İçeriğe geç

Güngören Kurye

Güngören Kurye
Güngören Kurye

Kurye kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşıyor ve bu alanda motor kurye uygulamaları yarım asra yakındır talep görüyor. Adından da anlaşılacağı üzere moto kurye, dağıtımların motorlu kişilerce yapıldığı hizmet koludur. Firmamız bu alanda yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, profesyonel Güngören kurye çözümleriyle her zaman yanı başınızda yer almaktadır.

Güngören İlçesi İstanbul’un en kalabalık ve en köklü ilçelerinden birisidir. Çok sayıda işletmenin ve kurumun bulunduğu semtimizde her gün onlarca paketin bir adresten başka bir adrese taşınması gerekmektedir. Çoğu zaman da işlerin devamlılığı adına taşımaların çok kısa sürede yapılması icap etmektedir. Oysa yoğun Güngören trafiği lokasyonlar arası ulaşımda büyük zaman kaybına neden olmakta, kargo şirketleriyle bir paketin en yakın noktalar arasında ulaşması dahi günler alabilmektedir.

Güngören kurye hizmetlerimizde dakikalar içinde paketleriniz dilediğiniz adresten dilediğiniz adrese ulaşabilmektedir. Özellikle son dönemde pandeminin de etkisiyle kuryelere talep çok daha artmıştır. Her yaştan insan eve kapanmak zorunda kaldığı için işletmelerden eve ya da evden eve taşınması gerekenler için kurye ihtiyacı ortaya çıkmıştır. En temel ihtiyaçların dahi karşılanması adına ilaç tedariki, yemek servisi, evrak işleri vs. için moto kurye hizmetlerimiz aralıksız devam etmektedir.

Güngören kurye uygulamaları gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlara çözüm olmakta, bu noktada pek çok avantaj sağlamaktadır. Motorlu kurye kullanmanın başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

Moto kurye hızlıdır. Kalabalık şehir trafiğinde araçlar saatlerce yollarda bekleyebilir. Oysa moto kuryede motosikletler kullanılır ve trafikte çok daha seri hareket ederler. Kırmızı ışıklar hariç moto kuryeler trafikte pek beklemezler. Bu yüzden istenen lokasyonlar arasında en hızlı şekilde hareket edebilirler. Moto kurye zamandan tasarruf sağlar. Zaman her zaman çok değerlidir. Kimi zaman bir iş üzerinde çalışırken acil bir malzemeye, evraka ihtiyacınız olabilir ve bunu beklemek sizin için zaman kaybıdır. Fakat kurye uygulamalarıyla ihtiyaçlarınız çok hızlı şekilde temin edilir.

Moto kurye iş verimliliğini arttırır. Moto kurye sizin ihtiyacınız olan paketleri ya da evrakları taşırken sizler asli işinizle ilgilenirsiniz. Böylece işlerinizi devam ettirir, gereksiz meşgalelerle zaman ve emek harcamaktan kurtulursunuz. Moto kurye güvenlidir. Kurumsal bir firmadan hizmet aldığınız taktirde yasadışı olmayan her paketinizi taşıtabilir, güvenerek paketlerinizi teslim edebilirsiniz. Değerli evraklarınızı, kimliklerinizi, ilaçlarınızı, belgelerinizi ve diğer bütün paketlerinizi moto kurye ile taşıtabilirsiniz.

Moto kurye ekonomiktir. Diğer taşımacılık yöntemleriyle kıyaslandığında moto kurye ile paket gönderimi oldukça ekonomiktir. Üstelik sadece size hizmet verilir ve sizin paketiniz taşınır. Böylece gönderilerinizin güvenliği ile ilgili tereddütleriniz olmaz.
Güngören Motorlu kurye avatajlarından istifade edebilmek için en temel husus kurumsal bir firmadan hizmet almaktır.

Yıllardır Güngören’in her noktasında hizmet veriyoruz. Tamamı alanında deneyimli, bütün lokasyonları bilen, motosiklet kullanımında yetkin, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Güler yüzlü, kaliteli hizmet ayrıcalığını istisnasız bütün müşterilerimize sunuyoruz. En acil taşınması gereken paketleriniz dahil motosikletlerle taşınması mümkün olan bütün gönderilerinizi Güngören kurye ayrıcalığıyla taşıyoruz.

Güngören kurye ihtiyaçlarında en çok merak edilenlerden birisi moto kurye fiyatları olmaktadır. Fiyatlandırmalarımız mesafeye, pakete, acillik durumuna ve zamana göre değişmektedir. Mesai saatleri dışında yapılan taşımaların ücretlendirmeleri biraz daha yüksek olabilmektedir. Bununla birlikte firmamız her zaman kaliteyi ve güvenilirliği uygun fiyat politikasıyla taçlandırmakta, bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla paketlerinizi taşımaktadır.

Güngören İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli semtlerinden birisidir. Günün 24 saatinde bölgede çok yoğun bir hareketlilik olmakta, trafik yoğunluğu daima devam etmektedir. Her geçen gün kalabalıklaşan nüfus da benzer durumun süreceğinin işareti olmaktadır.

Binlerce kişiye ev sahipliği yapan Güngören’de çok sayıda işyeri ve işletme de yer almaktadır. Bütün bu yoğun yaşam beraberinde trafik gibi eksilere neden olmakta, en yakın noktalar arasında dahi ulaşım kimi zaman saatler alabilmektedir. Fakat bu, kurumsal ve bireysel olarak her gün yüzlerce paketin taşınması gerekliliğini ortadan kaldırmamakta, Güngören kurye ihtiyaçlarına her zaman gerek duyulmaktadır.

Yıllardır Güngören mahallelerinde adım adım taşımacılık yapıyoruz. Sadece Güngören ile de sınırlı kalmıyor, İstanbul’un diğer bütün semtleriyle Güngören arasında da taşımacılığa devam ediyoruz.

Kurye uygulamalarımızda pek çok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Hızlı teslimat: En acil gönderileriniz için en hızlı teslimat hizmeti sunuyoruz. Kurye çeşidimize göre değişse de 45 dakika ila 180 dakika arasında hemen her gönderinizi adresten alıp teslim edebiliyoruz.
  • Tecrübeli kadro: Kurye uygulamaları son derece profesyonellik gerektirir. Bu nedenle çağrı merkezinden şoförlerimize kadar her kademede tecrübeli, deneyimli, işini özveriyle yapan, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz.
  • Ekonomik fiyatları: Güngören genelinde her zaman en ideal kurye fiyatlarıyla öne çıkıyoruz. Çeşitli etkenlere göre, operasyona göre fiyat belirliyoruz.
  • Yenilikçi çözümler: Firma olarak her zaman dünya standartlarında kurye hizmeti veriyor, en modern teknolojilerle uygulamalarımızı donatıyoruz. Sektördeki bütün yeniliklerin en hızlı uygulayıcılarından birisi oluyoruz.

Kurye alanında birçok farklı kurye çeşidimiz bulunmaktadır. Normal kuryemiz diğerlerine nazaran daha ekonomik olup aynı gün içinde teslim edilmesi gereken paketler için yoğunlukla tercih edilmektedir. 120 ila 180 dakika arasında teslimat süremiz değişmekte, hızlı kurye çeşidimizde ise teslimat sürelerimiz 60 ila 90 dakikaya düşmektedir.

Acil kurye hizmetimizde daha da hızlı teslimat yapılabilmekte, 45 ila 60 dakika arasında İstanbul’un hemen her bölgesine ulaşılabilmektedir.

Güngören mahalleri arasında ya da Güngören ile İstanbul’un diğer semtleri arasında kurye hizmeti almak isteyenlerin en fazla merak ettikleri konulardan birisi Güngören kurye fiyatları olmaktadır. Çoğu kez sabit bir fiyat ile karşılaşılması ümit edilse de kurye sektöründe bu pek mümkün değildir.

Fiyatları etkileyen en temel belirteç mesafedir. Taşımamızı istediğiniz paketin alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Güngören mahalleleri arasında daha kısa mesafe olduğu için fiyatlandırma daha düşük olsa da mesafe uzadıkça fiyat artmaktadır.

Motorlu kurye fiyatlarındaki bir diğer etken motorlu kurye çeşididir. Firmamız pek çok kurye türüyle taleplere karşılık verdiği için kurye çeşidine göre de tarife değişmektedir. Normal kurye, ekspres kurye gibi alternatiflere nazaran acil kurye, gece kurye gibi uygulamalarımızda fiyatlar biraz daha artabilmektedir.

Bir diğer etken de taşımamızı istediğiniz paketlerin ebatlarıdır. Motorlu kuryelerimiz motorlarıyla taşıyabilecekleri azami ölçülere kadar paket alımı yapabilmektedirler. Kimi zaman büyük paketler için ek önlem ve ekipman gereği doğabilmekte, bu nedenle de gönderilerinizin ebatları arttıkça fiyatları da artmaktadır.

Her zaman kurye alanında en kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti ekonomik fiyatlarla birleştiriyoruz. Bu nedenle sizlere firmamızdan teklif almadan Güngören kurye tercihinde bulunmamanızı öneriyoruz.

Güngören Kurye Hizmeti

Güngören kurye hizmetlerimizle İstanbul’un Avrupa yakasındaki ilçelerinden birisi olan Güngören içindeki bütün adresler arasında ve ilçemizle İstanbul’un diğer bütün ilçelerindeki adresler arasında taşımacılık yapıyoruz. Sınırlarımızı sadece İstanbul ile sınırlamıyor, aynı zamanda şehirlerarası kurye hizmetlerimizle çevre illere gitmesi, illerden gelmesi gereken paketleriniz için de yardımcı oluyoruz.

Kurye talepleri özellikle son çeyrek asırda çok büyük artış göstermiştir. Bunda şehrin kalabalıklaşması, trafik yoğunluğunun artması, iletişim olanaklarının, ödeme kanallarının, çalışma sistemlerinin değişmesi gibi etkenlerin büyük payı vardır.

Hususiyetle online alışverişin yaygınlaşması Güngören kurye ihtiyacının çok daha fazlalaşmasına neden olmuştur. Hem alıcı hem de satıcılar daha hızlı, daha güvenli ve ekonomik arayışlarının neticesinde moto kuryelere rağbet göstermektedirler. SYS Kurye firmamız yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle bütün beklentileri karşılamaktadır.

Güngören kurye faaliyetlerimizde tamamı alanında eğitimli, deneyim sahibi, bilgi birikimi yüksek, özverili ve güler yüzlü bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimiz sürekli kendini geliştirerek her defasında dünya standartlarında çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Taşıma yaparken firmamız en modelli, tamamı tam donanımlı, bakımları aksatılmadan yaptırılan araçlar kullanmaktadır. Bu sayede taşıma esnasında aksaklık oluşturabilecek riskler minimuma indirilmektedir. En hassas biçimde en uzak noktalar arasında dahi paketleriniz en kısa sürede alıcılarına ulaştırılmaktadır.

Uzman ekibimizle birlikte yıllardır gıda, hediye, fatura, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, pasaport, bilgisayar, tablet, evrak, paket, yemek, numune, kimlik, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, çikolata, meyve, eşya, matbuat gibi toplu dağıtım, yedek parça, tekstil, ruhsat, plaka, bilet, anahtar, laptop ve çok daha fazlasını alıcısına ulaştırıyoruz.

Güngören kurye alanında profesyonel hizmet veriyor, sizler masanızdan kalmadan bizler paketlerinizi adresinizden alıp dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bunun için çeşitli kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Normal motorlu kurye modelimizle İstanbul içinde Anadolu ve Avrupa yakasının her yerine 120-180 dakikada teslimat yapıyoruz.

Hızlı kuryede çok daha seri hareket ederek teslimatlarımızı 60-90 dakika arasında tamamlıyoruz. Acil kurye ile ise bu süreyi 45-60 dakikaya kadar indiriyoruz.

Güngören kurye hizmetlerimizle her zaman kaliteli, hızlı ve güvenli çözümler sağladığımız için yoğun ilgi görüyoruz. Fakat ayrıcalıklarımız sadece bunlardan ibaret değil. Aynı zamanda cazip motorlu kurye fiyatlarımızla da fark yaratıyor, taşımacılık ihtiyaçları için servet ödemek zorunda kalmak istemeyen bütün müşterilerimizin değişmez çözüm ortağı oluyoruz.

Her zaman en uygun fiyatlı motorlu kurye hizmetlerinin adresi olarak fiyatlandırmalarımızı çeşitli detaylara göre yapıyoruz. Bunların başında mesafe gelmektedir. İlçemiz içindeki bütün mahallelerin ve ilçemizle İstanbul’un diğer bütün mahallelerinin uzaklığı farklıdır. Fakat günümüz modern teknolojileriyle mesafe hesaplama çok kolay ve net biçimde yapılabilmektedir. Tarafımıza ulaştığınızda arkadaşlarımız paketinizin nerden alınıp nereye teslim edileceği bilgisini isteyecekler, ardından net uzaklığı tespit ederek fiyatlandırmada kullanacaklardır.

Motorlu kurye fiyatlarında bir değer etken paketlerinizin özelliği olup hacmine ve ağırlığına göre hesaplama yapılmaktadır. Hacim hesabı yapılırken paketinizin eni, boyu, yüksekliği birbiriyle çarpılmaktadır. Bir diğer etken ise tercih edeceğiniz motorlu kurye modelidir. Her motorlu kurye modelimizin özellikleri ve taşıma şekli farklı olduğundan fiyatı da değişebilmektedir. Daha hızlı kuryeler daha yüksek fiyatlı olacaktır.

Net Güngören kurye fiyatı, randevu talebi ve diğer merak ettiğiniz detaylar için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, çağrı merkezimiz, hizmet noktamı ve WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp