Anasayfa » Göktürk Kurye

Göktürk Kurye

Göktürk kurye hizmetimiz ile fatura, sözleşme, dosya gibi çeşitli evraklar adreslerinizden teslim alınarak gönderilmesi gereken adrese teslim edilmektedir. Böylelikle de evrak gitti mi düşüncesi aklınıza gelmeden diğer işlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

İş dünyasından günlük hayata kadar her yerde evraklar, belgeler ve kolilerin içerisinde de çeşitli pek çok şey bulunmaktadır. Özellikle de yoğunluğun içerisinde bu tür şeylerin ise gönderilmesi için ise hem zaman ayırmak hem de planlı hareket edilmesi gerekmektedir. Söz konusu Eyüp Belediyesi olduğunda ise trafik ve kalabalıkta göz önüne alındığında ise çok kolay olmamaktadır. Bu açıdan düşünüldüğü zamanda lojistik bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

Son yıllarda pek çok iş sektöründe ve firmalarda da lojistik çok önemli bir departman haline gelirken ekonomik olarak da hesaplamalara yansımaktadır. Pek çok kişinin bu noktada aklına çok sayıda soru gelmektedir. Bu sorulardan biri ise bir çözüm ortağı mı bulmalıyım yoksa firma içerisinde de bir çözüm bulunmalı olmaktadır.

Aslında bu sorunun yanıtı SYS Kurye’dir. Çünkü alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz tecrübemiz ile bu alanda iş hayatınızda da günlük hayatınızda da planlarınızı hayat geçirebilirsiniz.

Göktürk kurye hizmeti denince ilk akla gelen firmalar arasında yer almanın mutluluğunu yaşamaktayız. Uluslararası kalite standartlarında hizmetimiz ile işlerinizde yeni bir dönem başlayacak. Zamanında teslim edilen belgelerden kolilere kadar kuryenin ne olduğu fark etmeksizin her zaman destek olmaya devam edeceğiz.

Göktürk kurye hizmetimiz pek çok yönden firmalara ve kişilere yardımcı olmaktadır. Hizmetimiz ise sadece sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzaktır. Firmamızı aradıktan sonra çağrı merkezimiz sizlere bazı sorular sormaktadır.

Bu sorular ise;
Kuryenin teslim alınacağı adres neresidir?
Kuryenin teslim edileceği adres neresidir?
Kurye ile bir belge mi yoksa koli mi götürüleceği gibi sorular sormaktadır.
Sonrasında ise konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Sizlerden teslim aldıktan sonra motorlu kuryelerimiz yola çıkarak adresi bulmaktadır ve sonrasında da teslim ederek bilgilendirme yapılmaktadır.

Göktürk kurye hizmetimiz ile sadece belge ya da iş için önemli olan evrakla taşınmamaktadır. Sevdiğiniz ya da sürpriz yapmak istiyorsanız da paketleriniz de kurye aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Bir doğum gününün yaklaşması ya da özel bir gün içinde hediye göndermek isteyenlerde nasıl götürsem sorusunu düşünmek yerine kurye ile göndermeyi düşünebilirsiniz. Böylelikle hem daha şaşırtıcı hem de unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Bizim için her zaman güvenilir bir hizmet sunabilmek her şeyden önce gelmektedir. Bunun içinde çok titiz ve dikkatli bir şekilde çalışmaktayız. Ekibimizin her bir üyesi ile aramızda yakaladığımız muhteşem uyum ve disiplinli çalışma sistemiz kalitemizin sırlarından biridir.

İstanbul Kurye dendiği zaman amacımız ilk akla kalite ve sorunsuz hizmetin adresi düşüncesinin gelmesiydi. Gece gündüz demeden çalışarak bu düşünceyi gerçeğe dönüştürdük ve daha da ileriyi hedefleyerek çalışmaya devam etmekteyiz.

Lojistik ve motorlu kurye hizmetleri son yıllarda hızlı bir yükselişe geçmiştir. Hangi firma ya da hangi hizmetin tercih edilmesi konusunda ise kararsız kalınabilmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken noktalar içerisinde zamanında teslim edilmesi, hizmetin kalitesi ve sürecin nasıl yönetildiğine mutlaka bakılmalıdır.

Göktürk kurye hizmetimizde bu niteliklerin hepsini rahatlıkla bulabilirsiniz. Çözüm ortağınız için doğru tercih olan firmamız ile hedeflerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.