Anasayfa » Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye

 

Şehirler Arası Kurye hizmetleri temposu hiç durmayan bilakis yükselen bir ivmeyle hızlanan modern yaşam içerisinde özellikle İstanbul gibi dev metropollerde insanların ve şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran, deyim yerindeyse dünyanın dönmesine yardımcı olan hizmetlerden biridir. 

Milyonlarca insanın yaşadığı, yüz binlerce aracın her dakika trafikte yer aldığı İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek zaten kendi başına bir macera iken, bazı durumlarda şehir dışında bulunan müşteriler, tedarikçiler, ortaklar, mahkemeler, avukatlar veya başka kişilere çok acil olarak gönderilmesi gereken paketler olabiliyor.

Özellikle önceden ön görülüp, hazırlık yapılamayan durumlarda Şehirler Arası Moto Kurye hizmetleri gerçek manada hayat kurtarıcı olabiliyor. Şirket ve kişisel imkanların zorlanmadan, gönderilmesi gereken veya alınması gereken paketin teslim alınması ve taşınması işini güvenle gerçekleştiren bir ekip sayesinde Şehir Dışı Kurye işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilir, dikkatinizi daha acil konulara yöneltebilirsiniz.

Şehirler Arası Hızlı Kargo ile daha çok aciliyeti bulunan ve gecikmesi sebebiyle tazminat, ceza ödenmesi gerekebilecek veya bütün prosedürün baştan başlatılması gerekecek evraklar gönderilmektedir. Uluslararası seyahat ve ticaret için gerekli olan ve büyükelçilik ile konsolosluklardan alınması gereken vize, konsolosluk onaylı fatura bunlardan en önemlilerinden biridir.

Mahkemelere delil olarak sunulması gerekebilecek evrak, yazışma, mektup gibi içerikler, dış ticarette kullanılan ve malların yurttan çıkışını veya gümrükten girişini sağlayacak evraklar da müşterilerimiz tarafından Uçak Kargo ile taşınması için çokça başvuru yapılan Aynı Gün Teslimat hizmetidir.

Bunun yanında çok acil yerlerine ulaştırılması gereken sözleşme, senet, yükte hafif, pahada ağır, çok kıymetli ticari gönderilerin yerlerine ulaştırılması için de Turkish Cargo hizmeti şirketler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

Şehirler Arası Kurye Fiyatları

Uygun Şehirler Arası Kurye Fiyatları ile Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, İzmit, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illerine Şehirler Arası Özel Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Şehirler Arası Kurye hizmetimiz sadece şirketlere özel değildir.

Şehir dışında bir üniversite kazandınız ama diplomanızı evde mi unuttunuz? Şehir dışında yaşayan bir sevdiğinize çok özel bir hediye göndermek istiyor ancak kargo şirketlerine güvenmiyor musunuz? Bu ve bunun gibi birçok durum için sizler de SYS Kurye‘den faydalanabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri