Anasayfa » Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye

Fatih, Eyüpsultan, Bayrampaşa, Esenler, Güngören ve Bakırköy ilçeleri ile komşu olan Zeytinburnu kurye kullanımında en yoğun gerçekleştiği ilçelerden biridir. Nüfusları yüksek ve sanayi ve ticaretin yoğun olarak gerçekleştiği ilçelerle komşu olmasının yanında doğu- batı yönünde ilerlemek isteyenlerinde uğradıkları Zeytinburnu Belediyesi ilçesi yoğunluğu ile tanınan İstanbul trafiğinin bir ispatı gibidir. Bundan dolayı motosiklet kullanımının yaygın olduğu Zeytinburnu kurye ihtiyacı konusunda da diğer ilçelerin önünde yer almaktadır.

2000 yıldan fazla bir süredir önemli bir kültür ve ticaret merkezi olan İstanbul’un ilçelerinden biri olan Zeytinburnu, cumhuriyetin ilanından sonra artan nüfusla beraber hızlı bir gelişme evresine girmiştir. Şehrin surları dışında kalması sebebiyle, şehre çok yakın olsa da uzun süre çok fazla gelişmeyen ilçe, günümüzde şehrin en önemli ve tanınan bölgelerinden biridir.

Geçmiş zamanda dericilik faaliyetleriyle tanınan ilçenin zamanla gelişmesiyle üretim tesisleri başka yerlere taşınmıştır ve üretim tesislerinin yerlerini büyük şirketlerin merkezleri ve bölge temsilcilikleri almıştır. Günümüzde Zeytinburnu ülkemizde üniversite mezunu çalışan oranının en yüksek olduğu ilçelerden biridir. Bu durum Zeytinburnu’nda iş hayatının ne kadar hızlı aktığının bir diğer göstergesidir.

Teknolojinin de yardımıyla büyük bir ivme ile hızlanan iş dünyasında şirketler kendi ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerini memnun edebilmek adına kendi işleyişlerini de hata payını ve öngörülemeyen durumları da azaltarak hızlandırmak istemektedirler. Zamanla gelişen iletişim imkanları birçok bilgiyi kişiler ve kurumlar arasında hızlıca gönderme olanağı sunsa da fiziki olarak teslim edilmesi gereken bilgilerin ve paketlerin varlığı hala sürmektedir ve bunların önemleri gittikçe artmaktadır. Özellikle dijital veri ile yerine konamayan bu evraklar ve üzerlerindeki bilgiler hem ticari hem ekonomik olarak kişilere ve şirketlere önemli maliyetler getirebilmektedir.

Başta ıslak imzalı evraklar olmak üzere, gümrük evrakları, kimlikler, numuneler ve acil siparişler, adli evraklar olmak üzere, birçok evrak ve paket, internetle gönderilememektedir. Kargo ve posta gibi alternatiflerin çok yavaş olması, şirketlerin bu tür acil işler için kendi personel ve araçlarına sahip olması çok masraflı olduğundan dolayı Zeytinburnu kurye isteklerinin en yoğun iletildiği ilçelerden biri haline gelmiştir. Bu nedenlerin yanında Zeytinburnu’nun trafik bakımında yoğun yapısı da önemli bir etkendir.

Biz müşterilerimizin taşıma ihtiyaçlarını en güvenli ve hızlı biçimde gerçekleştirmek amacıyla Avrupa Yakası Kurye ihtiyacı olan bütün şirket ve bireylerin hizmetindeyiz. Müşterilerimizin evrak paketlerini hem kuryelik hem de motosiklet sürme konusunda tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla karşılamak adına bir telefon uzaktayız.

SYS Kurye olarak önceliklerimiz her zaman önce çalışanlarımız ve trafikte bulunan diğer insanların sağlıklarıdır. Zeytinburnu kurye alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken de ilk önceliklerimiz bunlar olmaktadır. İstanbul Kurye ihtiyaçlarınız veya hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan her türlü soru için Call Center numaramızı arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kurye işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya merakınızı giderebilirsiniz.

Lütfen kurye istemeden önce aşağıdaki şartları gözden geçiriniz; Hiçbir biçimde bulundurulması, taşınması ve kullanılması yasak olan maddelerin, silahların, bilgi ve belgelerin taşınması yapılmamaktadır, Paket içeriği ile ilgili hata bilgi verilmesi neticesinde oluşabilecek sonuçlardan, paketi teslim eden kişi mesuldür, Özel korumalı kabında olsa dahi, kuryenin ve trafikte çevresinde bulunabilecek insanların sağlıklarını tehdit edebilecek radyoaktif, kimyasal, biyolojik maddelerin taşınması yapılmamaktadır.

Taşınacak olan paketinizin sigortalanması, büyüklük ve ağırlık olarak büyük sayılabilecek paketlerin taşınmasıyla ilgili Call Center numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.