Anasayfa » Antalya Uçak Kargo

Antalya Uçak Kargo

Modern hayatın hızına yetişmek mümkün değil. Ne işletmeler ne de bireyler, kendilerinden sürekli bir şeyler istenilen modern dünyamızın hiç düşmeyen temposuna ayak uydurmakta başarılı olamamaktalar. Bundan dolayı Antalya uçak kargo hizmetleri İstanbul başta olmak üzere özellikle bütün büyük şehirlerde gittikçe artan talebe cevap vermektedir.

Motosikletli kuryenin temel amacı teslim aldığı paketi en kısa zaman içerisinde istenilen noktaya ulaştırmasıdır. Genellikle resmi evrak veya kıymetli/yarı kıymetli evraklardan oluşan bu paketlerin emanet edileceği kişilerin doğru seçilmesi, kurye hizmeti verecek şirket için de çok önemlidir.

Devlet ve özel kurumlar başta resmi konularda olmak üzere, faaliyetlerini devam ettirebilmek için imzalı evraklara ihtiyaç duyarlar. Kurumların üzerinde çalıştıkları proje ve görevlere devam edebilmesi için bu imzalı evraklara ihtiyaçları vardır. Zamanında ibraz edilmeyen evraklar, büyük maddi ve iş gücü kayıplarına yol açabileceği gibi, idari cezalara da tabii olabilmekte, adaleti ilgilendiren ve delil niteliği olan evrakların zamanında teslim edilememesi ise adaletin tecelli etmesine engel olabilmektedir.

Genellikle şehir içinde hızla ulaştırılması gereken paket, evrak gibi şeylerin taşınmasıyla akıllarda yer eden kurye hizmetlerine SYS Kurye olarak çok daha geniş açıyla yaklaşmaktayız. Müşterilerimizden gelen isteklerin birçoğunun acil iletilmesi gereken paket ve evrakların havalimanına bırakılması ve alınması olması üzerine, müşterilerimize Hava Kargo hizmetini ayrı bir paket olarak sunmaya karar verdik.

İstanbul Antalya yolu yaklaşık olarak 700 km’dir ve bu yolun kişisel araçla alınması 8 saatten fazla sürmektedir. Sürekli olarak değerli ve hassas evrak gönderimi teslimatı için uzun bir mesafe olan bu yolu için en uygun alternatif Uçak Kargo seçeneğidir. Ancak tek bir evrak için, birini Antalya’ya karayolu ile göndermekte masraflı bir seçenek olduğundan dolayı işletmeler, çok özel durumlar dışında, haklı olarak bundan uzak durmaktadırlar.

İki şehir arasındaki kargo ve paketlerin teslimatı için genel kargo şirketlerinin verdiği 2-3 günlük teslimat süresi de birçok işletmenin ve bireyin ihtiyaçlarını karşılayamamaktadır. Bu da şirketlerin ve bireylerin alternatif çözümler aramalarına neden olmuştur. İstanbul’dan Antalya’ya gitmenin en kısa yolu uçaktır. 1 saat civarında süren uçuşa havaalanlarına gidiş gelişleri de eklediğiniz zaman yaklaşık olarak 3- 3,5 saat bir süre içerisinde İstanbul’dan Antalya Havalimanı‘na ulaşılabilmektedir. Uçak ile kargo gönderme hizmeti ile gönderilen gönderiler de çok hızlı bir biçimde adreslerine ulaştırılabilmektedir.

Antalya, ülkemiz ekonomisinde turizm ve tarım işletmelerinin çokluğu ile önemli bir yere sahip olan şehirlerimizden biri. Bu şehirde bulunan birçok otel ve turizm acentasının merkezleri İstanbul’da olduğundan dolayı, bu iki şehir arasındaki evrak ve kargo trafiği de yoğun olmaktadır. Biz de müşterilerimizi daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacıyla Uçak kargo şirketleri ile hizmet paketimizi oluşturduk.

İstanbul ve Antalya bağlantısı sayesinde özellikle turizm acentaları için çok önemli olan, konsolosluklardan alınması gereken evrakların, ihracat yapacak tarım işletmelerinin onaylarının yetiştirilmesi sağlanmaktadır. İstanbul Antalya uçak kargo hizmeti sayesinde turizm dönemi boyunca otel dolulukları yüksek tutulabilmekte, bu da hem bölgede işsizliğin azalmasına yardımcı olmakta hem de ülkemize yüksek miktarda döviz girişi olmasını sağlamaktadır.

Antalya uçak kargo hizmet paketimiz ile, müşterilerimize daha hızlı hizmet sunmanın yanında, orta ve uzun vadede fiyat avantajları da sağlamak istedik. Geniş ve güvenilir kuryelerimiz ve destek personellerinin yanında hizmet ağımızla, bütün gönderilerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde bulunduğunuz yerden alıp Turkish Cargo ile Antalya’ya, oradan da istediğiniz adrese ulaştırılması konusunda Şehirler Arası Kurye hizmeti ile yanınızdayız.