İçeriğe geç

Esenler Otogar Kargo

Esenler Otogar Kargo
Esenler Otogar Kargo

Türkiye’nin birçok ilinde hızlı ve kesintisiz kargo hizmeti sağlayan firmamız, Sys Kurye, Esenler otogar kargo hizmetleri ile otobüsle kargo taşımacılığı yapılmasına da olanak sağlamaktadır. İstanbul’un neresinde olursanız olun, Türkiye’nin birçok noktasına saatler içerisinde kargonuzun teslim edilmesini sağlayan bu hizmetimizle, tüm gönderileriniz güvenle taşınmaktadır.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan, sektörde deneyimli ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ve genç araç filomuzla, içinde bulunduğumuz çağa uygun hızlı ve güvenilir hizmetler veriyor, tüm gönderilerinizin hasarsız ve zamanında teslim edilmesini sağlıyoruz.

Sys Kurye bünyesinde sunduğumuz şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere haftanın her günü, günün her saati müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimizin taleplerine çözüm odaklı bir yaklaşımla, kişiye özel seçenekler sunuyoruz. Sadece şehirlerarası otobüslerle taşımacılık yapmıyor, aynı zamanda adresinizden gönderinizi teslim alıyor, varış noktasında da adrese teslimat sağlıyoruz.

Esenler otogar kargo hizmetimizi tercih eden tüm müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet sayesinde, gönderinizin içeriği ne olursa olsun, otogara kadar, uygun araçla güvenle taşıyor, otobüs ile karşı şehre en kısa sürede ulaştırıyor ve gecikmeden teslimatını sağlıyoruz.

Mesai saatleri dışında yararlanabileceğiniz nöbetçi motorlu ya da arabalı kuryelerimizle gerçekleştirdiğimiz otogara ya da otogardan yapılan taşımacılık sayesinde, bulunduğumuz yerden ayrılmadan paketinizin kargo işlemlerini başlatmanıza olanak sağlıyoruz.

Maddi boyutu ya da taşıma kuralları gereği şehirlerarası taşımacılıkta uçak ya da özel araçla gönderim yapılamayan yükleriniz için Esenler otogar kargo hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Bu hizmetimiz de Sys Kurye bünyesinde verdiğimiz tüm hizmetler gibi ekonomik ve güvenli bir çözüm olarak sizlere sunulmakta, tüm süreç memnuniyetinizi oluşturacak şekilde işletilmektedir.

İster ticari ister özel gönderileriniz için güvenle tercih edebileceğiniz Esenler otogar kargo hizmetimiz aracılığıyla;

  • Elektronik eşyalar,
  • Antika / kırılabilir ev eşyaları,
  • Kıyafet,
  • Kitap,
  • Medikal malzemeler,
  • Konserve / kuru gıda,
  • Bahçe malzemeleri gibi, kargo taşımacılık yönetmeliğinde taşınmasında kısıt bulunmayan her şeyin gönderimini sağlamaktayız.

Gönderinizin boyutu, ağırlığı, varış noktası ve sayısına bağlı olarak belirlenen ekonomik fiyatlarla, güvenilir bir iş ve çözüm ortağı olacak şekilde hizmet veriyoruz.

Hasarsız teslimat garantisinin yanı sıra tam zamanında teslimat yapıyor, günler hatta haftalar süren kargo bekleyişlerine son veriyoruz. İşinizi büyütmek ya da şehir dışında yaşayan bir yakınınıza hediye göndermek için güvenle tercih edebileceğiniz Esenler otogar kargo hizmetimizle hep daha iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Türkiye’nin 81 iline de otobüs seferlerinin düzenlendiği, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük, dünyanın 3. büyük otogarı olan Esenler otogarı, İstanbul’un yoğun nüfusunun ihtiyaçlarını karşılayacak donanıma sahip olarak hizmet vermektedir.

Bizler de firma olarak, İstanbul’dan tüm Türkiye’ye sunduğumuz yeni nesil kargo hizmetlerimizde, Esenler otogarının olanaklarından faydalanıyor ve tüm müşterilerimizin en iyi hizmeti alması için çalışıyoruz.

Otobüs ile şehirlerarası gönderim yapmak isteyen müşterilerimizin yapması gereken tek şey ise web sitemiz, çağrı merkezimiz ya da Whatsapp hattımız üzerinden taleplerini bize iletmek olacaktır. Talebinizin içeriğine göre planlayacağımız randevu ve teslimat detayları ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderinizin ulaşmasını sağlamaktayız.

Sektöre yön veren iş anlayışımız, her zaman en uygun fiyatları sunarak en hızlı teslimatı yapmayı içermektedir. Esenler otogar kargo hizmetimizde gönderinizin içeriğine, boyutuna, ağırlığına ve teslimat adresine göre fiyatlar belirlenmekte, cebinize dost ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Firma olarak müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem iş ve çözüm ortağı olduğumuz herkese en iyi fiyat seçeneklerini sunmamızı sağlamaktadır.

Esenler Otogar Kargo Hizmeti

Otogar kargo ile ürünü göndericiden alıcıya şehirlerarası otobüs ile yollama işi olduğunu söyleyebiliriz. Normal kargo firmalarından daha hızlı gidiyor ve otogara kadar motosiklet aracılığı ile dağıtım yapılıyor. Bu şekilde göndereceğiniz paketlerin içeriğinin yasal olması ile bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Bizlerde firma olarak bu sektörde hizmetler yapıyoruz. Paketin alıcıya en hızlı şekilde ulaşımı sağlanması ile tasarruf ediliyor. Paketleriniz dikkatli bir şekilde dağıtımı yapılıyor ve en hızlı şekilde alıcıya ulaştırılıyor. Esenler otogar kargo hizmetlerimizi alanında tecrübeli kadromuz ile her gün işimizi özenle yapıyoruz.

Tecrübelerimiz ve birikimlerimiz ile en hassas bir şekilde paketlerinizi muhafaza ediyor ve dağıtımlarını yapıyoruz. Her türlü paketleriniz şehirlerarası otobüsler ile sizlere ulaşmasında hızlı olması avantaj sağlıyor. İstediğiniz şehirlere göre paketlerinizi ilk otobüs seferlerine yetiştiriyor ve kısa sürede elinize geçmesini sağlıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde bizler ile irtibata geçebilir ve oto kargo hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizler paketlerinizin güvenle teslim edileceğinden emin olarak oto kargo hizmetlerinden faydalanmak istersiniz. Bizler bunu başararak tüm müşterilerimizin memnuniyetlerine ortak olmuş oluyoruz. Bu bağlamda hala daha devamlı müşteri kitlemiş ile iletişim halindeyiz ve bu şekilde sürekli memnuniyetlerimizi paylaşıyoruz. Tedarik durumlarında güvenlik önlemleri ve bu uygulamalar sayesinde birçok paketleri hasar görmeden teslim etmiş oluyoruz.

Esenler otogar kargo alanında deneyimlerimiz ve alanında uzaman kadromuz sayesinde aksaklıklar yaşamadan istenilen süreler zarfında teslimatları yapmış oluyoruz. 7/24 bu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler kaliteli hizmetler sunarak sizlere paketleriniz ulaştırmayı hedefliyoruz. Böylece en hızlı kargo teslimatlarını sağlıyor ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmış oluyoruz. Esenler otogar kargo alanında yürütmüş olduğumuz bu faaliyetlerimizden faydalanmak isteyen her müşterilerimize özenle hizmetler sunuyoruz.

Otogar kargo hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız arzu ettiğiniz adreslere teslimatlar gerçekleştiriyor. Deneyimli ve uzaman kadromuz ülkenin her bir noktasında sizlere hizmetler sunuyoruz. Hem hızlı hem de ekonomik olması ile müşterilerimizin öncelikli tercihlerinden diyebiliriz. Güven ve memnuniyeti hiçbir zaman elden bırakmayarak sorumluluklarımızı en iyi şekilde sizler için gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Görevlerimizin bilincinde olarak paketlerinize gereken özeni göstererek istenilen şehirlere gönderilerini gerçekleştiriyoruz. Kurumsal ve özel kargolarınızı tam zamanında ulaştırmak için otobüslerin ilk seferlerine yetiştiriyoruz.

Esenler otogar kargo hizmetlerimizi birçok şehre güven içerisinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimizden faydalanmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. En hızlı şekilde sizlere ulaştıracağımızı bu alanda önemli çalışmalar yapmaya devam ettiğimizi belirtmek isteriz. Esenler otogar kargo için günün her saati ve haftanın her günü bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bulunduğumuz sektör içerisinde birden fazla firmanın hizmetleri mevcuttur. Bazıları sizleri memnun etmiş olsa da ekonomik olarak bütçenize uygun olmayabiliyor. Ya da bazıları da sizler için memnuniyet oluşturmayacak hizmetler sunuyor ve bunları uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyor olabilir. Bu konuda güveneceğiniz ve ekonominize uygun bir firma bulamamış olabilirsiniz. Bizler firma olarak hem ekonomik hem de hızlı oto kargo hizmetlerimizi sunuyoruz.

Esenler otogar kargo alanında her şehre gönderilerinizi ulaştırıyor ve tasarruflu kargo hizmetlerimizden faydalanmış oluyorsunuz. Birçok kargo hizmetleri hızlı olmayabiliyor. Bizler şehirlerarası otobüsler ile ilk seferlere gönderilerinizi ulaştırarak en hızlı şekilde sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizi gereken tüm özeni gösteriyor, paketlerin güvenliğini sağlıyor ve bu hizmetlerimizi en uygun ekonomik rakamalar ile gerçekleştiriyoruz. Dilediğiniz zaman oto kargo hizmetlerimizden faydalanabilir ve istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara