İçeriğe geç

Şehirler Arası Kurye

Şehirler Arası Kurye
Şehirler Arası Kurye
Şehirler Arası Kurye hizmetleri temposu hiç durmayan bilakis yükselen bir ivmeyle hızlanan modern yaşam içerisinde özellikle İstanbul gibi dev metropollerde insanların ve şirketlerin hayatlarını kolaylaştıran, deyim yerindeyse dünyanın dönmesine yardımcı olan hizmetlerden biridir. 

Milyonlarca insanın yaşadığı, yüz binlerce aracın her dakika trafikte yer aldığı İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek zaten kendi başına bir macera iken, bazı durumlarda şehir dışında bulunan müşteriler, tedarikçiler, ortaklar, mahkemeler, avukatlar veya başka kişilere çok acil olarak gönderilmesi gereken paketler olabiliyor.

Özellikle önceden ön görülüp, hazırlık yapılamayan durumlarda Şehirler Arası Kurye hizmetleri gerçek manada hayat kurtarıcı olabiliyor. Şirket ve kişisel imkanların zorlanmadan, gönderilmesi gereken veya alınması gereken paketin teslim alınması ve taşınması işini güvenle gerçekleştiren bir ekip sayesinde işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilir, dikkatinizi daha acil konulara yöneltebilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye ile daha çok aciliyeti bulunan ve gecikmesi sebebiyle tazminat, ceza ödenmesi gerekebilecek veya bütün prosedürün baştan başlatılması gerekecek evraklar gönderilmektedir. Uluslararası seyahat ve ticaret için gerekli olan ve büyükelçilik ile konsolosluklardan alınması gereken vize, konsolosluk onaylı fatura bunlardan en önemlilerinden biridir.

Mahkemelere delil olarak sunulması gerekebilecek evrak, yazışma, mektup gibi içerikler, dış ticarette kullanılan ve malların yurttan çıkışını veya gümrükten girişini sağlayacak evraklar da müşterilerimiz tarafından Uçak Kargo ile taşınması için çokça başvuru yapılan Aynı Gün Teslimat hizmetidir.

Bunun yanında çok acil yerlerine ulaştırılması gereken sözleşme, senet, yükte hafif, pahada ağır, çok kıymetli ticari gönderilerin yerlerine ulaştırılması için de Turkish Cargo hizmeti şirketler tarafından sıklıkla talep edilmektedir.

Kurye Fiyatları ile Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, İzmit, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illerineÖzel Kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Şehirler Arası Kurye hizmetimiz sadece şirketlere özel değildir.

Şehir dışında bir üniversite kazandınız ama diplomanızı evde mi unuttunuz? Şehir dışında yaşayan bir sevdiğinize çok özel bir hediye göndermek istiyor ancak kargo şirketlerine güvenmiyor musunuz? Bu ve bunun gibi birçok durum için sizler de SYS Kurye’den faydalanabilirsiniz.

Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Şehirler arası kurye uygulamaları son yılların en popüler lojistik uygulamalarıdır. İletişimin ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte iş süreçleri, çalışma hayatları oldukça çeşitlenmiştir. Bu nedenle de farklı şehirlerden temin edilebilecek pek çok ihtiyaç olmakta, bunlar uzaktan satın alınabilmekte, görülebilmekte, beğenilebilmekte, iş ortaklıkları kurulabilmektedir. Bütün bunlar olurken de çeşitli belgelerin, dosyaların, paketlerin vs. taşınması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Şehirler arası lojistik dendiğinde akla ilk gelen geleneksel kargolar olsa da bugün en yakın iller arasında dahi bir kargonun ulaşması en az iki gün sürebilmektedir. Oysa çoğu zaman acil ihtiyaçlarda o kadar bekleyecek zaman olmamakta, aynı gün, hatta birkaç saat içinde teslim alınması gerekmektedir. İşte bu noktada şehirler arası kurye çözümleri hızlı, güvenli ve kaliteli çözümler olmaktadır.

Moto kurye alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyor, geniş hizmet ağımızla her defasında beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyoruz. Kusursuz hizmet ayrıcalığını bütün müşterilerimize sunmaktan gurur duyuyoruz.

Şehirler arası kurye alanında hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. İstanbul’un ilçeleri arasında başladığımız kurye çalışmalarımıza bugün Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, İzmit, Sakarya, Tekirdağ, Yalova illerimizi de dahil etmiş bulunuyoruz. Üstelik bütün bu illerimizin sadece merkezlerinde değil pek çok ilçesinde de aktif rol alıyor, en acil gönderilerinizi taşımayı başarıyoruz.

Başta bu dokuz il arasında olmak üzere her nereye bir paket gönderecekseniz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilir, ihtiyacınızın giderilmesini talep edebilirsiniz. Garantili, güvenilir ve hızlı çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Uygulamalarımızı hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarınız için tercih edebilirsiniz. Kimi zaman ihale teklif dosyanızı, kimi zaman eğitimle ilgili bir belgenizi, kimi zaman acil bir sağlık malzemenizi ya da başka ihtiyaçlarınızı başka şehirlerden gidermek isteyebilirsiniz. Bütün bu durumlarda güçlü altyapısı, profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla öne çıkan ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

Hizmetimizle alakalı en çok merak edilenlerden birisi şehirler arası kurye fiyatlarıdır. Fiyatlar bütün kurye uygulamalarında olduğu gibi Şehirler Arası Kuryede de değişkenliğe sahiptir ve bu nedenle operasyon detaylarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu noktada fiyatlar üzerindeki başlıca etkenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Taşımanın yapılacağı adresler arası mesafe en temel belirleyendir. İstanbul ve çevre illere hizmet veriyor olsak da bütün şehirlerin İstanbul’a uzaklıkları farklıdır. Üstelik hizmet bölgelerimizin pek çoğunda şehir merkezleri dışında ilçelere de hizmet veriyoruz. Bu yüzden çağrı merkezimize ulaştığınızda ilgili departmanımız paketinizin nereden teslim alınıp nereye teslim edileceğini öğrendikten sonra fiyat teklifi oluşturacaktır.
  • Taşınacak paketin ebatları bir diğer belirleyicidir. Her sektöre hizmet verdiğimiz için farklı ebatlarda paketler olabilmekte, paketlerin ebatlarına göre araç ekipmanı gerekebilmektedir. Bu nedenle taşınacak paketin ebadı fiyatlandırmadaki bir diğer etkendir.
  • Paketin aciliyet durumu fiyatlandırmadaki bir diğer etkendir. Her ne kadar firmamız aynı gün içinde teslimat yapmayı temel hedef kılsa da kimi zaman çok acil teslim edilmesi gereken gönderiler olabilmekte, bu durumda olağan seyir dışında kurye görevlendirmemiz ve araç tahsis etmemiz gerekebilmektedir. Bu nedenle cüzi de olsa gönderilerinizin aciliyet durumu fiyatlandırmayı etkileyebilmektedir.

Her ne kadar şehirler arası kurye uygulamalarında tek bir fiyat tarifesi izlenemese de her zaman en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Daima en kaliteli, en güvenilir ve en hızlı kurye uygulamalarımızı bütçe dostu fiyatlarla birleştiriyoruz.

 

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm

İndirimli Fiyatlar İçin

X
× WhatsApp