İçeriğe geç

Çatalca Kurye

Çatalca Kurye
Çatalca Kurye

Acil ve güvenli bir şekilde gönderilmesi gereken paketlerinizi trafik sorununu düşünmeden son model araçlarımızla sağladığımız Çatalca kurye hizmetimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde ulaştırma imkânı sunuyoruz. Vaktinde yetişmeniz gereken bir toplantı veya randevunuz olduğunda moto taksi hizmetimiz ile trafiğe takılmadan ve güvenilir bir şekilde gideceğiniz adrese ulaşmanızı ve saatler alan trafik işkencesinden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Trafik, büyük ve nüfus yoğunluğunun fazla olduğu illerde tartışılmaz bir sorun haline gelmiştir. Kişisel araç sayısının nüfus artışına bağlı olarak artması ve toplu taşıma kullanımının tercih edilmemesiyle büyümeye devam eden bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde işe gidiş ve işten çıkış saatlerinde tam bir çileye dönüşen bu durum araç içinde saatlerin kaybedilmesine sebep olmaktadır.

Gönderilmesi aciliyet gerektiren paketler, vaktinde ulaşılması gereken randevu ve toplantılar gibi uzayan bir liste yapıldığında bu sorunun ne kadar ciddi boyutlara ulaştığı daha net görülecektir. Hayati öneme sahip ilaçların eczaneler ve hastanelere zamanında ulaştırılabilmesi de trafik sorunu nedeniyle ciddi problem meydana getirmektedir.

Trafik sorununa alt yapı hizmetlerine verilen önemi arttırarak, çevre yollar tasarlayarak ve toplu taşıma hizmetlerinin kalitesini iyileştirerek çözüm getirilmeye çalışılsa da sorun her geçen gün katlanarak devam etmektedir. İstanbul Kurye hizmetlerimiz ile giderek artan bu soruna jet hızıyla bir çözüm getiriyoruz. Kaliteli ve son model araçlarımız, işinin önemini bilen donanımlı personellerimiz ve kurumsal firma misyonumuz ile 7/24 her ihtiyaca çözüm getirebilecek kurye hizmeti sağlıyoruz.

Acil ilaç kurye hizmetimiz ile eczane ve hastanelerde oluşabilecek ilaç ihtiyaçları için trafiğe takılmadan zamanında ulaştıracak bir çözüm sağlıyoruz. Yenilikçi çözüm arayışlarımız ve ulaşım/ ulaştırma konularında, mevcut ve ileride oluşabilecek tüm sorunlara çözüm getirebilmek için yola çıktık ve o yolda ilerlemeye devam ediyoruz.

7/24 hizmet seçeneği her durumda firmamızın tercih edilebilir bir firma olmasını sağlamaktadır. Her tür ihtiyaca cevap verebilmeyi amaç edinen firmamız Çatalca Kurye hizmetlerinde güvenilir ve işine saygısı olan personeli, hızlı ve son model araçları ile sektörde öncü firma olmaya devam etmektedir.

Çatalca Kurye Hizmeti

Trafik ne kadar yoğun olursa olsun trafiğe takılmadan veya yoğunluğu aldırmadan devam edebilme özelliği sayesinde Çatalca kurye hizmeti genelde nüfusun yoğun olduğu şehirlerde tercih edilmektedir.

Kocaeli gibi büyük şehirlerde yoğun trafik, kazalar ve benzeri durumlar gönderinizin gecikmesine sebep olabilir. Bu noktada ise biz Çatalca ilçe sınırları içinde trafiğe takılmadan hızlı bir biçimde hareket ederek sizlere gönderilerinizin hızlı bir biçimde ulaşmasını sağlamaktayız. Özellikle Kocaeli içerisindeki yoğun trafik sebebi ile birçok insan bizleri tercih etmektedir. Bunun nedeni genel olarak trafiğin yoğun olması ve motosikletlerin bu trafikten etkilenmeyen hızlı bir ulaşım aracı olmasıdır.

Biz sizler için önemli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz. Bunlar başlıca iş evrakları, eşya gönderimleri, kargo teslimatları ve acil teslimatlar gibi hızlı teslim edilmesi gereken eşyalardır. Bazen bir hastaneye acil bir organ nakil işlemi yapılırken bazen ise sevdiğinize gönderdiğiniz özel bir hediyeyi sizler için teslim etmekteyiz.

Trafik içerisinde çokça görebileceğiniz motosiklet sürücüleri genelde motor üzerinde çalışan insanlardır. Bunlar genelde yemek taşımakla görevlidirler. Bunların dışında ise trafikle uğraşmayı sevmeyen ve motosiklet kullanmayı seven insanlar olduğu da bir gerçektir. Motosiklet bir insanın girebileceği noktadan rahatlıkla geçmesi sebebi ile çokça tercih edilen bir ulaşım aracıdır. Dar sokakları aldırmadan, trafik yoğunluğuna takılmadan, dağlara dahi tırmana bilen ve insanın her noktaya gitmesini rahat bir biçimde sağlayan motosikletler bu sebeple tercih edilmektedir. Ancak tehlikeli ve iki adet tekerleğinin olası sebebi ile birçok insan tarafından da sevilmemektedir. Kaza riski en fazla olan motosikletler; sağlam bir eğitim, tecrübe ve bilgisizce kullanılmaması gereken bir araçtır. Bu sebeple iyi bir eğitim almış motorcular ve sağlam ekipmanlara sahip motorcular her zaman daha çok tercih edilmektedir.

İstanbul gibi kalabalık, büyük ve trafiği her zaman yoğun olan bir ilde bir noktadan farklı bir noktaya gitmek oldukça zahmetli ve uzun zaman alan bir hal almıştır. Çatalca İstanbul’a pek de yakın olmayan bir ilçedir. Eğer İstanbul ile Çatalca arasında bir eşya götürmek gerekirse tüm gününüzü harcayarak bu işi halledebilirsiniz. Ama bununla birlikte bu iş için harcayacak zamanınız yoksa bizler firma olarak sizler için talebinizi gerçekleştirebiliriz.

Müşterilerimiz bizlere çağrı merkezimiz üzerinden ulaştığında kuryelerimiz müşterilerimizin adresine ulaşarak gönderiyi alır ve alıcıya teslim eder. Müşterilerimiz gönül rahatlığı ile eşyalarınıza zarar gelmeyeceğinden emin olarak, zamanında teslimatı sağlanacağını bilerek farklı işleriyle meşgul olurlar. Çatalca kurye müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Bu nedenle titizlikle çalışmalarına devam eder, bir yandan da kaliteli hizmet sunmaya özen gösterir.

Çatalca kurye ile tamamladığımız başarılı hizmetlerimizle müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Kuryemiz her saat yani 7/24 hizmet vermektedir. Ekip arkadaşlarımız her türlü aracı kullanmak için gereken eğitimleri almış, yeterli bilgi birikimine sahip, tecrübeli ve profesyonel kişilerdir. En önemlisi yollar konusunda çok bilgilidirler. Nerde trafik daha yoğundur, hangi yol daha kısadır gibi bilgilere sahiptirler. Müşterilerimizin gönderilerini hem güven içinde taşımalarını sağlıyoruz hem de en uygun fiyatlardan yararlanmalarını sağlıyoruz. Kuryelerde kullanılan araçlarımın tamamı yeni, gerekli donanıma sahip araçlardır.

Çatalca kurye ile eşyalarınız en kaliteli şekilde, en hızlı ve güvenli şekilde taşınmaktadır. Taşıma süreçlerimiz kargo firmalarından farklı işlemektedir. Kargo firmalarında benzer yere gidecek olan kargoların hepsi aynı araçta aynı yere götürülür, orda bir şubeye teslime edilir ve personeller yine aynı civara teslim edilecek gönderileri aynı araçla dağıtırlar. Firmamızda gönderilerin her biri ayrı ayrı gideceği yere gönderici adresinden alan kurye tarafından taşınmaktadır. Yolda eşyalar herhangi bir noktaya bırakılmaz, farklı personele verilmez. Gönderiyi alan personel alıcı adresine gönderiyi teslim eder.

7/24 çalışan ekip arkadaşlarımız sabahın çok erken saatlerinde ya da gecenin geç saatleri de dâhil olmak üzere her zaman taşımaya hazır beklemektedirler. Gönderilerinizin durumu hakkında da yine istediğiniz zaman diliminde müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çatalca kurye, müşterilerimizin gönderilerinin alıcı adresine zarar görmeden taşımaları konusunda gerekli garantiyi vermektedir. Önemli ve özel eşyalar, hediyeler, yemek siparişleri ve diğer tüm gönderiler hava koşullarından etkilenmeden herhangi bir zarar görmeden taşınırlar. Araçlarımız hava koşullarına göre gerekli donanıma sahiptir.

Kargo firmalarında gönderiler çok fazla araç ve personel değişikliği yaşandığından dolayı zarar görme ihtimalleri fazladır. Mesai saatleri dışında olan gönderiler ertesi günü beklemek durumundadır. Ancak Çatalca kurye her saat çalıştığı için gönderiler ne ertesi güne kalır, ne de el değişikliği olduğu için zarar görür.

Çatalca kurye hizmette kalite prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir. Araçlarımız yeni ve tüm teknolojik donanıma sahiptir. Çalışanlarımız yenilenen gelişen her konuda eğitim almaktadırlar. Firmamızda tam bir ekip çalışması ruhu bulunmaktadır. Araç takip cihazlarımızla izlenen kuryelerimize trafiği olmayan uygun yollar için her saat diliminde bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Gönderinin türü kuryeye zarar verecek nitelikte içerik barındırıyorsa firma olarak taşımacılığını yapmamaktayız. İçeriği açıldığında zararlı bir madde çıkmışsa da bu durumdan firmamız sorumlu değildir, bu konuda ilk gönderici adresinde doldurulan formda ilgili bilgiler bulunmaktadır. Gönderici bu maddeleri kabul ettiğini belirterek formu imzalamaktadır.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp