İçeriğe geç

Kadıköy Kurye

Kadıköy Kurye
Kadıköy Kurye

Günlük hayatın koşuşturmacası içinde, bazen önemli işlerimizi yapmayı erteliyoruz ya da unutuyoruz. Özellikle de iş hayatımızda önemli evrakları gerekli yerlere göndermeyi unutursak büyük problemler yaşayabiliyoruz. Büyükşehirlerde günün her saati sıkışık olan trafik yüzünden bu işi yapmak bir hayli yorucu, zahmetli ve stresli bir iş haline gelebiliyor. Kargo firmalarının teslimat politikaları dolayısı ile önemli evraklarınız günler, hatta haftalar sonra ancak elinize ulaşmış oluyor. İşte tam da böyle zamanlarda Kadıköy kurye sizin için biçilmiş kaftan!

İstanbul içinde önemli evraklarınızı, kişisel kargolarınızı ya da aklınıza gelebilecek her şeyi istediğiniz yerden alıp, istediğiniz yere kadar bırakıyoruz. Günün her saati tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hizmet veriyoruz. Dilerseniz eş zamanlı, dilerseniz de ileri zamanlı kuryeleriniz için gereken özeni gösterip, tam zamanında adresinizde oluyoruz.

Aynı zamanda Kadıköy kurye tercih ederek zamandan büyük oranda tasarruf edip yapmanız gereken diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Çünkü kuryeniz emin ellerde. Kuryenizin en kısa zaman içinde istediğiniz yerde olacağının teminatını firmamız olarak veriyoruz. Ayrıca trafik yoğunluğunun büyük oranda azalmasını da sağlamış oluyoruz.

Kadıköy kurye fiyatlandırmamız oldukça avantajlı ve cazip. İstanbul içinde belli semtler arasında sabit teslimat fiyatları uyguluyoruz. Diğer durumlarda ise kilometre başına sabit ücret alarak en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Kuryenizin gecikmesi ya da hasarlı gelmesi gibi durumlarda ise masraflar şirketimiz tarafından karşılanmakta.

Sürekli müşterilerimize uyguladığımız bir sadakat programı sayesinde ise belli sayıda hizmet alan müşterilerimize özel kampanyalar ve belli semtleri kapsayan ücretsiz teslimat olanakları da sağlıyoruz. Bunların yanı sıra anlaşmalı iş yaptığımız bazı şirketler için, belli semtler arasındaki teslimat süresini iki kat hızlı gerçekleştiriyoruz. Firmamız olarak müşteri memnuniyeti bizim için en üst sırada yer alıyor. Her gün bu amaç doğrultusunda çalışmalarımızı geliştirmeye ve farklı kampanyalar oluşturmaya devam ediyoruz.

Kargo ve dağıtım alanında en hızlı ulaşımı sağlayan Kadıköy kurye sizin aciliyet gerektiren evraklarınızı ulaştırmak üzere dışarıdaki bir elemanınız olarak hizmet vermekte. Evraklarınız veya benzeri gönderilerinizi göndermek istediğiniz alıcıya zamanında ulaştırmak bizim tek gayemiz olacağından emin olabilirsiniz.

Kurye hizmetimizin profesyonel elemanları sayesinde Kadıköy ilçesi içerisindeki trafiğin karşısında her ne olursa olsun gönderilen evraklarınızı tam zamanında ve sağ salim bir şekilde alıcıya ulaştırmaktayız. Belgelerinizi bizim hizmetimize bıraktıktan sonra sizin endişeleneceğiz hiçbir durum oluşmayacaktır. Eğer ki bir sorun karşısında bize ulaşmak isterseniz WhatsApp destek hattımızdan bizimle dilediğiniz saatte iletişime geçebilirsiniz.

İşiniz sizin için ne kadar önemliyse bizim içinde bir o kadar önemli olacaktır. Geciken evrak, yetiştirilmesi gereken dosya veya İstanbul trafiği karşısında kalınan zor durumlara son veriyoruz. Kadıköy kurye her daim hizmetinizde olacaktır. Kurumların veya özel işletmelerin yetiştirilmesi gereken belgeleri vaktinde ulaştırılması konusunda ne kadar hassas olduğunun farkındayız ve elimizden gelen en iyi hizmeti vermek için yanı başınızdayız. Güvenli ve vaktinde ulaştırmamız gereken yere ulaştırmış olacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizler, sizin için 7/24 hizmetteyiz ve saat fark etmeksizin en iyi şekilde hizmet veren bir kuruluşa sahibiz. Her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimizin bünyesinde çalışan profesyonel elemanlarımız hem yaptıkları işten hem de kullandıkları taşıttan büyük bir zevk alarak bu işi sürdürmektedir ve bu durumda yaptığımız işe kaliteli bir şekilde yansımaktadır. Ayrıca şirketimiz cebiniz için en ekonomik hizmeti vermektedir. Uzaklık veya saat fark etmeksizin ücret olarak hiçbir şekilde değişiklik bulunmamakla beraber sektördeki en güvenilir ve en ekonomik firma olduğumuzdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz bize abone olabilir ve abonelik indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli hizmetimiz karşısında memnun kalacağınızdan biz firmamız olarak eminiz. İşini ciddiye alan uzman bir ekip ile birlikte çalışma içerisindeyiz. Bizi tercih eden müşterilerimize yıllardır bu sektörde güvenilir ve profesyonel olarak hizmet vermekteyiz ve sizlerin de değerli müşterilerimiz arasına katılmanız bizi mutlu edecektir. Bizimle iletişime geçerek verdiğimiz hizmet türleri hakkında veya aklınıza takılan konuyla alakalı çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz; Kadıköy kurye olarak şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurye genellikle son zamanlarda daha fazla kullanılmaya başlanan bir hizmet olmuştur. Bunda özellikle büyük şehirlerdeki aynı gün gönderi iletiminin kargoların sağlayamaması önemli rol oynamıştır. Kadıköy kurye ile aynı gün gönderileriniz alıcıya ulaşabilmektedir. Kuryeyle taşınan eşyaları ele alırsak; çeşitli evraklar, özel hediyeler, çiçek siparişleri, yemek siparişleri ve aylık gazete dergiler çoğunlukla tercih edilmektedir.

Kadıköy kurye hizmette kaliteyi sağladıkları için, hızlı ve güvenli şekilde alıcıya aynı gün ulaştıkları için müşterilerin çok ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Müşterilerimiz işlerini yapmaya devam ederlerken bir yandan da gönderileri taşınmaya devam eder. Hem zaman harcamaktan, hem de trafikteki stresten kurtulmuş olurlar.

Kurye fiyatlarını etkileyen faktörler çok olsa da firmamız müşterilerimizin yüzünü güldürmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla fiyatları her zaman piyasaya göre makul seviyelerde tutmaya çalışmaktadır. Gönderilerin fiyatlarını çoğunlukla aradaki mesafe, gönderi türü, taşıma sırasında kullanılacak araç ve o günkü hava koşulları etkilemektedir. Hava şartları ne olursa olsun kuryelerimiz gönderiyi ilgili adrese ulaştıracaktır.

Firmamız ile müşterilerimiz zaman harcamadan, işlerine devam ederek gönderilerinin aynı anda yola çıkıp zarar görmeden alıcıya ulaşmalarını sağlamak üzere çalışmaktadırlar. Gönderisi olan müşterilerimiz firmamızın çağrı merkezini arayarak taleplerini ve adreslerini iletirler. Firmamızdaki ilgili ekip müşterinin ilettiği adrese en yakın kuryeyi o adrese yönlendirirler. Kuryemiz gönderici adresine gittiğinde müşterimize bir form sunar ve arada anlaşma sağlanmış olur. Kuryemiz gönderiyi alıp başka bir noktaya gitmeden doğrudan alıcı adresine doğru yola çıkar.

Kargo firmalarında yaşanan gönderilerin farklı bir noktadaki kargo şubesine götürülmesi, mesai saatleri bitince ertesi güne kargoların sarkması ve bu esnada personellerin de değişmesi durumu firmamızda yaşanmamaktadır. Firmamızda saatten bağımsız hizmetlerimizi 7/24 ara vermeden yapmaktayız. Sabahın en erken saatleri de olsa, gecenin geç saatleri de olsa müşteri hizmetlerini aradığınızda gönderi için kuryelerimiz yola çıkarlar.

Gönderici adresine ulaşan kurye gönderiyi alıp doğruca alıcı adresine yönlenir, el değişikliği yapılmaz. Bu şekilde taşınan gönderilerin zarar gömesi, kırılması ya da kaybolması ihtimali hemen hemen yoktur. Firmamız gönderilerin zarar görmeden taşınmalarını sağlayacağına dair garanti vermektedir. Bazı müşteriler gönderinin alıcı adresinden tekrar kendilerine teslim edilmesini de isteyebilirler, bu durumda kuryemiz alıcı adresinde bekleyip gönderiyi tekrar ilk gönderici müşteriye teslim etmek üzere yola çıkarlar.

Eğer gönderi küçükse küçük motorlarla taşıma sağlanır. Trafiğe takılmadan karşı adrese en kısa zamanda ulaşacaktır. İlgili güzergâhta trafik yoğunsa ya da kaza gibi olumsuz bir durum varsa araç takip sistemleri ile çalışan firmamızda bu bilgiler kuryemize verilir ve yeni bir güzergâh belirlenir. Bu da yine zamandan sağlanan tasarrufu arttıracaktır.

Müşterilerimizin gönderileri mümkün olan en kısa sürede alıcı adresine götürülür. Motorlar küçük araçlar oldukları için hareket etme yetenekleri diğer araçlara kıyasla daha fazladır. Kadıköy kurye bu durumu fırsata çevirir ve trafiğe takılmadan, hatta park sorunu dahi yaşamadan alıcının adresine varacaktır. Kuryelerimiz yolların durumunu çok iyi bilen ve motorları da çok iyi kullanan personellerimizdir. Bu nedenle zaten bilinen yollarda daha hızlı manevralarla hareket etmek oldukça kolay olacaktır. Tam bir ekip çalışması içinde taşıdığımız gönderiler için eğer yolda herhangi bir tıkanıklık varsa yeni bir yol bulunur ve kuryemizin o yoldan gitmesi için gerekli yönlendirme yapılır.

Kadıköy Kurye Hizmeti

Kadıköy kurye ile İstanbul’un Anadolu yakasındaki tarihi ilçesinin her mahallesi arasında, Kadıköy ile büyükşehrin diğer bütün ilçelerinin mahalleleri arasında ve çevre iller arasında taşıma hizmeti veriyoruz. Her gün yüzlerce paketin acil şekilde taşınması gereken ortamda SYS Kurye olarak kaliteli, güvenli, hızlı ve esnek çözümler sunuyoruz.

Sektörün en yenilikçi ve özverili firması olarak tamamı alanında deneyim sahibi, eğitimli, özverili ve güvenilir bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman kadromuzla belirteceğiniz adresten paketi alıyor, istediğiniz adrese güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Hiçbir biçimde karışma, kaybolma, hasar alma gibi olumsuzluklara fırsat vermiyoruz. Eşsiz bir Kadıköy kurye deneyimi vadediyoruz.

Kadıköy kurye alanında dakikalar içinde taşımacılık yaparak en acil ihtiyaçlarda çözüm ortağı oluyoruz. Paketlerinizi dilediğiniz saatte aldırabilmenize ya da teslim alabilmenize yardımcı oluyor, kişiye özel çözümler sunuyoruz. Yasal her türlü paketin istenen noktalar arasında taşımacılığını yapıyoruz.

Başarıyla fatura, evrak, paket, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, yemek, ilaç, çikolata, meyve, çiçek, davetiye, yedek parça, laptop, numune, tekstil, gıda, hediye, kimlik, tablet, telefon, pasaport, bilgisayar, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü taşıyoruz.

Kadıköy kurye hizmetlerimiz hem şehirlerarası hem de şehir içidir. İlçemizle çevre iller arasında getirilmesi, götürülmesi gereken bütün paketleriniz için SYS Kurye ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Şehir içi motorlu kurye alanında pek çok seçeneğimiz sizi beklemektedir. Bunların başında normal kuryemiz gelmektedir. Normal kurye seçeneğimizle çok acil olmayan paketlerinizi taşıttırabilirsiniz. Aynı gün içinde her yere paketlerinizin teslim edilmesini ya da teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. Standart kurye seçeneğimizde bölgelere göre değişebilse de 120 ila 180 dakika arasında istenen adrese teslimat yapılabilmektedir.

Hızlı kurye ya da ekspres kurye seçeneğimizde daha hızlı bir taşıma yapılmaktadır. Talepte bulunduğunuz anda paketinizin konumuna en yakın kuryemiz harekete geçirilerek dakikalar içinde paketiniz alınmakta ve 60 ila 90 dakika arasında en uzak yerlere dahi teslimat yapılmaktadır.

Çok daha acil paketleriniz içinse acil kurye, ya da Vip kurye seçeneğimiz bulunmaktadır. En seri taşıma türü olan Vip kurye modelimizle İstanbul’un en uzak yerleri arasında dahi 45 ila 60 dakikada paketleriniz alıcılarına teslim edilmektedir.

Kadıköy kurye ihtiyaçlarında en çok merak edilenlerden birisi fiyatlardır. Motorlu kurye fiyatları sektörde pek çok farklılığa sahiptir. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikamızla öne çıkıyor, fiyatlarımızı asgari düzeyden belirliyoruz. Böylece gerek ilçemiz içinde gerek İstanbul’un diğer bütün ilçeleri arasında gerekse çevre şehirler arasında taşınacak paketlerinizi en uygun fiyatlarla taşıyoruz.

Kadıköy kurye fiyatlarımızı çeşitli etkenlere göre belirliyoruz ve bunların başında mesafe gelmektedir. Mesafeyi paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net uzaklığa göre belirliyoruz. Mesafe arttıkça doğal olarak motorlu kurye fiyatları da artmaktadır.

Motorlu kurye fiyat tespitinde ayrıca paketlerinizin özellikleri de baz alınmakladır. Her paketin ağırlığı ve hacmi fiyatlandırmada göz önünde bulundurulmaktadır. Yine tercih edilecek motorlu kurye çeşidine göre de fiyat farkı olmaktadır. Motor kurye seçeneklerinde vadedilen teslimat süreleri kısaldıkça fiyatlar artmaktadır. Ayrıca gece kuryede ek mesai, güvenlik önlemleri gibi detaylar söz konusu olduğundan diğerlerinden daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

Paketleriniz için net fiyat bilgisi almak, randevu oluşturmak ve diğer merak ettiklerinizi danışmak için 7 gün, 24 saat iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz. Farklı iletişim kanallarımızdan size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp