Anasayfa » Bakırköy Kurye

Bakırköy Kurye

Taşımacılık ve kargo işlemleri ile bu işlemlerin yürütüldüğü sektör her geçen gün önem kazanmaktadır. Özellikle büyük şehirlerde nüfus artışıyla birlikte kargo sektörüne olan ihtiyacın da arttığı gözlenmektedir. Kargo taşımacılığının yanında trafik yoğunluğu da sektörde dikkate alınan konulardan biridir. Büyük şehirlerde trafik sorununu çözmenin en güvenilir yolu Bakırköy kurye tercihidir. Firma olarak güvenli teslimat ve hızlı ulaşım için biz de kuryecilik sektöründe son model motorlar kullanmayı tercih ettik.

Kargoculuk bir hizmet sektörüdür. Hizmet sektöründe ise müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmaktadır. Müşterinin beklentisi kargosunu zamanında ve gecikme yaşamadan alabilmektir. Bu nedenle güven duyacağı bir firmayla çalışmak en doğal hakkıdır.

Firma olarak bu konuda en hızlı ulaşım için tamamen Bakırköy kurye sistemine geçiş yaparak hızlı teslimatın öncüsü olmayı hedefledik. Sektörde öncü firmalardan olmak adına seçtiğimiz araçların kalitesini ve hizmette çalışanların eğitimini birinci planda tuttuk. En iyi hizmeti verebilmek için en doğru ekibi kurarak kaliteli araçlarımızla güvenli teslimatın adresi olmuş durumdayız.

Büyük şehirlerde kargoculuk faaliyetleri daha çok geliştiği gibi bu konuda karşımıza çıkabilecek sorunlar da standart ve caydırıcı olabilir. Müşterilerimize kargo işlemlerinde yoğun trafiğe rağmen en hızlı teslimatı sağlamak için SYS Kurye ile çalışmanın avantajını yaşamaktayız. Büyük araçların trafikte ve yol güzergâhlarında fazla yer kapladığından ulaşımı bazı durumlarda engellediğini saptadık. Bu araçların duruş ve kalkış sırasında yavaş harekete geçmesi zamandan kayıp demektir.

Kapladığı alan nedeniyle de büyük şehirlerin trafik sorunu artmaktadır. Böyle durumlar için hem daha pratik hem de daha az yer kaplayan son model motorlarımızla hizmet vermeye karar verdik. Geniş operasyonel ağımızı motorlu sistemimizle daha aktif bir duruma getirmeyi hedefledik.

Kargo teslimatı hem gönderen hem de alıcı için son derece önemlidir. Gönderilen kargonun güvenli bir şekilde teslim edileceğinin verdiği iç huzurunu sağlamak konusunda en büyük görev kargo firmasına düşmektedir. Firma olarak uzun yıllar sektörde hizmet vermekte olup gönderileriniz son derece güvenli bir şekilde teslimata hazırlanmaktadır.

İstanbul Kurye alıcıya vaktinde ve güvenilir şekilde iletilmektedir. Böylece hem daha hızlı hem de daha güvenli bir teslimat işlemi firmamız tarafından gerçekleştirilmiş olmaktadır. Siz de Avrupa Yakası Kurye ile kargolarınızı daha güvenli iletmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da yaşayıp da trafik çilesinden şikâyetçi olmayan yok gibidir. Kişinin kendisinin bir yerden bir yere gitmesi bile saatler alabilirken, bir de son dakikada acilen ulaştırmanız gereken bir evrak veya paketiniz mi çıktı? Ama bu trafikte mümkün değil bugün ulaşmaz mı diyorsunuz? Ya da kendim götürsem o zaman da ofiste yerime kim bakacak, evde çocuklara kim göz kulak olacak mı diyorsunuz?

Öyleyse artık, İstanbul’da gün içi teslimat denince akla gelen Bakırköy kurye hizmetimizle sizin de tanışma vaktiniz gelmiş demektir. Son model motosiklet filomuzla güçlendirilmiş kargomuz, her türlü belgenizi, paketinizi hatta kırılacak eşya kategorisindeki bazı mallarınızı ya da ürünlerinizi taşımak için 7/24 hizmetinizdedir.

Şirketimizin adeta göz bebeği olan, deneyimli ve trafik bilinci yüksek sürücülerden oluşan Bakırköy kurye ekibimiz, gün içinde ulaşması gereken gönderilerinizi sizden alır ve onları üst düzey güvenlik önlemi alarak varmalarını istediğiniz adrese özenle taşır.

Motosiklet geçişine uygun tüm güzergâhların, ara geçitlerin ve kestirme yolların ustası olan sürücülerimizin gönderilerinizi Bakırköy Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğe mahsur kalmadan hızlı bir biçimde aynı gün ulaştıracağından emin olabilirsiniz.

Çünkü motosikletlerimiz hem son modeldir hem de periyodik bakımları düzenli bir biçimde yapılmaktadır, bu yüzden size sürücülerimizin deneyimi ve ustalığına yönelik verdiğimiz teminata ek olarak, taşıma esnasında araçlarımızdan dolayı herhangi bir gecikme olmayacağına dair de teminat veriyoruz.

Bununla birlikte, dakikaların bile sizin için büyük önem arz ettiği çok acil bir gönderiniz varsa, eğer arzu ederseniz sürücülerimizi gerektiğinde o gün aynı güzergâh üzerinde bulunma olasılığı olan başka hiçbir gönderi siparişi almadan yalnızca sizin kargonuzu taşımakla da görevlendirebiliriz.

Siz sadece 24 saat hizmetinizde olan ekibimize bir alo deyin ve kargonuzu hangi adrese teslim etmek istediğinizi ve teslimatınızın ne kadar bir zaman zarfı içinde yapılması gerektiğini söyleyin yeter!

Bakırköy kurye sürücülerimiz gönderinizi adresinizden bizzat teslim almak üzere derhal yola çıksın ve size de geriye koltuğunuzun arkasına yaslanmak kalsın! Gün içi teslimatta uygun gönderi fiyatlarımızı öğrenmek için hemen tıklayın.

Bakırköy Kurye Hizmet Bölgesi