İçeriğe geç

Altunizade Kurye

Altunizade Kurye
Altunizade Kurye

İstanbul’un Asya yakasında yer alan Üsküdar ilçesinde bulunan Altunizade bölgesi için markamız da bu noktada oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde teknik hizmet standartları ile öne çıkmaktadır. Altunizade kurye çalışmalarında en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan firmamız, oldukça geniş kapsamlı ve zengin içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Kurye işleri kapsamında oldukça nitelikli seviyede çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Kurye işletmemiz, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Modern çağımızda oldukça önemli bir noktada kendisine yer bulan profesyonel kurye hizmetleri, pek çok farklı temel sektörler ve iş dalları için de oldukça kritik bir konumda yer almaktadır. Birçok farklı tarz ve çeşitteki hizmetleri ile öne çıkmakta olan profesyonel kurye markaları da bu noktada oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir.

Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça ciddi bir popülariteye sahip olan genel kurye çalışmaları, özellikle ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul bünyesinde de kullanıma sunulmaktadır.

Biliyorsunuz ki herkes zaman zaman internetten veya telefon aracılığıyla ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ürün siparişi veriyor. Kimi zaman gıda maddeleri, kimi zaman teknolojik ürünler, kimi zaman çiçek gibi hassas hediyelik eşyalar… Bazı zamanlar ise insanların belli sebeplerden dolayı bazı ürünleri veya yazıları-evrakları karşı tarafa göndermeleri gerekebiliyor.

Günümüz zamanında bu bahsettiğimiz şeyler neredeyse herkesin olmazsa olmazıdır. Bildiğiniz gibi tüm bu ürünlerin A noktasından B noktasına varabilmesi için kuryeler görevlendiriliyor, ancak bazen teslim alınan kargolar eğer kırılgan ve kolay hasar gören bir şey ise alıcıların eline hiç memnun olmayacakları bir biçimde ulaşıyor.

Bu hem gönderici hem de alıcı tarafından hiç de hoş karşılanan bir şey değil. İki taraf da aynı şekilde hayal kırıklığına uğruyor. Üstelik İstanbul’daki trafik yoğunluğu bunu daha da olası hale getiriyor. Ve bir artı olarak da kargoların teslimatı şehir içinde bile olsa çok uzun zaman alabiliyor.

Bazen ise birtakım özel evrakların acil bir şekilde gönderilmesi gerekmesine rağmen müşteriler zaman konusunda büyük sorunlar çekebiliyor.  İşte burada Altunizade kurye devreye giriyor. Önemli ve hassas ürünleri hızlı ve sağlam bir şekilde ulaştırmanın güvenli yollarından biri…

Moto kurye teslim etmekle sorumlu elemanların ürünleri motosiklet vasıtasıyla ulaştırdığı, verimli bir kurye çeşididir. Kurye kargoyu mümkün olan en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Ulaşım motosiklet ile gerçekleştirildiği için Üsküdar ilçe sınırları içinde trafiğin aşırı derecede yoğun olduğu yerlerde bile kargo hızlı, güvenli ve özenli bir şekilde ulaştırılır.

Özellikle çiçek, yiyecek ve de özel evraklar gibi kolayca zarar görecek ve önemli olduğunu düşündüğünüz ürünlerinizi sağ salim ve hızlı teslim ediyoruz. Günümüzde gittikçe artan internetten sipariş oranı ve zaten çekilmez olan İstanbul trafiği, Altunizade Kurye servisini teslimat alanında olmazsa olmaz hale getirmiştir. Görevlendirilen moto kuryeler, teslim edilen kargoyu güvenli ve hızlı bir biçimde ulaştırdığı zaman hem alıcı hem de gönderici hizmetten memnun kalıyor. Bu yüzden bu hizmetin özellikle günümüz şartlarında gerçekten önemli ve faydalı olduğunu düşünüyoruz.

Temel olarak Altunizade kurye hizmetleri kapsamında haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam etmekte olan SYS Kurye firmamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. 7 gün 24 saat oldukça hızlı bir şekilde genel motor kurye hizmetlerine devam etmekte olan markamız, kendi sektöründe lider ve öncü seviyedeki teknik hizmet standartlarıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça yüksek kalite standartlarındaki teknik hizmet skalası ve oldukça makul fiyatlı teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü şeyin üzerinde tutmaktadır.

Özellikle Altunizade kurye kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde teknik hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye firmamız, uluslararası seviyede temel teknik hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede teknik çalışmaları ve nispeten uygun fiyatlı genel hizmet skalası ile kendi sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan markamız kurye işleri kapsamında da oldukça nitelikli ve yetkin çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli genel marka web sitesine de sahiptir. Gün içerisinde söz konusu SYS Kurye markamızın hizmetlerine; firma internet web sitemiz, işletme GSM telefon numaramız veya genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.

Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin; bilgisayar, tablet, telefon gibi iletişim araçlarının en gelişmiş modeline sahip olsak dahi onlar aracılığıyla gönderilmesi mümkün olmayan gönderilerimiz illa ki olacaktır. Öğrencinizin unuttuğu teslim zamanı gelmiş bir ödev, avukatınıza süratle ulaşması gereken mahkeme evrakı, şirketiniz için vaktinde ulaşması önem arz eden ihale dosyası, hastanıza çok acil verilmesi gereken hayati değer taşıyan bir ilaç, evden çıkarken almayı unuttuğunuz iş yerinizin anahtarı vb. gibi pek çok durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kargo şirketleriyle göndermeye çalıştığınız zaman en iyi ihtimalle 24 saat içerisinde ulaşmasını istediğiniz adrese varacağı, aşikar olan bir gerçektir. Bu tarz olaylarla karşılaştığımız zaman, süratle ulaşması gereken gönderilerimizin Altunizade kurye aracılığıyla taşınması en iyi alternatif olarak karşımıza çıkar.

Altunizade Kurye Hizmeti

Kurulduğu ilk günden itibaren, İstanbul’un en profesyonel ve donanımlı ekibi olma iddiasıyla yola çıkmış; sektörde kısa sürede uzmanlığıyla adını duyurmayı başarmıştır. Günün hangi saati olursa olsun; yağmur, kar, çamur demeden özveri ile çalışan Altunizade kurye kadromuzla hizmetinizdeyiz. Yedi gün 24 saat firmamıza ait telefon ve mail adresi vasıtasıyla bizlere ulaşarak, kafanıza takılan soruları sorabilir ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uygun fiyat kaliteli hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, beklentilerinizi en üst seviyede karşılamayı taahhüt etmektedir. Müşterilerimizle aramızda yapılan her türlü işlem kayıt altına alarak belgelendirilir ve süreç tamamlandıktan sonra bile size hesap sorma hakkı tanınması sağlanır.

Günümüzde pek çok farklı ülke sınırları içerisinde birçok çeşitli profesyonel markalar tarafından hayata geçirilmekte olan söz konusu motosikletli kurye hizmetleri, pek çok çeşitli teknik ürün ve evrakların genel taşıma hizmetleri için de oldukça önemli bir konumdadır. Herhangi bir teknik materyal ve malzemelerin varış noktasına oldukça hızlı ve kolay bir şekilde taşınmasına olanak sağlayan bu gibi çalışmalar, ülkemiz sınırları içerisinde de oldukça kritik bir noktada yer almaktadır. Acil evrak taşımacılığı işlerinde de oldukça büyük oranda kullanıma sunulmakta olan bu gibi hizmetler markamız bünyesinde de hayata geçirilmektedir.

Altunizade Kurye gönderilerinizin en sağlıklı biçimde taşınması için araç ve ekipmanlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmaktadır. İşinde uzman personelimiz tarafından navigasyon kullanılarak, belirttiğiniz en çetrefilli adreslere bile mümkün olan en kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz anda emanetiniz emin ellerde prensibiyle hareket eden işinin ehli Altunizade kurye ekibimiz bir telefon mesafesiyle hizmetinizde. Acil ulaşması gereken gönderilerinizi gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp