İçeriğe geç

Fatih Kurye

Bölgede yer alan onlarca otelin yanı sıra turizm acentesi ve ticari işletmeler hızlı halledilmesi gereken işler için, yoğun trafikten dolayı Fatih kurye alanında hizmet veren işletmelerden kurye talep etmektedirler. Diğer birçok ilçenin aksine kurye hizmeti veren şirketler genelde hukuki ve ticari hassasiyeti olan dökümanlar değil, devlet ve özel kurumlar arasında yapılan ıslak imzalı yazışmalar ve otellerde kalan müşterilerin konsolosluklar ile olan evrak trafiklerini takip etmektedirler.

Suriçinin ve tarihi yarımada olarak da adlandırılan Fatih ilçesi İstanbul’un tarihi bakımdan en önemli ilçesidir. Birçok devlet kurumu ile dünyaca ünlü tarihi yapı ve eserlere ve bunların sergilendiği müzelere ev sahipliği yapan ilçe, sadece ülkemiz için değil, tüm dünya için bir açık hava müzesi niteliğindedir. Çok uzun yıllardır önemli bir kısmı değişmeyen Fatih İlçesi önemli bir kısmında hala dar ve Arnavut kaldırımı sokaklar varlıklarını korumaktadır. Ekonomisi turizm, turizm odaklı ticaret ve konaklama ve eğitim alanlarında gelişmiş olan ilçe de aynı zamanda İstanbul valiliği ve başta olmak üzere şehrin idaresinde önemli rol oynayan birçok kamu kurumunda binaları bulunmaktadır.

İlçenin ticaret her türlü ticaret için olanak sunan Laleli semti de tekrar canlanmaya başlamış ve özellikle fakir Avrupa ülkeleri, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile ticaret yapan farklı ölçeklerde birçok işletmenin merkezi haline gelmeye başlamıştır. Trafiğe kapalı mekanlarının fazla olması, iş ve devlet kurumlarının yoğunlaşmasıyla beraber, İstanbul Kurye kullanımının en fazla ihtiyaç duyulduğu ilçelerden biri haline gelmiştir.

2008 yılında Eminönü ilçesinin Fatih’e katılmasıyla beraber sınırları tekrar şekillenen Fatih ilçesi Zeytinburnu ve Eyüpsultan ilçeleri ile karadan sınırı vardır. Sivil deniz taşımacılığı için herhangi bir iskele veya limana sahip olmayan ilçeye bütün ulaşım kara yollarıyla sağlanır. Bundan dolayı kara yolları çok hızlı kilitlenebilen Fatih Kurye kullanımının farklı amaçlarla tercih edildiği ilçelerden biri haline gelmiştir.

İstanbul’un ve ülkemizin en seçkin ve pahalı otellerinden birkaçının yer aldığı Fatih ilçesinde işletmeler müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için bütün yapabilecekleri her şeyi yapmaktadırlar. Yoğun yaya ve araç hareketliliği yanında dar sokaklar ve hareketli bir bölge olmasından dolayı giriş çıkışı otomobil ve daha büyük araçlar için oldukça sorunlu olabilen Fatih kurye kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Biz de tecrübeli kurye kadromuz ve bakımları sürekli olarak yapılan motosiklet filomuzla kurye alanında hizmetlerimizi kalite ve güvenlikten ödün vermeden sürdürmekteyiz.

Kuryemizin, trafikte veya park durumunda yakınında bulunanların can güvenliklerini ve sağlıklarını kalıcı olarak olumsuz etkileyebilecek, özel korumalı saklama kaplarında olsa bile hiçbir biyolojik, kimyasal veya radyoaktif madde taşımacılığı gerçekleştirilmemektedir, Taşınması ve bulundurulması ruhsat sahibi olmaya bağlı olan veya tamamen yasak olan hiçbir silah, maddenin taşınması gerçekleştirilmemektedir, Devlet güvenliğin tehlikeye atabilecek bilgilerin yer alabileceği evrak ve belgelerin taşınması yapılmamaktadır, Taşınması için teslim edilen paketin içeriği hakkında hatalı bilgi verilmesi neticesinde ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorundan paketi teslim eden personel ve kurum sorumludur.

Taşınmasını istediğiniz paketin motosiklet ile güvenle taşınmak için büyük ve/veya ağır olduğunu düşünüyorsanız, paketinize sigorta yaptırmak istiyorsanız, köprü ve tünel geçişleri hakkında bilgi almak istiyorsanız veya aklınızda başka sorular varsa hiç çekinmeden Call Center numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fatih Moto Kurye

Fatih moto kurye uygulamaları Fatihlilerin çok uzun yıllardır en acil ihtiyaçlarında başvurdukları bir çözüm yoludur. Fatih’in son derece kalabalık ve hareketli olması gerek bireysel gerekse kurumsal olarak her gün yüzlerce acil taşınması gereken paketin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu noktada en kısa sürede bir adresten başka adrese paketlerinin ulaşmasını ya da hiçbir zarar görmemesi gereken, çok hassas paketlerin taşınmasını isteyenler moto kuryeleri tercih etmektedir.

SYS Kurye olarak çok uzun yıllardır Fatih genelinde hizmet veriyoruz. İlçenin hangi mahallesinde olursanız olun en acil kurye ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızda, her zaman gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir çözüm ortağınızız.

Fatih moto kurye alanında daima en modern araçları ve ekipmanları kullanıyoruz. Paketlerinizi teslim alırken ya da teslim ederken teknik herhangi bir aksaklık olmaması adına her zaman araçlarımızın bakımını düzenli yaptırıyor, en modern ekipmanlarla donatılmış vaziyette, dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz.

Çağrı merkezimizde ve motorlarımızın direksiyonunda görev yapan personellerimizin tamamı alanında tecrübe sahibi, deneyimli, özverili, işini severek yapan ve sürekli kendini geliştirmeyi müşterilerimize karşı bir görev bilen kadroyla çalışıyoruz. Bu sayede her nerede olursanız olun en iyi hizmeti sağlamak adına karşınızda bulunuyoruz.

Fatih moto kurye uygulamalarımızın detaylarını tamamen sizlere göre ayarlıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz. İsterseniz Fatih içindeki mahalleler arasında taşıma yapıyor, isterseniz Fatih ile İstanbul’un diğer bütün ilçelerinin mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta getir – götür olarak ifade edebileceğimiz biçimde bir paketi sizden alıp belirteceğiniz adreste imza vs. işlemlerini halledip yeniden tarafınıza teslim edebiliyoruz.

Fatih Motor Kurye

Fatih motor kurye ihtiyacının çok yoğun olduğunu biliyor, bu nedenle de herkese hitap edebilmek, her ihtiyacı karşılayabilmek için farklı motor kurye alternatifleri geliştirmiş bulunuyoruz. Başlıca motorlu kurye çeşitlerimiz ve detayları şöyledir:

  • Normal Fatih motor kurye: Normal motor kurye uygulamamızda çağrı merkezimize ulaştığınız anda harekete geçiyor, en geç 1 saat içerisinde belirtilen adrese ulaşıyoruz. Ardından da teslimatımızı yapmak adına harekete geçerek 2 ila 3 saat içinde paketinizi karşı tarafa güvenli biçimde ulaştırıyoruz. Diğer kurye çeşitlerimize nazaran az daha yavaş olsa da daha ekonomiktir.
  • Ekspres Fatih motor kurye: Hızlı motor kurye olarak da adlandırılabileceğimiz uygulamamız normal kuryeye nazaran daha hızlıdır. Acil taşınması gereken paketlerinizi ekspres kuryemizle 60 dakika ila 90 dakika arasında teslim etmeyi başarıyoruz.
  • Acil Fatih motor kurye: Daha acil taşınmasını istediğiniz paketleriniz için daha da hızlı olan acil motor kurye uygulamamızı sunuyoruz. Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın sahadaki personelimizi yönlendiriyor, çok hızlı şekilde paketinizi almasını ve teslimat yapmak üzere harekete geçmesini sağlıyoruz. Mahallelere ve bölgelere göre ufak farklılıklar olsa da 45 ila 60 dakika içinde rahatlıkla paket teslimi yapabiliyoruz.
  • Fatih gece motor kurye: Gece motor kurye uygulamamızla mesai saatleri dışında taşıma işlemi yapıyoruz. Bu sayede akşamları ve geceleri de Fatih sokaklarında oluyor, en acil ihtiyaç duyduğunuz, ertesi güne kalmaması gereken ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı oluyoruz.

Fatih Motorlu Kurye

Fatih motorlu kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bunların başında paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe gelmekte, mesafe uzadıkça fiyat artışı yaşanmaktadır. Ayrıca normal Fatih kurye hizmetimizden gece kurye hizmetimize doğru kurye türüne göre fiyat artışı olmaktadır. Firmamız daima bütçe dostu fiyatlarla taşıma yapmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×