Anasayfa » Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye hizmetlerimiz 2001 yılından bu yana her daim müşteri memnuniyeti baz alınarak devam etmektedir. Bu memnuniyeti gerek güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile gerekse hızlı ve uygun teslim işlemlerimiz ile sağlamaktayız. Kaliteli ve doğru hizmet vermeyi prensip edinmiş firmamız her zaman yüzünüzü güldürecektir. En acil işlerinizde yardımınıza koşmak bizim için zevktir. Söylediğimiz gibi hizmetimizi alan herkesin mutlu olması, bizim için en büyük ödüldür.

İster bireysel ister kurumsal olsun herkesin zamandan verim sağlaması gerektiği anlar olur. İşte bu anlarda size en hızlı hizmeti sağlayarak sizin zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğinde değerli vaktinizi kaybetmek yerine siz öncelikli işleriniz ile ilgilenirken, biz gerekeni yapalım. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir şehirde hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda size hızlı ve uygun bir hizmet sunuyoruz.

Tam anlamıyla kapınıza kadar gelip teslim etmek istediğiniz ürünü alıyoruz ve tam istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırıyoruz. Acil durumlarınızda bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizin için acil olan teslimat bizim için de o kadar acil oluyor. Bu nedenle 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yoğun bir çalışma saatinde olsa bile çok sayıda aracımız bulunduğu için anında harekete geçebiliyor ve bu profesyonel hizmeti size sunuyoruz.

Anadolu Yakası Kurye çalışanları olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her gün araçlarımızın gerekli ve düzenli bakımlarını yaptırmaktayız. Bu sayede iş aksama oranımız sıfıra düşüyor. Güvenlik ekipmanları tam olan ekip arkadaşlarımız İstanbul’un her köşesine memnuniyet dağıtmak üzere günün her saatinde yola çıkabiliyor. Size de daha verimli bir gün kalıyor. Yoğun ve hassas çalışmalarımız her zaman başarıya ulaşmıştır. Bizden hizmet aldığınız zaman her yönüyle standartların üzerinde bir firma olduğumuza siz de emin olacaksınız.

Kıymetli evraklarınızı, kırılabilir ürünlerinizi, çiçek, pasta ve çeşitli hediyeler ile gününü güzelleştirmek istediğiniz sevdiklerinize ulaşmada bizler daima sizinle birlikteyiz. Sunduğumuz hizmet ile en hızlı ve en güvenilir şekilde kuryeniz size ve sevdiklerinize ulaşmış olur.

Ümraniye Moto Kurye

Hizmet sektöründe yetkin, işinin ehli ve bunu severek yapan arkadaşlarımız ile beraber sizlere aradığınız hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Giderek popülaritesi artan ve genç nesle istihdam alanı sağlayan, motor üstünde olmaktan mutluluk duyan gençlerimize yeni bir iş olanağı sağlıyoruz. Gerekli eğitimleri alan ve disiplinli bir şekilde yetiştirdiğimiz Ümraniye Kurye arkadaşlarımız İstanbul trafiğinde sizlerin kurtarıcısı olarak yerlerini alıyorlar.

Motor kullanmanın zevkini hizmet ile bir araya getirerek işinizi kolaylaştırmak için çalışıp gelişmeye devam ediyoruz. Motor kullanmaktan zevk alan, deneyimli ve insan ilişkileri gelişmiş hemen hemen herkes bu sektörde kendine yer bulabilir. SYS Kurye sayesinde yoğun araç trafiğine takılmadan, dar sokaklara rahatlıkla girerek Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içerisinde  en hızlı ve en güvenilir şekilde emanetinizi sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul’un bütün semtlerine hakim personelimiz sayesinde kaliteli hizmeti sizinle buluşturuyoruz.

Teknoloji çağının hakim olduğu şu dönemde kuryelerin önemini bir kez daha kavrayarak, en modern araçları ve en gelişmiş teknikleri takip ediyoruz ve daha iyisi olmak için çabalıyoruz.

İstanbul’a ve İstanbul trafiğine hakim, işinde titiz ve işini özveri ile yapan çalışma arkadaşlarımız ile beraber hayatınızın bir parçası olmaktan ve günlük işlerinizi kolaylaştırmak için bizler buradayız. Kurye sektörüne yeni bir anlayış getirerek en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek için her gün biraz daha fazla çalışıyoruz. İstanbul Kurye günün her anında sizlere hizmet sunmaktan ve hayatınızı kolaylaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Günün her saatinde biz sizlerin yanındayız. Emanetiniz İstanbul yollarında bizimle güvende, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.