İçeriğe geç

Zeytinburnu Kurye

Fatih, Eyüpsultan, Bayrampaşa, Esenler, Güngören ve Bakırköy ilçeleri ile komşu olan Zeytinburnu kurye kullanımında en yoğun gerçekleştiği ilçelerden biridir. Nüfusları yüksek ve sanayi ve ticaretin yoğun olarak gerçekleştiği ilçelerle komşu olmasının yanında doğu- batı yönünde ilerlemek isteyenlerinde uğradıkları Zeytinburnu ilçesi yoğunluğu ile tanınan İstanbul trafiğinin bir ispatı gibidir. Bundan dolayı motosiklet kullanımının yaygın olduğu Zeytinburnu kurye ihtiyacı konusunda da diğer ilçelerin önünde yer almaktadır.

2000 yıldan fazla bir süredir önemli bir kültür ve ticaret merkezi olan İstanbul’un ilçelerinden biri olan Zeytinburnu, cumhuriyetin ilanından sonra artan nüfusla beraber hızlı bir gelişme evresine girmiştir. Şehrin surları dışında kalması sebebiyle, şehre çok yakın olsa da uzun süre çok fazla gelişmeyen ilçe, günümüzde şehrin en önemli ve tanınan bölgelerinden biridir.

Geçmiş zamanda dericilik faaliyetleriyle tanınan ilçenin zamanla gelişmesiyle üretim tesisleri başka yerlere taşınmıştır ve üretim tesislerinin yerlerini büyük şirketlerin merkezleri ve bölge temsilcilikleri almıştır. Günümüzde Zeytinburnu ülkemizde üniversite mezunu çalışan oranının en yüksek olduğu ilçelerden biridir. Bu durum Zeytinburnu’nda iş hayatının ne kadar hızlı aktığının bir diğer göstergesidir.

Teknolojinin de yardımıyla büyük bir ivme ile hızlanan iş dünyasında şirketler kendi ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerini memnun edebilmek adına kendi işleyişlerini de hata payını ve öngörülemeyen durumları da azaltarak hızlandırmak istemektedirler. Zamanla gelişen iletişim imkanları birçok bilgiyi kişiler ve kurumlar arasında hızlıca gönderme olanağı sunsa da fiziki olarak teslim edilmesi gereken bilgilerin ve paketlerin varlığı hala sürmektedir ve bunların önemleri gittikçe artmaktadır. Özellikle dijital veri ile yerine konamayan bu evraklar ve üzerlerindeki bilgiler hem ticari hem ekonomik olarak kişilere ve şirketlere önemli maliyetler getirebilmektedir.

Başta ıslak imzalı evraklar olmak üzere, gümrük evrakları, kimlikler, numuneler ve acil siparişler, adli evraklar olmak üzere, birçok evrak ve paket, internetle gönderilememektedir. Kargo ve posta gibi alternatiflerin çok yavaş olması, şirketlerin bu tür acil işler için kendi personel ve araçlarına sahip olması çok masraflı olduğundan dolayı İstanbul Kurye isteklerinin en yoğun iletildiği ilçelerden biri haline gelmiştir. Bu nedenlerin yanında Zeytinburnu’nun trafik bakımında yoğun yapısı da önemli bir etkendir.

Biz müşterilerimizin taşıma ihtiyaçlarını en güvenli ve hızlı biçimde gerçekleştirmek amacıyla Zeytinburnu Kurye ihtiyacı olan bütün şirket ve bireylerin hizmetindeyiz. Müşterilerimizin evrak paketlerini hem kuryelik hem de motosiklet sürme konusunda tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla karşılamak adına bir telefon uzaktayız.

SYS Kurye olarak önceliklerimiz her zaman önce çalışanlarımız ve trafikte bulunan diğer insanların sağlıklarıdır. Zeytinburnu kurye alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken de ilk önceliklerimiz bunlar olmaktadır. Kurye ihtiyaçlarınız veya hizmetlerimizle ilgili aklınıza takılan her türlü soru için Call Center numaramızı arayabilir, müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kurye işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya merakınızı giderebilirsiniz.

Lütfen kurye istemeden önce aşağıdaki şartları gözden geçiriniz; Hiçbir biçimde bulundurulması, taşınması ve kullanılması yasak olan maddelerin, silahların, bilgi ve belgelerin taşınması yapılmamaktadır, Paket içeriği ile ilgili hata bilgi verilmesi neticesinde oluşabilecek sonuçlardan, paketi teslim eden kişi mesuldür, Özel korumalı kabında olsa dahi, kuryenin ve trafikte çevresinde bulunabilecek insanların sağlıklarını tehdit edebilecek radyoaktif, kimyasal, biyolojik maddelerin taşınması yapılmamaktadır.

Taşınacak olan paketinizin sigortalanması, büyüklük ve ağırlık olarak büyük sayılabilecek paketlerin taşınmasıyla ilgili Call Center numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Zeytinburnu Moto Kurye

Modern şehir hayatının bir getirisi haline gelmiş olan hızlı yaşam tarzı günümüzde birçok meseleye yön veren önemli faktörlerden biri haline gelmiştir. İstanbul gibi büyük metropollerde zaman, hem iş dünyasında hem de kişilerin özel işlerini halletme noktasında kritik bir role bürünmüştür. Yaşadığımız hayatın bir getirisi haline gelmiş olan bu durumlar ise, özellikle büyük şehirlerde motorlu ve hızlı kurye ihtiyacını doğurmuştur.

Biz Sys Kurye ekibi olarak, İstanbul Zeytinburnu moto kurye hizmetleri başta olmak üzere, pek çok alanda hizmet sunuyoruz. 2013 yılından bu yana devam ettirdiğimiz, günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak devamlı güncellemekte olduğumuz motorlu kurye hizmetlerimizden memnun olacağınızdan yana hiç şüphemiz yok. Sizler de hem kurumsal, hem de kişisel gönderileriniz için Zeytinburnu moto kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Zeytinburnu Motor Kurye

Firmamız, faaliyet göstermekte olduğu motorlu kuryecilik sektöründe belli başlı standartlardan ödün vermeyerek hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sys Kurye ekibi olarak benimsediğimiz ilkelerin başında;

  • Güvenli taşıma anlayışı
  • Güler yüzlü hizmet
  • Deneyimli ve profesyonel ekip
  • Geniş hizmet yelpazesi
  • Dakikalar içinde teslimat olanağı

gibi bizi diğer firmalardan farklı kılan ayrıntılar yer almaktadır. Bu ilkeler kapsamında sürdürdüğümüz Zeytinburnu motor kurye hizmetlerimizde alanında deneyimli kurye arkadaşlarımız görev almaktadır. Firmamıza yaptığınız her bir kurye talebi akabinde, teknik ekibimiz bulunduğunuz noktaya en yakın olan kuryeyi yönlendirmektedir. Ekip arkadaşlarımız sizlerden almış oldukları paketleri, talep ettiğiniz noktaya mümkün olan en kısa süre zarfında güvenli ve sağlam bir şekilde teslim etmektedir.

Tempolu hayat koşturmacasında yapmamız gereken birçok önemli şeyi ertelemek zorunda kalabiliriz. Özellikle çalışmakta olduğunuz kurum ile ilgili evrak işleri, sevdiklerinizin doğum günü için hediye ya da çiçek göndermek gibi ayrıntıları atlamak oldukça normal karşılanabilecek durumlar arasındadır. Biz Sys Kurye ailesi olarak, İstanbul Zeytinburnu motor kurye hizmetleri kapsamında;

  • Çiçek ve hediye gönderimi
  • Fatura, irsaliye vb. gönderimi
  • Koli, küçük ya da büyük paket gönderimi
  • Kişisel ve kurumsal diğer tüm gönderiler

gibi aklınıza gelebilecek geniş bir yelpazede hizmet anlayışını benimsiyoruz. Kişisel ve kurumsal tüm kurye ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz adres olan firmamız, Zeytinburnu motor kurye hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir.

Zeytinburnu Motorlu Kurye

Standart kargo ve paket gönderileri, günümüzde her ne kadar aynı gün içinde teslimat olanağı sağlasa da, bu süre farklı değişkenlere bağlı olarak uzayabilmektedir. Bu duruma sebep olan en temel neden ise, teslimat güzergahının tek bir kişi için değil, birden çok müşteri için düzenlenerek paket teslimatı yapılmasıdır. Biz sizlere sunmuş olduğumuz Zeytinburnu motorlu kurye hizmet süreçlerini yalnızca sizler için özel olarak koordine etmekteyiz.

Firmamızdan hizmet talebinde bulunan her bir müşterimiz, verdiğimiz hizmetlerde hız ilkesinden ödün vermeden ilerlediğimizi bilmektedir. Aynı zamanda, ekip arkadaşlarımız ile irtibata geçerek kurye talep ettiğiniz durumlarda teslimat süreci ve güzergahı yalnızca sizlere özel olarak planlanır. Bu sayede paketlerinizin ya da diğer gönderilerinizin sağlam ve zamanında istenen noktaya ulaşmasını garanti altına alıyor ve maksimum müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Sizler de Zeytinburnu kurye hizmeti için her türlü gönderinizi gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hizmet süreci hakkında daha detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan her türlü soruya yanıt bulabilmek için ekip arkadaşlarımız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×