İçeriğe geç

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye
Sultangazi Kurye

Günümüzde özellikle e-ticaretin artmasıyla kuryelere duyulan ihtiyaç da artış gösteriyor. İnsanlar göndermek istediği ürünleri kargoyla göndereceği zaman vakit kaybı yaşıyor. Moto kurye ise zaman kaybı yaşanmadan ürünlerin taşınmasını sağlıyor. Sultangazi kurye alanında hizmet veren firmamız alanında profesyonel ekiple çalışıyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ediyor.

Moto kurye çalışmalarında zaman kaybının yaşanmaması ön planda tutuluyor. Zaman kaybının yaşanması müşteri memnuniyetini ve güvenini olumsuz etkileyeceği için ekibimiz her zaman doğru çalışma planıyla hareket ediyor.

Sultangazi kurye alanında hizmet veren ekibimiz Sultangazi İlçesi’nin detaylı yol bilgisine hakimdir. Bu sayede herhangi bir zaman aşımı olmadan paketleri taşımaktadır. Moto kuryeler birçok avantajı beraberinde getirir. Firmamız bu avantajlardan müşterilerin doğru bir şekilde faydalanması için özenle hizmet vermektedir. Değerli, acil taşınması gereken, hassas paketleri moto kuryelerle adrese gönderebilirsiniz.

Sultangazi kurye pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Motor kurye olarak adlandırılan kurye hizmetinde motorlu taşıma yapılıyor. Büyük araçlarla yapılan taşıma hizmetinde araçlar trafikte daha yavaş hareket ederken motor kuryeler trafikte daha hızlı hareket etmektedir. Trafikte hızlı hareket eden motor kuryeler alınması gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak hareket eder.

Bu sayede olması muhtemel kazaların önüne geçer. Motorlar daha hızlı hareket ettiği gibi yollarda daha rahat ilerlemektedir. Aynı zamanda motor kuryeler müşteriye özel hizmet verir. Bu sayede farklı bir adrese uğramadan doğrudan teslimat adresine ulaşır.

Sultangazi kurye alanında hizmet vermekteyiz. Sektörün önde gelen güvenilir ismi olarak çalışmalarımızı büyük bir özenle gerçekleştirmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetin avantajları Motorla taşınacak tüm ürünler taşınır, Ürünler kısa sürede adrese teslim edilir, Müşterinin istediği saatte teslimat yapılabilir, Ürünler zarar görmez. taşıma ücreti bütçe dostudur.

Motor kuryeler sayesinde belge, evrak, dosya, çiçek, pasta, kırılacak eşya gibi motorla taşınması uygun tüm eşyalar taşınır. Kısa sürede yapılan teslimat müşterinin isteği doğrultusunda istenilen saatte de yapılabilir. Ürünler zarar görmeyecek şekilde taşınır. Motor kuryeler genel olarak uygun fiyatlıdır. Zaman kaybı yaşamadan aciliyeti olan paketler firmamız ile güvenle taşınabilir.

Sultangazi Kurye seçimi yaparken küçük de olsa araştırma yapmak gerekir. Motorlu kuryeler günümüzün en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biridir. Sağladığı avantajlar sayesinde müşterilerin ilk tercihi olan motorlu kuryeler eğer doğru firma tarafından tercih edilmezse maddi zarara uğramaya neden olabilir. Motorlu kuryelerle taşıma yapılırken bazı güvenlik önlemlerinin alınması gerekir. Aynı zamanda kuryenin vaktinde ürünü teslim etmesi önemlidir. Müşteriler zaman kaybı yaşamamak adına motorlu kuryeleri tercih etmektedir.

Motorlu kurye seçimi yaparken firmanın tecrübesi, çalışma şekli değerlendirilmelidir. Güvenlik önlemleri almayan, zaman aşımına neden olan, planlı çalışmayan firmalar tercih edilmemelidir. Aynı zamanda firmada yetkili ekiple kolay iletişim kurmak gerekir. Eğer iletişim problemi varsa herhangi bir sorun karşısında müşteriler zorlanacaktır.

Kurye seçimi yaparken bu etkenler göz önünde bulundurulmalı ve değerlendirilmelidir. Doğru fiyata güvenilir hizmet almak isteyen müşteriler SYS Kurye ile iletişime geçebilir. Ekibimiz tecrübe sahibi, müşteri memnuniyetini ve güvenini ön planda tutan kişilerden oluşmaktadır. Herhangi bir hasar söz konusu olmadan paketleriniz güvenilir bir şekilde adrese taşınır.

Firmamızdan kaynaklı oluşan herhangi bir aksilik olduğunda firma olarak müşterimizin yaşadığı sorunla yakından ilgilenmekte, sorunun çözülmesi için hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizler de bulunduğunuz bölgede hızlı ve güvenilir kurye hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Sultangazi kurye ile gerek Sultangazi’deki bir noktadan başka bir noktaya taşınması gereken gerekse Sultangazi’den İstanbul’un başka bir noktasına taşınması gereken kolilerinizi, evraklarınızı, dosyalarınızı taşıyabiliyoruz. Kuryelerimiz şahıs ya da firmaların paketlerini en iyi şekilde taşımak, kişiye özel teslimat imkânı sağlamaktadır.

Sultangazi kurye uygulamalarımızın detayları tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre geliştirilmektedir. Mesela avukatınıza ulaştırmanız gereken hukuki bir belgenizi taşıyabiliriz. Ya da ihale teklif dosyanızı zamanında yerine ulaştırabiliriz. Sevdiğiniz kişiye yapacağınız hoş sürpriz için hediyenizi hiçbir zarar görmeyecek şekilde, tam istediğiniz saatte, istediğiniz adrese iletebiliriz.

Moto kuryemizde tek kıştan paketin motosikletlerle taşınabilecek ölçülerde olması ve yasa dışı bir unsur bulundurmamasıdır. Bu iki kıstasa uyduğu taktirde müşterilerimizden gelen her türlü talebi karşılayabiliriz.

SYS Kurye olarak yıllardır Sultangazi içinde taşınacak ya da İstanbul’un diğer semtlerine gidip gelecek paketleriniz için profesyonel çözümler sunuyoruz. Avantajlı dünyamızdan istifade eden müşterilerimizin her ihtiyacında değişmez adresi oluyoruz.

Sultangazi kurye uygulamamız pek çok avantajı bir arada bulundurmaktadır. Bu nedenle de geleneksel kargoların aksine çok uzun yıllardır daha fazla rağbet görmektedir. Bu noktada firmamızın sağlamış olduğu bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 • Sultangazi motor kurye uygulamalarımız hızlı teslimat garantilidir. Acil gün içinde teslim edilmesi gereken her türlü paketinizi taşıyabiliriz ve en hızlı şekilde işlemlerimizi sonlandırabiliriz. En yakından en uzağa kadar yol alabiliriz.
 • Sultangazi kurye ile geniş çalışma ağına sahibiz. Bütün teslimat süreçlerimiz güvene dayalı olmakla birlikte hem bireysel hem de kurumsal taleplerinizi karşılayabiliriz.
 • Çalışmalarımızda daima tecrübeli çalışanlar görev almaktadır. Her biri deneyimli, uzman, eğitimli, sertifikalı çalışanlarımızla çağrı merkezimizden şoförlerimize kadar her aşamada tecrübemizi deneyimlemenizi sağlıyoruz. Sürekli kendini geliştiren, yenilikleri yakından takip eden, Sultangazi ve bütün İstanbul lokasyonlarına hâkim kadromuzla fark yaratıyoruz.
 • Hizmetlerimizde her zaman ekonomik fiyatlarla dikkat çekiyoruz. Bütçe dostu fiyat politikamızdan ödün vermiyor, çeşitli kriterlere göre, operasyona özel fiyatlandırma yapıyoruz.
 • Her ne olursa olsun paketleriniz değerlidir ve bunları güvenilir ellere teslim etmeniz gerekir. Firmamız kurumsal yapısıyla güven vermekte, her zaman muhatap bulabileceğiniz, işinin arkasında duran, paketlerinize özen gösteren iş anlayışıyla aktif bulunmaktadır.
 • Kurye sektörü her geçen gün gelişmekte ve değişmektedir. Bizim ilk yola çıktığımız günle bugünün teknolojileri arasında çok büyük fark vardır. Bu yüzden daima güncel olmak, yeni nesil teknolojiler kullanmak, çağa ayak uydurmak gerekir. Bizler bunu fazlasıyla yapabiliyoruz.

Sultangazi kurye alanında herkesin ihtiyacı farklı farklı olabilmektedir. Bu nedenle bizler alternatif motor kurye çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Kurye çeşitlerimizin her birisinin teslimat süreleri değişmekte, taşıma teknikleri arasında ufak farklılıklar olabilmektedir. Fakat kalite, güvenilirlik ve fiyat konusunda her biri SYS Kurye kalitesini barındırmaktadır.

Sultangazi normal moto kurye, Sultangazi hızlı moto kurye, Sultangazi acil moto kurye gibi uygulamalarımız mesai saatleri içinde Sultangazi mahallelerinde ve İstanbul’un diğer mahalleleri arasındaki taşıma ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Paket teslimlerimiz 45 ila 180 dakika arasında değişmektedir.

Sultangazi gece moto kurye uygulamamızla ise mesai saatleri dışında taşıma yapılmakta, akşamları ve geceleri dahil 7/24 kurye desteği sunulmaktadır.

Sultangazi kurye fiyatları paketlerin alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye, paketlerinizin ölçülerine ve tercih edilen moto kurye çeşidine göre değişmektedir. Teslimat süresi kısaldıkça ve mesafe arttıkça fiyat artışı olmakta, firmamız daima en uygun fiyatlarla sektörde öne çıkmaktadır.

Sultangazi Kurye Hizmeti

Dünya üzerinde ortaya çıkan yeni gelişmeler ülkemiz sınırları içinde yer alan  oluşumları da tetiklemiştir. Burada sözü edilmekte olan gelişmeler kişi hayatının kolaylaşmasını sağlayacak olan ve olumlu yönde tezahür eden yeniliklerden meydana gelmektedir.

Gündelik yaşantı üzerinde büyük bir tesire sahip olan kurye taşıma hizmetleri de bunlardan bir tanesidir. Sultangazi kurye olarak ürün taşıma hizmetlerinde teşekkül eden hiçbir gelişmeyi gözden kaçırmıyoruz . Tüm faaliyetlerimizi daha modern bir hale sokmak için gereken tüm ayarlamaları yapmayı ihmal etmiyoruz. Böylece sizlerin önüne her özelliğiyle göz kamaştıran bir kurye taşıma hizmetlerimizi çıkarmayası başarıyoruz.

Sultangazi kurye olarak sizlerin beklentilerini en doğru şekilde ölçerek bu hususa bağlı bir kargo dağıtım hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Çok küçük bir ihtimal dahi olsa faaliyetlerimizle alakalı herhangi bir sorun başınıza geldiğinde vakit kaybetmeden bizimle irtibata geçebilir ve sizlere daha iyi hizmet sunmak için her zaman hazır bir şekilde beklemeye devam eden teknik personelimizin bu alandaki engin bilgilerinden fayda sağlayabilirsiniz.

Hızlı bir hizmet almak herkesin beklentileri arasından en başı çeker. Motor kurye etkinlikleri de kendi içinde hız faktörünün ön plana çıktığı faaliyetlerdir. Firma olarak sektör içinde diğer rakiplerimize nazaran en hızlı faaliyeti yerine getirmenin yollarını aramaya devam ederek süratli bir şekilde sizlere sunduğumuz faaliyetlerden yarar görmenizi sağlıyoruz.

Hızlı olmak genel manada vakit kazandıran bir eylem olduğu için insanlar tarafından tercih edilir. Motorlu kurye faaliyetleri de hız beklentisinin en yoğun olduğu alanların başında ilk sırayı çeker. Sultangazi kurye olarak hız olgusunun öneminin farkına vararak hizmetlerimize çeki düzen veriyoruz.

 Belirli bir plan dahilinde oluşturduğumuz hedefleri sizlerle paylaşarak bizi tercih etmeniz için bir alan bırakıyor ve süratli kurye faaliyetlerimizle kendimizi her seferinde bir kez daha hatırlatıyoruz.

Günümüzde ulaşım ağlarında tezahür eden gelişmeler birtakım yenilikleri de beraberinde getirmiştir. Bu yeniliklerden birisi de firmamızın temel çalışma sahasını oluşturan ürün taşıma faaliyetleridir.

Özellikle yaşadığımız dönem içinde şehirler arası yolculuk yapmak artık olduğundan daha kolay hale gelmiş ve ulaşım teknolojisinde şekillenen yeni durumlarla beraber ürün dağıtım faaliyetleriyle ilgili pek çok gelişme gün yüzüne çıkmaya başlamıştır.

Sultangazi kurye olarak şehirler arası ürün taşıma hizmetlerinde dahi yanı başınızda olmaya devam ediyoruz. Sizlerin tüm ihtiyaçlarına yönelik meydana getirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde iki farklı kent arasındaki hizmet zincirini genişletmeyi amaçlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda yapmış olduğumuz ilk icraat ise daha hizmete başlamadan evvel ürün envanterimiz içine aldığımız araçlardır.

Firma olarak sahibi olduğumuz geniş hizmet ağımızla daha fazla düşünmenizin önüne geçiyor ve motor kurye alanında sunduğumuz eşsiz performansımıza devam ediyoruz. Firmamız içinde ürün dağıtımı için muhafaza edilen pek çok araç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu araçlar şunlardan meydana gelmektedir:

 • Motor
 • Otobüs
 • Uçak.

Günümüzde artan kurye taşıma faaliyetleriyle beraber bu alanda yer alan hizmetlerin en temel özellikleri merak konusu olmuştur. Buna göre Sultangazi kurye olarak ürün dağıtım faaliyetlerinin esas nitelikleri şu şekilde açıklanabilir:

 • Firmamız güvenilir olması sebebiyle kendine başvuran kişinin ya da kurumun ilgisini çekmeyi başarmıştır.
 • Aynı zamanda Sultangazi kurye olarak farklı hizmet olanaklarımız sayesinde pek çok kişinin yardımına yetişme imkanı buluyoruz.
 • Bir noktadan bir noktaya ürün taşımanın ne kadar kolay olduğunu farklı yollarla ispat etmeyi başarıyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara