Anasayfa » İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo

Uçak Kargo Hizmeti

Havayolu ulaşımı teknolojinin gelişmesiyle birlikte insan hayatına girmiş ve her geçen gün daha fazla tercih edilir hale gelmiştir. Havaalanlarının ve havalimanlarının yaygınlaşmasına bağlı olarak hava yolu ulaşımı ve Hava Kargo taşımacılığı çok daha fazla tercih edilmektedir. Ülkemizin üçüncü büyük şehri olan İzmir de havayolu taşımacılığının en fazla tercih edildiği yerlerin başındadır. Sanayisi, turizmi, kültürü, tarihi ve bulunduğu konum itibariyle hareketliliğin oldukça fazla olduğu ilde firmamız da İzmir uçak kargo hizmeti sunmaktadır.

Ülkemizin 50 farklı ili arasında sürdürdüğümüz uçak kargo çözümlerimizle pek çok ilimizden İzmir’e ulaştırılması gereken veya İzmir’den diğer illere ulaştırılması gereken kargolarınızı başarıyla taşıyor, adresten adrese taşımasını gerçekleştiriyoruz.

İzmir uçak kargo hizmetimizin sınırları oldukça geniştir. Bu yüzden müşterilerimiz bozulma ihtimali olan yaş meyve ve sebzelerini, acil ihtiyaç olan ilaçlarını, kitaplarını, yedek parçalarını, kırılma ihtimali olan eşyalarını ve daha pek çok farklı özellikteki malzemelerini uçak kargoyla taşıyabiliyoruz. Üstelik 7/24 hizmet vererek kesintisiz hizmet ayrıcalığı sağlıyoruz.

Geleneksel kargoculukta iller arası geçişler oldukça yavaştır. Bu yüzden gerek bireysel gerekse kurumsal olarak geleneksel yollarla kargo göndermek oldukça zaman alır. Bazen işlerin aksamasına, durmasına ve hatta iptaline kadar varabilir. Ayrıca aktarma ve yolculuk süresi fazla olduğu için malzemelerin zarar görme olasılığı da fazladır. İstenmeyen durumlar çok daha fazla ortaya çıkabilmektedir. Fakat firmamızın Hava kargo çözümlerinde gönderileriniz başka illerden İzmir’e, İzmir’den başka illere direkt olarak uçaklarla gönderilir. Bu sayede oldukça kısa sürede teslimatlarımız yapılır. Eşyalarınız herhangi bir zarar görmez.

İzmir uçak kargo hizmetlerimizi son derece profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Bu bakımdan çeşitli hususları da belirtmekte fayda görüyoruz. Öncelikle firmamız ulusal ve uluslararası yasalara uygun kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bu yüzden taşınması ve bulundurulması yasak maddelerin ve içeriklerin taşınmasını kesinlikle yapmıyoruz. Müşterilerimizin öncesinde söyledikleri paket ile verdikleri paket içeriğinin aynı olmaması ve bu sebeple kuryelerimizin gözaltı gibi durumlarla karşılaşması halinde kesinlikle sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu durumda sorumluluk tamamen paket içeriğini belirten müşterimize ya da onun temsilcisine aittir.

Firma olarak taşınma esnasında kurye ve diğer canlıların hayatını tehlikeye atabilecek biyolojik ya da kimyasal hiçbir içeriğin taşınmasını yapmıyoruz. SYS Kurye olarak İstanbul gibi belli noktalardan aynı gün ve hatta birkaç saat içerisinde paketlerinizi İzmir’e götürmeyi vaat etsek de her il için standartlarımız aynı değildir. Bunun nedeni de iller arasındaki uçuş yoğunluğunun farklı olmasıdır. Bazı illerimizden saat başı İzmir Adnan Menderes Havalimanı‘na uçuşlar varken bazı illerimizde günde tek uçuş gibi değişiklikler olabilmektedir.

Şehirler Arası Kurye ile bugün en yakın iller arasında dahi iki gün içerisinde paketleriniz teslim edilebilmektedir. Oysa İzmir uçak kargo hizmetlerimizde 24 saat içinde işlemler tamamlanabilmekte, hatta çoğu zaman altı – yedi saat içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir.

Uçak kargo uygulamamızda gönderileriniz en modern uçaklarla yapılır ve adresten adrese şeklinde sevkiyat süreci yürütülür. Bunun ilk olarak tarafımıza ulaşarak ne tür bir hizmet istediğinizi belirtmeniz gerekir. Akabinde ekiplerimiz gerekli detayları hazırlayacaklardır.

Yıllardır Uçak Kargo alanında kusursuz hizmet veriyoruz ve tamamıyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre şekillendiriyoruz. Dilerseniz adresinizden paketi alıp uçakla Adnan Menderes Havalimanı’na ulaştırıp orada teslim edebiliriz. Ya da aynı şekilde adresinizden alıp İzmir’de belirttiğiniz adrese teslim edebiliriz. Adınıza gelen bir paketi havalimanında alıp size de ulaştırabiliriz. Dolayısıyla iş sürecimiz tamamen çözüm odaklıdır.