İçeriğe geç

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye
Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye hizmetlerimiz 2001 yılından bu yana her daim müşteri memnuniyeti baz alınarak devam etmektedir. Bu memnuniyeti gerek güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile gerekse hızlı ve uygun teslim işlemlerimiz ile sağlamaktayız. Kaliteli ve doğru hizmet vermeyi prensip edinmiş firmamız her zaman yüzünüzü güldürecektir. En acil işlerinizde yardımınıza koşmak bizim için zevktir. Söylediğimiz gibi hizmetimizi alan herkesin mutlu olması, bizim için en büyük ödüldür.

İster bireysel ister kurumsal olsun herkesin zamandan verim sağlaması gerektiği anlar olur. İşte bu anlarda size en hızlı hizmeti sağlayarak sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğinde değerli vaktinizi kaybetmek yerine siz öncelikli işleriniz ile ilgilenirken, biz gerekeni yapalım. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda size hızlı ve uygun bir hizmet sunuyoruz.

Tam anlamıyla kapınıza kadar gelip teslim etmek istediğiniz ürünü alıyoruz ve tam istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırıyoruz. Acil durumlarınızda bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizin için acil olan teslimat bizim için de o kadar acil oluyor. Bu nedenle 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yoğun bir çalışma saatinde olsa bile çok sayıda aracımız bulunduğu için anında harekete geçebiliyor ve bu profesyonel hizmeti size sunuyoruz.

Ümraniye Kurye çalışanları olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her gün araçlarımızın gerekli ve düzenli bakımlarını yaptırmaktayız. Bu sayede iş aksama oranımız sıfıra düşüyor. Güvenlik ekipmanları tam olan ekip arkadaşlarımız İstanbul’un her köşesine memnuniyet dağıtmak üzere günün her saatinde yola çıkabiliyor. Size de daha verimli bir gün kalıyor. Yoğun ve hassas çalışmalarımız her zaman başarıya ulaşmıştır. Bizden hizmet aldığınız zaman her yönüyle standartların üzerinde bir firma olduğumuza siz de emin olacaksınız.

Kıymetli evraklarınızı, kırılabilir ürünlerinizi, çiçek, pasta ve çeşitli hediyeler ile gününü güzelleştirmek istediğiniz sevdiklerinize ulaşmada bizler daima sizinle birlikteyiz. Sunduğumuz hizmet ile en hızlı ve en güvenilir şekilde kuryeniz size ve sevdiklerinize ulaşmış olur.

Hizmet sektöründe yetkin, işinin ehli ve bunu severek yapan arkadaşlarımız ile beraber sizlere aradığınız hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Giderek popülaritesi artan ve genç nesle istihdam alanı sağlayan, motor üstünde olmaktan mutluluk duyan gençlerimize yeni bir iş olanağı sağlıyoruz. Gerekli eğitimleri alan ve disiplinli bir şekilde yetiştirdiğimiz Ümraniye Kurye arkadaşlarımız İstanbul trafiğinde sizlerin kurtarıcısı olarak yerlerini alıyorlar.

Motor kullanmanın zevkini hizmet ile bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmak için çalışıp gelişmeye devam ediyoruz. Motor kullanmaktan zevk alan, deneyimli ve insan ilişkileri gelişmiş hemen hemen herkes bu sektörde kendine yer bulabilir. Kurye sayesinde yoğun araç trafiğine takılmadan, dar sokaklara rahatlıkla girerek Ümraniye ilçe sınırları içerisinde  en hızlı ve en güvenilir şekilde emanetinizi sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine hakim personelimiz sayesinde kaliteli hizmeti sizinle buluşturuyoruz.

Teknoloji çağının hakim olduğu şu dönemde kuryelerin önemini bir kez daha kavrayarak, en modern araçları ve en gelişmiş teknikleri takip ediyoruz ve daha iyisi olmak için çabalıyoruz.

İstanbul’a ve İstanbul trafiğine hakim, işinde titiz ve işini özveri ile yapan çalışma arkadaşlarımız ile beraber hayatınızın bir parçası olmaktan ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için bizler buradayız. Kurye sektörüne yeni bir anlayış getirerek en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek için her gün biraz daha fazla çalışıyoruz. Ümraniye Kurye günün her anında sizlere hizmet sunmaktan ve hayatınızı kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Günün her saatinde biz sizlerin yanındayız. Emanetiniz İstanbul yollarında bizimle güvende, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurye hizmeti, kargodan sonra bir oluşum sürecine girmiş ve kargo hizmetinin eksikliklerini gideren bir faaliyet olmuştur. Kargo hizmetiyle karşılaştırınca daha hızlı, daha güvenli ve daha kalitelidir. Kurye hizmeti özellikle yapılması gereken acil işler için tercih edilmektedir. Ümraniye kurye ile müşteriler genellikle hediye, işle ilgili evraklar, yemek siparişleri, üyelikle alınan dergi ve gazeteler ve çiçek gibi aynı gün teslim edilmesi gereken gönderiler için çalışmalarını sürdürmektedir.

Daha çok kalabalık ve büyük şehitlerde tercih edilen kurye hizmeti oldukça mantıklı bir alternatif haline gelmiştir. Kurye ile taşınan gönderilerin zarar görmesi gibi bir ihtimal de olmaması müşterilerin bu hizmete olan ilgilerini arttırmıştır. Çünkü kurye taşımacılığı sırasında araç ve personel değişikliği yapılmamaktadır, yani gönderiler birinci elden alıcıya teslim edilmektedir. Son olarak kurye hizmetinin çok uygun olan fiyatları da düşünüldüğünde kargo hizmeti tercih edilip beklemektense kurye hizmetinden yararlanmak en iyi seçim olmaktadır.

Ümraniye kurye faaliyetlerine başladığı ilk günden günümüze kadar hep kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Kaliteli hizmet sağlanırken araçların bakımına, donanımlarına, personellerin eğitimine, teknolojik ya da hizmetler ilgili gelişme ve yeniliklere dikkat edilmekte ve tüm çalışmalar bu çerçevede devam etmektedir. Kaliteli hizmeti alan müşteriler memnun müşterileridir. Firmamız müşteri memnuniyeti de çok önem vermektedir. Firma çalışanları sürekli daha iyiyi yapma çabası içinde hareket etmektedir.

Ümraniye kurye müşterilere kaliteli hizmetleri en uygun fiyattan satın almalarını sağlarlar. Gönderilerin en uygun fiyattan gönderilmesi müşterilerin devamlı hale gelmesine de olanak sağlamaktadır. Kurye fiyatlarını genellikle gönderilerin büyüklüğü, göndericinin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafe, gönderinin büyüklüğüne göre ayarlanacak araç, aracın donanımı gibi faktörler etkilemektedir. Bunlar göz önüne alınır, daha sonra müşteri memnuniyetini sağlamak adına analizler yapılıp en son aşamada fiyat belirlenir.

Bizi tercih eden müşterilerimiz öncelikle zamandan çok tasarruf sağlamaktadırlar. İstanbul gibi 7/24 trafiği olan bir şehirde bir noktadan bir diğerine gitmek oldukça zaman almaktadır. Kuryelerimiz müşterileri yormadan, zaman harcatmadan onların yerine gönderileri alıcı adresine teslim ederler. Müşterilerin tek yapmaları gereken firmamızı arayarak adreslerini iletmeleridir. Müşterilerimiz dilerlerse gönderiyi tekrar alarak ilk göndericiye de teslim edebilirler.

Mesai saati bitmeyen bir hizmet vermekteyiz. Yani 7/24 müşterilere hizmet verilmeye devam edilir. Günün her saati; gece saatler, sabahın ilk ışıkları da dâhil müşteri hizmetlerini arayarak gönderi hizmeti almak isteyebilirsiniz. Yine hava yağmurlu, karlı olabilir; kuryelerimiz gerekli donanıma sahip araçlarımızla hizmet vermeye devam ederler. Gönderiler el değişikliği olmadan taşınacağı için de hiçbir zarar görmeyeceklerdir.

Ümraniye kurye, gönderilerinizi en iyi şekilde, zarar görmeden, gecikme olmadan taşır. Araçlarımızda yağmurlu ya da karlı hava şartlarına göre gerekli donanım bulunmaktadır ve gönderileri korunaklı olarak taşınmaktadır. Araçlarımızın tamamı yenidir ve bakımları yapılmaktadır. Firmamızda çalışan personellerimiz gerekli eğitimi almış, İstanbul’un karışık yollarını çok iyi tanıyan, çözüm odaklı yaklaşımları olan, dinamik kişilerdir.

Gönderilerinizin mümkün olan en kısa sürede taşınması sözü verilmektedir. Aynı zamanda hızlı teslimat sürecinde gönderilerinizin başına herhangi bir olumsuz durum gelmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Eğer gönderilere zarar gelirse telafi etme görevi yine firmamıza düşer.

Ümraniye Kurye içeriği zararlı ya da legal olmayan herhangi bir gönderiyi taşımaz ve bu konuda sorumluluk da firmamıza ait değildir. Bu konuda gerekli bilgilendirmeyi sözleşmelerimizle müşterilerimize de yapmaktayız.

Ümraniye Kurye Hizmeti

Ümraniye kurye işletmesi olarak sizleri memnun edecek şekilde hizmet vermek için çok büyük çaba sarf etmekte ve sürekli olarak her aşamamızda yaptığımız işlemleri daha da kaliteli hale getirmek için büyük çaba sarf etmekteyiz. Kullandığımız motorları düzenli aralıklar ile yenileyerek hizmetin kalitesini artırmasını amaçlamaktayız. Ayrıca bünyemizde fazla eleman bulundurmak suretiyle sizlere hiç sıra beklemeden hizmet almanız sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılan teknolojik sistemlerimiz daima yenilenmekte ve güncellenmektedir. Bu sayede devamlı olarak yeni özellikler ekleyebilmekteyiz. Motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin devamlı olarak bakımlarını yapmakta ve ürünlerinizi çok daha korunaklı halde adreslerinize teslim etme konusunda büyük fayda sağlamaktayız.

Fiyatlarımızı düzenli olarak toplantılar ve çalışmalar yapmak suretiyle her zaman piyasa fiyatlarının altında tutarak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. Fazla sayıda bulunan ödeme yöntemleri ile müşterilerimizin gönüllerince alışveriş yapmalarını, sipariş vermelerini sağlamaktayız. Tekrar aynı fazlalıkta bulunan teslimat yöntemlerimiz sayesinde siz müşterilerimizin anlık olarak istediğiniz şekilde teslimat yapılmakta ve sizlerin o anki durumuna göre hizmet verilmektedir. Ümraniye kurye işletmesi tüm bu özellikleri siz müşterilerimizin memnuniyeti ve her kurye ihtiyacınızda bizlere ulaşmanız için yapmaktayız. Sizlerde bizden hizmet aldığınız zaman asla pişman olmayacaksınız.

Ümraniye kurye olarak sunduğumuz kurye hizmeti sırasında teknolojiden faydalanmakta ve bu sayede sunduğumuz hizmetin hızı ve kalitesi büyük oranda artmaktadır. Sistemlerimiz anlık olarak çalışmakta ve verdiğiniz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmektedir. Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmaktadır. Navigasyon sistemleri ve çalışanlarımızın çevresel bilgileri sayesinde en doğru, en güvenilir ve en hızlı yol tespit edilmek suretiyle siparişiniz yola çıkmaktadır. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişinizin anlık olarak nerede olduğunu takip edebilir ve kendinizi ona göre hazırlayabilirsiniz. Teslimat işlemi gerçekleştikten sonra sistemlerimizden bizlere vereceğiniz puanlar ve yapacağınız yorumlar sayesinde işletme olarak eksiklerimizi tespit ederek geliştirmekteyiz. Ümraniye kurye işletmesi olarak teknolojiyi bu alanlarda kullanmak kaydıyla siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve daha kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Ümraniye kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet tabi ki motorlar ile vermekteyiz. Kurye hizmetin en önemli materyali motorlardır. Bu sebepten dolayı motorlar konusunda çok hassas ve titiz davranmaktayız. Motorlarımızın düzenli aralıklar ile değişimlerini yaparak yüksek modelli olmalarını sağlıyoruz. Bu sayede gelişen otomotiv sektöründen faydalanmakta ve sürekli olarak daha güçlü motorları bünyemizde bulundurmaktayız.

Ayrıca motorlarımızı güvenli hale getirmek suretiyle dizayn etmekte ve ürün taşıma haznelerine önem vermekteyiz. Bu ürün taşıma haznelerinin geniş yapıda olması, iç kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplı olması, dış zeminin ise sert yapıda ve darbeye emecek yapıda olması ayrıca güvenlik konusunda da bizlere yardım sağlamaktadır. Kullandığımız motorların fren bakımları, motor bakımları ve her türlü periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması motorlar konusunda sorun yaşamamızı engellemekte ve sizlere sunulan hizmetin kaliteli olmasını sağlamaktadır.

Ümraniye kurye işletmesi olarak kurye sektöründe hizmet veren bir işletmenin her zaman yedek kurye elemanı ve motor bulundurması gerektiğini biliyoruz. Bizde işletme olarak her zaman işletmemiz bünyesinde ve saha elemanı olarak yedek kurye ve motorlar bulundurmakta ve siparişler sırasında oluşabilecek her türlü arıza, kaza sonucunda yedek kuryelerimiz yemen olay yerine gitmek suretiyle sizlerin siparişlerinizi adreslerinize getirerek mağdur olmanızı engellemektedir. Bu sayede siz müşterilerimize her zaman hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmakta ve tüm özelliklerimizin sizlerin memnuniyetini kazanma amacıyla yapılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp