Anasayfa » Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye

Gelişen teknolojiyle birlikte hepimiz zamanla yarışır hale geldik. Hem düşünmek hem yarışmak hayatımızı epeyce zorlaştırdığında Beyoğlu kurye bizim yerimize düşünmeye başladı. Beyoğlu Belediyesi yoğun trafiği olan, hem araç hem insan kalabalığı olan bir ilçede yaşamak her zaman hızlı olmayı gerektirir.

Gönderilerinizin de bu yoğun trafiği olan ve bir şehirde bir yerden başka bir yere istediğiniz zaman diliminde ulaştırmanın hemen hemen imkansız olduğu düşünüldüğünde Beyoğlu kurye imdadımıza koşuyor. Bizim endişe etmeden gönderilerimizin tam zamanında istediğimiz yere ulaştırılmasını sağlıyor.

Firmamız 7/24 hizmet veren nadir firmalar arasındadır. İhtiyacınız olan her zaman diliminde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Çalışan ekibe adresini belirtmeniz yeterlidir. Kurye arkadaşlar adresinize ulaşıp gönderinizi alır, alıcı adresine ulaştırmak üzere yola çıkarlar. Mümkün olan en kısa zaman diliminde gönderiniz alıcıya ulaştırılmaya çalışılır.

Beyoğlu kurye kargo şirketleri gibi günün belirli saatlerinde çalışma prensibine sahip değildir. Firmamız günün her saati çalışmaya devam etmektedir. Küçük bir yüzükten büyük bir iş makineye kadar çeşitli eşyalar taşınmaktadır. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Her geçen gün müşteri portföyümüz de giderek büyümektedir. Bu büyüme müşterilerimizin bize olan güveninin göstergesidir.

İstanbul Kurye  türü ne olursa olsun tüm gönderilerinizin kısa zamanda karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Gönderilerin motor gibi küçük araçlarla taşınması trafiğe karışmadan, park yeri sorunu yaşamadan, zamandan tasarruf ederek taşımayı sağlıyor. Hem kaliteli, hem güvenli hem de uygun fiyatlı taşımacılıktan yararlanmanız için gece gündüz çalışıyoruz.

Avrupa Yakası Kurye ile gönderilerinizin istediğiniz adrese hiçbir zarar görmeden iletilmesi konusunda garanti veriyoruz. Hediyeleriniz, belge ve evraklarınız, eşyalarınız hiçbir zarar görmeden hava koşulları ne olursa olsun güven içinde taşınacaktır. Motorda eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlayacak gerekli tüm donanım mevcuttur.

Yağmur ya da kar yağsa da, rüzgar ve çamur olsa da paketleriniz gereken şekilde muhafaza edilmektedir. Gönderilerinizin iletilmesine kadar geçen süre içinde nerde olduğunu sürekli sorgulayabilirsiniz. Sorgulamayı müşteri hizmetlerini arayarak yapabildiğiniz gibi, bir uygulama ile de kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Firmamız faaliyetlerine başladığı zamandan günümüze kadar geçen zaman içinde hep müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmıştır. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı güler yüzlü, işlerinde profesyonel, deneyimli kişilerdir. Acil bir işiniz olduğunda, o an o yerde olmanız gerekirken başka bir işiniz çıktığında, çocuğunuza ödevi için bir malzeme lazım olduğunda, iş yerinizdeki müdürünüz sizden bir evrak istediğinde Beyoğlu kurye bir telefon kadar yakınınızdadır.

Acil olan, sabah çok erken ya da gece çok geç saatlerde ulaşması gereken gönderilerde de her zaman yanınızdayız. Bizleri aramanız yeterlidir. Her zaman sizlere destek için hazır beklemekteyiz.
Araçlarımız araç takip cihazları ile o anda trafiği yoğun olmayan yollara yönlendirilerek daha az zaman içinde gönderilerinizin yerine ulaşması için ekip olarak çalışmaktadır.

Kargo şirketlerinde akıbeti belli olmayan gönderilerinizi bizler elden teslim alıp içinde ne olduğunu bilmeden de gerekli özeni her zaman göstererek alıcıya teslim ederiz.

Bu nedenle de kuryemizle gönderdiğiniz eşyalarınızda herhangi bir hasar, kırılma gibi bir durum yaşamadan alıcıya teslime dilmesini sağlarız. Ürün teslim edildiğinde sizlere bilgilendirme mesajı da gönderilir. Araçlarımız gelişen teknolojiyle birlikte donanımsal olarak yenilenmektedir. SYS Kurye tüm teknolojik gelişmeleri ve kurye konusundaki tüm yenilikleri takip etmekte ve olumlu tüm gelişmeleri uygulamaktadır.