İçeriğe geç

Antalya Uçak Kargo

Antalya Uçak Kargo
Antalya Uçak Kargo
 
Modern hayatın hızına yetişmek mümkün değil. Ne işletmeler ne de bireyler, kendilerinden sürekli bir şeyler istenilen modern dünyamızın hiç düşmeyen temposuna ayak uydurmakta başarılı olamamaktalar. Bundan dolayı Antalya uçak kargo hizmetleri İstanbul başta olmak üzere özellikle bütün büyük şehirlerde gittikçe artan talebe cevap vermektedir.

Motosikletli kuryenin temel amacı teslim aldığı paketi en kısa zaman içerisinde istenilen noktaya ulaştırmasıdır. Genellikle resmi evrak veya kıymetli/yarı kıymetli evraklardan oluşan bu paketlerin emanet edileceği kişilerin doğru seçilmesi, kurye hizmeti verecek şirket için de çok önemlidir.

Devlet ve özel kurumlar başta resmi konularda olmak üzere, faaliyetlerini devam ettirebilmek için imzalı evraklara ihtiyaç duyarlar. Kurumların üzerinde çalıştıkları proje ve görevlere devam edebilmesi için bu imzalı evraklara ihtiyaçları vardır. Zamanında ibraz edilmeyen evraklar, büyük maddi ve iş gücü kayıplarına yol açabileceği gibi, idari cezalara da tabii olabilmekte, adaleti ilgilendiren ve delil niteliği olan evrakların zamanında teslim edilememesi ise adaletin tecelli etmesine engel olabilmektedir.

Genellikle şehir içinde hızla ulaştırılması gereken paket, evrak gibi şeylerin taşınmasıyla akıllarda yer eden kurye hizmetlerine SYS Kurye olarak çok daha geniş açıyla yaklaşmaktayız. Müşterilerimizden gelen isteklerin birçoğunun acil iletilmesi gereken paket ve evrakların havalimanına bırakılması ve alınması olması üzerine, müşterilerimize Hava Kargo hizmetini ayrı bir paket olarak sunmaya karar verdik.

İstanbul Antalya yolu yaklaşık olarak 700 km’dir ve bu yolun kişisel araçla alınması 8 saatten fazla sürmektedir. Sürekli olarak değerli ve hassas evrak gönderimi teslimatı için uzun bir mesafe olan bu yolu için en uygun alternatif Uçak Kargo seçeneğidir. Ancak tek bir evrak için, birini Antalya’ya karayolu ile göndermekte masraflı bir seçenek olduğundan dolayı işletmeler, çok özel durumlar dışında, haklı olarak bundan uzak durmaktadırlar.

İki şehir arasındaki kargo ve paketlerin teslimatı için genel kargo şirketlerinin verdiği 2-3 günlük teslimat süresi de birçok işletmenin ve bireyin ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Bu da şirketlerin ve bireylerin alternatif çözümler aramalarına neden olmuştur. İstanbul’dan Antalya’ya gitmenin en kısa yolu uçaktır. 1 saat civarında süren uçuşa havaalanlarına gidiş gelişleri de eklediğiniz zaman yaklaşık olarak 3- 3,5 saat bir süre içerisinde İstanbul’dan Antalya Havalimanı’na ulaşılabilmektedir. Uçak ile kargo gönderme hizmeti ile gönderilen gönderiler de çok hızlı bir biçimde adreslerine ulaştırılabilmektedir.

Antalya, ülkemiz ekonomisinde turizm ve tarım işletmelerinin çokluğu ile önemli bir yere sahip olan şehirlerimizden biri. Bu şehirde bulunan birçok otel ve turizm acentasının merkezleri İstanbul’da olduğundan dolayı, bu iki şehir arasındaki evrak ve kargo trafiği de yoğun olmaktadır. Biz de müşterilerimizi daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacıyla Uçak kargo şirketleri ile hizmet paketimizi oluşturduk.

İstanbul Antalya Uçak Kargo

İstanbul ve Antalya bağlantısı sayesinde özellikle turizm acentaları için çok önemli olan, konsolosluklardan alınması gereken evrakların, ihracat yapacak tarım işletmelerinin onaylarının yetiştirilmesi sağlanmaktadır. İstanbul Antalya uçak kargo hizmeti sayesinde turizm dönemi boyunca otel dolulukları yüksek tutulabilmekte, bu da hem bölgede işsizliğin azalmasına yardımcı olmakta hem de ülkemize yüksek miktarda döviz girişi olmasını sağlamaktadır.

Antalya uçak kargo hizmet paketimiz ile, müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmanın yanında, orta ve uzun vadede fiyat avantajları da sağlamak istedik. Geniş ve güvenilir kuryelerimiz ve destek personellerinin yanında hizmet ağımızla, bütün gönderilerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde bulunduğunuz yerden alıp Turkish Cargo ile Antalya’ya, oradan da istediğiniz adrese ulaştırılması konusunda Şehirler Arası Kurye hizmeti ile yanınızdayız. 

Uçak çağımızın en hızlı ulaşım aracıdır ve uzun yıllardır sadece yolcu taşımacılığında değil, aynı zamanda kargo taşımacılığında da kullanılmaktadır. Ülkemiz coğrafi olarak oldukça geniş bir yüzölçümüne sahiptir ve bu nedenle İstanbul’dan karayoluyla diğer illere ulaşmak günler alabilmektedir. Mesela bunlardan birisi Antalya’dır.

Antalya ülkemizin turizm başkenti olmanın yanında tarım, sanayi gibi pek çok sektörde de gözde illerinden birisidir. İstanbul’dan Antalya’ya karayoluyla ulaşım sağlamak istendiğinde karşımıza birden çok alternatif çıkmakta, fakat en kısa mesafede dahi 9 saat yol gitmek gerekmektedir. Hele ki özel araç dışında başka bir araç kullanıldığında İstanbul Antalya arasında ulaşım sağlamak bir günü aşabilmektedir.

Geleneksel kargolarla İstanbul’dan Antalya’ya bir paket gönderildiğinde en az iki günde gelmektedir. Antalya’nın ilçelerinin uzaklığı da düşünüldüğünde üç, dört güne varan teslimat süreleri olabilmektedir. Oysa her zaman bu kadar bekleyecek vakit olmamakta, çok acil ihtiyaçlar olabilmektedir. İşte Antalya uçak kargo uygulaması tam da bu noktada devreye girmekte, birkaç saat içinde İstanbul havalimanlarından Antalya havalimanına paket ulaştırılmakta, kuryelerimiz talebe göre istenen adrese çok hızlı biçimde teslimat gerçekleştirmektedir.

Antalya uçak kargo uygulamamız uzun yıllardır hizmettedir. Kuryelerimiz bu alanda son derece deneyimli ve eğitimli kişiler olup her zaman en hızlı ve en kaliteli teslimatlar sizleri beklemektedir. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken daima belli bir plana göre hareket ediyoruz ve şu şekilde süreci işletiyoruz:

  • İlk etapta müşterilerimizle görüşüp kargolarının teslim ediliş şekli hakkında bilgi alıyoruz.
  • Müşterimizden kargosunun cinsi ve ölçüleri, ağırlığı hakkında bilgi istiyoruz.
  • Kargonun hangi tarihte teslim edileceğini öğreniyoruz.
  • Kargonun alıcıya hangi tarihte ve saatte ulaşacağı bilgisini veriyoruz.
  • Paketinizi belirtilen adresten teslim alıp havalimanına ulaştırıyoruz.
  • Antalya’ya ulaştığında uçaktan güvenli biçimde paketi teslim alıyoruz.
  • Son olarak paketinizi son alıcıya güvenli biçimde teslim ediyoruz.
  • Bütün bu süreçler hakkında tarafınıza bilgilendirmede bulunuyoruz.

Antalya uçak kargo uygulamalarıyla pek çok türde taşıma yapılabilmektedir. Daha çok çabuk bozulabilen, kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar, yaş sebze, meyveler, kitaplar, ilaçlar, sağlık malzemeleri, yedek parçalar öne çıkmaktadır.

Firmamız Antalya uçak kargo alanında kapıdan kapıya hizmet vererek sizleri bütün zahmetten kurtarmakta, kısa sürede, güvenli biçimde belirtilen adrese teslimat yapmayı başarmaktadır. Bunun için 7/24 hizmet vermektedir.

Antalya uçak kargo hizmetlerinin en fazla merak edilen noktalarından birisi fiyatlarıdır. Müşterilerimiz çoğu zaman bizimle iletişime geçtiklerine sabit bir fiyat tarifemiz olmasını ve buna göre fiyatlandırmamızı bekliyorlar. Fakat uçak kargo uygulamalarında fiyatları etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bu nedenle de her operasyonda fiyat değişebilmektedir.

Antalya uçak kargo fiyatlarını etkileyen en temel hususlardan birisi kargonun İstanbul’da teslim alınacağı nokta ile havalimanı mesafesi olmaktadır. Daha sonra Antalya’ya gelen paketlerin teslim edileceği adreslerin mesafesi de bir diğer belirleyicidir. Uçak kargoda gönderinin hangi saatte yapıldığı da dikkate alınır ve mesai saatleri dışında yapılan taşımalar biraz daha yüksek olabilir. Yine gönderinizin hacim ölçüleri ve ağırlığı fiyatlandırmada bir diğer etendir. Son olarak da kargonun adresten mi, havalimanından mı teslim alınacağı dikkate alınır.

SYS Kurye olarak ilk günden bu yana her zaman en kaliteli ve en güvenilir uçak kargo hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de bütçe dostu çözümler üretiyor, daima piyasa koşullarında bulabileceğiniz en avantajlı Antalya uçak kargo fiyatlarıyla taşımacılık yapıyoruz. Bu nedenle alacağınız hizmetlerin maliyetinden de memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp