işlemlerine yetişememesiyle moto kuryeler faaliyet vermeye başlıyor. Moto kuryeler çalışmalarıyla birçok avantajı müşteriye kazandırıyor. Her geçen gün moto kuryeye olan ilgi artıyor. Sarıyer kurye alanında bizler hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti veriyoruz. Sarıyer ilçe sınırları içinde kurye hizmetinden faydalanmak doğal bir ihtiyaç haline geldi.

Standart kargo hizmeti kapsamında kargolar taşıma durumundaki ürünleri kuryelere teslim ederek ürünün teslimat adresine teslim edilmesini sağlamakta. Fakat artık insanlar taşıma işlemlerinin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini istiyor. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda gelişen moto kuryeler daha kısa sürede ürün taşıma hizmeti veriyor. Sarıyer kurye alanında firmamız normal paketlere ek olarak; Kıymetli evrak, Kırılabilir ürün, Çiçek, Pasta, Elektronik eşya gibi çeşitli ürünleri taşıyor

Motorlu kuryeler paket dağıtımını motorla yapan görevlilerdir. Motorla yapılan taşıma işlemleri her geçen gün ilgi görmektedir. Çeşitli ürünleri taşıyan moto kuryeler aynı zamanda bizzat kişiye teslim edilmesi gereken özel ürünleri de taşımaktadır. Firmamızda görevli kuryelerimiz kendisine verilen paketi en kısa sürede sağlam ve güvenilir bir şekilde adrese ulaştırmaktadır. Moto kurye hizmetinde hem çalışanlarımızın hem taşıma durumundaki ürünlerinizin hem de çevre halkın güvenliğini korumak adına gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Bizler İstanbul Kurye alanında bilgi ve birikimli ekibimizle güvenle tercih ediliyoruz. Sarıyer yol haritası bilgisine hakim olan ekibimiz zaman aşımına uğramadan vaktinde paketi adrese teslim etmiş oluyor.Acil teslim edilmesi gereken paketlerde genellikle motor kurye tercih edilmektedir. Normal kargo araçları zaman aşımına uğrayabilir. Fakat motor kuryeler için zaman aşımı söz konusu değildir. Motor kuryeler yoğun trafikte dahi hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Bu sayede paketleri daha kısa sürede teslim etmiş olur.Taşıma durumundaki paketler kısa sürede adrese teslim edilir.

  • İstek doğrultusunda paketler sadece kişinin kendisine  teslim edilebilir.
  • Paketler güvenli bir şekilde taşınır.
  • Motor kurye hizmeti uygun fiyatlıdır. 

Sarıyer İlçesi üzerinde motor kurye hizmeti vermektedir. Kurye hizmeti uygun fiyata verilen bir hizmettir. Taşıma durumundaki paketler kısa sürede adrese teslim edilir. Acilen taşınması gereken paketler için motor kurye tercih edilmelidir. Müşterinin isteği üzerine paket sadece kişinin kendisine teslim edilebilir. Tüm paketler özenle ve dikkatle taşınır, paketlerin güvenliğine herhangi bir zarar gelmez. Günümüzün en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biri motor kuryedir. Motor kuryeler sayesinde daha kısa sürede taşıma işlemi yapılır. Motor kurye mesai saatleri içinde hizmet vermektedir.

Aynı zamanda müşterinin isteği doğrultusunda mesai saatleri dışında yani 7/24 hizmet verebilir. Paketler tecrübe sahibi kuryeler tarafından taşınmaktadır.Gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak taşıma yapılır. 7/24 taşıma hizmeti içerisinde eğer paketin aciliyeti varsa hızlı kurye hizmetiyle paketin taşıması yapılır. Taşıma işlemlerinde fiyat farklılığı görülebilir. Fiyatlarda görülen farklılık ise ürünlerin hangi kategoriye ait olduğuna bağlıdır. Ürün adedi, ürün türü, ürün ağırlığı doğrultusunda fiyatlar değişebilir. Sarıyer Kurye alanında en doğru fiyatlarla ekibimiz bilgi ve birikim sahibi kadro eşliğinde kalite standartları kapsamında güvenilir hizmet vermektedir.

Sarıyer Moto Kurye

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TUİK) 2019 verilerine göre İstanbul’da ki kayıtlı araç sayısı 4 milyonu aşmış durumdadır. Yaklaşık olarak 21 ilin nüfusuna denk düşen bu sayı her geçen gün artarak şehrimizin ulaşımını tam anlamıyla bir çileye dönüştürmekle beraber her türlü kargo ve teslimat ulaşımını da zaman aşımına uğratmaktadır. Arabalı kuryelerin hız bakımından oldukça yetersiz kaldığı şehir trafiğinde; gün içerisinde teslimat yapan yeterli donanıma sahip ve tecrübeli Sarıyer moto kurye çalışanları zaman ve konfor bakımından takdir edersiniz ki oldukça büyük bir önem arz eder.

Doksanlı yıllara dayanan Sarıyer moto kurye sektörü kısaca hızlı teslimatı amaçlar. Hız konusunda kesin bir şekilde geri kalmış olan; yaya ve arabalı kuryeler yerine tercih edeceğiniz uzman ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin her türlü acil istek ve ihtiyacının hızlı aynı zamanda da güvenli bir şekilde ulaşımını mümkün kılar.

Şehir içi kargolarda sıkça yaşanan 10 günü aşan teslimat gecikmeleri, iş anlayışımıza asla uymayan ürün sağlamlığı ve güvenliğine dair çağ dışı problemleri kadromuzca aşıyor, her daim müşterilerimize günümüz standartlarına uygun hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. Profesyonel ekibimiz eşliğinde her türlü koşulda teslimatlarınızı gün içerisinde siz değerli müşterilerimiz ile buluştururken yüksek standartlarımız ve keskin disiplin anlayışımız ile yola sağlam çıkıyoruz. İçinde bulunduğumuz kargo ve ulaşım sektöründe her geçen gün büyümeye devam edip 7/24 sizinle olmaktan gurur duyuyoruz.

Sarıyer Motor Kurye

Tüm çalışanlarımızla birlikte benimsediğimiz servis anlayışımız ve iş ahlakımızla medya, e-ticaret, reklamcılık, sağlık ve sanayi gibi her türlü bireysel ve kurumsal sektöre hizmet sağlıyoruz. Hak ettiğiniz ekonomik ve kaliteli servisimiz ile sizlere yardımcı olmak için yine Sarıyer motor kurye ekibimiz gibi 24 saat açık, çözüm odaklı çağrı merkezimizle çeşitli sorularınız ve bilgi talepleriniz için yanınızda yer alıyoruz.

Diğer kargo hizmetlerinden farklı olarak Sarıyer motor kurye, herhangi bir ürünün kurye ve dağıtımını, belirli noktadan başka bir noktaya iletilmesini motosiklet ile sağlayan taşıyıcılardır. Bu durumda sipariş alan işletme sahipleri hızlı teslimat için uygun ve etkili olan bu hizmeti tercih etmektedir.

Sarıyer Motorlu Kurye

Genellikle yalnızca yemek sektöründe hizmet veriliyor gibi bir algı oluşsa da aslında hemen hemen her alanda hizmet verilmektedir. Kuryelerin bir diğer temel görevi güler yüz göstermek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Kurumsal değerlerimiz arasında müşteri odaklılık, çalışan memnuniyeti, güvenilirlik, dürüstlük, kalite bilinci, yenilikçilik, girişimcilik gibi önceliklerimiz var. Sarıyer motorlu kurye, müşteri ile iletişimi güçlü ve motosiklet kullanımında tecrübeli olan kişilerin yapabileceği günümüzde yükselen bir hizmet sektörü. Paketin dağıtımını yapan çalışanımız paketi özenle taşır ve alıcıya en iyi şekilde ulaştırma amacıyla hareket eder. Ürünlerinizin sizlere veya alıcı kişiye ulaşması sizler için ne kadar önemliyse kurye firmamız için de o kadar önemlidir.

Prensiplerimiz doğrultusunda işçi sağlığına ve iş güvenliğine uygun olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. İş yerleri için önemli olan evraklarınızı veya hassas kargolarınızı güvenli bir biçimde yetiştirilmesi, gıda sektörüne hizmet veren bir firmaysanız bozulma veya zarar görme endişeniz olmadan her türlü dosya, evrak, yemek siparişi, kargo ve paketlerinizi bize emanet edebilirsiniz. İstanbul’daki trafik yoğunluğunun çileye dönüştüğü anlarda bile motosiklet sürücülerimizin seri hareket etmeleri bu hizmetimizin avantajlarından sadece birisidir.

Bu şekilde zamandan tasarruf etmiş ve beklentiniz karşılanmış olur. Bireysel veya kurumsal paketlerinizi bizim aracılığımızla İstanbul sınırları içerisinde istediğiniz yere göndermeniz mümkün. İstanbul içerisinde özverili ve nitelikli hizmet almanıza imkân tanıyoruz. Sarıyer kurye hizmetimizdeki asıl amacımız kaliteden ödün vermeden dikkatli ve pratik olarak ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. İstenildiği zaman bilgilendirme yapılan, sistemli ve planlı çalışan bir firma arıyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul içi aktif faaliyet gösterirken şehrimizin trafik yoğunluğunu azaltma konusunda da katkı sağlıyoruz. Firmamıza gerek birey gerekse kurumsal şekilde abone olarak daha ekonomik ve ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilir, çağrı merkezimizden ücretsiz olarak kargonuz hakkında bilgi alıp sorgulama yapabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×