İçeriğe geç

Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye
Bakırköy Kurye

Taşımacılık ve kargo işlemleri ile bu işlemlerin yürütüldüğü sektör her geçen gün önem kazanmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde nüfus artışıyla birlikte kargo sektörüne olan ihtiyacın da arttığı gözlenmektedir. Kargo taşımacılığının yanında trafik yoğunluğu da sektörde dikkate alınan konulardan biridir. Büyük şehirlerde trafik sorununu çözmenin en güvenilir yolu Bakırköy kurye tercihidir. Firma olarak güvenli teslimat ve hızlı ulaşım için biz de kuryecilik sektöründe son model motorlar kullanmayı tercih ettik.

Kargoculuk bir hizmet sektörüdür. Hizmet sektöründe ise müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Müşterinin beklentisi kargosunu zamanında ve gecikme yaşamadan alabilmektir. Bu nedenle güven duyacağı bir firmayla çalışmak en doğal hakkıdır.

Firma olarak bu konuda en hızlı ulaşım için tamamen kurye sistemine geçiş yaparak hızlı teslimatın öncüsü olmayı hedefledik. Sektörde öncü firmalardan olmak adına seçtiğimiz araçların kalitesini ve hizmette çalışanların eğitimini birinci planda tuttuk. En iyi hizmeti verebilmek için en doğru ekibi kurarak kaliteli araçlarımızla güvenli teslimatın adresi olmuş durumdayız.

Büyük şehirlerde kargoculuk faaliyetleri daha çok geliştiği gibi bu konuda karşımıza çıkabilecek sorunlar da standart ve caydırıcı olabilir. Müşterilerimize kargo işlemlerinde yoğun trafiğe rağmen en hızlı teslimatı sağlamak için bizim ile çalışmanın avantajını yaşamakta. Büyük araçların trafikte ve yol güzergâhlarında fazla yer kapladığından ulaşımı bazı durumlarda engellediğini saptadık. Bu araçların duruş ve kalkış sırasında yavaş harekete geçmesi zamandan kayıp demektir.

Kapladığı alan nedeniyle de büyük şehirlerin trafik sorunu artmaktadır. Böyle durumlar için hem daha pratik hem de daha az yer kaplayan son model motorlarımızla hizmet vermeye karar verdik. Geniş operasyonel ağımızı motorlu sistemimizle daha aktif bir duruma getirmeyi hedefledik.

Kargo teslimatı hem gönderen hem de alıcı için son derece önemlidir. Gönderilen kargonun güvenli bir şekilde teslim edileceğinin verdiği iç huzurunu sağlamak konusunda en büyük görev kargo firmasına düşmektedir. Firma olarak uzun yıllar sektörde hizmet vermekte olup gönderileriniz son derece güvenli bir şekilde teslimata hazırlanmaktadır.

Alıcıya vaktinde ve güvenilir şekilde iletilmektedir. Böylece hem daha hızlı hem de daha güvenli bir teslimat işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olmaktadır. Siz de Bakırköy Kurye ile kargolarınızı daha güvenli iletmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da yaşayıp da trafik çilesinden şikâyetçi olmayan yok gibidir. Kişinin kendisinin bir yerden bir yere gitmesi bile saatler alabilirken, bir de son dakikada acilen ulaştırmanız gereken bir evrak veya paketiniz mi çıktı? Ama bu trafikte mümkün değil bugün ulaşmaz mı diyorsunuz? Ya da kendim götürsem o zaman da ofiste yerime kim bakacak, evde çocuklara kim göz kulak olacak mı diyorsunuz?

Öyleyse artık, İstanbul’da gün içi teslimat denince akla gelen Bakırköy kurye hizmetimizle sizin de tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Son model motosiklet filomuzla güçlendirilmiş kargomuz, her türlü belgenizi, paketinizi hatta kırılacak eşya kategorisindeki bazı mallarınızı ya da ürünlerinizi taşımak için 7/24 hizmetinizdedir.

Şirketimizin adeta göz bebeği olan, deneyimli ve trafik bilinci yüksek sürücülerden oluşan Bakırköy kurye ekibimiz, gün içinde ulaşması gereken gönderilerinizi sizden alır ve onları üst düzey güvenlik önlemi alarak varmalarını istediğiniz adrese özenle taşır.

Motosiklet geçişine uygun tüm güzergâhların, ara geçitlerin ve kestirme yolların ustası olan sürücülerimizin gönderilerinizi Bakırköy ilçe sınırları içinde trafiğe mahsur kalmadan hızlı bir biçimde aynı gün ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

Çünkü motosikletlerimiz hem son modeldir hem de periyodik bakımları düzenli bir biçimde yapılmaktadır, bu yüzden size sürücülerimizin deneyimi ve ustalığına yönelik verdiğimiz teminata ek olarak, taşıma esnasında araçlarımızdan dolayı herhangi bir gecikme olmayacağına dair de teminat veriyoruz.

Bununla birlikte, dakikaların bile sizin için büyük önem arz ettiği çok acil bir gönderiniz varsa, eğer arzu ederseniz sürücülerimizi gerektiğinde o gün aynı güzergâh üzerinde bulunma olasılığı olan başka hiçbir gönderi siparişi almadan yalnızca sizin kargonuzu taşımakla da görevlendirebiliriz.

Siz sadece 24 saat hizmetinizde olan ekibimize bir alo deyin ve kargonuzu hangi adrese teslim etmek istediğinizi ve teslimatınızın ne kadar bir zaman zarfı içinde yapılması gerektiğini söyleyin yeter!

Bakırköy kurye sürücülerimiz gönderinizi adresinizden bizzat teslim almak üzere derhal yola çıksın ve size de geriye koltuğunuzun arkasına yaslanmak kalsın! Gün içi teslimatta uygun gönderi fiyatlarımızı öğrenmek için hemen tıklayın.

Günümüzde kuryeler en az kargolar kadar kullanılan bir hizmet olmuştur. Özellikle İstanbul gibi kalabalık olan şehirlerde artık lüks olmaktan çıkıp bir zaruriyet durumu ortaya çıkmıştır.  Bakırköy  kurye firmamızda müşterilerimizin en çok taşınmasını istediği eşyalar hediyeler, özel evraklar, değerli eşyalar, aylık dergiler olarak sıralanabilir. Bu eşyalar arasında işle ilgili evrakların önemi büyüktür. Taşıyan kuryenin hızlı olduğu kadar güvenilir de olması gerekir. Bakırköy kurye ile gönderileriniz güven içinde ve mümkün olan en kısa zamanda alıcıya ulaştırılır. Bazen gönderilerin alıcıdan tekrar alınması ve gönderene teslime dilmesi gerekebilir. Bu durumda kuryelerimiz alıcının adresinde bekler ve gönderiyi alarak yeniden ilk göndericinin adresine teslim ederler.

Bakırköy kurye fiyatları açısından müşterilerimizin cebini zorlamayan fiyatlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız verdiği birbirinden başarılı hizmetlerle ve sunduğu fiyatlarla müşteri memnuniyetini sağlamayı her zaman bilmiştir. Firmamız personelleri işlerinde tecrübe sahibi, genç, çözüm odaklı ve gereken eğitimlerden geçmiş kişilerdir. Yeterli birikimine sahiptirler, en önemlisi de İstanbul’un karmaşık yollarını iyi bilmektedirler.

Kargo şirketleri her gönderide teslim edilecek noktaya kadar pek çok kez araç ve personel değişikliği yaşamaktadırlar. Bu sırada kırılacak eşyalar, hediyeler ve bu gibi gönderilerin zarar görmesi ya da kaybolma ihtimali vardır. Ancak kurye aracılığıyla taşınan eşyalar taşıma sırasında araç ve personel değişikliği yaşamazlar. Göndericiden alınan gönderiler başka bir yere gitmeden alıcının adresine doğru yola çıkarlar. Yolun durumuna göre donanımlı araçlarla taşınan gönderiler hiç bir zarar görmeden alıcıya ulaşırlar.

Müşterilerimiz gönderileri alıcıya ulaşana kadar istedikleri zaman dilimlerinde müşteri hizmetlerini arayarak gönderilerinin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirler. Müşterilerimiz kargoya verilen gönderilerin her gün durumunu öğrenerek ya da zarar görüp görmediği hakkında düşüncelere kapılarak beklemek yerine kuryeye verilen gönderilerin aynı gün alıcıya teslim edileceğini bilerek gönül rahatlığı ile işlerine devam edebilirler.

Bakırköy kurye hizmetlerimiz taşımacılık alanındaki en hızlı teslimatları yapmaktadır. Müşterilerimiz gönderilerini kuryelerimize teslim ettikleri an itibariyle başlayan teslimat süreci müşteri hizmetleriyle koordineli olarak sürmektedir. Eğer gönderi motorla taşınıyorsa İstanbul gibi hiç trafiği bitmeyen bir şehirde dahi uzun sürmeyecektir. Küçük araç olduğundan motorların her zaman hareket yeteneği diğer araçlara oranla daha fazladır. Eğer araçlar büyükse de araç takip cihazları tarafından gerekli önlemler alınacaktır. Kuryelerimiz hareket halindeyken güzergâhları değişmek zorunda kalındığında araç takip cihazları ile izlenen araçlarımıza farklı ve kısa olan yeni güzergâhlar belirlenmektedir.

Bakırköy kurye hizmetimizle gönderileriniz aynı gün içinde alıcının adresine doğru yola çıkar. Kargo hizmetlerinde mesai saati bittiğinde kalan gönderiler ertesi güne sarkar ama 7/24 çalıştığımız için istediğiniz zaman müşteri hizmetlerini arayıp hizmetimizden yararlanmak istediğinizde, gönderiniz gönderici müşterimize en yakın kuryemiz tarafından alınır ve teslimat için yola çıkılır. Mümkün olan en kısa zamanda da alıcıya teslimat yapılır. Süreyi etkileyen hava koşulları yolun durumu gibi nedenler işlerinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız ve her türlü hava durumuna göre gerekli donanıma sahip araçlarımız sayesinde bertaraf edilmektedir.

Araç takip cihazları ile en kısa ve elverişli yollar hakkında detaylı bilgiler kuryelerimize verilir ve kuryelerimiz verilen bilgilere uyarak kısa süre içinde alıcının adresine ulaşırlar. Bakırköy kurye küçük araçların trafiğe takılma ihtimalleri olmayacaktır, büyük araçlar da bahsi geçen bilgilere uyarak süre uzamadan teslimatın gerçekleşmesini sağlarlar.

Bakırköy Kurye Hizmeti

Bakırköy kurye işletmesi olarak sizlere en tecrübeli çalışanlar, yüksek modelli motorlar ve son teknoloji sistemlerimiz ile çok kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu kaliteli hizmeti sunarken her zaman piyasanın altında fiyatlar sunmakta ve fiyat performans ilişkisi konusunda çok büyük yardım sağlamaktayız. Sunulan hizmet sırasında sistemlerimizden kuryelerimizin anlık olarak nerede olduğunu takip edebilmekte ve eklemek veya çıkarmak istediğiniz ürünleri canlı yardım sekmesinden sağlayabilmektesiniz. Kurye elemanlarımız sizlere her zaman güler yüzlü ve saygılı davranmaktadır. Kurye elemanlarımızın işe alımları sırasında yapılan sözlü mülakatlar ve sınavlar sayesinde motor kullanımlarını, diksiyonlarını ve karakterlerini belirlemek suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz.

İşe alınan elemanların bir ay boyunca kurye hizmetinin her aşaması hakkında gerekli olan tüm eğitimlerini almalarını sağlamakta ve sizlere kaliteli hizmet verebilecek aşamaya getirmekteyiz. Bu eğitimler ve sınavlar sayesinde sizlere sunulan neredeyse her hizmet sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde hızlı olarak sunulmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Sunulan hizmetlerin fiyatları yaptığımız özel hesaplamalar ve çalışmalar sayesinde her zaman piyasa fiyatlarının altında olmakta ve günümüz ekonomik şartlarında siz müşterilerimizin biraz da olsa rahatlamanız hedeflenmektedir. Tüm bu özelliklere baktığınız zaman kurye sektöründe hizmet veren işletmeler arasında en kaliteli hizmet veren işletme Bakırköy kurye olarak sizlerle buluşuyoruz.

Bakırköy kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmaktayız. Bu ödeme yöntemleri sayesinde gönlünüzce alışveriş yapabilir ve o gün ki maddi olanağınız ne ise o şekilde ödeme yapabilirsiniz. Üzerinizde nakit yoksa sipariş verirken internet üzerinden veya kurye elemanlarımızın yanlarında getirdikleri post cihazları yardımıyla kart ile ödeme yapabilirsiniz. Veya sipariş verirken kapıda ödeme yöntemini seçerek ürünlerinizi kontrol etmek suretiyle nakit olarak da ödeyebilirsiniz. Bu ödeme yöntemleri sizlere çok büyük kolaylık sağlamakta ve her türlü ödeme şeklini kullanabilmeniz konusunda büyük yardım etmektedir.

Bakırköy kurye olarak sunduğumuz kurye hizmetinden en büyük beklentinin güvenli bir şekilde yapılması olduğunu biliyoruz. Siparişleri yapılan ürünlerin eksiksiz bir şekilde yapılması, bu ürünlerin hiçbir zarar görmeden yapılması siz müşterilerimizde güven duygusunu oluşturmaktadır. Biz de işletme olarak bu güven duygusunu oluşturmak için çok büyük bir çaba göstermekte ve ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilmesi için gayret göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin iç kısımlarını yumuşak zeminler ile kaplamak suretiyle darbelerden zarar görmemesini sağlamakta ve yine bu haznelerin dış yapısının sert plastik ile yapılmasını sağlayıp her türlü darbeyi emme özelliği olmasını sağlıyoruz.

Bu şekilde dış etkenler aracılığı ile gelen her türlü darbeden etkilenmeden ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Ayrıca kurye elemanlarımız yola çıkmadan önce sipariş verdiğiniz tüm ürünleri tek tek kontrol etmek kaydıyla siparişlerinizi eksiksiz bir şekilde sizlere getirmekte ve ürünlerinizin tam olduğundan emin olmadan yola çıkmamaktadırlar. Bakırköy kurye olarak sizlere güvenli bir hizmet vermek suretiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve amacımızı yerine getirmekteyiz.

Bakırköy kurye olarak kurye sektörüne artan talep ve ilgiden dolayı kurye hizmeti fiyatlarının arttığı ve sizlerin bu artıştan dolayı rahatsız olduğunu biliyoruz. Siz müşterilerimizin bu rahatsızlığını gidermek adına işletmemiz özelinde yaptığımız araştırmalar, hesaplamalar sayesinde her zaman piyasanın altında fiyatlar ortaya çıkarmakta ve siz müşterilerimizin maddi olarak sorunlarını ortadan kaldırmaktayız. Sizde fiyat performans açısından çok kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız mutlaka işletmemize ulaşmak suretiyle hizmet almalısınız. Aldığınız hizmetten pişman olmayacağınıza söz veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp