İçeriğe geç

Göktürk Kurye

Göktürk Kurye
Göktürk Kurye

Göktürk kurye hizmetimiz ile fatura, sözleşme, dosya gibi çeşitli evraklar adreslerinizden teslim alınarak gönderilmesi gereken adrese teslim edilmektedir. Böylelikle de evrak gitti mi düşüncesi aklınıza gelmeden diğer işlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

İş dünyasından günlük hayata kadar her yerde evraklar, belgeler ve kolilerin içerisinde de çeşitli pek çok şey bulunmaktadır. Özellikle de yoğunluğun içerisinde bu tür şeylerin ise gönderilmesi için ise hem zaman ayırmak hem de planlı hareket edilmesi gerekmektedir. Söz konusu Eyüp Belediyesi olduğunda ise trafik ve kalabalıkta göz önüne alındığında ise çok kolay olmamaktadır. Bu açıdan düşünüldüğü zamanda lojistik bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Son yıllarda pek çok iş sektöründe ve firmalarda da lojistik çok önemli bir departman haline gelirken ekonomik olarak da hesaplamalara yansımaktadır. Pek çok kişinin bu noktada aklına çok sayıda soru gelmektedir. Bu sorulardan biri ise bir çözüm ortağı mı bulmalıyım yoksa firma içerisinde de bir çözüm bulunmalı olmaktadır.

Aslında bu sorunun yanıtı SYS Kurye’dir. Çünkü alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile bu alanda iş hayatınızda da günlük hayatınızda da planlarınızı hayat geçirebilirsiniz.

Kurye hizmeti denince ilk akla gelen firmalar arasında yer almanın mutluluğunu yaşamaktayız. Uluslararası kalite standartlarında hizmetimiz ile işlerinizde yeni bir dönem başlayacak. Zamanında teslim edilen belgelerden kolilere kadar kuryenin ne olduğu fark etmeksizin her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Kurye hizmetimiz pek çok yönden firmalara ve kişilere yardımcı olmaktadır. Hizmetimiz ise sadece sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzaktır. Firmamızı aradıktan sonra çağrı merkezimiz sizlere bazı sorular sormaktadır.

Bu sorular ise;
Kuryenin teslim alınacağı adres neresidir?
Kuryenin teslim edileceği adres neresidir?
Kurye ile bir belge mi yoksa koli mi götürüleceği gibi sorular sormaktadır.
Sonrasında ise konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Sizlerden teslim aldıktan sonra motorlu kuryelerimiz yola çıkarak adresi bulmaktadır ve sonrasında da teslim ederek bilgilendirme yapılmaktadır.

Göktürk kurye hizmetimiz ile sadece belge ya da iş için önemli olan evrakla taşınmamaktadır. Sevdiğiniz ya da sürpriz yapmak istiyorsanız da paketleriniz de kurye aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Bir doğum gününün yaklaşması ya da özel bir gün içinde hediye göndermek isteyenlerde nasıl götürsem sorusunu düşünmek yerine kurye ile göndermeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle hem daha şaşırtıcı hem de unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Bizim için her zaman güvenilir bir hizmet sunabilmek her şeyden önce gelmektedir. Bunun içinde çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Ekibimizin her bir üyesi ile aramızda yakaladığımız muhteşem uyum ve disiplinli çalışma sistemiz kalitemizin sırlarından biridir.

Kurye dendiği zaman amacımız ilk akla kalite ve sorunsuz hizmetin adresi düşüncesinin gelmesiydi. Gece gündüz demeden çalışarak bu düşünceyi gerçeğe dönüştürdük ve daha da ileriyi hedefleyerek çalışmaya devam etmekteyiz.

Lojistik ve motorlu kurye hizmetleri son yıllarda hızlı bir yükselişe geçmiştir. Hangi firma ya da hangi hizmetin tercih edilmesi konusunda ise kararsız kalınabilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalar içerisinde zamanında teslim edilmesi, hizmetin kalitesi ve sürecin nasıl yönetildiğine mutlaka bakılmalıdır.

Göktürk kurye hizmetimizde bu niteliklerin hepsini rahatlıkla bulabilirsiniz. Çözüm ortağınız için doğru tercih olan firmamız ile hedeflerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

Göktürk Kurye Hizmeti

Sektörde yılları aşkın tecrübesi ile, piyasadaki diğer işletmelere ışık tutan ve büyük bir rol modellik yapan işletmemiz motor kurye hizmetlerini İstanbul’un her noktası için sunmaya devam ediyor. Göktürk kurye süreçlerinde hız, dinamizm ve yüksek standartlı hizmet anlayışı ile rakiplerini geride bırakan işletmemiz alanında daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Günümüzün en büyük sorunlarından biri haline gelmiş olan büyükşehir trafiği, gündelik işlerin büyük oranda gecikmesine ve sekteye uğramasına neden olmaktadır. Özellikle kurumsal şirketlerin acil olarak yetiştirilmesi gereken evrakları ya da kişisel gönderilerin gecikmesi büyük oranda araç trafiği yoğunluğundan meydana gelmektedir. Biz başta Göktürk kurye süreçleri olmak üzere İstanbul içindeki pek çok noktaya hızlı ve güvenli motor kurye imkânı sağlamaktayız. Gerek kişisel gerek ise kurumsal birçok gönderinizi güvenle firmamıza teslim edebilir, birkaç saatte istenen noktaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sys Kurye ailesi olarak, her zaman günümüzün ihtiyaçlarına uygun ve yenilenebilir güncellenebilir hizmetler geliştirmeyi benimsiyoruz. İstanbul gibi yoğun nüfusa sahip olan ve araç trafiğinin her geçen gün daha büyük bir problem haline geldiği bir şehirde önemli paketlerin ulaştırılması da büyük bir ihtiyaç haline gelmiş durumdadır. Tam da bu noktada firmamızın sunmuş olduğu Göktürk kurye hizmetleri;

  • Hızlı ve güvenli bir anlayış ile teslim edilir.
  • Paket ya da kurye evinizden teslim alınır.
  • Hedef noktaya birkaç saat içinde teslimatı sağlanır.
  • Teslimat süreçlerinde, tecrübeli ve profesyonel motorlu kuryeler görev almaktadır.

Buna benzer pek çok artısı sayesinde, firmamızın sunmakta olduğu motorlu kurye hizmetleri pek çok kişi ve kurum tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de gerek bir doğum günü hediyesini, gerek ise aciliyeti bulunan herhangi bir gönderinizi teslim edebileceğiniz güvenilir bir adres arayışında iseniz, size büyük bir memnuniyetle hizmet sunacağız.

Firmamız hem sahada aktif olarak görev yapan kuryeleri hem de koordinasyonu sağlayan teknik ekibi ile son derece uyumlu ve kusursuz hizmetlere imza atmaktadır. Tarafımıza düşen her bir kurye talebi teknik ekibimiz tarafından alınmaktadır. Kurye taleplerinizde, bulunduğunuz noktaya en yakın olan kuryemiz yönlendirilmektedir. Birkaç dakika içinde sizlerden teslim alınarak ulaştırılması gereken noktaya doğru yola çıkmaktadır.

Göktürk kurye hizmet süreçlerimiz alanında profesyonel kadromuz tarafından yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak sunulmaktadır. Günün hangi saati olursa olsun hiç şüphe duymadan bizimle iletişime geçerek, almak istediğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sys Kurye ekibi olarak yılları aşkın bir süredir pek çok farklı şehir için profesyonel ve kurumsal düzeyde motorlu kurye hizmetleri sunmaya devam ediyoruz Günümüzün güncel ihtiyaçları ve siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hizmet kalitemizi geliştirme ve iyileştirme çalışmalarımız her geçen gün hızlanarak devam etmektedir. Kurye ihtiyaçlarınızda akıllara gelen ilk firma olmak için yoğun çalışmalar sürdürmeye ve sizlere daha yüksek standartlarda süreçler sunmayı sürdürüyoruz.

Sizlere kaliteli, hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmak firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Bu doğrultuda yenilikçi ve modern anlayışları esas alarak çalışmalar yapmaya, sizlere en iyi ve doğru hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Sizler de kişisel ve kurumsal anlamda tüm gönderileriniz için güvenilir bir Göktürk kurye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp