Anasayfa » Altunizade Kurye

Altunizade Kurye

Biliyorsunuz ki herkes zaman zaman internetten veya telefon aracılığıyla ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürün siparişi veriyor. Kimi zaman gıda maddeleri, kimi zaman teknolojik ürünler, kimi zaman çiçek gibi hassas hediyelik eşyalar… Bazı zamanlar ise insanların belli sebeplerden dolayı bazı ürünleri veya yazıları-evrakları karşı tarafa göndermeleri gerekebiliyor. Günümüz zamanında bu bahsettiğimiz şeyler neredeyse herkesin olmazsa olmazıdır. Bildiğiniz gibi tüm bu ürünlerin A noktasından B noktasına varabilmesi için kuryeler görevlendiriliyor, ancak bazen teslim alınan kargolar eğer kırılgan ve kolay hasar gören bir şey ise alıcıların eline hiç memnun olmayacakları bir biçimde ulaşıyor. Bu hem gönderici hem de alıcı tarafından hiç de hoş karşılanan bir şey değil. İki taraf da aynı şekilde hayal kırıklığına uğruyor. Üstelik İstanbul’daki trafik yoğunluğu bunu daha da olası hale getiriyor. Ve bir artı olarak da kargoların teslimatı şehir içinde bile olsa çok uzun zaman alabiliyor. Bazen ise birtakım özel evrakların acil bir şekilde gönderilmesi gerekmesine rağmen müşteriler zaman konusunda büyük sorunlar çekebiliyor.  İşte burada Altunizade kurye devreye giriyor. Önemli ve hassas ürünleri hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştırmanın güvenli yollarından biri…

Altunizade kurye, kargo teslim etmekle sorumlu elemanların ürünleri motosiklet vasıtasıyla ulaştırdığı, verimli bir kurye çeşididir. Kurye kargoyu mümkün olan en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Ulaşım motosiklet ile gerçekleştirildiği için Üsküdar Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğin aşırı derecede yoğun olduğu yerlerde bile kargo hızlı, güvenli ve özenli bir şekilde ulaştırılır.

Özellikle çiçek, yiyecek ve de özel evraklar gibi kolayca zarar görecek ve önemli olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi sağ salim ve hızlı teslim ediyoruz. Günümüzde gittikçe artan internetten sipariş oranı ve zaten çekilmez olan İstanbul trafiği, Altunizade kurye servisini teslimat alanında olmazsa olmaz hale getirmiştir. Görevlendirilen moto kuryeler, teslim edilen kargoyu güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırdığı zaman hem alıcı hem de gönderici hizmetten memnun kalıyor. Bu yüzden bu hizmetin özellikle günümüz şartlarında gerçekten önemli ve faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin; bilgisayar, tablet, telefon gibi iletişim araçlarının en gelişmiş modeline sahip olsak dahi onlar aracılığıyla gönderilmesi mümkün olmayan gönderilerimiz illa ki olacaktır. Öğrencinizin unuttuğu teslim zamanı gelmiş bir ödev, avukatınıza süratle ulaşması gereken mahkeme evrakı, şirketiniz için vaktinde ulaşması önem arz eden ihale dosyası, hastanıza çok acil verilmesi gereken hayati değer taşıyan bir ilaç, evden çıkarken almayı unuttuğunuz iş yerinizin anahtarı vb. gibi pek çok durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Kargo şirketleriyle göndermeye çalıştığınız zaman en iyi ihtimalle 24 saat içerisinde ulaşmasını istediğiniz adrese varacağı, aşikar olan bir gerçektir. Bu tarz olaylarla karşılaştığımız zaman, süratle ulaşması gereken gönderilerimizin Altunizade kurye aracılığıyla taşınması en iyi alternatif olarak karşımıza çıkar.

SYS Kurye kurulduğu ilk günden itibaren, İstanbul’un en profesyonel ve donanımlı ekibi olma iddiasıyla yola çıkmış; sektörde kısa sürede uzmanlığıyla adını duyurmayı başarmıştır. Günün hangi saati olursa olsun; yağmur, kar, çamur demeden özveri ile çalışan Altunizade kurye kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yedi gün 24 saat firmamıza ait telefon ve mail adresi vasıtasıyla bizlere ulaşarak, kafanıza takılan soruları sorabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygun fiyat kaliteli hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, beklentilerinizi en üst seviyede karşılamayı taahhüt etmektedir. Müşterilerimizle aramızda yapılan her türlü işlem kayıt altına alarak belgelendirilir ve süreç tamamlandıktan sonra bile size hesap sorma hakkı tanınması sağlanır. İstanbul Kurye gönderilerinizin en sağlıklı biçimde taşınması için araç ve ekipmanlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. İşinde uzman personelimiz tarafından navigasyon kullanılarak, belirttiğiniz en çetrefilli adreslere bile mümkün olan en kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz anda emanetiniz emin ellerde prensibiyle hareket eden işinin ehli Altunizade kurye ekibimiz bir telefon mesafesiyle hizmetinizde. Acil ulaşması gereken gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.