İçeriğe geç

İzmir Uçak Kargo

Havayolu ulaşımı teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan hayatına girmiş ve her geçen gün daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Havaalanlarının ve havalimanlarının yaygınlaşmasına bağlı olarak hava yolu ulaşımı ve Hava Kargo taşımacılığı çok daha fazla tercih edilmektedir. Ülkemizin üçüncü büyük şehri olan İzmir de havayolu taşımacılığının en fazla tercih edildiği yerlerin başındadır. Sanayisi, turizmi, kültürü, tarihi ve bulunduğu konum itibariyle hareketliliğin oldukça fazla olduğu ilde firmamız da İzmir uçak kargo hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizin 50 farklı ili arasında sürdürdüğümüz uçak kargo çözümlerimizle pek çok ilimizden İzmir’e ulaştırılması gereken veya İzmir’den diğer illere ulaştırılması gereken kargolarınızı başarıyla taşıyor, adresten adrese taşımasını gerçekleştiriyoruz.

İzmir uçak kargo hizmetimizin sınırları oldukça geniştir. Bu yüzden müşterilerimiz bozulma ihtimali olan yaş meyve ve sebzelerini, acil ihtiyaç olan ilaçlarını, kitaplarını, yedek parçalarını, kırılma ihtimali olan eşyalarını ve daha pek çok farklı özellikteki malzemelerini uçak kargoyla taşıyabiliyoruz. Üstelik 7/24 hizmet vererek kesintisiz hizmet ayrıcalığı sağlıyoruz.

Geleneksel kargoculukta iller arası geçişler oldukça yavaştır. Bu yüzden gerek bireysel gerekse kurumsal olarak geleneksel yollarla kargo göndermek oldukça zaman alır. Bazen işlerin aksamasına, durmasına ve hatta iptaline kadar varabilir. Ayrıca aktarma ve yolculuk süresi fazla olduğu için malzemelerin zarar görme olasılığı da fazladır. İstenmeyen durumlar çok daha fazla ortaya çıkabilmektedir. Fakat firmamızın Hava kargo çözümlerinde gönderileriniz başka illerden İzmir’e, İzmir’den başka illere direkt olarak uçaklarla gönderilir. Bu sayede oldukça kısa sürede teslimatlarımız yapılır. Eşyalarınız herhangi bir zarar görmez.

İzmir uçak kargo hizmetlerimizi son derece profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Bu bakımdan çeşitli hususları da belirtmekte fayda görüyoruz. Öncelikle firmamız ulusal ve uluslararası yasalara uygun kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu yüzden taşınması ve bulundurulması yasak maddelerin ve içeriklerin taşınmasını kesinlikle yapmıyoruz. Müşterilerimizin öncesinde söyledikleri paket ile verdikleri paket içeriğinin aynı olmaması ve bu sebeple kuryelerimizin gözaltı gibi durumlarla karşılaşması halinde kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu durumda sorumluluk tamamen paket içeriğini belirten müşterimize ya da onun temsilcisine aittir.

Firma olarak taşınma esnasında kurye ve diğer canlıların hayatını tehlikeye atabilecek biyolojik ya da kimyasal hiçbir içeriğin taşınmasını yapmıyoruz. SYS Kuryeolarak İstanbul gibi belli noktalardan aynı gün ve hatta birkaç saat içerisinde paketlerinizi İzmir’e götürmeyi vaat etsek de her il için standartlarımız aynı değildir. Bunun nedeni de iller arasındaki uçuş yoğunluğunun farklı olmasıdır. Bazı illerimizden saat başı İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘na uçuşlar varken bazı illerimizde günde tek uçuş gibi değişiklikler olabilmektedir.

Kurye ile bugün en yakın iller arasında dahi iki gün içerisinde paketleriniz teslim edilebilmektedir. Oysa İzmir uçak kargo hizmetlerimizde 24 saat içinde işlemler tamamlanabilmekte, hatta çoğu zaman altı – yedi saat içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Uçak kargo uygulamamızda gönderileriniz en modern uçaklarla yapılır ve adresten adrese şeklinde sevkiyat süreci yürütülür. Bunun ilk olarak tarafımıza ulaşarak ne tür bir hizmet istediğinizi belirtmeniz gerekir. Akabinde ekiplerimiz gerekli detayları hazırlayacaklardır.

Yıllardır Uçak Kargo alanında kusursuz hizmet veriyoruz ve tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendiriyoruz. Dilerseniz adresinizden paketi alıp uçakla Adnan Menderes Havalimanı’na ulaştırıp orada teslim edebiliriz. Ya da aynı şekilde adresinizden alıp İzmir’de belirttiğiniz adrese teslim edebiliriz. Adınıza gelen bir paketi havalimanında alıp size de ulaştırabiliriz. Dolayısıyla iş sürecimiz tamamen çözüm odaklıdır.

Geçmişten günümüze, hayata geçirilmiş büyük bir hizmet olan Kargo hizmeti oldukça önemli bir yere sahiptir. Her gün düzenli olarak binlerce insan bir yerden bir yere bir şeyler göndermektedir. Bunun yanı sıra günümüzde neredeyse tüm alışverişler, çevrimiçi bir şekilde yapılmakta ve kargo ile kapımıza kadar gelmektedir. Her yerde binlerce kargo hizmeti sunmakta olan firma bulunmaktadır.

Ancak çok az firma kaliteli ve güvenilir bir şekilde,  zamanında kargo hizmeti sunmaktadır. Bu nedenle herkes en kaliteli ve güvenilir şekilde kargo hizmetini sunan firmayı aramaktadır. Bir firmanın kaliteli hizmet verip vermediğini bilmenin en iyi yolu internet üzerinden araştırmaktır. Günümüzde yoğun bir şekilde kullanılan sosyal medya birçok firmayı tanımanıza yardımcı olduğu gibi, kargo hizmeti konusunda da sizlere yol gösterici olacaktır.

İzmir uçak kargo, son derece kaliteli ve güvenilir hizmeti ile anında yanı başınızda belirmektedir. Karadan ulaşım ile kargo hizmeti sunmakta olan firmalar, ne kadar kaliteli ve hızlı olurlarsa olsunlar havadan yapılan kargo hizmeti kadar hızlı olamazlar. Karadan ulaşım, havadan yapılan ulaşıma nazaran on kat daha ağır ilerlemektedir. İzmir’in son derece tercih edilen firması olarak, eşi benzeri olmayan hizmetimizi değerli halkımıza sunmaktan gurur duyarız. Renge renk ve son derece turistik bir şehrimiz olan İzmir’de kurulmuş olan firmamız, kurulduğu günden bu yana son derece gelişmekte ve büyümektedir.

Müşteri memnuiyeti odaklı çalışmakta olan İzmir uçak kargo, Türkiye’nin diğer ucuna bile adeta Hızır gibi kargo yetiştirmektedir. Yolladığınız her ürüne gözü gibi bakan firmanız, kırılabilen ürünlere bir etiket yapıştırarak hassas bir şekilde taşımakta ve kırılmasını engellemektedir. Şimdiye kadar verdiğimiz tüm kargo hizmetlerinde müşterilerimizi son derece memnun bırakmayı başarmış bulunmaktayız. Son derece yoğun bir müşteri kitlesine sahip olan firmamız, çokça tercih edilmesini kalitesine borçludur. Sizler de kaliteyi arıyorsanız, kesinlikle en doğru adrestesiniz.

İzmir Hava Kargo

Sizlerin de bildiği gibi kara yolundansa hava yolu son derece kısa ve hızlıdır. Bu yüzden, özellikle uzak mesafelerde havayolu tercih edilmekte ve zamandan tasarruf edilmektedir. Bununla beraber hem zamandan tasarruf etme hem de acil bir şekilde bir yerlere ulaşması gereken eşyaları ulaştırma konusunda hava yolu son derece büyük bir role sahiptir. İzmir hava kargo, İzmir’in en hızlı ulaştırma hizmetini sunan tek firma olarak, zamanında ve güvenilir bir şekilde eşyalarınızı ulaştırmaktadır.

Daha önce eşine ve benzerine rastlamadığınız bir hizmet ile karşı karşıya olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız, hava yolunu kullanarak emanet ettiğiniz her şeyi karayolundan önce ulaştırmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi olan İzmir hava kargo, hem maddi hem de manevi olarak kazandıran hizmeti ile karadan yapılan kargo hizmetinden bir adım öndedir.

Tüm firmaların hizmet verirken odaklandığı bir nokta vardır. İzmir uçak kargo ise tüm hizmetlerinde müşteri memnuniyetine son derece önem vermekte ve bunu esas olarak çalışmaktadır. Her hizmetinde müşterisini memnun bırakmak isteyen firmamız, kargosunu hem zamanında hem de güvenilir bir şekilde ulaştırmakta ve müşterisinden bu konuda tam not almayı başarmış bulunmaktadır. Geçmiş hayatınızda benzeri kalitede bir hizmet görmediğinizi temin ediyor ve sizleri bu kaliteyi deneyimlemeye davet ediyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Sys Kurye uçak kargo hizmeti için Turkish Cargo‘yu tercih ediyor.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×