İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Gelişen teknolojiyle birlikte hepimiz zamanla yarışır hale geldik. Hem düşünmek hem yarışmak hayatımızı epeyce zorlaştırdığında Beyoğlu kurye bizim yerimize düşünmeye başladı. Beyoğlu İlçesi yoğun trafiği olan, hem araç hem insan kalabalığı olan bir ilçede yaşamak her zaman hızlı olmayı gerektirir.

Gönderilerinizin de bu yoğun trafiği olan ve bir şehirde bir yerden başka bir yere istediğiniz zaman diliminde ulaştırmanın hemen hemen imkansız olduğu düşünüldüğünde Beyoğlu kurye imdadımıza koşuyor. Bizim endişe etmeden gönderilerimizin tam zamanında istediğimiz yere ulaştırılmasını sağlıyor.

Firmamız 7/24 hizmet veren nadir firmalar arasındadır. İhtiyacınız olan her zaman diliminde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Çalışan ekibe adresini belirtmeniz yeterlidir. Kurye arkadaşlar adresinize ulaşıp gönderinizi alır, alıcı adresine ulaştırmak üzere yola çıkarlar. Mümkün olan en kısa zaman diliminde gönderiniz alıcıya ulaştırılmaya çalışılır.

Beyoğlu kurye kargo şirketleri gibi günün belirli saatlerinde çalışma prensibine sahip değildir. Firmamız günün her saati çalışmaya devam etmektedir. Küçük bir yüzükten büyük bir iş makineye kadar çeşitli eşyalar taşınmaktadır. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Her geçen gün müşteri portföyümüz de giderek büyümektedir. Bu büyüme müşterilerimizin bize olan güveninin göstergesidir.

Türü ne olursa olsun tüm gönderilerinizin kısa zamanda karşı tarafa ulaştırılmasını sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Gönderilerin motor gibi küçük araçlarla taşınması trafiğe karışmadan, park yeri sorunu yaşamadan, zamandan tasarruf ederek taşımayı sağlıyor. Hem kaliteli, hem güvenli hem de uygun fiyatlı taşımacılıktan yararlanmanız için gece gündüz çalışıyoruz.

Kurye ile gönderilerinizin istediğiniz adrese hiçbir zarar görmeden iletilmesi konusunda garanti veriyoruz. Hediyeleriniz, belge ve evraklarınız, eşyalarınız hiçbir zarar görmeden hava koşulları ne olursa olsun güven içinde taşınacaktır. Motorda eşyalarınızın güven içinde taşınmasını sağlayacak gerekli tüm donanım mevcuttur.

Yağmur ya da kar yağsa da, rüzgar ve çamur olsa da paketleriniz gereken şekilde muhafaza edilmektedir. Gönderilerinizin iletilmesine kadar geçen süre içinde nerde olduğunu sürekli sorgulayabilirsiniz. Sorgulamayı müşteri hizmetlerini arayarak yapabildiğiniz gibi, bir uygulama ile de kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Firmamız faaliyetlerine başladığı zamandan günümüze kadar geçen zaman içinde hep müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmıştır. Çalışma arkadaşlarımızın tamamı güler yüzlü, işlerinde profesyonel, deneyimli kişilerdir. Acil bir işiniz olduğunda, o an o yerde olmanız gerekirken başka bir işiniz çıktığında, çocuğunuza ödevi için bir malzeme lazım olduğunda, iş yerinizdeki müdürünüz sizden bir evrak istediğinde Beyoğlu kurye bir telefon kadar yakınınızdadır.

Acil olan, sabah çok erken ya da gece çok geç saatlerde ulaşması gereken gönderilerde de her zaman yanınızdayız. Bizleri aramanız yeterlidir. Her zaman sizlere destek için hazır beklemekteyiz.
Araçlarımız araç takip cihazları ile o anda trafiği yoğun olmayan yollara yönlendirilerek daha az zaman içinde gönderilerinizin yerine ulaşması için ekip olarak çalışmaktadır.

Kargo şirketlerinde akıbeti belli olmayan gönderilerinizi bizler elden teslim alıp içinde ne olduğunu bilmeden de gerekli özeni her zaman göstererek alıcıya teslim ederiz.

Bu nedenle de kuryemizle gönderdiğiniz eşyalarınızda herhangi bir hasar, kırılma gibi bir durum yaşamadan alıcıya teslime dilmesini sağlarız. Ürün teslim edildiğinde sizlere bilgilendirme mesajı da gönderilir. Araçlarımız gelişen teknolojiyle birlikte donanımsal olarak yenilenmektedir. Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri ve kurye konusundaki tüm yenilikleri takip etmekte ve olumlu tüm gelişmeleri uygulamaktadır.

Unuttuğunuz veya acil teslim almanız gereken paketlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz. Beyoğlu üzerinde bulunan ev, işyeri, okul, hastane, otel gibi adresler için motor kurye hizmeti veriyoruz. Bilindiği üzere motor kuryeler farklı iki adres arasında paket taşıma hizmeti veriyor. Kuryeler vermiş olduğu bu hizmet sayesinde son yıllarda yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Ev sahipleri, işyeri sahipleri, öğrenciler, çalışanlar, müşteriler rahatlıkla bu hizmetten faydalanabiliyor. Beyoğlu kurye firması olarak bizler geniş kapsamlı hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, bu istek ve ihtiyaçlara doğru çözümlerle cevap veriyoruz. Sizler de kurye alanında profesyonel hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu’nda oturuyorsanız veya Beyoğlu’nda bulunan bir adrese paket göndermek istiyorsanız motor kuryeyi tercih edebilirsiniz. Motor kuryeler paketleri kısa sürede taşıdığı için avantajlı kabul edilir. Kargo araçlarına oranla motor kuryelerin sıklıkla tercih edilmesinin bazı nedenleri vardır. Motor kuryeler sahip olduğu özelliklerle beraberinde bazı avantajları getirir. Motor kurye hizmetinin getirdiği bu avantajlar:

 • Zamandan tasarruf sağlar.
 • Enerjiden tasarruf sağlar.
 • Maddi kaybı önler.
 • Farklı özelliklerde pek çok ürünü taşır.
 • Taşınan ürünler için gizlilik ve güvenlik esastır.

Beyoğlu kurye firması olarak bizler zaman kaybının yaşanmaması için çalışmalarımıza gerekli özeni gösteriyoruz. Firma olarak zamanı doğru kullanıyor, paketlerin vaktinde teslim edilmesini sağlıyoruz. Zamandan, enerjiden ve paradan tasarruf sağladığımız gibi çeşitli özelliklerde paketleri taşıyarak geniş kapsamlı kurye hizmeti veriyoruz.

Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini sarsmamak adına taşınan her paketin gizliliğini ve güvenliğini koruyoruz. Sizler de firmamızın sağladığı bu avantajlardan faydalanmak için Beyoğlu kurye alanında firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurye alanında hizmet veren firmamız geniş çalışma saatlerine sahiptir. Firma olarak bizler müşterilerimize her zaman en doğru hizmeti sunmak adına 7/24 çalışıyoruz. Tam donanımlı firmamızda yeterli kurye ve motosiklet bulunmaktadır. Bu sayede bizler aynı süre içinde farklı adreslere giderek paket taşıma hizmeti veriyoruz.

Firmamız 7/24 aktif bir şekilde paket taşıma hizmeti veriyor. Paketlerinizi istediğiniz saatte kuryeyle adrese teslim yapabilirsiniz. Bizler aynı zamanda belirli bir saatte teslim edilmesi gereken paketleri istenilen saatte teslim ediyoruz. Paketin teslimi için istenilen bir saat yoksa paketler gün içinde kısa sürede teslim ediliyor. Firmamız 7/24 kurye hizmeti verdiği gibi hızlı ve acil kurye hizmeti de veriyor.

Kurye firmamız farklı özelliklerde pek çok paketi taşıyor. Firma olarak bizler gıda ürünlerini, tekstil ürünlerini, elektronik cihazları, çiçek çeşitlerini, hediyelik eşyaları taşıyoruz. Aynı zamanda kimlik, pasaport, ehliyet gibi kişisel eşyaları taşıyoruz.

Evrak, belge veya dosya gibi özel eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz. Motorlu kurye çalışmalarımız doğrultusunda para, kart, fatura veya mektup taşıma hizmeti veriyoruz. Eğer acil teslim etmeniz ya da teslim almanız gereken tıbbi malzemeler varsa tıbbi malzemeleri taşıyoruz.

Geniş kapsamlı kurye çalışmalarımızdan faydalanabilir ve istediğiniz paketi güvenli bir şekilde adrese ulaştırabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek hem bulunduğunuz adrese kurye çağırabilir hem de firmamıza gelerek kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz tek paket göndermek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda sürekli çalışma için Beyoğlu kurye ile anlaşma yapabilirsiniz. Bizler doğru ve uygun fiyat aralığında güvenilir kurye hizmetini sizlere sunmaktayız. Maddi ve manevi kayba uğramamak, paketlerinizin güvenliğini korumak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu, Avrupa Yakası’nın kültürel ve tarihî açıdan oldukça zengin bir ilçesidir. Turistik yapısı, gece ve gündüz âdeta 24 saat hareketlidir. Pek çok kültürün izini taşıyan ilçede aynı zamanda pek çok iş kolu da bulunur. Aynı zamanda eğitim ve sağlık kurumları açısından da zengindir. Pasajları, konsoloslukları, okulları kültür merkezleri dikkat çekicidir.

İlçede yaşayan ve ilçenin imkânlarından istifade edenler aynı zamanda bölgede çalışanlar ve işletme sahipleri ve diğer hizmet veren kuruluşlar İstanbul içine veya dışına herhangi bir gönderiyi göndermek istediklerinde en hızlı yol olarak kurye hizmetlerini tercih etmektedir.

Biz de SYS Kurye olarak yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Hizmet ağını geliştiren ve genişleten bir firmayız. Beyoğlu’ndaki kurye çalışmalarımızı da Beyoğlu kurye olarak yürütüyoruz.

Hem Beyoğlu’nda ikamet eden hem de çeşitli iş kollarında çalışan kişilerin pek çok farklı gönderi ihtiyacı olabiliyor. Bu gönderiler için firmamızı tercih eden müşterilerimizin çoğunlukla taşıdığımız gönderileri şu şekildedir:

 • Belge
 • Evrak
 • Davetiye
 • Pasaport
 • Kimlik
 • Tıbbî malzeme
 • Hediye paketleri
 •  

Beyoğlu kurye olarak bu ve benzer gönderileri hem İstanbul içindeki bütün semtlere taşıyoruz hem de diğer ilçe ve semtlerden Beyoğlu’na gelecek olan gönderileri getiriyoruz. Özenli ve dikkatli personelimiz bütün süreçleri dikkatle takip ederek gönderilerin tam zamanında ve hasara uğramadan adresine ulaşmasını sağlar.

Beyoğlu kurye hizmeti veren firmamız, kaliteli ve güvenli bir taşımacılığı gerçekleştirebilmek için alanda uzman kişilerle çalışır. Firmamız yılların deneyimi ve tecrübesiyle gönderilerde herhangi bir sorun yaşanmaması için bütün önlemleri alır.

Kuryelerimiz müşterilerimizin adresine gider, paketi alır ve alıcının adresine bırakmak için yola çıkar. Bu süreçte trafik kurallarını ihlal etmeden, hız limitlerine dikkat ederek ve kestirme yolları kullanmak suretiyle en hızlı şekilde yol alır. Ayrıca paketlerin güvenliğinden sorumlu olan kuryelerimiz, gönderilerin hasara uğramadan, karışmadan ve 3. kişiler tarafından görülmeden alıcısına teslim eder.

Beyoğlu kurye olarak zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor, müşterilerimizin iş yükünü hafifletmenin huzuruyla hizmet veriyoruz. Farklı pek çok ürünü taşıyarak pek çok sektördeki çalışanın zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Müşteri odaklı hizmet veren firmamız, yenilikleri takip eder, uygular ve her zaman hizmette bir ileriyi hedefler. Taleplere göre Beyoğlu kurye olarak motosikletlerin alamayacağı ebatta yükler olduğunda araçlı kuryelerimiz ile hizmet veriyoruz. Hem şehir içinde hem de şehirlerarası teslimatta kalite standartlarının da üstünde çalışmalar yürütüyoruz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarına göre gün içinde isterlerse normal teslimat yapıyoruz. Maksimum 180 dakika içinde gönderilerini teslim ediyoruz. Daha süratli bir teslimat talep ettiklerinde de normalin iki katı kadar hızla hızlı teslimat yapıyoruz. Maksimum 90 dakika içinde gönderileri yerine ulaştırıyoruz. En acil durumlarda da en fazla 60 dakikada adrese gidiyor, gönderiyi alıyor ve alıcının adresine bırakıyoruz.

Beyoğlu kurye olarak gönderileri alırken dikkat ettiğimiz bazı unsurlar var. Bunların başında paket içeriğinin yasak olan maddelerden oluşmamasıdır. Paketin kuryemizin sağlığını tehdit edecek unsurlar barındırmaması önemlidir. Bu tarz içerikleri gerek kuryemizin gerekse trafikte yer alan diğer sürücülerin sağlığı açısından almıyoruz.

Verdiğimiz bu titiz hizmetin karşılığı olarak da uygun ücretler talep ediyoruz. Ücretleri hesaplarken de gönderen ile alıcı arasındaki mesafeye, müşterimizin seçtiği kurye hizmet zamanına, hangi hızda teslim edileceğine ve gönderinin boyutuna göre bir hesaplama yapıyoruz. Müşterilerimiz aldığı hizmet bedeli kadar bir ödeme yapıyorlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara