İçeriğe geç

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye
Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye taşımacılığı kolay bir şekle dönüştüren bir dağıtım biçimidir. Değerli eşya, evrak ya da farklı ürünlerin kalite standartlarından ödün vermeden, bir yerden farklı bir yere sağlam ve en kısa zamanda ulaştırma yöntemidir. Trafik yoğunluğunun sebep olduğu zaman kaybına takılmadan, gerekli yerlere kısa zamanda ulaşırlar ve müşteri memnuniyeti kazanırlar. Büyük firmaların metropol şehirlerde zamandan tasarruf adına kurye yöntemini kullanması, bu sektörün gelişimi açısından büyük önem taşır.

Zaman, dünya var olduğundan beri akıp giden, kimi zaman nasıl geçtiğini anlamadığımız kimi zaman da bir türlü geçmek bilmeyen bir kavram. İnsanoğlunun bazen kıymetini bilemediği bazen de 1 dakika için dünyaları verebileceği bir şekle dönüşebiliyor.Günümüzde zamandan tasarruf edip siparişlerle işlerini yürütmek isteyen biri yok dersek yanılmış oluruz.

Çünkü teknolojik gelişmeler sonucunda gerek iş yaşamında karşılaşılan talep yönlü yoğunluk, gerek evden alışveriş yapmanın getirdiği konfor zamanı ayaklarınıza getirmemize vesile oldu.İşte günümüzde zamanın öneminin ne derece ön plana çıktığını kargo ve kurye kavramları ile açıklamak istiyoruz. Kargo ve kurye çalışma yöntemleri aynı olsa da zaman kavramı olarak kurye ön plana çıkar. Kargo tercih edenler genellikle acelesi olmayanlardır.

Anadolu Yakası üzerinde bir noktadan başka bir noktaya paket göndermek istiyorsanız motor kurye ile paketinizi gönderebilirsiniz. Firma olarak Anadolu Yakası kurye alanında farklı iki adres arasında paket taşımaktayız. Motor kuryeler son yılların en sık tercih edilen taşıma yöntemlerinden biridir. Sağladığı avantajlar sayesinde kargo araçlarına göre sıklıkla tercih edilir. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veriyoruz.

Sektörde bulunduğumuz süre boyunca hem bilgi ve birikimlerimizi geliştirdik hem de belirli bir müşteri kitlesine sahip olduk. Bizler kaliteli ve doğru çalışmalarla her geçen gün yeni müşteriler kazanmaya devam ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz çalışmalarımızı beğeniyor ve firmamıza güveniyor. Bizler de müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına özenle çalışıyoruz. Kurye alanında sıklıkla tercih edilen firmamız  en yeni çalışmalarla hizmet veriyor.

İnsanlar kaliteli ve bununla birlikte kısa zamanda ulaşan hizmet anlayışını benimsedikleri için kargolarının kendilerine sağlam şekilde ve minimum zamanda ulaşmasını istemekteler. Alanında uzman dikkatli Anadolu Yakası kurye ekibimizle sizlere ve sevdiklerinize kaliteli hizmet en güzel ve en hızlı şekilde sunulacak.

Bu nasıl mı olacak?

*Araçların her gün bakımları yapılarak, yollarda meydana gelecek arıza riski asgari düzeye indirilerek,

*Adres bulunması açısından zaman kaybını önlemek için, personele gerekli harita bilgisi eğitimi verilerek,

*Kaza riskini azaltmak için motorun belli kurallar çerçevesinde kullanılması gerektiği hakkında personellere eğitim verilerek,

*Müşterilerimize karşı saygıda kusur etmeyen, her daim yalandan uzak olan, nazik konuşan, elinde bulunan emaneti kendi malıymış gibi benimseyen, dikkatli olan, sabırlı hoşgörülü olan personeller yetiştirerek.

Anadolu Yakası kurye ekibi olarak, zaman size lazımsa biz zamanı size böyle taşırız.

Anadolu Yakası Kurye Hizmeti

Günümüzde motor kuryeler sıklıkla tercih ediliyor. Bunun nedeni ise motor kuryelerin sağladığı avantajlar oluyor. Geçmiş yıllarda kargo araçları sıklıkla tercih edilirken o zamanın ihtiyaçlarına da çözüm sunuyordu. Fakat günümüzde ihtiyaçlar ve çözümler değiştiği için kuryeler ön plana çıkıyor. Kargo araçları da kuryeler gibi paket taşıma hizmeti veriyor. Fakat kargo araçları birden fazla müşteriye ait paketleri taşıyor.

Aynı zamanda araçlar farklı adreslere uğrayarak paketlerin genellikle geç teslim edilmesini sağlıyor. Paketini acil ya da kısa sürede teslim almak isteyenler kuryelerle çalışıyor. Kurye, motosiklet kullanarak paket taşıyor. Sadece iki adres arasında paket taşıyan kuryeler zaman kaybını önlüyor. Anadolu Yakası kurye firmamız geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyor. Avantajlı olması sayesinde tercih edilen motor kurye hizmeti zamanla gelişerek daha kapsamlı hizmet vermeye devam edecektir.

Anadolu Yakası kurye firmamız geniş kapsamlı hizmet veriyor. Tam donanımlı firmamızda farklı özelliklerde paketler taşınıyor. Paket taşıma üzerine verdiğimiz hizmet sayesinde yüksek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Motor kurye hizmeti almak isteyen yeni müşterilerimiz çalışma saatlerini merak ediyor. İnsanlar farklı nedenlere bağlı olarak paketlerini acil teslim etmek ya da teslim almak isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda firmamız 7/24 hizmet veriyor.

Bu trafik çilesi en çok da çalışanları etkilemektedir. Çünkü mesai saatlerinin yanında artık insanlar trafikte de saatlerini geçirmek zorunda kalmaktadırlar. Bu yoğun iş ve trafik temposu arasında insanlar, herhangi bir sebepten dolayı, hiç bilmedikleri adreslere ya da İstanbul il sınırları içinde bir yere, mektup, koli ya da paket gibi bir mal taşımak zorunda kalabilirler. Bu trafikte işlerin nasıl yetiştirileceğini düşünebilirler. Bu sorunun önüne geçebilmek için size işinizi kolaylaştıracak bir hizmet sunuyoruz. 

Bu hizmetimiz sayesinde trafiği dert etmeden, vakit sıkıntısını düşünmeden teslim edilmesi gereken mallarınızı vaktinde biz sizin yerinize güvenli bir şekilde yerine ulaştırıyoruz. Üstelik acil olsa bile ulaşması gereken zamanda yerinde olmasını sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan kurye filomuz sayesinde hiç vakit kaybetmeden ulaştırılması gereken paketlerinizi dilediğiniz yere götürüyoruz.

Müşterilerimizin tek yapması gereken telefonla kurumumuza ulaşmaktır. Ondan sonra en kısa sürede teslimat görevlilerimizden birini paketin teslim alınacağı yere gönderiyoruz. Sonrasında teslimat görevlimiz ilgili paketi vaktinde ve güvenli bir şekilde yerine ulaştırıyor. Kurumumuz tecrübeli ekibi ile birlikte kargo sektöründe yıllardan beri hizmetinizdedir. Müşterilerimize en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için her geçen gün daha fazla çalışıyoruz.

Firmamızda aynı zamanda acil kurye hizmeti bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızı arayabilir, firmamızla iletişime geçerek kurye talep edebilirsiniz. Firma olarak bizler 7/24 aktif bir şekilde hizmet veriyoruz. Bulunduğunuz adrese kısa sürede kurye gönderiyoruz. Kuryemiz paketi teslim alarak istediğiniz adrese ve alıcıya paketi teslim ediyor. Paket gönderme işlemi için dilerseniz firmamıza da uğrayabilirsiniz.

Firmamıza gelerek göndermek istediğiniz paketi yetkili ekibimize verebilirsiniz. Ekibimiz paketin incelemesini yaparak taşıma için uygun olup olmadığını belirler. Ardından paket kabulü yapılır ve paketin teslimat bilgileri alınır. Gün içinde ya da gece saatlerinde paketlerinizi gönderebilirsiniz. Bizler Anadolu Yakası kurye alanında geniş zamanlı hizmet vermekteyiz.

Anadolu Yakası kurye firması olarak belirli bir plan doğrultusunda çalışıyoruz. Firma olarak dilerseniz adresinize kurye gönderiyoruz. Kuryemiz adrese gelerek paket için bilgi alıyor. Gönderici, alıcı ve iletişim bilgileri alındıktan sonra paket için fiyat oluşturuluyor. Eğer ödemeyi gönderici yapacaksa paket yola çıkmadan ödeme alınıyor. Eğer ödemeyi alıcı yapacaksa alıcı bilgileri alındıktan sonra paket yola çıkıyor.

Adrese göre paketin teslim edilme süresi değişiyor. Genel olarak paketler kısa sürede adrese ulaştırılıyor. Paketin teslimat sürecinden hem firmamız hem de müşterimiz bilgi ediniyor. Kuryelerimiz paketlerin vaktinde güvenli bir şekilde teslim edilmesine dikkat ediyor. Sizler de planlı çalışmalarımızdan faydalanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Eskiden kargolar büyük araçlar kullanılarak uzun sürelerde teslim ediliyordu. Aynı şehirde bile bir paketin teslim edilmesi bazen bir günü geçiyordu. Özellikle İstanbul gibi gün geçtikçe büyüyen, artan nüfusu ile sürekli bir hareket içinde olan bir şehirde bu süreler daha fazla olabiliyordu. Ama artık sorunu çözüyoruz.

Bünyemizde çalışan, her biri deneyimli ve işinin ehli olan Anadolu Yakası kurye ekibimiz sayesinde ulaştırılması gereken paketleri artık bir günde değil, saatler içinde gitmesi gereken yere güvenli bir şekilde götürüyoruz. Artık insanlarımızın normal kargo servisleri ile ne zaman teslim edileceği belli olmayan paketleri için endişe etmelerine gerek yok. Teslimatın en kısa sürede yapılabilmesi için bir telefon uzaktayız.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp