İçeriğe geç

Fatih Kurye

Fatih Kurye
Fatih Kurye

Bölgede yer alan onlarca otelin yanı sıra turizm acentesi ve ticari işletmeler hızlı halledilmesi gereken işler için, yoğun trafikten dolayı Fatih kurye alanında hizmet veren işletmelerden kurye talep etmektedirler. Diğer birçok ilçenin aksine kurye hizmeti veren şirketler genelde hukuki ve ticari hassasiyeti olan dökümanlar değil, devlet ve özel kurumlar arasında yapılan ıslak imzalı yazışmalar ve otellerde kalan müşterilerin konsolosluklar ile olan evrak trafiklerini takip etmektedirler.

Suriçinin ve tarihi yarımada olarak da adlandırılan Fatih ilçesi İstanbul’un tarihi bakımdan en önemli ilçesidir. Birçok devlet kurumu ile dünyaca ünlü tarihi yapı ve eserlere ve bunların sergilendiği müzelere ev sahipliği yapan ilçe, sadece ülkemiz için değil, tüm dünya için bir açık hava müzesi niteliğindedir. Çok uzun yıllardır önemli bir kısmı değişmeyen Fatih İlçesi önemli bir kısmında hala dar ve Arnavut kaldırımı sokaklar varlıklarını korumaktadır. Ekonomisi turizm, turizm odaklı ticaret ve konaklama ve eğitim alanlarında gelişmiş olan ilçe de aynı zamanda İstanbul valiliği ve başta olmak üzere şehrin idaresinde önemli rol oynayan birçok kamu kurumunda binaları bulunmaktadır.

İlçenin ticaret her türlü ticaret için olanak sunan Laleli semti de tekrar canlanmaya başlamış ve özellikle fakir Avrupa ülkeleri, Afrika ve Ortadoğu ülkeleri ile ticaret yapan farklı ölçeklerde birçok işletmenin merkezi haline gelmeye başlamıştır. Trafiğe kapalı mekanlarının fazla olması, iş ve devlet kurumlarının yoğunlaşmasıyla beraber, kurye kullanımının en fazla ihtiyaç duyulduğu ilçelerden biri haline gelmiştir.

2008 yılında Eminönü ilçesinin Fatih’e katılmasıyla beraber sınırları tekrar şekillenen Fatih ilçesi Zeytinburnu ve Eyüpsultan ilçeleri ile karadan sınırı vardır. Sivil deniz taşımacılığı için herhangi bir iskele veya limana sahip olmayan ilçeye bütün ulaşım kara yollarıyla sağlanır. Bundan dolayı kara yolları çok hızlı kilitlenebilen Fatih Kurye kullanımının farklı amaçlarla tercih edildiği ilçelerden biri haline gelmiştir.

İstanbul’un ve ülkemizin en seçkin ve pahalı otellerinden birkaçının yer aldığı Fatih ilçesinde işletmeler müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için bütün yapabilecekleri her şeyi yapmaktadırlar. Yoğun yaya ve araç hareketliliği yanında dar sokaklar ve hareketli bir bölge olmasından dolayı giriş çıkışı otomobil ve daha büyük araçlar için oldukça sorunlu olabilen Fatih kurye kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Biz de tecrübeli kurye kadromuz ve bakımları sürekli olarak yapılan motosiklet filomuzla kurye alanında hizmetlerimizi kalite ve güvenlikten ödün vermeden sürdürmekteyiz.

Kuryemizin, trafikte veya park durumunda yakınında bulunanların can güvenliklerini ve sağlıklarını kalıcı olarak olumsuz etkileyebilecek, özel korumalı saklama kaplarında olsa bile hiçbir biyolojik, kimyasal veya radyoaktif madde taşımacılığı gerçekleştirilmemektedir, Taşınması ve bulundurulması ruhsat sahibi olmaya bağlı olan veya tamamen yasak olan hiçbir silah, maddenin taşınması gerçekleştirilmemektedir, Devlet güvenliğin tehlikeye atabilecek bilgilerin yer alabileceği evrak ve belgelerin taşınması yapılmamaktadır, Taşınması için teslim edilen paketin içeriği hakkında hatalı bilgi verilmesi neticesinde ortaya çıkabilecek her türlü yasal sorundan paketi teslim eden personel ve kurum sorumludur.

Taşınmasını istediğiniz paketin motosiklet ile güvenle taşınmak için büyük ve/veya ağır olduğunu düşünüyorsanız, paketinize sigorta yaptırmak istiyorsanız, köprü ve tünel geçişleri hakkında bilgi almak istiyorsanız veya aklınızda başka sorular varsa hiç çekinmeden Call Center numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Fatih kurye uygulamaları Fatihlilerin çok uzun yıllardır en acil ihtiyaçlarında başvurdukları bir çözüm yoludur. Fatih’in son derece kalabalık ve hareketli olması gerek bireysel gerekse kurumsal olarak her gün yüzlerce acil taşınması gereken paketin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu noktada en kısa sürede bir adresten başka adrese paketlerinin ulaşmasını ya da hiçbir zarar görmemesi gereken, çok hassas paketlerin taşınmasını isteyenler moto kuryeleri tercih etmektedir.

SYS Kurye olarak çok uzun yıllardır Fatih genelinde hizmet veriyoruz. İlçenin hangi mahallesinde olursanız olun en acil kurye ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınınızda, her zaman gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir çözüm ortağınızız.

Fatih kurye alanında daima en modern araçları ve ekipmanları kullanıyoruz. Paketlerinizi teslim alırken ya da teslim ederken teknik herhangi bir aksaklık olmaması adına her zaman araçlarımızın bakımını düzenli yaptırıyor, en modern ekipmanlarla donatılmış vaziyette, dünya standartlarında hizmet sağlıyoruz.

Çağrı merkezimizde ve motorlarımızın direksiyonunda görev yapan personellerimizin tamamı alanında tecrübe sahibi, deneyimli, özverili, işini severek yapan ve sürekli kendini geliştirmeyi müşterilerimize karşı bir görev bilen kadroyla çalışıyoruz. Bu sayede her nerede olursanız olun en iyi hizmeti sağlamak adına karşınızda bulunuyoruz.

Fatih kurye uygulamalarımızın detaylarını tamamen sizlere göre ayarlıyor, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz. İsterseniz Fatih içindeki mahalleler arasında taşıma yapıyor, isterseniz Fatih ile İstanbul’un diğer bütün ilçelerinin mahalleleri arasında taşımacılık yapıyoruz. Hatta getir – götür olarak ifade edebileceğimiz biçimde bir paketi sizden alıp belirteceğiniz adreste imza vs. işlemlerini halledip yeniden tarafınıza teslim edebiliyoruz.

Fatih kurye ihtiyacının çok yoğun olduğunu biliyor, bu nedenle de herkese hitap edebilmek, her ihtiyacı karşılayabilmek için farklı motor kurye alternatifleri geliştirmiş bulunuyoruz. Başlıca motorlu kurye çeşitlerimiz ve detayları şöyledir:

  • Normal Fatih motor kurye: Normal motor kurye uygulamamızda çağrı merkezimize ulaştığınız anda harekete geçiyor, en geç 1 saat içerisinde belirtilen adrese ulaşıyoruz. Ardından da teslimatımızı yapmak adına harekete geçerek 2 ila 3 saat içinde paketinizi karşı tarafa güvenli biçimde ulaştırıyoruz. Diğer kurye çeşitlerimize nazaran az daha yavaş olsa da daha ekonomiktir.
  • Ekspres Fatih motor kurye: Hızlı motor kurye olarak da adlandırılabileceğimiz uygulamamız normal kuryeye nazaran daha hızlıdır. Acil taşınması gereken paketlerinizi ekspres kuryemizle 60 dakika ila 90 dakika arasında teslim etmeyi başarıyoruz.
  • Acil Fatih motor kurye: Daha acil taşınmasını istediğiniz paketleriniz için daha da hızlı olan acil motor kurye uygulamamızı sunuyoruz. Çağrı merkezimizle iletişime geçtiğiniz anda adresinize en yakın sahadaki personelimizi yönlendiriyor, çok hızlı şekilde paketinizi almasını ve teslimat yapmak üzere harekete geçmesini sağlıyoruz. Mahallelere ve bölgelere göre ufak farklılıklar olsa da 45 ila 60 dakika içinde rahatlıkla paket teslimi yapabiliyoruz.
  • Fatih gece motor kurye: Gece motor kurye uygulamamızla mesai saatleri dışında taşıma işlemi yapıyoruz. Bu sayede akşamları ve geceleri de Fatih sokaklarında oluyor, en acil ihtiyaç duyduğunuz, ertesi güne kalmaması gereken ihtiyaçlarınızı gidermenize yardımcı oluyoruz.

Fatih kurye fiyatlarımız çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bunların başında paketinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe gelmekte, mesafe uzadıkça fiyat artışı yaşanmaktadır. Ayrıca normal Fatih kurye hizmetimizden gece kurye hizmetimize doğru kurye türüne göre fiyat artışı olmaktadır. Firmamız daima bütçe dostu fiyatlarla taşıma yapmaktadır.

Fatih Kurye Hizmeti

Fatih kurye hizmetleri, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinden bıkan kişiler için en rahatlatıcı çözümlerden birisidir. Acil teslim edilmesi gereken gönderiniz mi var? Yoğun iş temposunda kargo göndermek için zamanınız mı yok? Sizlere kaliteli bir şekilde hizmet sunabilmek için yanınızdayız. Hemen bizimle irtibata geçin, gönderinizi en kısa süre içerisinde alıcısına ulaştıralım.

Gönderim yapmak istediğiniz her türlü gönderiniz için firmamıza ulaşım sağlayın, deneyimli çalışanlarımız ile istediğiniz adrese teslim edelim. Her türlü evrak, belge, koli, dosya, hediye gibi değerli eşyalarınızın güvenilir ve hızlı teslimatı için siz de Fatih kurye hizmetlerimizden faydalananın. Hangi adresten isterseniz gönderinizi o adresten teslim alıp yine sizin istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Sorunsuz ve zamanında teslimat hizmetlerimiz ile sizleri çok mutlu ediyoruz.

Zaman kaybının çok fazla olduğu İstanbul ilinde acil bir şekilde gönderilmesi gereken gönderiler ilgili sektör çalışanlarını zora sokuyor, alıcı ve göndericiyi zora sokuyorsa tam da bu noktada bizler yardımcı oluyoruz. Sys Kurye firması olarak bu tür önemli sorunları çözmek için sizlere çok uygun fiyatlara sahip Fatih kurye hizmeti sunuyoruz.

Her geçen gün nüfusun artış gösterdiği bu metropolde, ebatı ve sayısı sürekli artan araçlar yerine hızlı ve tam donanımlı motorlarımızla gönderilerinizi en hızlı şekilde alıcısına teslim etme garantisi veriyoruz. Fatih kurye sizin adresiniz ile gönderim yapmak istediğiniz adres arasında adeta köprü görevi üstleniyor ve çalışanlarımız en uzak adreslere bir sorun yaşamadan ulaşım sağlıyor.

Firmamız gönderilerinizin yalnızca kısa süre içerisinde alıcısına ulaşmasını değil aynı zamanda güvenli bir şekilde teslimini de sağlıyor. Gönderileriniz klasik kargo firmalarında olduğu gibi büyük bir araç içerisinde özensiz ve sıkışık bir şekilde taşınmadığı için sorunsuz bir teslimat deneyimi yaşatıyoruz.

Fatih kurye hizmetlerimiz aynı zamanda evinizden dışarı çıkamayacak kadar kötü durumda olduğunuz ya da dışarı çıkmak istemediğiniz zamanlarda da yanınızda oluyor. Müşterilerimize istediği gün ve istediği saatte hizmet verebilmek için çalışanlarımız her an hazır bir şekilde beklemektedir. İletişime geçmenizle birlikte en kısa süre içerisinde adresinize ulaşım sağlayarak gönderinizi teslim alıyor ve aynı hızda alıcısına teslim ediyoruz. Sys Kurye firması olarak sizlere daha profesyonel bir hizmet sunabilmek için son model araçlarla, alanında uzman ekiple ve kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Fatih kurye hizmetlerimiz ile sizlere sunduğumuz avantajlardan bazıları şu şekildedir:

  • En donanımlı ve son model motorlu araçlarımızla ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz.
  • En uzak mesafelere bile dakikalar içerisinde teslimat sağlıyoruz.
  • Gönderilerinizi herhangi bir hasar ya da zarara uğratmadan güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.
  • Gerekli donanıma, deneyime ve bilgiye sahip olan ekibimizle çalışıyoruz.
  • Kesintisiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek her an yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Fatih kurye hizmetlerinden yararlanmadan önce iyi bir araştırma yapmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü taşımacılık sektöründe sık sık sorunlarla karşılaşılmaktadır. Tam da bu noktada Sys Kurye firmamız adından söz ettirmektedir. Alanında uzman ekibimiz, donanımlı motorlarımız ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Fatih kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak için dilediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren çağrı merkezi ekibimiz size dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz kurye hizmeti ile ilgili yardımcı olmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara