İçeriğe geç

Avcılar Kurye

Avcılar Kurye
Avcılar Kurye

Büyük şehirlerdeki trafik yoğunluğu, son zamanlarda giderek artmaktadır. Özellikle mevzu bahis İstanbul olduğunda yoğunluktan çıkıp adeta çile haline dönüşmektedir diyebiliriz. Bu durum hem zamansal hem de parasal olarak oldukça sıkıntı verici süreçler doğurmaktadır. Yaratmış olduğu psikolojik etkilerin yanında kaybettirdiği zaman, telafisi mümkün olmayan hatalara da sebebiyet vermektedir. Zamanın bu denli önemli olduğu bir çağda hiç kimse, bütün yetkinliklere rağmen sadece geç kaldığı için saf dışı kalmak istemez. Firmanızın veya şahsi işlerinizin saygınlığını ve güvenilirliğini koruma hususunda hız, son derece belirleyici bir etkendir. İşte tam da bu noktada firmamızın sağlamış olduğu Avcılar kurye hizmeti hızlı, güvenilir ve profesyonel elemanları sayesinde sizlerin güvenini de taşımanın vermiş olduğu sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir.

Acil durumlarda, ehemmiyeti yüksek işlerinizde alelade bir firma seçimi yaparak işlerinizi riske atmanın geri dönüşü olmayan sorunlar yaratabileceğini hatırlatmak isteriz. Firmamız her türlü güvenlik tedbirini alarak, profesyonel iş ahlakı ve hizmet memnuniyeti ile alanında öncü kuruluşlar arasında yer almaktadır. Avcılar ilçe sınırları içinde her yere sorunsuzca ulaşan Avcılar Kurye personelimiz, işinin ehli, sorumluluklarının bilincinde bir şekilde gece gündüz en iyi hizmeti vermek adına çalışmaktadır.

Her geçen gün daha da önem kazanan İstanbul Kurye sektöründe farklı alanlardaki hizmet seçeneklerimizle yer almaktayız. Sizler de işinize önem veriyor, vakit nakittir anlayışıyla hareket ediyor, rutin hayatınızda herhangi bir aksaklık olmaması için özen gösteriyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir, uygun fiyat avantajlarıyla hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Kötü hava koşullarında, yoğun trafik saatlerinde bile deneyimli ekibimiz ile klasik taşımacılık anlayışına kıyasla daha hızlı, daha etken ve daha sonuç odaklı bir hizmet anlayışını şiar edinen firmamız, müşteri memnuniyetini her daim en üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır. Önemli evraklarınızın, dosyalarınızın sorunsuz bir şekilde teslimat noktasına ulaştırılması için özveri ile çalışmaktayız. Avcılar Kurye olarak zaman kavramının her iki taraf için de ne derece önemli olduğunun farkında olup zamanın peşine takılmak yerine zamanı peşimize takıp ilerlemekteyiz.

Avcılar kurye hizmeti acele gönderim gerektiren bütün evrak ve birçok farklı şekildeki paketlerin teslimatı için yeni nesil bir çözüm sunmakta. Ülkemizde her türden firmanın yanı sıra bireysel gereksinimden doğan kargo gönderimlerinde yaygın olarak geniş taşıma araçları kullanılmaktadır. Kurye olarak dağıtım hizmeti veren firmaların genellikle kullandığı bu geniş taşıma araçları birçok ürünü aynı anda taşıyabilmesinden dolayı dağıtım firmaları tarafından tercih edilmektedir. Bu durumun sonucunda göndericiler ve alıcılar için mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesi önem arz eden her türden paket, evrak ve belgeler alışılmış kurye hizmetlerinin kullandığı standart geniş yük araçlarıyla İstanbul trafiğinde sıkışmakta ve ürünleri bekleyenler için gecikmelere neden olmaktadır.

Yaşanan bu sıkıntılara çözüm bulmak amacıyla oluşturulmuş Avcılar kurye hizmetimiz sayesinde dağıtımına gerek duyulan bütün ürünler adreslerine hiçbir gecikme ve soruna maruz kalmadan tam zamanında yetişebilmekte. Trafik sıkışıklıkları, yollardaki kapanmaları ve İstanbul’un dar ara sokaklarının sunduğu engellere aldırmaksızın hızlı ve akıcı şekilde ilerleyebilen motosikletleri sayesinde deneyimli kuryelerimiz dağıtımını yaptıkları kargolarınızı standart kurye araçlarının sağlayamayacağı bir hız ve güvenilirlikle gidecekleri adreslere götürmektedirler.

Avcılar Kurye Hizmeti

Avcılar Kurye farklı iki adres arasında paket taşımak için hizmet vermektedir. Trafikte ve yollarda daha kolay hareket ettiği için son yılların en çok tercih edilen hizmetidir. Bizler de uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Kurye alanında verdiğimiz hizmetle pek çok müşterimizin istek ve ihtiyacına çözüm sunuyoruz. Üç farklı moto kurye hizmeti veriyoruz. Bunlar;

  • Özel moto kurye hizmeti
  • Hızlı moto kurye hizmeti
  • Acil moto kurye hizmeti

Paketinizin ne zaman teslim edilmesi gerektiğini bize iletmeniz yeterli olacaktır. Bizler teslimat süresine uygun taşıma yöntemiyle hizmet vermekteyiz. Firma olarak yeterli motosiklete ve kuryeye sahibiz. Kuryelerimiz motosiklet kullanarak paketlerinizi taşımaktadır. Eğer paketiniz gün içinde teslim edilmesi gerekiyorsa özel moto kurye hizmetiyle paketinizi teslim ederiz.

Eğer paketinizin belirli bir sürede teslim edilmesi gerekiyorsa hızlı moto kurye hizmetiyle istediğiniz saatte paketinizi teslim ederiz. Paketiniz acil olarak teslim edilecekse en kısa sürede paketinizi adrese ulaştırmış oluruz. Tam donanımlı ekibimiz Avcılar kurye alanında başarılı çalışmalarla ön plana çıkmaktadır.

İki farklı adres arasında paketlerin taşınması için kargo araçları hizmet verir. Fakat kargo araçları zaman kaybına neden olduğu için motor kuryelere duyulan ihtiyaç artmıştır. Çünkü motor kuryeler kısa sürede paket teslimi yaparak zamandan tasarruf sağlar. Günümüzde unutulan eşyalar, acil teslim edilmesi gereken evraklar, yemekler ve hediyeler olmak üzere birçok ürün moto kuryeyle taşınmaktadır. Kurye alanında hizmet veren firmamız da farklı kategorilerde pek çok ürünü taşımaktadır. Firmamızın verdiği hizmetler arasında taşınan ürünler:

  • Gıda grubunda yer alan ürünler
  • Giyim grubunda yer alan ürünler
  • Tıbbi malzemeler ve numuneler
  • Faturalar
  • Cüzdan, kart veya para
  • Kimlik, pasaport ya da ehliyet
  • Evrak, belge ya da dosya

Avcılar kurye alanında taşınan ürünler farklı özelliklerdedir. Yiyecek, içecek, giyim, aksesuar, hobi malzemeleri gibi birçok ürün rahatlıkla taşınır. Taşınan ürünün motosikletle taşıma için uygun boyutta ve ağırlıkta olması yeterlidir. Bizler motosikletle taşıma için uygun boyutta ve özelliklerde olmayan paketleri taşımıyoruz. Yanıcı ve patlayıcı maddeler, ağır ve büyük eşyalar bunlardan bazılarıdır.

Motor kuryelerin belirli bir çalışma düzeni vardır. Bizler uzun zamandır bu sektörde yer alarak kendi çalışma düzenimizi oluşturmayı başardık. Doğru ve planlı çalışarak herhangi bir aksilik yaşanmasını önlüyoruz. Firma olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Dilerseniz bulunduğunuz adrese kurye çağırabilir ve paketinizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz firmamıza gelerek paket gönderebilirsiniz. Paketlerin güvenli bir şekilde gönderilmesi için gönderici, alıcı ve iletişim bilgilerini alıyoruz.

Aynı zamanda taşıma sırasında aksilik olmasın diye paketleri kabul etmeden inceliyor, taşıma için paketin uygun olup olmadığını kontrol ediyoruz. Bu sayede taşınması uygun olmayan paketleri taşımayarak olası aksiliklerin önüne geçiyoruz. Avcılar kurye alanında dikkat ettiğimiz bir diğer konu ise müşteri bilgilendirmesi oluyor. Teslim alınan paketlerin taşıma ve teslimat sürecinden hem firmamız hem de müşterilerimiz bilgi sahibi oluyor. Böylelikle paketlerin takibi kolaylıkla yapılıyor.

Kurye fiyatları değişiyor. Fiyatların değişmesinde etkili olan temel nedenler arasında paket ağırlığı, paket ölçüleri ve mesafe yer alıyor. Avcılar üzerinde iki adres arasında mesafe arttıkça taşıma fiyatı da artış gösteriyor. Paketin ölçüleri ve ağırlığı arttıkça fiyatta artış görülüyor. Genel olarak bakıldığında ise bizler firma olarak gerçekçi fiyat listesiyle hizmet veriyoruz. Doğru ve güvenilir kurye çalışmalarımız için bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Sizler de detaylı bilgi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kurye hizmeti dağıtım sektöründe yeni ve güvenilir çözüm sunuyor. Standart bir dağıtım aracının karışık bir adrese ulaşamaması, dar ara sokaklardan geçmesinin zorluğu, trafikte akıcı bir şekilde ilerleyememesinin bilinciyle oluşturulan motor filomuz firmamızın dağıtım sektöründeki tecrübe ve istikrarıyla birleşince kurye dağıtım sektöründe ister kurumsal firmaların düzenli dağıtımı olsun ister günlük gönderim ürünleri olsun sizlere güvenilir bir hizmet sunuyor.

Her biri özenle seçilmiş, görev aldıkları pozisyon itibariyle kendilerini kanıtlamış, motor kullanımında tecrübeli ve ürün dağıtımı konularında uzun yıllar hizmet vermiş Avcılar kurye sektöründe uzman elemanlarımız sayesinde gözünüz arkada kalmadan teslim edilmesi gereken acil evrak ve belgelerinizi ve de her türden kargolanabilir paket ürünlerinizi güvenle gidecekleri yerlere teslim edebilirsiniz.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×